Gigolo - spoločník pre ženy

Niektorým ženám chýba v dlhodobých vzťahoch pozornosť, neha alebo uznanie, a preto sú ochotné využiť služby profesionálnych spoločníkov - gigolo. Napadla vás niekedy otázka, či je medzi gigolom a prostitútom nejaký rozdiel?


Najstaršie remeslo na svete

Prostitúcia je historicky i kultúrne všadeprítomná, navyše každá kultúra zavádzala svoje vlastné štandardy a postoje. V starom Ríme bola prostitúcia legálna, v tej dobe bola promiskuita pokladaná za úplne normálnu a prirodzenú vec. Ak však bolo v tejto dobe niečo nenormálne, tak to bola veľmi rozšírená homosexuálne prostitúcie. Mužská prostitúcia v Ríme neskôr za cisárskych čias takých rozmerov, ktoré sa nám dnes javí ako neuveriteľné.

Chlapci pre rozkoš

Títo chlapci pre rozkoš sa stali veľmi obľúbení v Ríme, a tiež boli oveľa drahšie než ženské prostitútky. Zrejme k tomu prispel aj fakt, že boli považovaní za najlepších odborníkov na feláciu (orálne dráždenie penisu ústami), ženy im jednoducho nemohli v tomto smere konkurovať. Navyše bol sex s mužskými prostitútmi považovaný za niečo oveľa vznešenejšie ako styk so ženami, ktorými mocní muži vtedajších čias skôr opovrhovali.

Náboženský stredoveku urobil zo sexu nečistý hriech. A pre ochranu počestných, pred pokušením sexu a chtivými muži, musela prostitúcia existovať ako nutné zlo. K tomu boli vyčlenené ženy, u tých sa mohli muži odreagovať. V tejto ére sa tak vlastne vôbec nič nezmenilo. Všetky mestá pred Kristom i po Kristovi mala svoje nevestinca, panoval stále všeobecný názor pochádzajúce zo staroveku, ktoré plynule prešiel aj do stredoveku, tam bol povýšený na dogmu. Že totiž platený sex je nevyhnutný ako ochrana pred horším zlom - cudzoložstvom a zvádzaním počestných žien. Jediná zmena bola tá, že verejná homosexuálne prostitúcia bola pod vplyvom náboženstva odstránená.

Spoločníci

Svet prechádzal všetkými etapami, dochádzalo k zmenám postojov k prostitúcii, aj k zmenám sociálnych vrstiev, z ktorých pochádzali tí, ktorí sa k tomuto remeslu uchyľovali. Avšak tým sa hovorilo samozrejme tiež inak, nie vždy hanlivo. Ako ženy, tak aj muži získavali ponúkaním svojich tiel vplyvným mužom a ženám, obrovské majetky aj spoločenskú prestíž. A rovnako ako dnes, boli muži a ženy zároveň prvými platenými spoločníkmi. Dá sa povedať, že zastávali aj funkciu niekoho blízkeho, komu sa mohli to, kto si ich zaplatil, zverovať so svojimi starosťami všedného života. V tomto prípade nebol sex ani tak tým najdôležitejším, čo vplyvný muž či žena po spoločníkoch vyžadovali. Snáď okrem prvých schôdzok. Prostitúcia prežila až do dôb dnešných. Vyskytuje sa v rôznych formách, prevádzkuje sa tiež z rôznych dôvodov. Avšak tým hlavným je stále vidina peňazí, zdanlivo jednoducho zarobených.

Kto je to gigolo?

Existujú muži, ktorí sa živia tým, že predávajú svoje telo. Všeobecne sa im hovorí prostitút. Avšak len malú časť z nich by sme mohli nazvať gigolo a spoločníkmi. Rovnako tak ako prostitútka poskytuje mužom sexuálne služby, tak gigolo poskytuje rovnaké služby ženám. Avšak predsa len je tu v niečom rozdiel. Vzhľadom k tomu, že v povahe žien je prirodzené to, že všeobecne hľadajú skôr pozornosť a porozumenie, než potešenie v sexe. Dá sa teda povedať, že gigolo je vyhľadávaný veľa často skôr ako dobrý spoločník. Veľká rada žien nemá v skutočnosti vôbec záujem o to, že by s ním pristúpila k pohlavnému aktu. Sú ženy, ktoré tak rieši skôr problémy vo vzťahoch, kde márne očakávajú od mužov skoršie pozornosť, nehu, pocit toho, že pre nich niečo znamená. Pripadajú si osamotené, nemilované a neobdivované. Preto niektoré z nich ochotne zaplatí mužovi, ktorý im bude robiť spoločnosť, bude sa správať podľa ich predstáv, jednoducho prežijú spolu príjemné chvíle, bez toho by medzi nimi došlo k nejakým intimitám.

Gigolo

Keď sa povie gigolo, tak si väčšina z žien predstaví muža, ktorý je odlišný od ostatných mužov nielen vzhľadom, ale aj správaním. Takže je charizmatický, inteligentný, pohľadné tváre, má samozrejme krásne a vypracované telo, vyžaruje z neho sex-appel na diaľku, jeho vystupovanie na verejnosti je dokonalé a určite netrpia problémy s erekciou. A koľko z týchto vlastností má prostitút?

Po čom ženy túžia?

Určite bude rada žien súhlasiť s tým, že u každého vzťahu občas dôjde k situácii, keď muž ženu dokáže naštvať tým, čomu inokedy nevenuje žena pozornosť. Keď mu treba navarí, potom sa pekne ústrojenstvo a urobí sa peknú, ako muž príde domov z práce a plánuje si po večeri tiež pekný večer so svojim milovaným. A niekedy dôjde k tomu, že muž príde domov, hodia do seba večeru, potom sa usadí do obývačky na gauč, kde si otvorí fľašu piva a ešte žene vynadá, že zabudla na dôležitý futbalový zápas, ktorému ona nemôže konkurovať, ani keby bola oblečená do nejsvůdnějšího spodného prádla. Aby som nepreháňala, šancu má žena, ktorá je vydatá ešte len krátko a trvá fáza zamilovanosti. Avšak aj tu je pravdepodobné, že k tejto situácii raz dôjde.

Možno tomu nebude niekto veriť, ale veľká väčšina žien, ktoré sa jedného dňa rozhodnú, že si zaplatí za služby gigola - spoločníka, tak urobí predovšetkým z toho dôvodu, že si veľmi často chcú len porozprávať, pomaznať sa a nechať sa hýčkať v niečí pozornosti . Medzi nami je mnoho žien, ktoré ich manžel zanedbáva či sa cíti osamelé. Avšak len niektoré z nás sa k tomuto činu rozhodnú. Ak niektorá z vás patria k týmto ženám, skúste si to predstaviť. Než sa trápiť u rozvodového státie, či zháňať vhodného milenca, nebolo by toto lepšie riešenie? Stačí mať iba dve dôležité veci k tomu, aby ste sa mohli vrhnúť do náručia niektorej z gigolo, inzerujúca svoje služby na rôznych internetových stránkach. Odvahu a peniaze.

Spoločník alebo prostitút?

To je ale zapeklitá otázka. Prostitút je muž, ktorý poskytne sexuálny styk druhej osobe za odplatu. Prostitút majú v našej spoločnosti rôzne označenia. Niektoré z nich rozlišujú medzi tým, aký druh prostitúcie dotyčný prevádzkuje. Tým sa tiež vlastne priamo, alebo nepriamo vyjadruje hodnotiaci súd o takýchto ľuďoch. Rovnako ako u žien prostitútok, tak aj o mužoch sa hovorí, že sú štetky, šľapky, běhny - avšak tak možno pomenovať skôr prostitútov, ktorí sa predávajú verejne, na uliciach alebo staniciach, navyše sú ich klienti skôr muži. Títo muži a chlapci sú väčšinou v zlých životných situáciách, peniaze zarobené týmto spôsobom sú mnohokrát vydávané za drogy. O úrovni služieb, ktoré poskytujú, sa v tomto prípade asi nedá hovoriť.

Potom je časť mužov, ktorí prevádzkujú prostitúciu v rôznych nočných podnikoch, iní na privátoch v súkromí, dokonca aj tí, ktorí pracujú na tzv služba eskort. U týchto spôsobov vykonávanie prostitúcie je tiež pomerne dosť tých, ktorí poskytujú iba homosexuálny styk. V týchto prípadoch môžem názov prostitút použiť. Ide tu predovšetkým o sex, málokedy ide o obyčajné porozprávanie si.

Gigolo - profesionálny spoločník

Ja osobne si trúfam povedať, že v prípade gigola, nie je pojem prostitút na mieste. A tento názor zdieľa pomerne dosť ľudí v spoločnosti. Argumenty pre to sú dostatočne rozumné a pochopiteľné. Profesia profesionálnych spoločníkov vyžaduje niečo viac, než len sexuálne schopnosti a zručnosti. Ženy, ktoré si spoločníka objednávajú, sú niekedy aj veľmi prieberčivé. Väčšina z nich zastáva vysoké pozície, v rozhodujúcich funkciách as veľmi dobrým spoločenským postavením. Finančne sú na tom veľmi dobre. Ich požiadavky na gigola - spoločníka, sú pochopiteľné - tento muž musí byť galantný, s umením načúvať, je inteligentný, má široký všeobecný prehľad. Čo mu nesmie, chýbať je diskrétne správanie. To je preto, že vzťah s plateným spoločníkom môže byť ženou prísne utajovaný. Niektoré ženy si však želajú, aby platený spoločník hral najrôznejšie úlohy, treba postavu mladšieho priateľa, milenca alebo manžela. Preto k ďalším požiadavkám na gigola patrí príťažlivý vzhľad, charizma a sex-appel. Byť spoločníkom znamená aj vedieť sa orientovať v oblasti módy, obliekania je ďalším dôležitým bodom, a ženy sú predsa len všímavejší. Rovnako tak dokážu skvelý vkus náležite oceniť.

Gigolo - spoločník pre ženy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Gigolo - společník pro ženy

Anonym | 12.12.2012 15:42
Ahoi chtel bych take provozovat takovedle sluzby ale potrboval bych poradit kde se zaregistrovat::))

Re: Gigolo - společník pro ženy

Maximo | 28.12.2012 17:01
Jsem z Ostravy a hledám tuto práci

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

Michal | 21.10.2013 15:30
Presne pre to iste som navstivil tuto stranku

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

pietro | 08.11.2013 20:08
Mal by som záujem o prácu spoločníka ale neviem kam sa registrovať alebo čo robiť pomôže niekto dik mail:sobol2707@centrum.sk

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

Samuel | 14.12.2013 01:15
Mal by som tiez zaujem o tuto pracu!!!!!!!!! MAIL:roberto.cavalino1979@gmail.com

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

Anonym | 05.05.2014 01:50
Mal by som zaujem o tuto pracu!
cavendis66@gmail.com

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

julius horacek | 11.01.2015 04:47
mal by som seriozny zaujem o takuto pracu ..som mlady vysoky sympatak ..ovladam anglictinu..rozumiem sa umeniu a tak isto som aj bohato obdareny...

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

julius horacek | 11.01.2015 04:50
moj mail: bassius@centrum .sk
pre mozny zaujem poslem foto...:)

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

jarko | 09.03.2015 00:08
Mám vážny záujem O túto prácu 0944083231

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

peter | 10.05.2015 08:26
Dobry den , mam seriozny zaujem o pracu spolocnika, mozte poradit kde sa treba registrovat? Som sympaticky mlady chalan. directory@centrum.sk

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

Anonym | 06.06.2015 21:12
Ak potrebujete diskretneho spolocnika. Tak ma kontaktujte na eboka8gmail.com

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

Tomáš | 04.08.2015 05:34
Ahoj,,, mám záujem O takúto prácu,ak O nejakej vieš kľudne má kontaktuj...sympatický 30muz,,,sportpostava,,, krátke hnedé vlasy,,, tomasbreza7@gmail.com,,,, 0911575345

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

Mimo | 27.11.2015 21:04
Bratislava Chces chlapa? Napis a mozes ho mat.Kazda zena chce sex. Tak nevahaj a objednaj si ma staci chciet duski duski zavinac gmail bodka com piste iba z ba

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

Tomo | 03.01.2016 03:47
Ak hladas spolocnika nacokolvek som tu preteba nonstop volaj 0949150923 bb

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

Jozef | 09.04.2016 15:36
Mam zaujem o pracu prosim vas pomozte niekto kam sa treba zaregistrovat alebo co Jozo511@azet.sk

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

johann | 29.08.2016 18:15
ahoj mam korektny zaujem robit spolocnika pre starsie damy.mozem mi niekto poradit diky

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

peter | 06.01.2017 21:35
Ahoj

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

peter | 06.01.2017 21:36
Ahoj 607147016

Re: Gigolo - spoločník pre ženy

peter | 06.01.2017 21:38
Ahoj 607147016 humpolec

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky