Kláštorný výchova

Marie bola novickou v Kláštore Sv Bernarda. V žiadnom prípade sama od seba nezatúžila dať sa do Božích služieb. V podstate ju sem uväznili zámožní rodičia, kým jej sami nevyberú vhodného ženícha.


Ona sama by v súčasnej chvíli brala prakticky kohokoľvek, komu by sa postavil

Všetko by bolo pre ňu lepšie, ako ubíjajúce modlenie sa Svrbiace kundičkou pod čiernym plášťom. Blúdila prázdnymi chodbami kláštora a jej krásne telo chradla, čo po pár týždňoch neuniklo pohľadu matky predstavenej. Tá síce za celý svoj život muža nemala, ale jej bolo ihneď jasné, čo mladému Máriinmu telu chýba. Pozvala si ju teda po večerných modlitbách do svojej komôrky, kde s ňou mohla nerušene hovoriť, ako o veciach kresťanských, tak aj svetských.

Po dobrom sa Mária nechcela zveriť, čo jej trápi, až keď na ňu matka predstavená udrela a hrozila ohňom pekelným, priznala, že má hriešne myšlienky

Po tomto priznaní jej siahla pod sukňu, kde vráskavými prstami nahmatala úplne premáčanú kundičku. Ostentatívne dávala najavo svoje pohoršenie, napriek tomu v duchu súcítili s mladou dievčinou, ktorej telo netúžilo po ničom inom, než k čomu ho Boh stvoril. Avšak ju musela pokarhať. Potom ju poslala k sestre Kataríne, u ktorej mala Marie činiť pokánie modlením až do rána. Matka predstavená vždy posielala novicky s hriešnymi myšlienkami k sestre Kataríne. Čo tá s nimi preberala, sa nikdy nedozvedel a ani vedieť nechcela, účinok jej metód však bol takmer zázračný. Z uplakaných uzlíčkov nervov sa cez noc stali opäť tie dievčatá kypiaci zdravím a radosťou, ako v okamihu, ako je pohltila nuda kláštora.

Do cely sestry Kataríny mierila Márie s nemalými obavami a slzičkami na krajíčku

Kateřina však mladé dievča vypočula s trpezlivosťou a vľúdnosťou. Utierala Márii kanoucí slzy, utešovala a hladila po lícach. Plne si po chvíli získala jej dôveru. Dievča s úľavou šepkala svoje dôverníčku všetky svoje predstavy plné ztepilých mužov s prekrásnymi trčiacimi chvosty, ktorí sú pripravení plniť každé želanie jej horúce kundičky. Keď dovyprávěla, spadol jej zo srdca ťažký balvan, ktorý tiažil jej dušu, zato žiar jej lona bol snáď ešte neznesiteľnejšia než kedykoľvek predtým. Marie sa zahryzla do spodnej pery a nervózne poposedala na lôžku v temnej cele. "Ak chceš, pokúsim sa ti pomôcť," prehovorila k nej konečne Kateřina, "musíš ma ale vypočuť a hlavne nikomu ani muk, sľubuješ ". Marie súhlasila." Ničoho sa nemusíš báť. Teraz si klekneš a budeš sa modliť Otčenáš. "Dievča kľakla, zopla ruky, zrak uprela ku krížu nad posteľou a tichým hlasom začala odriekať slová modlitby.

Kateřina stála za ňou. Mierne upravila Máriinmu modlitebné pozíciu

Lakte oprela o lôžko, kolená naopak posunula ďalej od neho. Okrúhly zadoček aj cez habit prezrádzal svoju krásu. Dievča v tej chvíli prerušilo modlenie a bez dychu cez rameno sledovalo, ako za ňu Kateřina pokľakne, vykasává jej sukňu a rozvíri nohy. S VYŠPÚLENÉ zadničkou a obnaženú pick čakala na dotyky ako na pravej zmilovanie. To prišlo vzápätí a Máriu na miesto modlitby začalo z úst unikať tlmené vzdychanie. Dlho predlho Kateřina jemnými prstami láskala kožu zadočku, ako sa krúživými pohybmi dostala až ku kundičke, z ktorej takmer odkvapkával kvapôčky vzrušenie. Jemné poťahovanie závojov, zasúvanie jedného prsta po druhom s mľaskavými poplácáváním cez celú buchtičku pôsobili Máriu neznesiteľnú slasť. Stále dychtivejšie sa Kataríne nastavila. Viac rozvírala nohy, aj polovičky si rukami pridržovala roztiahnuté.

Konečne na ňu prišiel oslobodzujúce orgazmus

Kvílila zahryznutá do vankúša a znovu sa v duchu začínala modliť. Tentoraz však kvôli tomu, aby Kateřina neprestávala v dráždení jej roztečenej broskyňky. Tá jej nádeje nesklamala. Len si nechala predložiť Máriinmu voňajúce štrbinkou z inej pozície. Teraz ležala na chrbte na lôžku s nohami vyzývavo roztvorenými. Kateřina sála a hltavo prehĺtala jej sladučké dievčenské šťávičky. Marie sa zmietala v extáze, ktorú ešte umocnila sviečka, ktorú sestra Kateřina s veľkou obľubou používala na uspokojenie svojich chráněnkyň, medzi než teraz patrila aj Marie.

Prebdená noc plná orgazmov zanechala na dievčaťa tvári stopy v podobe rozespalých kruhov pod očami, ktoré ostro kontrastovali s jej blažený úsmevom. Za ten vďačil nielen vášnivej starostlivosť sestry Kataríny, ale aj guličkám ruženca, ktoré sa jej pri chôdzi moc príjemne treli o steny lasturky. Môžete hádať, kto jej tento malý trik poradil?

Kláštorný výchova


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky