Lesbická show

Lesbická show je erotická podívaná na dve až tri dievčatá, počas ktorej môžete hrať hlavnú rolu aj vy. Pre mužov je to jedna z najviac vzrušujúcich show. Lesbická show je veľmi obľúbená napr pri lúčení so slobodou.


Na javisku sa spolu maznajú dve krásne nahé ženy. Mnohí z nás budú predpokladať, že dve dievčatá, ktoré k sebe majú tak blízko, musí byť inak sexuálne orientované. Ale nie je to tak vždy. Väčšina dievčat v lesbických show sú heterosexuálne a túto show berú len ako príjemný zárobok. Prečo je pre muža lesbická show tak vzrušujúce? A ako vnímajú lesbický sex ženy? Odpovede na tieto otázky nájdete nižšie.

Vznik slová lesba

Lesbos, tretí najväčší ostrov Grécka, sa nachádza v Egejskom mori. Antický boh Lesbos bol patrónom tohto ostrova. Na tomto ostrove sa narodila neobyčajná žena menom Sapfó. Sapfó milovala umenie, písala básne a piesne. Sapfó založila dievčenské umeleckú školu. Obklopovala sa nadanými dievčatami a spoločne sa venovali umenie. Vo svojej dobe bolo rokovania Sapfó veľmi neobvyklé. Schádzala sa s inými inteligentnými ženami. Predpokladá sa, že k svojim žačkám mala bližší vzťah, než bolo zvykom a jej básne boli veľmi poburujúce. O sexuálnej orientácii Sapfó sa vedú spory. Historici tvrdia, že vtedajší spoločnosť len ťažko prijímala takto emancipovanú ženu. Bolo teda najjednoduchšie odsúdiť ju za niečo, čo v tejto dobe bolo považované za nemorálne. Sapfó ako prvý písala o láske medzi ženami, tu tiež vznik slov sapfismus a lesbismus.

Súčasné vnímanie homosexuality

Dnešná spoločnosť už chápe lásku osôb rovnakého pohlavia inak, než tomu bolo v minulosti. Jednotlivé štáty sa líšia právami pre gayov a lesbičky. V 80. rokoch boli organizácie lesbičiek spojené s feministickým hnutím. Dnešné lesbičky sa môžu otvorene priznať k svojej sexuálnej orientácii. Lesbické vzťahy sú založené na emocionalitě, bývajú trvalejší, nevera v týchto vzťahoch nebýva tak častá ako u gayov. Sex s mužmi je pre väčšinu lesbičiek neprijateľný. V prípade, že chcú otehotnieť, môžu využiť spermabanky v Spojených štátoch amerických, Holandsko a Veľkej Británii. V týchto krajinách sa vyhovuje aj zákazníčkam s odlišnou sexuálnou orientáciou. Ženská homosexualita je spoločnosťou prijímané lepšie.

Homosexualita u nás

Česká spoločnosť je k homosexuálnym partnerstvám tolerantní, registrovaných je povolené od 1. júla 2006 a uvažuje sa aj nad povolením adopcie. V Českej republike sa počet osôb s homosexuálnou orientáciou odhaduje na 1 až 5%. Ukazuje sa, že ženy sú schopné tolerovať homosexualitu viac, než muži. Aj keď je česká spoločnosť k homosexuálnym partnerstvám tolerantní, stále medzi nami žije veľa ľudí, ktorí tieto vzťahy neuznávajú. Štúdia z roku 1994 ukazujú, že 80% gayov a lesbičiek sa stretlo s agresívnym a urážlivým správaním.

Homosexualita

Naša sexuálna orientácia nie je naša voľba. Vedci v tejto oblasti vedú dlhé spory, či homosexualita záležitosťou čisto vrodenú alebo získanú. Homosexuáli nie sú viac promiskuitný. Potvrdzuje sa, že ľudia s heterosexuálne orientáciou vystriedajú za život viac partnerov. Homosexuálne rodičia sú rovnako kvalitné ako heterosexuálny rodičia. Aj v prírode je homosexuálne správanie bežnou záležitosťou. Homosexuálne vzťah dvoch žien je spoločnosťou prijímam lepšie. Muži chápu sex medzi ženami ako veľmi erotický. Preto medzi obľúbené erotické show patrí aj lesbická show.

Čo je lesbická šou

Lesbická show je erotické vystúpenie minimálne 2 žien (môže byť aj viac). Dievčatá sa postupne vyzliekajú a užívajú si erotických hrátok. Pri tejto show môžu dievčatá vystupovať ako policajtky, vojaci, kovboji, zdravotné sestričky. Počas show sa môže divák stať aktérom. Dievčatá si medzi seba môžu pozvať ďalšie ženu alebo muža. Lesbická show je u mužov veľmi obľúbená. Pohľad na dve nahé ženské telá vo vzájomnom kontakte, je pre muža veľmi vzrušujúce. Muži často premýšľa nad tým, aké majú ženy sny a erotické fantázie. Lesbická show im môže dať odpoveď na túto otázku. Lesbická show môže byť zaujímavým spestrením diskoték alebo tiež darček pre oslávenca. Lesbická show sa hodí na pánske jazdy, lúčenie so slobodou, kamkoľvek, kde má byť erotická atmosféra. Cena lesbické show sa pohybuje okolo 3 000 až 5 000 Sk. Lesbická show má dĺžku 10 až 15 minút.

Druhy lesbických show

Lesbické show sa delí na soft a hard. Počas lesbické show soft si spolu dve mladé dievčatá hrajú, hladí sa, mazná sa, bozkávajú. Lesbická show hard vám ukáže, že ženy nie sú len nežné a citlivé. Počas tohto druhu show máte možnosť zhliadnuť lesbický sex. Dievčatá počas šou môžu používať rôzne pomôcky, hrajú sa s krémom a šľahačku.

Choreografie erotických show

Aj lesbická show musia byť vopred pripravená. Príprava choreografie na kvalitné lesbickú šou môže trvať aj týždeň. Lesbická show musí na publikum zapôsobiť a vyvolať vzrušenie.

Kvalitné lesbická šou

Pri výbere lesbické show si stačí sadnúť k internetu a ponúkne sa vám veľké množstvo agentúr, ktoré tieto služby ponúkajú. S lesbickú šou sa môžete stretnúť na diskotékach alebo objednať show ako darček. Na internete máte dokonca možnosť vybrať si, ktoré dievčatá sa vám páči, prípadne sa o nich niečo málo dozvedieť. Pri výbere dajte na odporúčania, vyberajte starostlivo. Lesbická show by pre vás mala byť príjemným zážitkom. Lesbická show je služba, za ktorú platíte vy. Preto chcite kvalitu. Lesbická show by mala byť vopred dobre pripravená. Dôležitú úlohu tu hrá osvetlenie, erotické spodné prádlo alebo erotické oblečky a kvalitné hudba.

Ďalšie ponuky erotických show

Keď už ste vyskúšali lesbickú šou a máte záujem o niečo iné, je stále z čoho vyberať. Rôzne agentúry ponúkajú rôzne služby. Patrí tu napr

  • Pánsky striptíz
  • Dámsky striptíz
  • Autoerotika
  • GO - GO alebo Topless tanečnica (topless tanečnice na konci tanečného vystúpenia vyzlečú horný diel kostýmu).
  • Erotická obsluha
  • Body painting
  • Hostesky
  • Tutti Frutti - pojedanie ovocia z tela nahé dievčatá
  • Tlsťoch show - striptér začína show v obleku tlsťocha

 

Čo nás vzrušuje

Podľa štúdie psychológov sa zistilo, že ženy na rozdiel od mužov vzrušuje každý sexuálny podnet. Ženy sa dokážu vzrušiť pri pohľade na sex heterosexuálnych partnerov aj pri lesbickom sexe. Pre mužov je vzrušujúci pohľad na heterosexuálny sex, ale nie na sex homosexuálne.

Lesbický sex

Pre ženu sú dotyky iné ženy viac prijateľné ako pre mužov. Lesbický sex je väčšinou neagresívny. Keď muž takýto sex sleduje, vníma predovšetkým sex so ženou, v tomto prípade s dvoma ženami. Dôležitým prvkom je tu aj vnímanie krásy, tu predstavuje predovšetkým žena. U mužov sa zdôrazňujú iné kvality. Lesbický sex je nežný a veľmi vzrušujúce, každý muž si pri jeho sledovaní predstavuje, že by sa rád zúčastnil. A práve tento sen sa počas lesbické show môže splniť.

Lesbická show

Lesbická show je dobrý tip na netradičný darček. Poteší každého muža. Podľa potreby si môžete vybrať variant soft alebo hard. A čaká vás večer plný vzrušenia.

Lesbická show


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky