Belinda - Malkolmovi príhody III.

MALKOL si našiel zamestnanie len na pol dňa, nebolo to síce podľa jeho gusta a nehodilo sa to k jeho povahe, ale mohol pozorovať ľudí všetkých možných tried a pováh. Hovoril si že je to dôležité, ak chce byť dobrým spisovateľom.


Jeho kapitál sa stále zmenšoval a ak sa v blízkej dobe neozve nakladateľ, ktorému zadal svoju knihu, bude si musieť nájsť nejaké lepšie platené miesto. Momentálne umýval riad a občas obsluhoval v pomerne modernom Café baru.

MALKOL si našiel zamestnanie len na pol dňa, nebolo to síce podľa jeho gusta

A nehodilo sa to k jeho povahe, ale mohol pozorovať ľudí všetkých možných tried a pováh. Hovoril si že je to dôležité, ak chce byť dobrým spisovateľom. Jeho kapitál sa stále zmenšoval a ak sa v blízkej dobe neozve nakladateľ, ktorému zadal svoju knihu, bude si musieť nájsť nejaké lepšie platené miesto. Momentálne umýval riad a občas obsluhoval v pomerne modernom Café baru. Tento lokál navštevovali ľudia z literárneho prostredia, divadelné herci, ale tiež tam chodila skupina homosexuálov, ktorí vyzerali, že sú napoly herci a napoly spisovatelia. Jedného večera už pomerne neskoro, prechádzal MALKOL medzi stolíky s platom na ktorom niesol tri šálky mizerne chutnajúce kávy. Už mal v tejto práci celkom slušnú paxi, aby sa dokázal vyhnúť hosťom, alebo včas uhnúť aby nenakvapkal hosťami vstávající od stola, ale tentoraz ho vyviedol z rovnováhy lakeť, ktorý prudko narazil na jeho plne naloženú ruku a obsah jednej šálky sa vylial na stôl a cez niekoľko papierov, ktoré tam mala dievčina, ktorá niečo písala, rozložené po stole. Vy idiot! kričala na neho. Pozrite sa čo ste to tu vykonal! MALKOL si plato odložil a rýchlo utierkou utieral stôl a poliate papiere. Na papieroch zostávali tmavé fľaky a dievča mala slzy na krajíčku. Prepáčte ja nerád ... ospravedlňoval sa. Čo sú platné všetky ospravedlnenia, už sa stalo, teraz môžem začať znovu a počala poliate listy trhať.

Okolo jedenástej bol lokál skoro prázdny a MALKOL si doprial zaslúženú pauzu

Jeho pohľad zablúdil k stolíku, kde sedela dievča, ktoré polial kávou nejaké papiere, ktorá stále ešte zúrivo písala. Ešte nikdy si ju MALKOL nevšimol, oblečená bola rovnako ako ostatní návštevníci tu, ale v tvári bola veľmi pekná. MALKOL počkal na chvíľu kedy vo písaní urobila pauzu a pristúpil k nej. Dievča sa na neho pozrela s otázkou "no?" Chcel som sa len spýtať či nechcete náhodou kávu? Ale áno, prečo né? MALKOL ju teda doniesol kávu a dievča sa ho pýtala čo vlastne robí, keď nie je práve tu v bare. Pred týždňom som prišiel z londýnskeho predmestia a skúšam si tu zvykať. Dievča prikývla, rozumiem, tiež by ste chcel uverejňovať svoje rukopisy, že? A toto je zase vaša práca? ukázal na rukopisy ležiace na stole MALKOL. Ona sa zasmiala, preboha né, ja píšem len sebe pre radosť a pre niekoľko mojich priateľov. Sú to len poznámky z mojich zážitkov, teda nič čo by sa ukazovalo každému, hlavne nie niekomu koho dobre nepoznáme. Rozumiem, povedal MALKOL. Ale tu už predsa nikto nie je koho obsluhoval, prečo si nesadnete? MALKOL sa rozhliadol, všimol si že šéf robí niečo podobného, ​​sedí aj s jedným hosťom, otočil teda stoličku a prisadol si. Tak je to lepšie, ja som Dita a ty? MALKOL vytiahol krabičku cigariet a ponúkol jej. Ona ju opatrne oňuchala a potom si bez zábran zapálila.

Sú síce celkom dobrý, ale nemáš niečo silnejšie?

No nepozeraj tak vyjavene, toto tu žiadny nefajčí, nemáš niečo s hašišom? Teraz Malkolmovi došlo. Ľutujem, ale nič také Nena a tiež nepoznám nikoho, kto by niečo také predával. Dita sa zasmiala, tak sa s niekým takým zoznam. Ja som v poslednom roku priviezla 5o libier hašiša z Bejrúte. Od tej doby nemám hlboko do vrecka. Na, vytiahla šedivú tičinku z kabelky, skús to. Nie je to trochu riskantné fajčiť tohle na verejnosti, zepsal sa MALKOL. Je, ale chlpatý túto dieru ešte nevyšmejdili, tak to môže využít.Na, a rozpolil tyčinku a zapálila obe polky nad plameňom sviečky, ktorá stála na stole. Ukážem ti ako sa to robí. Môžeš ju pokojne vyfajčiť, na tomto kúsku nezbohatne. MALKOL fajčil presne tak ako mu to Dita ukázala. Dokouřil až do konca a špačka stlačil v polpelníku. Dita ho pozorovala - no ako sa cítiš? Jej hlas mu pripadal hrozne vzdialený, mal hrozný pocit v puse. Myšlienky sa mu v hlave preháňali, nemohol sa na nič sústrediť. Máte hostí obsluhovať a né s nimi sedieť! to bol majiteľ podniku. Tu je cítiť marihuana!!! Pozrel sa z jedného na druhého. Pozri sa uz som ti raz riek děvenko, že tieto veci tu nechcem, že je to nebezpečné, až na to príde polícia, zoberú mi koncesiu a zatvoria podnik.Tak pozeraj mazať odtiaľ, a ty tiež, obrátil sa na Malkolma a už sa tu neukazuj, už ťa tu nechcem ani vidieť. Dita vzala Malkolma za ruku a viedla ho na zastávku autobusu. To nebolo úmyselné, ospravedlňovala sa mu, ale vyzeráš hrozne. Bude lepšie, keď pôjdeš ku mne domov, bojím sa najhoršieho, keby som ťa nechala samého. Je mi celkom dobre, povedal MALKOL. Keď ho Dita zaviedla do svojho bytu, mal MALKOL pocit uvoľnenosti a ľahkosti. Dita si sadla k nemu na gauč a pýtala sa ho, nechceš k tomu trochu hudby? Dita mu položila prsty na pery a pomaly s nimi prechádzala a zľahka tlačila na zuby. MALKOL nereagoval. Môžem ti pomôcť? pritlačil sa na neho telom, vieš ja ťa totiž chcem a moc! Položila mu ruku okolo krku, pritiahla si jeho hlavu k sebe a pobozkala ho. Pracovala svojimi perami tak dlho až jej MALKOL jemne odpovedal. Dievčiny ruky ho nežne hladil po lícach, krku a okolo uší. Vidíš, takto je to oveľa príjemnejšie, pritlačil sa na neho, potom sa natiahla a zhasla svetlo. V miestnosti bolo teraz len málo svetla, ktoré vychádzalo z elektrického kúrenia. MALKOL ju pevne objal a zároveň ho prepadol pocit nehy a túžby zároveň. Pobozkal Ditu a pomaly ju položil. Sám si ľahol vedľa nej a svoju jednu nohu mal vsunutú medzi jej stehná. Žhavé sa bozkávali a ich jazyky sa treli o seba.

So zavretými očami vnímal MALKOL hudbu a zároveň zisťoval ako mu Topor úd

Živo si predstavoval, ako by sa trel o holú kožu tela toho dievčaťa. Jeho ruka zašla pod dievčatin sveter a pevne objala jej jeden prsník. Divoko jej ho stláčal a trela. Ona sa len ľahko pohybovala v jeho objatí, keď zrazu zacítil, že jej môže bez ťažkostí stiahnuť podprsenku. Vstrčil pod sveter ešte aj druhú ruku a začal jej trieť a mačkati oba prsníky. Vyťahaný silný sveter skrýval skutočnosť, že Dita má skutočne pekné a veľké prsníky. Vo vzrušenie ktoré MALKOL pociťoval pri dotyku dievčatiných prsníkov, ani nespozoroval, že Dita mu rozopla košeľu a hladila ho po hrudníku, až keď mu nechty zachytila ​​a prešla cez bradavku, až si to uvedomil. Znovu sa zúrivo zaryl do jej mäkkého mäsa. Dita si ľahko pohrávala s jeho bradavkami, potom zišla rúk dole, rozopäl mu pásik u nohavíc, potom aj zips. On sa zľahka nadzdvihnul, aby jej pomohol. Potom zašla jej ruka medzi jeho stehná a konečne objala jeho silne ztopořelý úd. Pulzoval veľmi silno proti spodným nohavičkám a Dita je rýchlo stiahla cez jeho horúci a pevný úd. Ten vykĺzol von zo svojho zajatia a vztýčil sa prudko do vzduchu. Dita ho prstami objala a začala voľnú predkožku sťahovať hore a dole. Pevne ju pretiahla cez žaluď a potom povolila, toto opakovala so zvyšujúcim sa tempom a pritom stále pevnejšie tlačila. MALKOL pustil jej prsiami a siahol po jej zadku. Pevne zovrel celú jeho jednu polku. Dita odbočila kúsok jeho perám, tak aby s ním mohla hovoriť a povedala, tvoj úd je tak tvrdý, poklad, čo s ním chceš robiť? Hm? MALKOL sa celý zachvel očakávaním. Dita mu zúrivo úd trela. On sa pozeral do prítmie na lesk jej očí, zaryl sa oboma rukami do jej zadku a trela jej erotickú priehlbinu.

Ty vieš až moc dobre čo s ním chcem, odpovedal

Dita mu prstami prechádzala mäkko po žaluďa. Chceš ho sem vstrčit? spýtala sa a príťažlivým sexi pohybom ukázala na miesto, kde ju teraz MALKOL hladil. On už jednoducho nebol schopný prehovoriť, len prikývol. Ona sa vyslobodila z jeho náručia a postavila sa. Počkaj moment. Díval sa na nej ako v tranze, keď vyzliekla svoje zvršky. Hašiš Paralyzovalo jeho zmysly ako alkohol, ale ešte je viac prebúdzal. Tým si bol istý. Dita si stiahla nohavice aj nohavičky a tak sa objavilo jej značne zarastené ohambí. Potom si vyzliekla aj sveter. Teraz tu stála s rukami za hlavou a mierne sa pohupovala. Malkolmovi sa to zdalo nekonečne dlho. Potom prišla k nemu a položila sa vedľa neho. Jej telo sa mu ponúkalo, ale teraz bez zbytočných odevov. Znova položil ruky na jej prsiami a opatrne ich trela. Mal teraz dojem nekonečného času. Ditiny prsty opäť hladili jeho úd, ktorý vzala do ruky a nežne masírovala.

Potom si ho vložila medzi stehná a pevne stisla jeho červený žaluď

Pomaly trela stehnami o seba tak, že jeho pevný ale ešte nie tak tvrdý úd narážal na jej prirodzenie. Jeho úd mu pri týchto dotykoch ztopořil a stvrdol, že ho hneď zaviedol do dievčiny pošvy. Jeho hlava bola teraz úplne ako v plameňoch, pozoroval že nad sebou stráca kontrolu. Pevne prirazil, potom úd vytiahol a obrátil dievča na brucho. Naklonil sa nad ňou tak, aby mohol svoj úd vnoriť do jej zadného otvoru - konečníku (dnes hovoria do jej kakaovej dierky). Dita sa nijako nebránila, naopak, cez všetky ťažkosti a zjavné bolesti a ťažkosti, ktoré pri tom mala, nastrčil mu zadok tak aby mu mohla pomôcť. Nestaraj sa o to či to bolí alebo né, len sa staraj nech ho tam dostaneš a vstrčí ho tam poriadne. Jeho túžba, bola jej slovami ešte podporená. Pevne nastrkal špičku do jej zadku a pomalými krúživými pohybmi sa snažil dostať tam celý úd. Konečne sa mu to podarilo a MALKOL ticho vzdychol slasťou. Po nejakú dobu zostal v pokoji, aby nabral dych, bolo mu horúco. Potom ale podľahol svojej túžbe, pomaly úd vytiahol a znovu ho do nej napchal, znova a viac ... MALKOL ustálil rytmus a Dita spúšťala a zdvíhal zadok a pomáhala mu tak nechať sa dlho a vzrušujícně osouložit. Dita spustila ruky k svojmu prirodzenie, vsunula je doněho a počala svojimi prstami cez prepážku medzi prirodzením a konečníkom trieť hlavu jeho údu, Zeho to až zbavovalo rozumu a zvyšovalo jeho túžbu a rozkoš. Zvyšoval stále tempo súlože a prechádzal úzkym lepkavým kanálom tak, že Dita počala rozkošou kričať a vzdychať a prosila ho aby prestal. MALKOL mal zrazu chuť stretnúť sa s jej prstami v jej prirodzenia. Len nerád ustal v pohyboch v jej zadku, a spustil ruky medzi dievčinina stehná a ucítil mäkké mäso dievčina prirodzení.

Pomaly prechádzal prstami po pyskoch a cítil pri tom jej prsty

Pritom tlačil úd do zadku tak, že sa tlačil k slabej prepážke medzi pošvou. Ó bože, to je krása, ale viac, súlož mne viac, šepkala Dita. okamžite prirazil prudko do jej zadku. Áno, tak je to pekné, to je krása, robíš to bezchybne, ó to je pocit! Jeho prsty zrazu zvlhli vytekajúca krémovitú šťavou jej prirodzenie. On pocítil svoju vlastnú šťavu, ako už sa tiež tlačí von. Bolo nemožné vydržať to ešte dlhšie, túžba vystriekať svoje hlienovitej spermie do dievčinina zadku ho premohla. MALKOL bol uchvátený dlhou dobou trvania jeho vrcholení. Možno že to bolo spôsobené tým hašišom, ale určite tak silný a dlhý orgazmus ešte nezažil. Jeho spermie dlho vystřikovalo do dievčina vnútra. Tieklo to veľa, vystřikovalo, plnilo dievča a ešte vytekalo von. Ona sa na gauči zdvihla a čo najviac sa k Malkolmovi pritisla, aby zachytila ​​každú kvapku, stiahla Zdeko k sebe a držala úd pevne svojimi svaly až do doby, kedy jeho úd počal mäknúť a strácal svoj tvar a veľkosť, až potom uvoľnila zovretie a dovolila mu vyšmyknúť. Bol celý mokrý od hlienovitého spermie, ktoré stále ešte z neho vytekalo. MALKOL si dievča otočil, aby sa na ňu mohol pozrieť a ešte raz ju dlho pobozkal. Bolo to vinou, či príčinou hašiša, že to bolo tak pekné? opýtal sa jej. Ona sa na neho usmiala a povedala, dúfam že aj ja som na tom mala nejakú zásluhu?! Ležali si v náručí a vzájomne sa ešte zahrňovali rôznymi nežnosťami, keď sa MALKOL spýtal, môžem sa k tomu přítulnému mačiatku nasťahovať, čo hovoríš dievčatko? Keď chceš, či naozaj chceš, môžeš to u mňa týždeň skúsiť, ale pri vzruší ktoré u mňa panuje ... mám dosť priateľov. A okrem toho je tu ešte aj to riziko, vieš kamoši, ja kšeftuju s drogami a to potom policajti ... MALKOL kývol netrpezlivo hlavou a riek, myslíš že som zbabelec, keď to riziko môžeš uniesť tie, unesiem ho aj ja, to snáď je jasné.

Belinda - Malkolmovi príhody III.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky