Biele šaty

Stalo sa to minulý rok v lete. Už viac ako mesiac som to s nikým nerobila a začínala som sa cítiť trochu frustrovane. Najskôr som si každý večer strčila ruku pod nohavičky a zase som mohla pokojne spať.


Ale keď už som si to musela robiť niekoľkokrát denne, vedela som, že už mi pomôže len poriadne opich. Samozrejme, že som mohla zájsť k nám do baru a tam by mi to urobil zrejme prvý, ktorému by som len naznačila čo potrebujem, ale ja to takto nechcela.

Už dlhšiu dobu si každý večer, kým si to snažím čo najrýchlejšie urobiť, predstavujem ako ma niekto pichá proti mojej vôli, najskôr sa bránim, ale on je tak dobrý, že mu nakoniec podlieham a užívam si to. Táto predstava ma zakaždým dostane až k vrcholným sťahom orgazmu. Stačí na to len pomyslieť a cítim ako začínam vlhnúť a pomaly rozťahovať nôžky.

Až som raz dostala príležitosť túto zvrhlú rajcovnú predstavu konečne premeniť na skutočnosť

Chcela som o prázdninách ísť za kamarátkou, a pretože som nechcela míňať peniaze za autobus, chcela som ísť stopom. Pretože bolo okolo 30 stupňov išla som len v ľahučkých bielych šatách, pod ktoré nenosím podprsenku. čakala som pri ceste už asi pol hodiny a nikto mi nezastavil. Už som bola sklamaná, keď sa zdali blížilo krásne čierne auto. Bol to kabriolet Audi TT. Už len preto som chcela aby zastavilo. A vážne nezabrzdilo priamo u mňa.

Za volantom sedel muž, v džínsoch a bielom tričku, ktoré obopínala jeho opálené ruky

Vlasy mal tmavo hnedé, polodlhé a pár pramienkov mu schádzali do čela. Jeho ostré rysy v tvári a široké lícne kosti ma hneď upútali. Na očiach mal tmavé okuliare. "Tak pôjdeš so mnou?" Zrazu na mňa prehovoril. "Jasné, už som myslela, že mi nikto nezastaví." Usmiala som sa. Pozrel sa na mňa a zložil si okuliare. Tak svetlé modré oči som snáď ešte nevidela! Teraz som už vedela, že ho chcem. Musím ho nejako vyprovokovať aby hlavne chcel on mňa. Oprela som sa trochu vypla hrudník, a poroztáhla nohy. Biele šaty urobili svoje, ľahko sa zviezli po stehnách smerom medzi nohy a odhalili tak moje nohy. Robila som, že som si toho nevšimla. Tiež som cítila ako na mňa ľahko fúka vietor a ako dobre to robí mojim bradavkám. Cítila som ako sa zväčšujú a ako napínajú látku na šatách. Teraz som vedela, že si toho musí všimnúť, musím udržať konverzáciu. "Ešte, že tu tak príjemne fúka" hovorím s úsmevom v tvári. "Keby vám bola zima tak povedzte" odpovedal.

Išli sme už asi pol hodiny a celkom si porozprávali a rozumeli si

Už som sa zmierila, že on by to nikdy neurobil, keď zrazu zišiel z cesty smerom k lesu. Automaticky som dala nohy k sebe. "Nebojte sa, len vám ukážem jedno krásne miesto" pousmial sa na mňa. Zastavil na mýtince, kde bol vidieť krásny rybník, do ktorej sa spúšťala obrovská sivá skala. Vystúpil a šiel smerom k vode. Išla som teda za ním. Ale ako som mala topánky na vysokom úzkom podpätku zakopla som a spadla priamo do vody. "Nestalo sa vám nič, V aute mám osušku hneď som späť." Keď som sa dostala von, biele šaty opäť urobili svoje, tentoraz boli úplne priesvitné a prilepili sa k mojim stehnám. Bradavky som mala celé zdurené a tmavo fialovočervené, čo bolo teraz krásne vidieť.

Išla som k autu, zastavila som sa u kapoty a zrazu zacítila ako mi dal cez ramená osušku, ale zároveň som zacítila ako sa ku mne zozadu pomaly tlačí a ako sa džínsy v jeho rozkroku začínajú napínať a vydouvat.

Urobila som krok dopredu až úplne ku kapote. Vtom sa úplne natlačil na môj guľatý zadoček až sa mi podlomili nohy a ľahla som si na brucho na kapotu. Nohy som tlačila k sebe. Chytil ma za boky a prsty zišiel až tam čo končil lem mojich mokrých šiat. Cítila som ako sa odlepujú, keď je vhrnoval až nad boky, kde je pustil. Zastudilo to. Teraz už som vedela čo bude nasledovať, ale dostala som strach. "Nie ja nechcem" skríkla som. Kolenami sa dostal medzi moje a roztiahol mi tak nohy. Chcela som sa zdvihnúť, ale rukou ma ostro pritisol späť na kapotu a už ma k nej pevne tlačil. Počula som zazvoniť pracku jeho nohavíc a rozopnutie zipsu. Teraz mi druhou rukou stiahol moje mokré biele tangá, išlo to ľahko. "Neboj nič ti neurobím" zašepkal.

Zacítila som medzi stehnami jeho horúci a hladký penis

Pomaly do mojej škáročku zasunul svoj žaluď. Cítila som štipľavú bolesť. Hneď ho zo mňa vytiahol a strčil už s väčšou razanciou. Robil to do tej doby, než som začala pomaly vlhnúť. Stále som sa ale tak bála. Zrazu mi oboma rukami zašiel pod brucho a zastavil sa spredu na stehnách, ruky tlačil k sebe a ma sa tak nohy roztiahli ešte viac, ako som si to uvedomila, jeho klzký obor do mňa zachádzal hlbšie a hlbšie. Strčil mi ho tam ako najhlbšie mohol. Zastonala som. Naľahol na mňa tak, že som skoro nemohla dýchať. Stále ho mal vo mne až na doraz a snažil sa stále viac a viac. Až to robil pekne rýchlo. Tým ako ho do mňa pumpoval som strašne zvlhnuté a počula ako moja kundička vlhkosťou mľaskať. Zrazu jeho pravá ruka zamierila k môjmu klinu a jeho ukazovák stlačil môj klitoris. Okamžite nabehol a stvrdol. "Nie .." zašepkala som. Jeho odpoveďou bolo opätovne stlačení a skĺznutiu hore a dole. Presne také aké si robím každý večer.

Už som to nevydržala a prehla panva, zacítila som príjemný tlak vnútri kundičky

Vytiahol ho zo mňa, chytil za boky a otočil ma na chrbát. Ramienko šiat sa mi zviezol k lakťu a pravej prsník bolo úplne obnažené. Pozrel sa mi do očí a vyzliekol mi aj druhé ramienko a šaty zosunul k pásu. Obe ruky položil na moje prsia a stlačil je. Potom sa naklonil a pravú bradavku vzal medzi zuby a olizoval ju. Stonala som a cítila ako mi z mojej medzierku pomaličky vyteká horúca lepkavá šťava. Rukami došiel až k mojim zápästím a ruky mi dal za hlavu a pritisol. Zase som sa nemohla hýbať. Teraz som už ale nohy roztiahla sama a dychtivo čakala až mi ho tam zase zasunie. Tentoraz to už išlo ľahko zmizol vo mne až na doraz. A začal prirážať. Robilo mi ti moc dobre na klitoris.

A keď už ma šoustal takou rýchlosťou, že sa to nedalo vydržať, zasunul ho do mňa a opäť ho nechválil

Len ľahko as prírazov späť až po semenníky, zacítila som horúčosť. Orgazmus bol tu, svaly sa mi sťahovali a presne medzi orgastickej sťahy do mňa razantne vnikal. Myslela som, že to nevydržím, stonala som nahlas a cítila ako úplne tecu. Bol to snáď môj najdlhší orgazmus trvalo to najmenej 20 sekúnd. Keď ho zo mňa vysunul, položil mi ho na brucho a začala mu z neho vystrekovať biela polopriesvitná horúca tekutina. Dostříkl mi až na ľavej prsník. Pri každom výstreku privrel svoje veľké svetlomodrej oči. Trvalo to asi pätnásť sekúnd.

Nakoniec nechal oči zatvorené a zrýchlene oddychoval. Vytrhol som sa mu zo zovretia a chytila ​​som ho za ostré lícne kosti. Otvoril oči a díval sa na mňa. Chcela som ho pobozkať, ale on ľahko očervenel, akoby sa hanbil za to čo urobil. Len sa na mňa previnilo usmial.

Biele šaty


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky