Lenka - ospravedlňovanie s Irenou

Počítal som, že pôjdeme domov oveľa neskôr. Musí byť naozaj nadržaná, pomyslel som si. Ako to len dokáže na sebe tak dokonale skryť? Položil som ju ruku okolo pása a vnímal pohupovanie jej bokov.


Zišiel som po zadok až k jej prdelce a chcel zasunúť ruku medzi stehná ...

SMS Porno

Ráno, presnejšie dopoludnia, som sa prebudil v posteli sám. Pohľad von ma uistil, že je opäť krásny, letný deň. Bolo už pol jedenástej. Vstal som a šiel sa opláchnuť do kúpeľne. Bol som celý rozlámaný a potreboval som nejakú vzpruhu. Kde je Lenka? Myslel som, že je v kúpeľni, ale nebola tam. Boli tam iba dvoje jej nohavičky. Automaticky som k jedným pričuchol. Ešte voňali jej ženskosťou. Vyčistil som si zuby a išiel k bazénu, aby som si zaplával. Pri bazéne som našiel kameňom zaťažený lístok. Bolo na ňom napísané: "Musela som ísť už domov. Nemala som to srdce, budiť ťa. Ozvem sa ti v utorok v Prahe. Lenka. "
Skočil som po hlave do vody. Záťaž prudké zmeny teploty mám týmto často trénovaný, a tak to nebolo toľko citeľné. Pod vodou som pozoroval hru svetla a tieňa v modrom prevedení. Vlniace sa hladina lámala lúče svetla, ktoré vytváralo na dne a stenách bazéna zaujímavé pohyblivé obrazce. To ma zakaždým fascinuje, ale vôbec najkrajšie sú farebné úkazy na morskom dne. Rozmýšľal som, že je na jednu stranu dobre, že Lenka odišla. Aspoň niečo urobím. Práca mám viac, než dosť. Už mi pomaly začínal dochádzať dych, a tak som sa vynoril. V rýchlom tempe som si, ako vždy, zaplával a vyliezol z bazéna. Silný čaj a pár sušienok ma trochu zasýtili. "Do večera s tým musím vydržať a potom si zájdem na večeru," rozhodol som sa.

Na mobile som mal textovú a hlasovú správu

Obe boli od priateľky Magdy. Z hlasu bolo zrejmé, že má starosť, čo je so mnou, že sa jej stále neozývám. Nechcel som jej klamať, a tak som jej poslal len esemesku, že som v poriadku, že mám veľa práce, a že sa jej ozvem v utorok, až budem v Prahe. Okamžite po odoslaní som si uvedomil, že v utorok sa mi chce tiež ozvať Lenka. Tak to by bolo zaujímavé, keby sa tie dve zišli, napadlo ma. Opäť som radšej vypol mobil a zasadol k počítaču. Po niekoľkých hodinách, keď som bol s prácou prakticky hotový, sa ozval vonkajšie zvonček.

"Tu Irena Šteflová, od Vladimíra Surového. Potrebujem s tebou hovoriť. Môžeš prísť? "

Na sekundu som zaváhal. "Hneď idem," bola moja strohá odpoveď. "Bol som presvedčený, že sa s ňou už nikdy nestretnete. Keď tak, len náhodou. Pretože som bol len v tričku a v slipoch, hodil som na seba radšej nohavice. Už od vily som si ju prezeral a čím som prichádzal bližšie, zdala sa mi krajší. Celkom pekná postava, asi s niekoľkými kilami navyše, ale na tých správnych miestach ženského tela. Svetlé, polodlhé vlasy, sčesané za uši, rámovali celkom pekný tvár. V tmavých okuliaroch vyzerala zaujímavo.

"Dobrý deň, Peter. Môžeme si tykať, nie?

"Jej prvé slová ma prekvapila. Zdalo sa mi, že má nejaký iný hlas, ako v piatok U súdka. Ale zdanie niekedy klame.
"Ale samozrejme, veď už sme si predsa raz tykali, tak prečo by sme to menili," hovoril som s úsmevom. Pri spomienke na piatok som skoro vyprskol smiechom.
"Chcem ti len vybaviť odkaz od Vladimíra. Vraj sa k tebe nemôže dovolať, tak tí po mne odkazuje, že ruší pondelkové schôdzku vo štrnásť hodín. On totiž maróduje. Má nejaké žlčníkové problémy. "Irena sa tiež usmievala a to bolo dobre. Cítili sme asi obaja, že z nás opadáva napätie. Ale stále som nevedel, prečo naozaj prišla. Toto by predsa počkalo pokojne do zajtrajška.

"Ja viem, toto by pokojne počkalo do pondelka

Prišla som hlavne preto, aby som sa ti ospravedlnila za ten piatkový večer. "
"Nechceš ísť ďalej? Mám ešte asi pol hodinky práce a potom idem na večeru. Mám ukrutný hlad. Mohla by si ísť so mnou, ak chceš. Pozývam ťa. "Neviem, čo ma to napadlo, ale naozaj som to chcel.
"Asi nie, to sa nehodí." Bolo vidieť, že skutočne váha. S tým asi nepočítala.
"No tak, nenechaj sa prehovárať." Neviem, čo to do mňa vošlo. Asi som si chcel pohovoriť s inou ženskou. S ženou, ktorá je mi generačne bližšie. Možno som tým chcel trochu zabudnúť na Lenku.

"Tak dobre, súhlasím," povedala, stále ešte trochu váhavo. "Ale na večeru pozývam ja teba."

"Vieš čo? Ty pozývaš ma a ja pozývam teba a budeme si kvit. A ospravedlniť sa musím ja tebe. Bol som opitý a správal som sa zle. A už o tom nebudeme hovoriť, áno? "To už sme kráčali od brány k vile. Pomyslel som, že sa s ňou celkom príjemne konverzuje. V ľahkých, dlhých letných šatách, s tými svojimi proporciami, vyzerala dosť sexi. Nie, že by som po nej nejako túžil, mal som toho dosť po milovaní s Lenkou, ale rozhodne vo mne záujem budila. Uvedomil som si, že za iných okolností by náš kontakt určite nezačal trápnym trtkáním na toalete krčmy.
"Máte to tu pekné. Bazén je úplne senzačný, "hovorila nadšene, keď sme išli okolo bazénu halou dovnútra vily. "Počkám na teba tu vonku," rozhodla si a už si sadala do kresielka pri bazéne. Bol krásny, letný podvečer.
"Môžeš sa vykúpať, ak chceš. Voda je teplá, sám som ju dnes niekoľkokrát skúsil. "
"Nemám plavky," povedala sucho.

"To ani nemusíš mať

Sem nie je z vonku vôbec vidieť, "povedal som jej popravde. "Poď si so mnou pre osušku a niečo na pitie. Musíš mať smäd. "
"Tak dobre, súhlasím," povedala opäť Irena. Vo vnútri som jej nalial pohár vychladeného džúsu a čistú osušku. Keď odchádzala, tak som pozeral na jej vyvinutý, zaoblený zadok. Pod ľahkými letnými šatami sa zreteľne rysoval lem vykrojených nohavičiek. Pekný pohľad, pomyslel som si a opäť zasadol k počítaču. Asi za štyridsať minút intenzívnej práce som bol prakticky hotový. Otvoril som si fľašu vychladeného plzenského. Báječne osviežilo, ale v žalúdku ma začalo škvŕkať ešte viac. Nechcel som ísť k bazénu, aby prípadne nenastala trápna situácia. Počítal som, že Irena sama príde, ale stále nešla. Napínal som sluch, ale žiadne špliechanie som od bazéna nepočul. Musím sa tam ísť pozrieť, povedal som si.
Už z haly som videl, že leží, opretá chrbtom, na lehátku a spí. Prišiel som bližšie a videl, že má na sebe len biele, vykrojené nohavičky.

Medzi trochu roztiahnutými nohami boli ešte vlhké a úplne presvitali jej baculatou buchtičku

Nebol poznať ani jeden chĺpok, jenom zreteľný zárez medzi veľkými pyskami. Veľká, plná prsia bola trochu poklesnutá, ale to bolo, vzhľadom na ich tiaži, celkom pochopiteľné. Uprostred väčších, ružových dvorcov sa trochu týčili drobnejšie bradavky. Tvár, nastavený k obzoru sklánějícímu slnku, vyžaroval pokoj a pohodu. Svetlá, aj keď trochu opálená pleť, sa mi zdala byť veľmi jemná. Na celom tele nebol vidieť jediný chĺpok. Na sekundu som pocítil silnú túžbu si na tú pleť siahnuť. Namiesto toho som si vyzliekol nohavice, ľahko osmelil tvár a skočil do vody. Opäť ma rozprestieral môj zamilovaný živel. Nebol som pod hladinou dlho, snáď aby som Irenu nevyplašil, ale už zdola som videl, že sa na mňa z okraja bazéna pozerá. Vynoril som sa k jej nôh a povedal: "Ahoj."

"Prepáč, zaspala som

Je tu božský kľud, "hovorila vyrovnane a obliekala si pomaly šaty. Potom si pod šaty vyzliekla nohavičky. Držala je v dlani.
"Môžeš si ich tu nechať uschnúť. Než sa vrátime z večera, budú suché, "povedal som so smiechom. Opäť neviem, čo ma napadlo to povedať, ale pripadalo mi úplne prirodzené, že sa vrátime z večere sem. Už to bolo vonku a čakal som, ako zareaguje Irena. Roztřepala nohavičky, oprela je o operadlo kresielka a spýtala sa niečo, čo som vôbec nečakal.

"Ty tu nebudeš mať v noci Lunu?"

Pozrela sa na mňa a ja som si prvýkrát všimol, že má oči krásne modré, rovnako modré, ako dnešné tmavnúce obloha. Položila tú otázku tak pokojne a bez akéhokoľvek podtónu, že aj ja som pokojne a úprimne povedal:
"Nie, tá tu nebude. Ale môžeš tu byť tie, ak chceš. "
"Necháme to osudu, Petre. Ale teraz ideme na tú večeru. Hlad mám už aj ja, "povedala opäť pokojným hlasom. S jej pokojom som si nemohol dať do súvislosti jej správanie predvčerom U súdka.

Irena sa upravila, napodiv pomerne rýchlo, a išli sme pešo do neďalekej reštaurácie

Cestou ukázala Irena na, pod kopcom sa rysujúcej, siluety panelákov a povedala, že v jednej tej krabici už desať rokov býva. Vôbec nepovedala s kým, povedala len proste býva a ja sa nepýtal. Bolo mne to celkom fuk.
V reštaurácii, kde som v živote nebol, hrali dvaja starí muzikanti, na harmoniku a na husle, príjemné tanečné a operetné melódie a bolo tam útulne. Jedlo bolo výborné. Zjedol som do posledného sústa a pil dobre vychladené plzenskej. Irena usrkával biele víno. Cítil som príjemnú malátnosť. Konverzácia s Irenou bola tiež príjemná a prirodzená. Je múdra, ale úplne normálne, pomyslel som si. Bolo to zvláštne, ale skoro ma ani neprekvapilo, keď povedala: "Chcela by som sa s tebou vyspať, ale nie ako v tej krčme. Nepôjdeme už? "Jasne tým povedala čo chce a asi len čakala, až dojeme a nastane ten správny okamih, kedy to povie. Ako keby tušila, že ju začnem chcieť tiež.

"Tak ideme," povedal som jednoducho

Zaplatil som a šli sme. Na západe bolo ešte trošičku svetlo, ale na oblohe svietili už prvé hviezdy. Počítal som, že pôjdeme domov oveľa neskôr. Musí byť naozaj nadržaná, pomyslel som si. Ako to len dokáže na sebe tak dokonale skryť? Položil som ju ruku okolo pása a vnímal pohupovanie jej bokov. Zišiel som po zadok až k jej prdelce a chcel zasunúť ruku medzi stehná. Nemala nohavičky a tak som len cez látku letných šiat ucítil na chvíľočku teplý klin. Prikrčila a celá sa roztriasla.
"Nie, prosím ťa, tu nie. Alebo sa urobím už tu. Musím ešte chvíľku vydržať, "hovorila prerývane. Bola naozaj strašne nadržaná. Pomyslel som, že snáď nemala chlapa veky.

"Prepáč, už budem hodný. Až doma

"Chytil som ju za ruku a išli sme ďalej. Viditeľne sme pridali do kroku. Rozprávali sme si veľmi málo a túžili po sebe. Za chvíľu sme boli u mňa. Sotva som zaistil bránu, vrhla sa na mňa. Pritiahla moje ústa k svojim a začala bozkávať. Jazykom mi rejdila v ústach. Potom jednou rukou vyhrnovala šaty a druhú Spona příklopec mojich nohavíc. Zavýjal pritom ako túžiaci fena. Nechcel som si ju vziať hneď pri bráne, a tak som ju vzal do náručia a odniesol rýchlo na priestranné lehátko pri bazéne. Odomykanie vily by asi nedočkavosťou neprežila. Dosvlékl som si rýchlo nohavice aj so slipama a ona si vyhrnula šaty až k brade. Vyvalila sa jej veľké prsia a roztiahla sa jej vyholená, bacuľatá kundička. Chvost mi už stál ako prút a tak som ho tam bez meškania vrazil. Klouzl tam, ako po masle. Vykríkla a začala nariekať rozkošou. Svietilo vonkajšie bezpečnostné svetlo a ja sa pozeral na jej vlniace sa prsia a tvár v rozkoši. Už po pár prírazov mala orgazmus, potom ďalšie a ďalšie a ďalšie. Dal som si jej nohy na svoje plecia a pozoroval, ako zachádza môj penis do jej vagíny. Pozoroval som jej normálne vyvinutý, prekrvenie klitoris, a ako sa jej malé pysky ohŕňajú tam a sem s pohybom penisu. Kričala slasťou do rytmu. Aj keď to bolo vzrušujúce a ona bola už mnohokrát urobená, pri svojej trénovanosti na ovládanie a po pestrom milovanie s Lenkou, som sa stále nemohol urobiť. Vybral som teda svoj úd a začal ním prechádzať cez jej prsia. Druhou rukou som cez chrbát zachádzal prsty do jej pošvy.

Asi sa jej to veľa páčilo, pretože len vzlykala, aká je to nádhera

Potom si pritiahla penis k svojim ústam a začala ho fajčiť. Vyrozumel som, že chce tiež lízať, a tak sme zaujali polohu Vajíčko. Mohla si konečne úplne zložiť šaty. Roztiahol som jej vyholenú bacuľku a jazykom dráždil jej klitorisu a malé pysky. Potom som tvárou trela celý jej klin a jazyk strkal čo najhlbšie do pošvy. Cítil som, ako môj penis dráždi pery, jazykom a zubami a potom ho nechá zachádzať čo najhlbšie do hrdla. Vydávala pritom zvuky, tlmené plnými ústami. Občas musela penis vytiahnuť, to aby sa mohla zhlboka nadýchnuť. Potom sa ho znova chopila a celé to dráždenie pokračovalo. Fajčila naozaj skvele. Cítil som, že už pomaly budem a zatúžil som vystriekať sa na jej prsia a pozerať sa na jej tvár pri orgazme. Tak som zmenil polohu a opäť sa rozklekl nad jej bruchom. Vzala penis do rúk a začala ho naháňať. Jednou rukou som jej dráždil úplne mokrý klin a druhú přizvedl jej hlavu bližšie k môjmu vtákovi, aby dobre videla, ako bude striekať. Bola úplne v tranze. Len stále kričala, aká je to nádhera a dívala sa uprene na môj prekrvenie pyj pred výstrekom. Potom som sa urobil.

Prvý špric zasiahol jej tvár a ďalšie výstreky som nasmeroval na jej veľké prsia s ružovými bradavkami

Rukou zotrela zvyšky semena a olízala ho. Padol som vedľa nej ako zmlátený. Pritiahla môj tvár k svojmu, pozrela sa mi do očí a ochraptělým hlasom povedala: "Vďaka, niečo také som ešte v živote nezažila. Povesti o tebe neklamali. Budem večne tvoja otrokyňa a prídem vždy, keď ma zavoláš. "
Naozaj som nevedel, či to myslí vážne alebo zo srandy.

"Nechceš sa radšej ešte vykúpať?

Potom si dáme kávu, krásna otrokyne. "Hovoril som to nejako automaticky a pozoroval, ako sa oblieka. Nohavičky si nevzala. Musí to byť skvelá manželka, pomyslel som si. Žiadna veľká drina a pohoda.
"No, kúpať sa už nebudem, chcem si ťa na sebe ešte chvíľu ponechať. Ale to kafe si ešte dám rada. Kde ho nájdem? "Povedal som jej, kde je kuchyňa a skočil do bazéna. Tentokrát som sa nepotopil nadlho, len aby som zo seba zmyl pot. Prišiel som, nahý a ešte mokrý, za Irenou do kuchyne. Stála pri linky a čakala, až sa bude v kanvici variť voda. Bolo jedenásť preč. Vedel som, že ma zajtra čaká perný pracovný deň, ale čas je ešte dobrý. Díval som sa na jej zadok a vedel som, že je pod sukňou nahá. Neviem, čo ma to napadlo, ale urobil som niečo, čo občas vykonávam aj manželke. Vždy ma totiž vzrušuje ženské v kuchyni. Tiež som cítil, že mám ešte trošku síl. Keď držala Irena varnú kanva v ruke, rýchlo som si ľahol na chrbát k jej nohám. Vzal som ju za členok a naznačil, aby ich roztiahla. Pochopila ihneď.

Pod sukňou bolo útulne. Irena mlčala, len som počul, ako nalieva do hrnčekov vodu

Pozoroval som so záujmom všetko medzi nohami. Zostala stáť na mieste a ja pomaličky posúval ruky od členkov, cez lýtka, kolená a stehná až k jej holé piecke. Začala sa chvieť a vzdychať, ale stála ako prikovaná. Pochopila to úplne. Začínalo ma to veľmi vzrušovať a cítil som, ako môj chvost opäť vstáva. Snažila sa pozorovať ho cez plece, ale asi sa jej to veľmi nedarilo. Tak som ju pohybom rúk na jej nohách naznačil, že sa môže otočiť. Pochopila a rýchlo to urobila. Rozkročila sa ešte viac. Teraz som mohol pozorovať a dráždiť jej rozkrok z druhej strany. Snažila sa stáť na mieste, ale triasla sa, ako osika. Pod sukňou som len počul jej tlmené vzlyky. Chvost mi musel už stáť poriadne. Potom som rukami naznačil, aby podřepla. Urobila tak a ja som mal jej prdelku a baculatou pičku u jej tváre. Začal som to rukami a jazykom poriadne dráždiť. Asi ju to nesmierne vzrušoval, pretože už prestávala zvládať tlmenie výkrikov. Konečne chytila ​​môj penis a začala ho naháňať. Chcela si kľaknúť, ale nedovolil som jej to. Museli jej v tom podrepe už poriadne bolieť stehná. Tvár som mal už celý mokrý jej šťavou, ale neprestával som v dráždení jej pičky. Dvoma prstami som zachádzal čo najhlbšie, len to mlaskalo. Dráždil som tiež okolí konečníka, ale dovnútra som nezachádzali, pretože Irena vždy vykríkla a ucukávala.

No, treba inokedy, pomyslel som, pretože ho mala pekne ružovučký a lákavý

Keď už prežila zase niekoľko orgazmov a viditeľne už prestávala zvládať držanie v podrepe, dovolil som jej, aby si kľakla. Urobila to určite s úľavou a pritlačil celý klin k môjmu nosu a tvári, takže som nemohol skoro dýchať. Tak ty takto, potvora, pomyslel som a pripravil pomstu. Naslinil som poriadne ukazovák a bez varovania jej ho vrazil do konečníka. Len sa nadvihla a hlasno vykríkla. Potom začala znova a pomaličky prisedavé. Nechal som ukazovák v konečníku a palcom dráždil jej pysky a klitorisu. Už len sipela rozkošou a stále mi naháňala vtáka. Potom ho vzala do pusy a mocne fajčila. Cítil som, že už za chvíľu budem a pomyslel som, že som sa nikdy takto neurobil. Toto podsukňové dráždenie bolo vždy s mojou manželkou len ako predohra. Ale Irena prežila tento deň už veľa orgazmov, tak som sa pod jej sukňou nechal urobiť. Vybral som prstami z konečníka a pošvy a prisal sa ústami k pyskom. Dychtivo som nasával to ženstva. Cítil som, ako mi semeno v pravidelných sťahoch strieka do úst Ireny a ona ho nasáva a prehĺta. Asi ho po tých výstřicích včera a dnes nebolo už príliš veľa. Keď sme sa trochu upokojili, tak zo mňa Irena zliezla a ja vyliezol spod jej šiat. Na prvý pohľad bola zmorená. Stále kľačala a nemohla sa sama postaviť. Pomohol som jej na nohy a posadil na stoličku. Celá sa triasla a nemohla pomaly udržať ani hrnček s kávou

To bolo už úplne studené.

"Ja sa s tebou nebudem môcť stýkať, ty by si ma zničil," hovorila a chabo sa smiala.
"Musíš viac trénovať s manželom," popíchnul som ju.
"Ten? Ten môže tak nanajvýš raz za týždeň. A ešte k tomu mizerne, "hovorila a už vyzerala o niečo lepšie. Pozrela sa na hodinky. Bolo pol jednej.
"Už musím naozaj ísť. Ráno idem do práce. "To ja tiež, povedal som si v duchu, keď vstávala a potácala sa ku dverám.
"Ja ťa odveziem," ponúkol som jej. Nebol som si istý, či by sa dostala v poriadku domov a na nocľah by som ju dnes nechcel. To by som sa nevyspal vôbec.
"Nie, vďaka. Ja mám kúsok odtiaľ auto. Škodovku, "dodala s nádychom irónie. Snáď to je pravda, pomyslel som a bozkom sa s ňou rozlúčil.
"A niekedy si príď zatrénovať," dodal som s úsmevom av duchu zhodnotil, že s ňou bol pekný sex a mohol by byť ešte lepší.
"To záleží len na tebe. Stačí len naznačiť a ja přiklušu. Som predsa tvoja otrokyňa, "dodala a zľahka zamávala. Nebol som si istý, kto koho je otrokom. Zabezpečil som vilu a šiel spať. Telefóny som nechal radšej vypnuté. Bol to ale perný víkend, preháňalo sa mi hlavou, keď som zmlátený ľahli do postele. Spomenul som si na manželku a znovu som si vyčítal, aký som neporiadnik. Raz na to zaplatím. Ale myšlienky na Lenku boli neodbytné. S kým asi teraz spí? Našťastie som čoskoro zaspal.

Lenka - ospravedlňovanie s Irenou


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky