Autostop - druhý deň

Ráno som sa zobudila a ležala som na letisku sama, stále zviazaná a neschopná pohybu. Chcelo sa mi hrozne čúrať, ale bola som tak chrapľavý, že som zo seba nevydala ani hlásku. Náhle do spálne vstúpili moji prznitelé.


 

Povädnutej, ale hrubé chvosty sa im bimbaly v podbříšcích a keď zistili, že som hore, rozviazali mňa

A pretože som mala ruky i nohy úplne mŕtve odviedli alebo skôr odniesli ma do kúpeľne, kde som mala pripravenú voňavú kúpeľ. Vykaká sa naša kurvička sama alebo chce poriadny krystýrek.

Rýchlo som sa posadila na misu, striekala zo seba litre moču a snažila sa urobiť aj veľkú potrebu. Nechali ma o samote (ale zamkli) a počula som ako pripravujú raňajky.

Keď sa mi zdalo, že už som sa dostatočne vyprázdnila, vkĺzla som do vane, vychutnávala teplú kúpeľ a premýšľala čo bude ďalej.

Tušila som, že moje zbožné želanie, že už bude konečne po všetkom sa nesplní, tí dvaja nevyzerali na to, že by chceli s trýznením môjho tela prestať

Za chvíľu si pre mňa prišli, pomohli mi z vane, začali ma utierať a pri tom nezabudli oštípávat a okusovať moje kozičky a zachádzať prsty do mojej kundičky. Keď ma priviedli do kuchyne, stáli im chvosty ako sviece.
Jeden si sadol na stoličku, pritiahol si ma k sebe a posadil si ma na chvost, ktorý pomaly do mňa Soukal až som konečne dosadla na jeho gule. Kurvička je učenlivá, tak sa pekne vymrdej a začal ma na chvoste nadvihovať a ja prudko dosadal na jeho klin. Druhý uchopil svoj chvost a zvolal: kúr ty suka a už som mala jeho chvost hlboko v krku. Mrdala som ako šialená a zrovna tak šialene som poťahovali z cigariet druhý chvost, keď do mojej kundy začalo striekať semeno.

A pretože ten, ktorému som fajčila chvost ešte nedošiel k výstreku, usadil sa na druhú stoličku a ja musela prejsť k nemu a vymrdávat sa ako pred chvíľu s jeho kamarátom

Aj keď som sa vnútorne bránila dosiahla som orgazmus práve vo chvíli, keď sa mi ten druhý zahryzol do jednej z bradaviek. To už sa mi valila druhá dávka semena do kundy a keď zo mňa vyšiel chvost von, semeno vytekalo z kundy po mojich stehnách von. Za odmenu som dostala výdatné raňajky a po nej som musela do seba naliať niekoľko panákov vodky.

Cítila som, ako mi alkohol stúpa do hlavy a strácala všetky zábrany a svoje trýzniteľa som dokonca nabádala, aby mi prešli kundu a prdel spoločne a na dôkaz svojej chute na sex som si začala naháňať kundu vlastnými prstami. Pozorovali ma, smiali sa a za chvíľu ma odvádzali do spálne. Sama som sa roztiahla na letisku, prsty rozevírala kundu a kričala, aby ma už konečne oprcali. Máš moc krásne závojov, ale niečo im chýba viď Róbert?
Tak jeden je Robert, pekný meno, ale zrazu mi došlo čo povedal a hneď som sa prihluple spýtala, čo mi tam chýba. Až teraz som si všimla, že každý drří v ruke ihlu a blíži sa s ňou k mojej kunde. Neee stačila som vykríknuť, ale v tom som zacítila silnú bolesť. To mi práve jeden z nich prepichol jeden závojíček a už som cítila ďalšie bolesť a mala som prepichnutý aj druhý. Taak a teraz ti tam dáme veľké krúžky, aby sme ťa za ne mohli ťahať.

Revala som ako na lesy, ale tí dvaja sa len smiali a hrabal sa bolestivo v mojej kundičke

Taak a je to. Hmm pristane ti a ťahali ma za tie krúžky, ktoré mi navliekli a ja plakala a kričala a bolesťou učúrávala do postele. Zrazu ma Robert chytil za nohy, zdvihol je až na ramená a prudko zarazil svojho už opäť tvrdého vtáka do kundy. Kričala som od bolesti, pretože mi tlačil na boľavé závojov a Robert zareval: Martine ucpi jej tú Rozorvané hubu. Martin mi upchal pusu svojim chvostom a už som opäť fajčila ako keby mi išlo o život. Takúto suprová kurvu sme už dlho nemali čo, pochvaľovali si tí dvaja a ja sa už ani nebránila. Znášala som ich prudké vpády do mojich otvorov a túžobne očakávala koniec ich trýznenia. Konečne sa urobili! Prehĺtala som horké spermie a dúfala, že už mi dajú pokoj. Jéé my sme to zabudli vydezinfikovať, povedal Robert a odišiel do kuchyne. Vrátil sa s fľašou vodky, z ktorej som si musela dať niekoľko hltov a potom mi začal pomaly liať vodku na kundičku. Pálilo to ako čert, ale ja už zase cítila ako ma moje telo zradilo a dosiahla ďalší orgazmus, ktorý som vykričala snáď do celého sveta. Dobré dievča, páči sa jej to a my pre ňu máme ďalšie prekvapko. Čo by si povedala tomu, keby sme Ti ozdobili tie tvoje nádherné bradavky. Neee, Prosííím neee, už ma nechajte. Ale ale, prve si taky hovorila Nee a ako sa Ti to páčilo. Robert mi násilím otvoril ústa, Martin do nej lil vodku až som sa skoro zabehlo a už som cítila ich mokré jazyky na svojich bradavkách.

Chvíľu je oblizovali, Sali, ohrýzali a ma zasiahla ďalšia vlna rozkoše

Ani som nepostrehla, že už drží v rukách ďalšie ihly a než som sa spamätala mala som ich zapichnutej v bradavkách. Plakala som a opäť je prosila, ale nebolo to nič platné. Keď mi navliekli krúžky do bradaviek, poliali je opäť vodkou a ja bolestí omdlela. Keď som sa prebrala, ležala som na bruchu, cítila neznesiteľnú bolesť v prsiach, pretože som si ležala na práve zmučených bradavkách a znášala ich vyčíňanie vo svojej tesnej prdelce. Keď sa do nej obaja vystriekali odišli preč a ja ticho plakala do vankúša až som z toho nakoniec zaspala. Prebudila som sa a budík na stolíku vedľa letiska ukazoval 4 hodiny.

Nevedela som, či je popoludní alebo ráno, ale svetlo, ktoré bolo vidieť medzi žalúziami prezradilo, že je popoludní

Zdvihla som sa a išla na záchod. Pri každom kroku som cítila krúžky v kundičke a začala som svoje telo nenávidieť.
Ono ma to totiž strašne vzrušovalo aj cez bolesť, ktorá mi z kundičky vystreľovala. V kúpeľni som si stúpla do vane, vyčúrala som sa a opatrne si sprchovala kozičky, ktoré boli od krvi.

Potom som sa prezerala v zrkadle a zistila som, že tie krúžky v bradavkách nevyzerajú zle, len keby to tak neštípalo

Chcela som po sebe umyť vaňu a keď som sa cez ňu naklonila, zacítila som na kundičke tvrdý chvost. Kočičko Robert spí, tak si dáme jedno sólo, čo ty na to.
Martin nečakal na moju odpoveď a už tvrdo útočil na moju kundičku. Nezabudol však ani na moje kozičky, silne je tlačil a ťahal za krúžky. A ja opäť aj cez silnú bolesť začala ržát ako kobyla v nádhernom orgazmu. Vidíš kočičko, už sa Ti to páči a ty si sa toľko bránila. Jeho piest jazdil v mojej piecke a za chvíľu ju plnil ďalšou dávkou.

Až teraz som si všimla, že vedľa nás stojí Robert a pohľad na nás ho pekne vzrušil, chvost mu už opäť stál a ja vedela, že budem musieť držať, kým aj on neukojí svoje chúťky

Ukájal sa dlho v oboch dierkach. Chvíľku radil v kundičke, chvíľku v prdelce a ja už mala nohy celé zdřevěnělé. Konečne aj on striekal, tentoraz obdaroval svojim semenom moju riťku a potom ma s Martinom odniesli späť do spálne.
Na stolíku bola prichystaná fľašu šampanského a Robert rozhodol, že budú šampíčko upíjať z mojej kundy. Zarazil hrdlo do mojej kundičky a ja cítila studenú tekutinu, ktorá tiekla snáď až do maternice.

Vytiahol fľašu a Martin vysával víno, ktoré vytekalo z mojej kundičky

To niekoľkokrát opakovali a zvyšok, ktorý vo fľaši zostal som musela dopiť ja Zrazu vzal Robert pivo v plechovke a začal ho tlačiť do mojej kundičky. Bola to nepredstaviteľná bolesť, myslela som, že ma rozpolia, ale zrazu začali kričať, že sa to podarilo. Pomaly som si siahla medzi nohy a zistila som, že mám celú plechovku zasunutú v kundičke.
Tááák a teraz pekne zatlač. Vypitý alkohol vykonal svoje a ja poslušne zatlačila. Plechovka vystrelila z mojej pičky ako raketa a dopadla na zem. Obaja tlieskali ako malé decká a opäť chválili moju učenlivosť. Potom si zapálili cigarety a mňa sa spýtali, či chcem taky alebo si dám radšej ich cigarky. Dala som si najskôr cigaretu, ale ich cigary potom rovnako prišli na rad, ale trvalo im to obom už moc dlho a ja si z toho skoro už vyhodila sánku z pantů.Bylo vidieť, že už toho majú tiež dosť, ale nechceli si nechať ujsť vyvádzanie v mojich dierkach. Preto priniesli dva obrovské uměláky a dlho do noci mi s nima prechádzali obe dierky. Tentoraz ma na noc nezviazalo a ja na útek už ani nepomýšľala.

Nič horšie už snáď nemôže prísť

Druhý deň ráno som sa odišla osprchovať a po raňajkách som musela opäť znášať ich perverzné hrátky. Tentoraz si ma postavili uprostred obývačky a do krúžkov přicvakly malej karabínky na ktorých bolo zavesené závažie. Na každej bradavke a na každom závojov mi viselo závažie a ja tam stála a syčala bolestí a ešte som v každej ruke musela preháňať ich povädnutej chvosty.

Keď sa im zdalo, že už ma potýrali dostatočne, rozhodli sa, že ma karabiniek so závažiami zbaví, neodpustil si, aby ma však za každý ešte silno potiahla a ja sa od bolesti uprostred izby počúrala. Potom ma naposledy každý vystriekal, do ruky mi vrazili tisícku za roztrhané tričko a podprsenku a odviezli ma až pred náš dom. Po ceste som však musela držať Robertovi, ktorý sa skoro celú cestu brutálnym spôsobom ukájal na mojich kozách. Ešte, že boli naši na dovolenke, neviem, ako by som im vysvetľovala, že som sa objavila doma skoro nahá ao dva dni neskôr ako som mala.

Od tej doby autostop neprevádzkuje, ale krúžky mám stále a vyhľadávam spoločnosť, ktorá má rada pekne perverzné a prejdenú mrdanicu.

Autostop - druhý deň


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky