Tvrdo ošukaná

Bolo sparné letné popoludnie a pretože manžel ten deň robil tuplovku, rozhodla som sa, že sa na bicykli pôjdem osviežiť k neďalekému rybníku. Nie je v ňom práve priezračná voda a tak tam bola len hŕstka omladina.


Voda bola ako kafe a tak som sa za chvíľu odobrala na deku

Ktorú som rozprestrela na mieste kam moc ľudí nechodí a kam nie je ani od rybníku vidieť, vyzliekla som si plavky a svoje telo vydala napospas slnečným lúčom a po chvíľke zaspala.

Prebudili mňa nejaké hlasy

Otvorila som oči a okolo mňa stálo asi 5 mladíkov. Boli úplne nahí av rukách držali stoporenie čurák. Chcela som sa rýchlo prikryť uterákom, ktorý som mala vedľa seba, ale jeden z mladíkov bol rýchlejší a odhodil ho ďaleko od deky. Nepoznala som ani jedného z nich. Chlapci nechajte toho a mažte domov. Připitoměle sa smiali, ja sa snažila zakryť jednou rukou prsia a druhou čiernu kundu, ale to už ma jeden držal obe ruky, ďalšie dva mi drřeli nohy, ktoré pred tým čo najviac roztiahli až sa mi roztvorili pysky z ktorých teraz na ne jukal môj abnormálne vyvinutý klitoris. No ty máš ale frajtra, povedal ďalší a už som mala jeho hlavu medzi stehnami, prolizoval sa mi Pico a ocucával klitorisu.

Hádzala som sebou a dúfala, že ma nechajú na pokoji

A tak pevne zvierania som musela znášať neodbytný jazyk vo svojej kunde a masírovanie pŕs, ktorého sa ujal ďalší z nich. Sily ma už opustili a ja držala ako tá najsprostejší kurva na svete. Zrazu som cítila, že jeden chvost je tvrdo zaradený do mojej kundy a druhý sa snaží napchať sa mi do pusy. Silne som do neho zahryzla, jeho majiteľ zakričal, chytil ma za vlasy, že som myslela, že mi je vytrhne z hlavy a radšej si s ním nechala zachádzať hlboko do krku.
Netrvalo dlho a ja hltala síce mladé, ale nechcené semeno. Aj do piči sa práve vysemenil jeden z nich a už sa do nej dral ďalšie, práve tak ako v puse sa mi začal prechádzať ďalší obrovský čurák. Konečne sa aj oni urobili. Ale bol tu ďalší. Otočte ju na brucho, vykropíte jej prdel reval, ostatní sa smiali a ja revala ako blázon. Riťku som totiž nikdy nedovolila prejsť ani svojmu manželovi. Len raz mi ho tam strčil na krajček a pretože to moc bolelo nedovolila som mu to a od tej doby nikdy už viac nenaliehal. A teraz sa mi do nej trhal tučný čurák nejakého cudzieho hajzla. Hádzala som sebou a kričala, v domnení, že ma snáď niekto začuje. Všetci sa stále rehotali a ten čo dorážal na moju riťku naraz prudko zašiel do kundy, niekoľkokrát ju prešiel a potom mokrým chvostom od semena svojich kamarátov prudko vnikol do prdelky. Už som ani nemohla kričať, len som sipela a trpela toho obrovského čuráka v prdelce, niekoľko zarazených prstov v kunde, ťahanie poštváčka, trhanie chlpov na kundičke, ktoré si vraj vezmú na pamiatku na peknú prošoustanou kundu a ďalšie mi oblizovali a ohrýzali pekná vemená - ako nazývali má prsia.

Urobili sa všetci určite dvakrát, možno aj trikrát, už som to ani nevnímala, zasúval mi do kundy aj prdele prsty a nakoniec objavili olej na opaľovanie a vyšoustali ma is ním. Zrazu bolo okolo mňa ticho. Ležala som tam zneuctenie a ticho plakala. Bola už tma, keď som si obliekla šaty, ostatné veci nahádzala do tašky a ujížděka k domovu.

Mám to povedať manželovi?

Asi by to nepochopil. Doma som zistila, že má prsia sú posiata červenými fľakmi a obtlačky zubov. Tŕpla som ako to všetko dopadne. Tú noc som išla spať skôr ako sa manžel vrátil z práce a na druhý deň som dostala "ženské dni", takže po týždni, kedy sa manžel dožadoval svojho manželského práva som už bola úplne fit.
Na to poníženie, ktoré som zažila nikdy nezabudnem. Aj keď musím priznať, že aj to ich poníženie dopomohlo k jednej dobrej veci. Skúsila som s manželom análny súlož a ​​celkom sa mi to zapáčilo a manžel je vždy na vrchole blaha, keď mu svoju zadnú dierku ponúknem k ošukání.

Tvrdo ošukaná


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky