Prírodné sex

Gábina mala rovnako nemožné podmienky, ich rodina totiž bývala v 1 + kk, takže rádoby izbičku tvoril úzky priestor oddelený obývačkové stenou. Poskytoval síce ilúziu súkromia, ale bolo tam počuť úplne všetko ao šukanie tam nemohla byť ani reč.


Ruda aj Gábina mali tak celkom zlú náladu

Celý týždeň sa na seba tešili, pri masturbovaní mysleli jeden na druhého, ale teraz to vyzeralo, že budú všetky plán zmarený.

Ruda sa ale v žiadnom prípade nemienil len tak vzdať. Napäto sledoval predpoveď počasia, a tá mu urobila radosť. Malo byť v noci okolo 18 stupňov a hlavne bez dažďa, takže podmienky úplne ideálne pre nejaký ten vonkajšie sexík. Hneď o tom aj Gábine písal. Najskôr bola trochu skeptická, pretože ešte nikdy nesouložila vonku, ale nakoniec sa jej vidina nejakého pekného odľahlého miestečká a fyzických hrátok na čerstvom vzduchu zapáčila.

Vyrazili, keď zapadalo slnko, a išli smerom von z mesta

Ruda vedel o jednom miestečku pod lesom, ktoré bolo krásne kryté mladými stromčekmi a vraj nehrozilo nebezpečenstvo, že by ich tam niekto vyrušil. Trvalo dlho, než tam došli, a celú cestu už obaja cítili veľkú chute na sex. Každú chvíľku sa zastavovali a dlho bozkávali, Ruda zachádzal Gábine rukou do nohavíc, ona jemu zase tlačila stojace péro. Keď dorazili na miesto určenia, bola už skoro tma, ale rozložili deku a začali sa rýchlo vyzliekať, takže si stále mohli vychutnať pohľad na svoje nahé telá.

Konečne sa mohla uvoľniť naakumulovaná vášeň a túžba

Ruky nedočkavo blúdili po koži toho druhého, Gábina dlaňami neomylne smerovala k Rudovu trčícímu pyji. On jej zatiaľ krúžilo po prsia a nedočkavo cucal jej stvrdnutej bradavky. Gábina začínala pomaly stonať a nohy sa jej rozťahovali skoro samé od seba, pretože už jednoducho medzi nimi chcela cítiť Rudovo péro, alebo tam mať minimálne vrazené tri prsty! A to druhé sa jej rýchlo splnilo. Ruda jej hladil mušličku a potom náhle do otvoreného otvoru prenikol prstom, potom dvoma. Gábina ho pevne chytila ​​okolo krku a zašepkala, aby ju na mieste vyprstil, inak že asi vybuchne!

Bola úplne mokrá, takže Rudovy prsty samy kĺzali a hrozne to čvachtalo

Jej kunda ale bola tak roztúžená, že sa dva prsty zdali skoro málo. Preto Ruda dovnútra zastrčil aj tretí, až teraz to bolo to pravé a Gábina pri prstovanie hlasno stonala. Rýchlo na ňu prišlo vyvrcholenie, pri ktorom sa jej steny kundy sťahovali okolo Rudových prstov a svaly na stehnách a na zadku sa triasli. Keď orgazmus pominul, Ruda jej olepené prsty strčil do pusy. Hladne je olízala, bolo to gesto hodné dokonalé dievky. Potom sa vrhla po Rudově klacku, rýchlo ho pohonila a zarazila si ho do pusy. Začala ho vášnivo fajčiť, až Ruda vystříknul skoro hneď. Ale vydržal to, Gábina si totiž taky zrejme uvedomila, že nasadila príliš vysoké tempo. Preto zvoľnila a zvolila radšej procítěnější a hlbšie zásuny, potom si s jeho žaluďom hrala jazykom, obchádzala mu uzdičku a preťahovali pomaličky přdkožku.

To už bolo maximum, čo obaja dokázali zniesť

Ruda Gábinu doslova strhol na rozloženú deku, až si musela bruchom ľahnúť, a zavalil ju svojím telom. Jeho erekcie ju tlačila do zadku. Ruda jej rozťahoval nohy, ako by ju chcel znásilniť, a to možno taky chcel. Ona ale rozhodne chcela byť pokorenie a osoustana, preto mu ochotne pomáhala. Podsadila zadok a trochu sa prehla, av kombinácii s roztiahnutými nohami sa jej kundička už rozhodne nemala šancu ubrániť Rudovu prudkému výpadu. Prenikol do nej jedným razom až po koreň a víťazoslávne zaryčel. Nebol čas ani chuť na nejaké pomalé milovanie, toto bolo zvieracie párenia, preto proste len prirážal ako zmyslov zbavený, hrýzol ju do krku a rukami ju držal pod krkom alebo zmaèkol kozy.

Potom si ju jedným razom otočil a zase ju obchádzal, tentoraz boli tvárou k sebe, takže sa ich jazyky mohli voľne preplietať a ich sliny miešať

Medzi ich pohlavnými orgánmi zatiaľ dochádzalo k mohutnému trenie, ktoré je celé ohrievalo a tiež viedlo najkratšou cestou k spoločnému vyvrcholeniu. Netrvalo to už dlho, Gábina sa prehla, pretože na ňu prišiel druhý, o to silnejší orgazmus. Pre Rudu to bol rovnako silný impulz, takže do nej zašiel až po gule a vychutnával si ten pocit, keď mu konečne z perie mohli začať striekať dávky horúcej mrdkou. Naplnil Gábinu až po okraj sa dá povedať, takže keď sa potom postavila na roztrasené nohy, spermie jej stekalo po stehnách. Obaja boli rozpálení a spotení, ale dokonale uspokojenie. Obliekli sa a zbalili deku. V tom sa z krovia ozval šramot a videli nejakého človeka, ako odtiaľ rádoby nenápadne odchádza. Tak predsa ten háječek nebol tak úplne opustený, niekto je pri ich hrátkach pozoroval. Gábine ani Rudovi to ale nijak zvlášť nevadilo.

Prírodné sex


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky