Bobo

Bola streda večer, už sa zotmelo a ja som bol zrovna na vlakovom nádraží so svojou priateľkou a čakal som na vlak domov. Moja priateľka, ktorú som přezdíval Bobo, bola ešte mladá študujúca baba, ktorá bývala na internáte.


Súčasne robila fotomodelku pre jednu modelingovú a reklamnú agentúru a mnoho mojich kamarátov mi jej závidelo

Nebolo ani čomu sa diviť. Bola to krásna štíhla brunetka s výškou 168cm, hnedými očami a pekne pevným, tvarovaným zadočkom. Jej prsia bola pevná, menšie s malými sladkými bradavkami. Obaja sme radi experimentovali v posteli av sexe a taky som časom zistil, že je tak trošku exhibicionistka. Ten deň sme nemali ani trochu času pre seba a tak sme si to ani nerozdala. Stáli sme na vlakovom nádraží a rozprávali si a bozkávali sa. To, že je nadržaná bolo vidieť na prvý pohľad a preto sme sa dohodli, že zajtra prídem už autom, a že si niekam zájdeme kde nás nebude nikto rušiť

V tej chvíli mi začala trieť rázporok a cez nohavice mi masírovať môj penis

Rozhlídl som sa okolo seba. Moc ľudí tu nebolo, dohromady tak štyria ľudia, ktorí si nevšímali okolí. Povedal som jej, že to nie je vhodné miesto na maznanie uprostred nástupište. Pozreli sme sa po okolí a našli jeden roh budovy kde je tma a nikto tam nechodí. Presunuli sme sa tam a pokračovali v hrách za rohom. Pri bozkávaní mi rozopla poklopec a vytiahla von môjho vtáka. Začala ho bozkávať a fajčiť. Fajčila mi ho asi minútu. Potom sa zdvihla z podrepu a začala mi ho naháňať. Sem tam sme začuli kroky, a preto sme sa primkli k sebe, aby to vyzeralo, že sa len bozkávame. Preťahovali mi predkožku stále rýchlejšie a ja masíroval cez nohavice jej už zvlhnuté Dirk.

Za nedlho rozhlas oznámil príchod môjho vlaku, a tak som jej začal trieť viac a viac a ona mi naháňala vtáka čím ďalej viac agresívnejšie až som miestami cítil bolesť

Sem tam si kľakla a pretiahla ho ústami a jazykom. V diaľke už bolo počuť sirény neďalekého prejazdu a húkajúce prichádzajúci vlak. Preto som jej svojho vtáka strčil poriadne hlboko do pusy a začal som aj ja prirážať. Bobo môjho čuráka sála dôkladne a za pár okamihov som cítil, ako to na mňa prichádza. Keď už to bolo na krajíčku, tak som poriadne zarazil hlboko a začal striekal. Bobo sa trošku zabehlo, ale vylízala mi ho rýchlo a do sucha. Ani som si nestačil zapnúť rázporok a už som videl predok vlaku zastavujúce na nástupišti. S bobky som sa ešte rozlúčil, pobozkali sme sa z prísľubom, že zajtra prídem a už som rýchlo nasadalo do vlaku, ktorý bol nachystaný k odchodu.

Druhý deň už som prišiel autom. Vyzdvihol som Bobo u školy a išli sme na internát. Bobo bola dohodnutá s babami a tak sme mali celú izbu len pre seba. Na internáte prejsť cez vrátnicu a vychovávateľku nebol problém, pretože ešte minulý rok som býval na rovnakom internáte a vychovávatelia ma dobre poznali. Len čo zavrela dvere od izby sa začala rýchlo vyzliekať. Keď sa vyzliekla do naha, tak ma požiadala aby som chvíľku počkal, že sa ide osprchovať a že si mám vyzliecť nohavice a tričko, ale zvyšok nech si nechám.

Voľnú chvíľku som zaplnil tým, že som sa pozrel na jej práve vyzlečené spodnú bielizeň

Boli to svetlo modré maličké tangá. Nemohol som si nevšimnúť ešte mokré škvrne na nich z toho ako bola nadržaná. Keď sa vrátila zo sprchy tak na sebe mala len osušku, inak nič. Okamžite som jej zvalil na posteľ a začal sa s ňou maznať. Pomalinku som jej sundaval uterák z tela až bol na zemi. Bozkával som jej na prsiach, na brušku a na Picco. Jej dierka bola neuveriteľne vlhká a prekrvená. Rýchlo zo mňa ztrhla trenírky a začala mi ho naháňať. Svojho vtáka som vzal do ruky a strčil jej ho k puse. Tá bez okolkov začala fajčiť a sať mi ho. Sem tam pošimrala jazykom môj žaluď a ďalej pokračovala v zarážanie si vtáka hlboko do pusy. Medzitým som jej lízal jej dierky a prsty masíroval jej malinký, ale za to tvrdý klitoris

Pri jej vzrušenie netrvalo dlho a Bobo sa urobila

Jej pička na mňa vystrekla šťávičku priamo do pusy vo chvíli keď som jej lízal. Chvíľočku som jej nechal vydýchnuť. Potom si sadla na stolček a roztiahla nohy. Jej úplne vyholená malinké pička sa doslova tešila na môjho čuráka až jej ho tam zarazíte až po koreň. Zachádzal som pomaly, ale Bobo sa okamžite sama narazila hlboko a tvrdo. Preto som začal prirážať rýchlo, agresívne a jej pička mi chodila do predu. Bobo u toho začala poriadne vzdychať a začala strácať pojem o mieste a času. Pri tom som jej lízal jej maličké vzrušené bradavky a sem tam je ľahko uhryzol. Bobo mi medzitým pomáhala prirážať tým, že ma držala za zadok a tlačila smerom do seba.

Po chvíli som jej zdvihol jej roztiahla nôžky, dal ich k sebe a položil na svoje ramená

Okamžite som zacítil väčšie trenie v jej totálne vlhké dierke a začal ešte agresívnejšie prirážať. Jej dierka začala byť viac a viac červenšie. Potom ma od seba odtiahla a povedala mi, že to chce do seba zo zadu. Oprela sa lakťami o stôl a nastavila mi jej vonějící pičku. Párkrát som jej olizol jazykom a potom opäť nasadil svoje kladivo. Poriadne som jej ho tam zarazil až trošku Hekla a prepadla cez lakte a začal rýchlo a prudko prirážať. Zároveň som si naslinil prst a začal jej masírovať jej análik. Po chvíľke masírovanie som jej do zadnej dieročky strčil prstík a za nedlho nasledoval ďalší a ďalší. Súčasne som cítil cukanie v mojom klacku a pritom aj sťahy v jej kundičke. Prichádzal dabl. Snažil som sa vydržať čo najdlhšie kým sa neurobí Bobo. Aby som urýchlil jej orgazmus poriadne som jej trela jej análik a zachádzal prsty hlboko do jej vnútra. Zrazu som zacítil jej zovretia a jej orgazmus sa prejavil na plno. V tej chvíli už to nešlo udržať a ja začal striekať plným tlakom hlboko do jej kundičky. V tej chvíli sa jej podlomili kolená. Ešte kým bol môj vták pevný tak som jej prechádzal. Potom som ho vybral a ľahli si obaja na posteľ.

Chvíľku sme sa bozkávali a hladili. Netrvalo dlho a už mi zase stál

Povedal som bobky, že jej chcem dorobiť aj jej druhú dierku. Síce trošku protestovala, ale dlho sa prehovárať nenechala. Ľahla si na bruško a ja ju začal opäť prstíkama masírovať jej análik. Análik už bol roztiahnutý a preto som na nič nečakal a stčil jej vtáka do diery. Musel som opatrne, pretože na svoju zadnej Dirkovi bola Bobo vždy hrozne opatrná. Akonáhle som bol polkou penisu v jej zadočku, začal som pomalinku trieť a ľahko šukat tak aby som sa pomalými prírazov dostal až na dno. Medzitým som jej stimuloval prstami klitoris. Po chvíľke začala vzdychať a nahlas vzdychať. To bola známka toho, že môžem pridať a môžem prirážať viac, rýchlejšie a hlavne hlbšie. Jej zadoček som roztáhnul dôkladne a poriadne hlboko. Jej dierka tiekla vzrušením. Pri masáši klitorisu som sem tam zišiel do dierky premasírovali aj vnútorné steny broskyňky. Jej zadné, tesná dierka ma dostávala do extázy. Netrvalo dlho a začal som striekať.

Aj napriek protest som sa vystriekal do jej zadočku

Bolo toho opäť toľko, že časť spermie vytieklo hneď ako som ho z análu vytiahol. Zase sme si na chvíľku ľahli a maznala sa. Po asi desiatich minútach Bobo prozvonili dievčatá čo bolo znamenie, že už sú na ceste na internát. Preto sme sa obliekli a čakali kedy prídu. K večeru som potom odišiel spokojný ao niečo chudobnejšie k domovu s myšlienkou, že sa v sobotu zase uvidíme.

Bobo


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Bobo

Příbram 1 Dobříš Sedlčany Březnice Rožmitál pod Třemšínem Nový Knín Sedlec-Prčice 1 Jince Milín Kamýk nad Vltavou Krásná Hora nad Vltavou Bohutín Petrovice u Sedlčan Obecnice Nová Ves pod Pleší Dublovice Tochovice Nečín Vysoký Chlumec Velká Lečice