Teta a ja II.

Bol som u klienta na Kladne, kde som bol hotový o niečo skôr ako som čakal. Premýšľal som, že už to nemá cenu sa vracať na firmu a že pôjdem cez Letnú domu. V tom ma napadlo vytočiť 671 9x1 x5x, ozvala sa mi známy ženský hlas,


"Ahoj Tomášovi", odpovedal som "Ahoj tretiu, si doma?

Pôjdem okolo Teba a zastavil by som sa na kávu. ". Odpoveďou mi bolo "Budem rada minule sme to nezodpovedala a niečo malé Ti pripravím". Po minulom poznanie, sme si niekoľkokrát rozprávali na chate, kde sme sa rozprávali o svojich snoch a túžbach. Takže som si hovoril, že to bude zase zaujímavá návšteva a keď nič iné, tak pripraví niečo dobrého k jedlu. Teta vlastní dve reštaurácie s českou národnou kuchyňou a je aj výborná kuchárka.

Zložito som zaparkoval a zazvonil u domových dverí, opäť mi hodila kľúče a ja vybehol do 2. poschodia letenského činžiaku

Odomkol som dvere bytu a vošiel do haly. Tam sa objavila teta oblečená v uniforme servírky, čierne elastické tričko s hlbokým dekoltom, sukne na kolená, čierne pančuchy, lodičky na ihličkovom podpätku a všetkému dominovala biela zásterka okolo pása. Vyzerala skôr ako v uniforme slúžky. Pochválil som jej kostým, a odpoveďou mi bolo "Ďakujem pane". Prišla ku mne a začala mi odoberať tašku a pomáhať sa vyzliekaním kabátu. "Večera je pripravená, môžem servírovať hneď až si umyjete ruky?", Bol som mierne zmätený, ale prikývol som. Po návrate z kúpeľne, som sa posadil k prestretému stolu. "Mám podávať k jedlu víno, pane?". "Tretiu, ja som tu autom, takže víno neee". Zase ma prekvapila, "Ja nie som Vaša teta, som Vaša panská Tereza". Konečne som začal chápať tetinu hru.

"Dobre Tereza, nalejte mi vodu

Neviem, či ak ešte nebudem musieť odísť ", pristúpil som na jej hru. Docela ma zamrzelo, že si nemôžem dať víno. Ale čo, dám si. Keď tak si zavolám S.O.S. drink. "Tereza, rozmyslel som si to nalej mi víno". Teta teda prišla s veľkou karafou červeného a naliala mi ochutnávku. Ochutnal som a povedal "Tereza, môžeš nalievať". Teta mi naliala pohár do polovice a ja povedal "Sebe tiež a plnú". Teta protestovala "Pane, to sa nehodí, aby som a Vami píla", usrkl som víno a povedal tete "Ty ju vypi do dna a nalej si druhú". Teta stojac vedľa stola vypila asi tak dve deci červeného a naliala si druhú pohárik. Potom servírovali výborné kančí medailóniky s krušnohorským knedľou. Jedol som a teta celú dobu stála pri stole a sledovala ako ním, opäť som sa napil vína a prikázal tete vypiť jej pohár vína. Vypila ju a dolial ako ma tak sebe. Ešte som nedojedol a teta v sebe mala u skoro pol litra vína. Pozoroval som, že už si nie je moc istá pri žatvu zo stola. V tom zazvonil telefón a na displeji sa objavila fotka mojej ženy Simony. Zdvihol som ho a Simona sa pýtala, kedy prídem domu, že je ešte v práci a že nestíha urobiť večeru. Povedal som jej, nech to nerieši, že ma klient pozval na večeru a teraz že popíjame dobré červené. Popriala mi dobrú zábavu a povedala nech to zase nepreženie. Medzitým som pozoroval, ako si teta opäť naliala, už som stratil prehľad, koľko toho v sebe má. "Tereza, poď ku mne, potrebujem doliať." Zlomyseľný som pozoroval, ako stráca rovnováhu. "Tereza, Ty si prebrala, však?", Odpoveďou mi bolo "Nie, pane".

Kvitoval som telefón od Simony a tým, že teraz nemusím ponáhľať domu a bol som plný očakávania budúcich okamihov. Teta sa pýtala, či má pripraviť kúpeľ, povedal som, že sa len osprchuje. "Dobre, pomôžem Vám sa vyzliekaním."

Išiel som do priestrannej kúpeľne, kde som sa začal vyzliekať, ale teta prevzala iniciatívu a pokračovala v mojom vyzliekaní

Osprchoval som sa, osušil a obliekol župan, ktorý mi teta pripravila. Vošiel som do obývačky, teta stála pri príborníku ako pravá panská. Došiel som k nej a povedal, nech mi pripraví kávu a potom už jej nebudem potrebovať. Len povedala Hermiona takmer "To ma mrzí.". V kresle som popíjal kávu a povedal tete nech príde bližšie. Stála nado moju a ja jej siahol pod sukňu a zistil, že pančucháče sú pančuchy a že teta nemá nohavičky. Prikázal som jej, aby sa rozkročila a strčil jej dva prsty do mokrej kundičky. Vzdychala a krútila sa podporená vypitím alkoholom. Dráždil som jej na bode G a cítil ako jej z šťavy kundičky tečú po stehnách. Bolo to úžasne vzrušujúce a cítil som, ako mi z župane vykukuje stoporený penis. Prstoval som tetu a druhou rukou si naháňal penis. Teta bola na extázu a orgazmy s ňou zmietali. "Kľaknite si a Vykuř mi ho" rozkázal som, teta kľakla, roztiahla mi župan a začala fajčiť penis. Držal som ju za vlasy a priťahoval do rozkroku. Chvíľami sa dusila mojim penisom, keď jej vyvolával dáviaci reflex. Hlavou mi bežali myšlienky, že toto som nikdy nezažil a že to asi nebude všetko čo ma čaká. V tej chvíli to prišlo, oboma rukami som ju pritiahol k sebe a striekal jej spermie do krku. Prehĺtala, dusila sa, krútila sa, ale ani kvapku nenechala nazmar. Povolil som držanie a ona olizovala môj povadající penis so slovami "Musím Vás očistiť, pane". Bola tak starostlivá, že mi začal zasa tvrdnúť.

"Dôjde pre nožnice, Tereza", rozkázal som

Skľúčene odišla pre nožnice a cestou zapíjal moje semeno červeným vínom. "Čo budete robiť, pane?", Pýtala sa s obavou. "Stoj a drž!!", Rozstřihnul som jej zdola sukňu a potľapkal po vyholené kundičke a zasunul ostrie nožníc medzi kozy do výstrihu, celá sa klepala vášňou, keď sa vyvalili jej kozy z rozstřiženého tričká. Teraz tu stála len podväzkové pásu, pančuchách a na nohách lodičky. Svléknul som župan a znovu sa vrátil do kresla. Rozkázal som tete nech mi jazdí svojimi vemena po mojom tele a zlízne mi pot z čela. Překlonila sa začala mi jazdiť prsiami po hrudníku a olizovala každú kvapôčku môjho potu na mojom tele. Stál mi ako sviečka a občas sa dotkol jej tela. "Vezmi mi ho medzi kozy", okamžite poslúchla a ja jej šukal medzi kozy a ona olizovala občas vykouknuvší hlavičku môjho penisu. Objal som jej nohami a přetáhnul viac na seba. Cítil som, že vybuchnem druhýkrát, ale nechcel som riskovať ukončenie našich perverzných hrátok. "Dosť!" Vyštekol som. Postavil som si a rozkázal tete, nech sa predkloní a chytí sa kreslá. Prišiel som k nej zozadu a zasunul svoj penis do jej kundy. Mrdal som jej ako suku, držiac ju za vlasy. Kozy sa jej hojdali v rytme prírazov. Rozťahoval jej polovičky od seba a plieskal voľnou rukou po zadku. Bola to skutočne divoká jazda. Kričala len "ÁNO, ÁNO, ÁNO ... Pane", až som mal o ňu strach. Vtiahol som penis jej kundy a otočil tetu so slovami "Teraz ho olížte!". V kľačiačky slízávala svoje kunda šťavy z môjho penisu, ale iz celého rozkroku. "Pane, poďte do postele", ľahko ma zvalil na chrbát a začala ma zase lízať penis, ale aj gule. Potom sa presúvala ďalej, nadzvednul som svoje nohy a cítil ako mi olizuje ritný otvor. Bola to taká slasť, akú som nikdy nezažil. Jej jazyk sa snažil preniknúť čo najďalej. "Nechaj toho alebo sa zase urobím", okamžite prestala a nasadla na mňa.

Začal som ju šukat a ona sa sklonila a zase mi začala olizovať moje spotené telo

Potom si sadla a ja myslel, že mi ho odtrhne, ako vyvádzali. Zrazu som cítil ako jej z kundičky strieka nejaká tekutina, celá sa zvíjala v kŕči a ja som bol celý mokrý od jej výstreku. Zvalil som jej na brucho a nalehnul na ňu zozadu. Mrdal som jej do kundy až začala zase striekať, doľahol som a oplatil jej to rovnakou mierou. Obrátila sa na chrbát a ja videl ako jej z kundy vyteká moje semeno zmiešané s jej ejakulátom. Teta si chytala túto zmes do ruky, ktorú okamžite slízávala a prsty v puse pomaly zaspávala. Prikryl som jej perinou a šiel do sprchy.

Po osprchovaní, sa teta už ploužila po byte a vravela, že nevie ako bude zajtra chodiť. Rozlúčili sme sa s tým, že sa čoskoro musíme vidieť a že sa takto budeme prekvapovať navzájom.

Teta a ja II.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky