Krásna Denisa a kamošky

Raz som ležal doma a premýšľal sám nad sebou. Poznáte to je vám skoro tridsať, nemáte trvalej vzťah a jediný čo robíte tak je to že pracujete a chodíte s kamošmi na futbal a do krčmy nabo na disco.


Zrovna bola nedeľa ja som bol doma a po futbalovej bitke s policajtmi ma bolela hlava a dotoho tá depka

Povedal som si, musím si nájsť nejakú dobrú babu alebo sa z toho zblázním.Další piatok som šiel na disco s kamošmi a po dvoch hodinách som sedel na bare s kráska menom Denisa. Denisa, Hrozne hezkej tvár, dlhý čierny vlasy, prekrásny dlhý nohy ale to z čoho som bol úplne hotový taky bol jej nádhernej kulatej zadok. Mala na sebe maskovanou obtiahnuté minisukňu, čierne tielko az pod sukienky jej vykúkali podväzky.

Zoznámila ma so svejma 2 kamarátkami, jedna taky čiernovláska sa volala Pavla, tá bola oblečená podobne ako Denisa akurát že mala väčšie poprsie a menšie zadoček

No a tretia Veronika na tú som sa pozeral ako na absolútnu bohyni.Dlouhovlasá blondínka, ako ma prezradila Denisa tak veľké silikónové poprsie, v kratučké sukienke na seba pútala pozornosť chlapcov a ako som počul tak pekná suka. Ubehli 2 mesiace a ja a Denisa sme bývali spolu.Často nás navštevovali jej kamarátky a ja som bol vo svojom živlu.Jednou sme sa opili a pustili si erotický film ja som ale sledoval všetky tri krásky čo sedeli vedľa mňa, zrazu sa ku mne naklonila Deniska, rozopla ma gombíky u jeansov a začla ma vášnivo sať môj penis.Udivovalo ma že jej kamarátky nijako pohoršene nereagujú, naopak sa smiali a Pavla ma dokonca dlho pobozkala na ústa a Veronika ma svoju krásnu rukou začla masírovať gule. dala si dole tielko a zostala predo mnou len v ružovej podprsenke ktorá jej brutálne zvýrazňovali jej obrovské a pevné poprsie. Do toho ma Začalo šklbať v guliach potom sa ma zatmelo pred očami a urobil som sa Denisce do pusinky. Druhý týždeň sme išli spolu na diskotéku.Deniska si vzal červeno, čiernu sukienku z kockovaným anglickým vzorom, čierny nadkolienky (pretože jse ma v to moc a moc páčila) čierny podväzky a čižmy. Asi po troch hodinách som sa strašne opil a zistil som že Denisa už na diskotéke nie, zobral som sa a išiel som domov asi niekam išla pomyslel som si? Vzal som to domov okolo jednej reštaurácie a na letnej záhradke som počul vzdychot, hovorím si to je trapas a ja okolo nich zrovna idem, tak som chvíľku počkal treba za chvíľku budou.Při pohľade na pár ma polial studený pot a neveril som svojim očiam, Sedela tam Denisa u nej stál tak 18 ročný mladík a vášnivo ho kouřila.Měla zvodne nohu cez nohu, jednou rukou pridržiavala mladíkov penis a druhou ho hladila.To bol pre mňa šok ešte som sa nemohol spamätať taky som si všim že u nich stojí ešte jeden mladík a natáča to na kameru. Denisa ho chvíľku prestala sať pozrela sa na neho s úsmevom sa ho spýtala, mám prestať? Mladík celý brunátnej začal prosiť, nie neprestávaj prosímtě.Denisa sa začla smiať a opäť si vzala jeho penis do úst a spracovávala pery jeho žaluď. Mladík začal zrýchlene vzdychať, Deniska sa na neho pozrela a povedala tu niekto bude čo? Vzala si ho zase do úst a začala rýchlo naběhlej penis čo najrýchlejšie fajčiť, mladík zavzdychal, vzepjal sa a Denisce sa urobil priamo do jej pekné pusinky. Ja som stále rozdejchával čo sa deje a ani som si nevšimol že mladíci sa prestriedal a ten čo natáčal na kameru tak prišiel k Denise.

Ona si stúpla, mladík k nej prišiel začal hladkať jej překrásnej, kulatej zadok zabalenej do tesné sukienky a vyhlásil, Denis ja si chcem ale z tebou zamrdat

Já som len v duchu nie, to nie? Predsa to moja krásna Denisa nebude robiť s tým mladým puberťák. Ona sa k nemu otočila chrbtom a zvodne sa zo svojim sexy zadkom utierala o jeho rozkrok. Povedala mu ja myslela že chceš len vyfajčiť? On, nie to ma už nestačí potrebujem si poriadne ulevit.Denisa na to, tak ale len zo zadu nebudem tu moc dlouho.Začla sa sním bozkávať, potom sa k nemu otočila chrbtom a predklonila sa tak že jej zadoček v minisukni bol ešte krásnější.Mladík, keď to videl tak sa spýtal fakt môžem? A ona, jo a rob ja už som nadržená.Kluk sa začal vrhať ako zviera pod jej sukienku, ona na neho á jé tu je niekto panic že? On sa začervenal a přikývl.Ona, kľudne ma jej vyhrnie k bokom, ja mám na sebe tangá a podväzky do mňa sa dostaneš.Mladík jej vyhrnul sukienku a civel na Deniska jek sa pred ním zvodne krúti v čižmách, nadkolenkách a podväzkoch, jeho penis bol postavenej vysoko hore a vzal ho do rúk a snažil sa ho Denise narvať medzi nohy.Chvilku mu to nešlo potom mu Denisa trochu pomohla, mladík jej chytil pevne za boky a přirazil.Pak začal postupne znovu a znovu až jej poriadne šoustal. Zatiaľ čo ona ticho stonala tak mladík nahlas naříkal.Ona mu utoho hovorila počkaj až nabudúce budeš mrdat Pavlovi tak ja ti toto připomenu.On bol úplne mimo a blahom sténal.Kurvo, kurva opakoval.Pak mu povedala, nechceš ma to urobiť ešte do zadočku ? Mladík z nej vytiahol penis, z jej lona vytieklo nastriekané spermie ale mladíkov penis stále neuveriteľne stál, pri mrdání Denisky.Vzal svoj penis celý od spermie a zasunul jej ho medzi jej překrásnej zadeček.Ted už začla nariekať aj Denisa, mladík bol ako zmysle zbavený, nariekal bože, bože tie jedny děvko.Několikrát sebou mykol a pokračoval dál.Při divokých prírazov jej zo zadočku vytekalo taktiež nastriekané sperma.To trvalo tak pol hodiny.Po posledných prírazov sa spotený mladík rozhodol prestať, vytiahol svoj penis z Denisina zadočku. roztúžená Denisa sa upravila a povedala tak budúci týždeň jasný.Ten mladík ktorého len fajčila tak sa jej spýtal a môžem si z tebou taky ešte zamrdat.Dneska už nie ale na budúci týždeň ma to môžeš udělat.On sa jej spýtal a vezmeš si sukienku a čižmy ? Ona sa smiala jo zoberiem neboj, ešte sa s ním pobozkala a odešla.Já som bol celý preč ale môžem povedať že som sa na ten ďalší týždeň taky tešil.

Krásna Denisa a kamošky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky