Teta, čo má rada piss

Prišiel som k tete len na skok. Mal som cestu okolo a tak som si povedal, že sa zastavím. Je to síce teta, ale tak vzdialená, že sme skôr priatelia než príbuzenstvo. Aj keď jej je cez štyridsať a mne tridsať, bavíme sa spolu ako rovesníci.


Tak tomu bolo aj tentoraz. Pôvodne som prišiel len tak na hodinku, ale nejako sme sa zakecali, takže už nemalo cenu pokračovať v ceste za zákazníkmi, kľúče od auta som hodil na stôl a otvorili sme fľašu červeného s tým, že u nej Prenocujte.

Nebolo to prvýkrát. Niekedy som si nocľah vyložene objednal, keď som mal skoro ráno schôdzku niekde v okolí

Je rozvedená, deti už sú z domu, takže je u nej stále dosť miesta. Sedeli sme, opíjali a smiali sa ako pubertiaci. Žiadna téma k hovoru nám nie je nikdy dosť sväté, aby sme si z neho neurobili srandu. Preto mi je teta sympatická, z ničoho nerobí vedu. Jej pevná postava s mohutnými prsiami sa čo chvíľu otriasa smiechom a mňa baví ju pozorovať. Z upitého alkoholu jej bolo trochu horúco, rozopla si pár gombíkov blúzky navyše a práve do odhalených miest som zvedavo nakukoval.

"Že si tú blúzku nerozepneš rovno celú, keď je ti také teplo," hovorím a myslím to zo srandy, lenže ona si ju naozaj rozopla

Teraz teda bolo absolútne na čo pozerať. Čierna čipkovaná podprsenka skrz ktorú presvital veľké tmavé dvorce s bradavkami veľkosti cumlíkov. UHA, vzhľadom k tomu, že moje doterajšie ženy mali kozičky skôr menšie, nemohol som sa na tú kopu kvalitného materiálu vynadívať. Avšak sme ďalej blbnuli, akoby sa nič nedialo. A ono sa taky vlastne naozaj nič nedialo, až na to, že mi parťák v nohaviciach stál ako sviečka.

No nič, pôjdem to rozčůrat, hovorím si, to pomáha

Masírujte si to teda na hajzlík, ale sotva vytiahnem svoju trčiace klát z nohavíc, otvoria sa dvere av nich stojí teta. Prehltnite na sucho, aj močenie sa mi ľaknutím zarazilo. "Sledujem, že ti to moc nejde. Ukáž, pomôžem ti." Toto predsa nemôže byť pravda? To už som toho vypil toľko? Sadla si predo mňa na misu, akoby to bolo to ejobyčejnější, čo robí denne, odstránila moju ruku z čuráka a zabrala si ho pre seba. Skúmavo si ho prezerala pričom viedla príjemne vzrušivý monológ plný "krásnych čuráčků", "nadržaných žrebčeka", "hadíc nevycákaných" atď Bábiky sa mi Pretáčal, keď som ju počul vyslovovať jednu sprostosti za druhou. Takúto som ju rozhodne nepoznal.

Pozriem dole a pozorujem

Ako mi ho skúsene naháňa a palcom ruky rozvíri polovičky žaluďa od seba, aby lepšie videla do jeho ústia. "Hej neblbni, mne sa chce fakt čúrať," skúšam situáciu málinko odľahčiť. Dostane sa mi pohľadu, v ktorom sa zračí nesmiernej vzrušenie. Až teraz som si všimol, že rovnakým tempom, akým naháňa moje péro, Rejdy rúčkou i vo svojom rozkroku. "A prečo myslíš, že som prišla? Ja piss milujem, ale nemám nikoho, kto by ma pochcal, vieš?" Po tejto úprimnej spovedi som sa už nesnažil prúd moču v sebe zadržať. Naopak, sám som si vychutnával, ako sa horúca moč mierne naliehavú prediera zduřelým perom. A že jej bolo. Za stáleho naháňania som močom sprchoval svoju krásne nadržanú tetu. Moc krásny a odbremenený zážitok.

Zrazu som cítil, že sa mi okrem moču schyľuje v podbrušku ik výstreku

"Máš rada aj striekajúcej perie?" Spýtal som sa málinko udýchane. Túto otázku nechala bez odpovede. Niekoľkokrát silne mojím vtákom zapumpovala a potom si ho bez varovania vrazila do krku. Volal som diabolskou rozkošou. Pevne som jej hlavu držal v dlaniach a narážal si ju ku guliam, ako to len šlo. Ani neviem, čo som na ňu vykrikoval. Určite to ale do slovníka spisovnej slovenčiny nepatrilo. Sama sa niečo snažila říakt, ale z upchatých úst sa jej drali len perverzné chrčanie. Povoľoval som zovretie len preto, aby sa jej chuť môjho semena dostala aj na jazyk. Inak som si ďalej blažene uľavoval chrlením semena až za bránu mandlí. Z očí tete tiekli slzy, z pusy spermie a sliny, napriek tomu si neprestávala naháňať kundu. Keď ju zastihnul orgazmus, myslel som, že mi ho odhryznem, ako sa zmietala. Napriek tomu som nemal ani najmenšiu vôľu ju pustiť, kým sa nevyprázdnite.

Skoro som spadol úľavou, keď som opúšťal jej horúce hrdlo

Ona sa, chudera, ihneď rozkašlala a lapala po dychu, napriek tomu sa neprestávala tvárou tlačiť k môjmu oslintanému hebkému mužstvo. Potom si stúpla a ja až teraz uvidel tú spúšť, ktorú spôsobila moja moč. Spredu bola celá mokrá a polopriesvitná. V tú ranu sa mi kokot zase napružil. Vyzerala úchvatne. "Sledujem, že ťa pissing taky pekne vzrušuje, takže až zase pôjdeš čúrať, tak mi povieš, ju?" Do hlasu sa jej zase vracali iskry humoru. "Rozkaz, kapitán," odvetil som v rovnakom duchu. "Jo a mimochodom ..... máš skvelú mrdkou ...," akoby jej nestačilo, že som zase vzrušený k nesnesení. Potom, čo sa osprchovala, sme sa už na popíjanie nevrátili, pretože sme sa zamkli v spálni a prošukali celú noc. Až na tie okamihy, kedy sa mi chcelo cikať ....

Teta, čo má rada piss


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky