Na chalupe

Po dlhej dobe ma kamarátka vytiahla k ďalším známym na chatu, že tam bude veselo pri ohni a veľa dobrých ľudí. Mala pravdu, bolo tam plno, hrali a spievali, popíjalo sa snáď všetko čo tečie. Ja som bola už unavená.


A tak ma uložili v jednej malý miestnosti a vyhlásili, že sa nevie s kým sa prebudím, pretože si údajne kazdy ľahne tam, kde je miesto. V ten moment mi to vôbec nevadilo, iste, dlhá cesta, trocha pitie, vidina spánku a zábrany sú tie tam.

Nad ránom som len cítila, že do miestnosti niekto prišiel a ľahol si vedľa mňa

Slniečko už bolo dosť vysoko keď som sa zobudila a až v ten moment som si všimla, že spím s mužským. Bol to pekný chlap (okolo päťdesiatky ako som potom zistila), ale vôbec na to nevyzeral. Bol celý nahý a ležal na znak, že mu bolo všetko vidieť. Ja som bola tiež nahá, trochu som sa začervenala a radšej si opäť ľahla robiac že spím. Ako sa zahoupala posteľ on trochu precitol, otočil sa na bok a pritúlil ku mne. Aj napriek prikrývku som cítila jeho mužstvo a začala mať divné a divoké pocity. Po chvíli odhrnul prikrývku a pritisol sa zo zadu na moje nahé telo. Bol trochu chladivý, ale ja ho cítila nahého so všetkým a robilo mi to skôr dobre.

Videla som podľa oddychovania, že je už hore

Po chvíli som zacítila ako ma začína hladiť po boku a prdélce, ale robila som že spím. Bol to zvláštne, ale príjemný pocit a mňa to začalo veľa vzrušovať. Jeho ruka schádzala nižšie a nižšie až sa dostávala medzi moje polovičky. Trochu som sa zavrtela, on na chvíľu prestal a po chvíľke začal znova. Moje vzrušenie sa stupňovalo každým jeho dotykom a ja sa pristihla, že začínam slastne oddychový. Na chvíľu som sa ovládala, ale postupne sa oddávala príjemnému pocitu a nechala ho hladiť moju riťku že jeho ruka skončila až v mojom ochlpenia. Mal šikovné prsty, ale vôbec netušil, že mu pomáham a ľahko vystrkuje zadoček k nemu a málinko rozťahuje nohy, aby sa dostal ďalej. Bol ku mne čím ďalej viac pritlačený a ja cítila ako jeho mužstvo a ružovou

Bol v tých partiách veľa veľký, že ma až tlačil

Bola som už veľa rozbrnkaná a vlhká, že stačilo málo a jeho prsty sa zaborili do mojej už prevlhnuté kundičky. On to poznal, pretože som už vcelku hlasno vzdychala. Hladil mi môjho klitorisu, ktorý bol už veľa stuhnutý. Akonáhle dosiahol mojej dierky otočil ma na znak a začal mi bozkávať moje zdurené bradavky. Bozkával ma na prsia, jemne hrýzol do bradaviek, cucal je a rukou mi schádzal brucho, môj chlpatý klin a občas strčil prsty až po koreň do mojej roztúžené pičky. Robilo mi to moc dobre a čím ďalej viac vzrušovalo. Brucho mi triasla, začala som sa dvíhať klinom proti jeho ruky a nevedomky sa zvíjala. Z ničoho nič prestal, chytil mi ruku a presunul ju k jeho veľkými chvosta. Ležali sme vedľa seba a vášnivo sa bozkávali. Ja mu schádzala jeho veľký chvost a on mi rukou láskal prsia. Chcela som aby mi začal dráždiť kundičku, tak som sa vzpínala, ale on ma nechal dlho a ja ešte viac bola nadržaná a viac som tiekla

Už som to chcela moc a tak som mu jeho ruku presmerovala do môjho lona

Okamžite mi rukou rejdil v převlhlé dierke a ja stonala ešte viac, zatínajúc svoje nechty do jeho chrbta. Nejaký čas som sa snažila robiť že mu odolávam, mala nohy pri sebe a on sa všemožne snažil ma rukou dráždiť. Bola som už veľa nadržaná a on taky, ale stále som nohy ľahko zvierala. Potom sa mu ale podarilo mi nohy zdvihnúť a silno mi prešiel štrbinu. V ten okamih som mu povolila a nohy široko roztvorila. On mi okamžite opäť vošiel znovu do mojej zvlhnuté pičky rúk a prsty v nej rejdil. Potom sa nadzvednul, zoširoka mi roztáhnul nohy, silou pritisol k môjmu telu a bez ostychu mi vrazil do mojej kundičky svoj obrovský chvost. Spočiatku ho strkal do mňa opatrne, ale postupne zrýchľoval a dostával sa čím ďalej hlbšie. Snažila som sa trochu uhýbať, aby ma to nebolelo, ale on nedbal a boril ho do mňa viac a rýchlejšie.
Jeho obrovský chvost hoci bol veľmi tesný sa krásne boril do mojej mušličky. Rukou som ho chytila ​​pri koreni a nechala sa vznášať nádherným pocitom ako mi kĺže v ruke aj v mojej Picco

Po chvíli mi jeho chvost vchádzal do mokrej pičky tak razantne, že ma celú posúval až po okraj postele

Keď chvíľu ustal, začala som sa divoko trýzniť ​​a šklbať proti jeho kolu a on do mňa opäť začal prudko búšiť a neustále ma silno zvieral.
Podarilo sa mi z jeho zovretia vymaniť, skulit ho na chrbát a riadiť si jeho chvost v kundičke sama. Jeho chvost mu trčal, ale ako bol veľký ležal mu na bruchu. Rozkrokom som si sadla priamo na neho a ako som bola vlhká, tak som na ňom kĺzala a trela si klitorisu. Bolo cítiť ako sa vrtí a snaží sa mi dostať do mojej kundičky, ale ja odolávala a hrala sa s ním ako mačka s myšou. Potom som sa nadvihla, rukou mu zdvihla jeho obrovský chvost a ľahko dosadal na jeho žaluď. Snažil sa ho do mňa zaboriť, ale ja opäť odolávala a dosadal len na špičku. Bol to nádherný pocit a ja som bola tak mokrá, že moja šťávička stekala po jeho chvosta. Bola som už tak vzrušená, že som neodolala a dosadla, že do mňa jeho tvrdý chvost zašiel veľmi hlboko

V ten moment som kričala slasťou i ľahkou bolesťou, ale začala som ho divoko šukať

V jeden moment som mu asi ľahko sadla jeho guľky, pretože ticho zastonal, zdvihol ma, ale v zápätí sa do mňa opäť boril jeho mocným údom. Bolo nádherné cítiť ako sa mohutný chvost derie moju tečúcou pošvou a naráža na vaječníky. Sprvu som cítila ľahkú bolesť, ale po chvíli som ho v sebe nemala dosť a ťažko na neho dosadal. Chvíľu som si s ním len hrala, laškovala a užívala slasti mať jeho tvrdý chvost v mojej pošve. Bolo vidieť že mu to robí dobre, penil ako lokomotíva a mocnou silou sa ho snažil do mňa biť. Zdalo sa mi, že ho má čím ďalej väčšieho a tvrdšieho. Ja som bola tiež strašne mokrá, mlaskalo to medzi nami a potom došlo k jeho neuveriteľnému striekanie. Bolo to nekonečný ako plnil moju čiernu dieru, ktorá bola plného zaplnená jeho mohutným chvostom a z ktorej vytekala moja šťávička zmiešaná s jeho teplým semenom.

Ležala som na ňom zo široko roztiahnutými nohami a vnímala ako je zaboreny do môjho mokrého lona, ​​plného teplého semena

Bolo nádherné vnímať ako je jeho chvost veľký, tvrdý a hlboko vo mne. Začala som sa na ňom trieť a ako bol tvrdý a ako bolo vlhko boril sa do mňa ešte viac, že ​​som ho v bruchu cítila až u žalúdka. Chvíľu to bolo pomaly, ale potom som na ňom rozbehla svoj tanec. Chvíľu som nadskakoval, chvíľu bola pritlačenie, krúžila na jeho chvosta a cítila ako sa ešte viac zväčšuje. Prsia mi lietali zo strany na sranie, plieskali o seba a ho to evidentne vzrušovalo. Chvíľu sa s obľubou pozeral na moje Lietajúci kozy a potom ich začal hladkať, stláčať a celý čas môjho vyčíňanie si s nimi hral. Potom som opäť cítila ako jeho chvost a ružovou, vzoprel sa a začal do mňa opäť striekať. Bola som ale od minula plná a tak to za mňa vytekalo do jeho lona. Boli to skôr výstreky, pretože bol vo mne veľa tesný. V zápätí som sa skulila vedľa neho a hlboko oddychovala. On sa ku mne pritlačil a lízal mi trčiace bradavky. Semeno zo mňa hojne vytekalo a tak som vstala a išla sa umyť.
Po návrate som videla, ako leží na chrbte a jeho ešte veľký chvost sa povaľuje po jeho bruchu. Bola som dosť rozmilovaná a nemala ešte dosť, tak som si k nemu priľahla a začala sa hrať s jeho krásnym chvostom.

Ležala som s rukami pod jeho zadočkom a ústami som sa hrala s jeho nádherne veľkým chvostom

Bolo badateľné ako mu robí dobre moje nežné hryzenie do jeho žaluďa, sania jeho gulí a lízanie od koreňa po hlavu. Vždy keď som išla pomaly hore a dosiahla žaluďa, prudko som ho prehltla a významne vsak jeho vlhkosť. Chvíľu ma nechal samotnú, potom si ma otočil, že som bola klinom nad jeho hlavou a divoko sa prisať na moju roztoženou a opäť významne mokrú kundičku. Hral si s mojím klitorisom, trela ma po ochlpenia a občas zašiel do mokrej dierky. Snažili sme sa obaja, aby to bolo zároveň, keď som mu prehltla jeho chvost, on mi vrazil niekoľko prstov do dierky a pritlačil mi hlavu, aby som ho hltala celého. Jeho chvost som objímala oboma rukami, sťahoval kožičku, chvíľami olizovala a prehĺtala. Bolo nádherný ako bol vzrušený a mokrý.

Po chvíli dráždenia sa zdvihol otočil ma, že som kľačala, zlomil v páse aby moja prdelka bola výrazne vystrčený a rukou mi prešiel pičku, aby zistil ako je mokrá

Bola tak moc, že ​​sa aj rúk boril. Potom som zacítila ako mi jeho krásny chvost vráža zo zadu do kundičky. Robilo mi viac než dobre keď mi rozevíral polky a ja cítila ako vniká do mojej kundičky čím ďalej hlbšie. V zápätí začal jeho tanec, keď do mňa búšil ako o závod. Ešte viac ma prolamoval v páse, ale nebolo to potrebné, pretože som sa sama snažila aby do mňa vrážal svoj budzogáň čo najhlbšie. Ja ho chytala zo spodu za jeho gule a priťahovala ho k sebe aby bol vo mne úplne celučičký. On ma zas držal za vlasy a nimi sa priťahoval. Nevnímala som žiadnu bolesť, len slasť a jeho pevný chvost. Potom ustal, jeho chvost mi začal v piecke šklbať, cítila som ako sa zväčšil a následne veľký tlak v bruchu ako do mňa začal striekať jeho teplý semeno. Bol to nádherný pocit a ja v ten moment mala neuveriteľný orgazmus. Šklbalo to so mnou, kričala som, on presne vedel ako na mňa a začal ešte dravěji. Tlačil ma veľkou silou, prudko ma začal šukal a boril jeho klát do mňa ešte intenzívnejšie. Chcela som aby to trvalo večnosť, trhala som prestieradlo a on neprestával. Bolo to tak intenzívne, že nasledoval môj ďalší, ešte silnejší orgazmus.
Potom som zaspala a celý čas sa mi o tom ešte zdalo

Na chalupe


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky