Zväčšenie penisu

O tomto spôsobe sa veľa hovorí. Princíp je jednoduchý. Ak sa budete neustále ťahať za jedno ucho - mali by ste ho mať za rok asi o niekoľko centimetrov dlhší. Deklarovaný princíp je ešte promakanější - zvýši ak sa krvný tlak vnútri.


Viem že sa hovorí že aj "s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo" ale čo robiť, ak to partnerke nestačí?
Na to sa pokúsim odpovedať v tomto článku.

sexshop - Cunarny.cz

Ak trošku zapátrate na nete a vyhľadáte si priemernej veľkosti penisu v Európe, dôjdete k zaujímavým číslam.
Je to približne 12,9 cm, v Kalifornii 14,3 cm, v Nemecku 14.4cm, v Španielsku 13,6 cm av Čechách je to 15cm.
Samozrejme že každý vám nahovorí, že ho má aspoň 20cm a že kto ho má pod 20 ako by nebol. Čo si ale budem nahovárať, realita býva mnohokrát iná.

Takže čo s tým, ak vám vaša veľkosť nevyhovuje? Možností je niekoľko:

  • Nájsť si partnerku, ktorej to bude vyhovovať
  • Začať dlabat pilulky alebo mazať krémy na zväčšenie penisu (z tabletiek je na našom trhu najúčinnejší Erektin XXL)
  • Zväčšiť ho cvičením (pracné a nie moc účinné)
  • Zväčšiť ho vákuovou pumpou
  • Zväčšiť ho pomocou natahovadel (Andropenis)
  • Zväčšiť ho operatívne (au)
  • Zväčšiť ho pomocou silikónových návlekov
  • Používať dutý Strapon
  • Používať erotické pomôcky
  • Dohnať to rukami a ústami

 

Teraz sa podrobnejšie pozrieme na niektoré možnosti:

Zväčšiť penis cvičením

O tomto spôsobe sa veľa hovorí. Princíp je jednoduchý. Ak sa budete neustále ťahať za jedno ucho - mali by ste ho mať za rok asi o niekoľko centimetrov dlhší. Deklarovaný princíp je ešte promakanější - zvýši ak sa krvný tlak vnútri - dôjde k väčšiemu roztiahnutiu krvných teliesok a tkanivo sa môže mierne objemovo zväčšiť.

Takže pri ťahaní penisu sa má tento špeciálne uzavrieť medzi prstami tesným obejmutím a potom sa údajne ženie krv dole - do žaluďa a tam sa vyššou silou městná. Neustálym opakovaním by sa malo dosiahnuť vytúženého výsledku. V diskusiách sú pisatelia, ktorí dosahujú predĺženie ako u teleskopu. Teoreticky aj prakticky to lekári ale vylučujú.

Zväčšiť penis vákuovou pumpou

Vákuová pumpa urológovia nepotvrdili ani nevyvrátili žiadna poranenia alebo úrazy. Takže pumpa? Rozhodne má výhodu, že sa zväčšovanie vykonáva tlakom zvnútra. Najväčší plus je asi v tom, že pumpa uľahčuje erekciu a to je pre ženy oveľa podstatnejšie, ako jeho dĺžka. Tlustý a krátky penis je pre väčšinu žien podstatne väčšie Lábus, než nejaká polmetrová ihlice. Pumpy sú primárne určené pre erektívnej poruchy a zväčšenie penisu môže byť len reklamný trik.
Zväčšiť penis pomocou natahovadel (Andropenis)

Andro-penis

Toto sa Vám asi bude zdať divné, ale táto metóda je odskúšaná a vyzerá to, že je naozaj funkčná. Princíp je jednoduchý - na penis (väčšinou za žaluď) sa ukotví mäkká slučka a pomocou rôznych napínačov sa penis silou dlhodobo vyťahuje. niektoré typy sú vyložene domáce = penis sa vyťahuje kolmo z tela von, iné sú mobilné a penis sa ťahá cez kladku do boku - v nohaviciach. Samozrejme že nič sa nemá preháňať, nemôžete len ako šialenec začať ťahať a ťahať až sa podarí si poškodiť úpony krvných teliesok, alebo si potrhať tkaniva. Síce bude dlhšia pinďour, ale už len na čůrání. Každopádne úrazov tiež nie je toľko, koľko by som očakával - avšak otázkou zostáva, koľko majiteľov přetažených penisov si beží sťažovať na urológii. Proste to chce kľud a nikam sa neponáhľať.

Zväčšenie penisu operácií

V súčasnosti je možné podstúpiť túto operáciu dobrovoľne. V podstate ide o uvoľnenie koreňa penisu od lonovej kosti, tým sa dosiahne jeho vysunutie o pár milimetrov - ale aj niekoľko centimetrov. Lenže po operácii zostávajú pomerne veľké jazvy a predovšetkým hrozí dosť závažné sexuálne poruchy. Predovšetkým sú ale tieto prerušené väzy dôležité pre vzpriamenú polohu penisu v erekcii a po operácii hrozí, že bude smerovať iba nadol a navyše to ohrozuje erekciu samotnú. V nemalej miere sa pripájajú závažnejšie psychické ťažkosti. Inou možnosťou je vstrekovanie tuku medzi pokožku a krvné telieska - čím sa viditeľne zväčší jeho obvod, ale ide o dočasnú úpravu, pretože tuk sa časom vstrebe.

Silikónové návleky na penis a jeho zväčšenie

Toto je naozaj najjednoduchšie, najrýchlejšie a najlacnejšie riešenie. Objednáte pár kúskov pre zistenie tvaru a veľkosti a potom si dokúpite potrebný typ v ďalších verziách.
Návlek v tvare kondómu (uzavretý) - sa javí ako ideálne. Rukávové návleky musia byť tesné a navliekajte je nasucho - bez lubrikantu.
Návleky s vibrátory sú ešte účinnejšie - ale opatrne s návlekmi, ktoré majú vibrátory pred vaším žaluďom. Ak dosiahnete dna vagíny, tak pri väčšom tlaku to je bolestivé na ústie močovej trubice u penisu. U veľmi malých penisov sa zaujímajte o vnútorný priemer lik v pokoji, ktorý musí byť o niečo menší, než priemer vášho penisu. Inak to bude padať. Avšak väčšina i väčších návlekov sa dá na penise zafixovať sťahovacím erekčným krúžkom. Niektoré návleky majú pred žaluďom ďalšie nadstavce, ktorý celý penis znateľne aj predlžuje.

Dutý Strapon na zväčšenie penisu

Čiže dutý pripínací penis. Je to väčšinou mohutné dildo s upínacími remienkami. Vnútri má dutinu, do ktorej sa zasunie malý penis. Muž potom má pripnutý penis mnohonásobne väčší a je schopný uspokojiť partnerku v plnej miere. Ideálne sa to využíva v kombinácii s análnym sexom - keď do análu vstupuje muž v prírodnej veľkosti a do vagíny s nadstavcom. Potom nie je potrebné sa zdržovať s dezinfekciu z análu a jednoduchým rýchlym nasadením Strapon sa dá pokračovať vo vagíne a naopak. Strapon si potom môže nasadiť aj žena a milovať sa s inou ženou alebo kopulovať is partnerom - do jeho análu - dnes sa už jedná o heterosexuálny a bežnú praktiku.

Dohnať malý penis rukami a ústami

Ženy si samozrejme veľmi dobre uvedomujú že muži, ktorí majú dole menšie nádielku, sú častejšie majstri v prstoch a jazyku. Nepokazí túto teóriu. Dievčatá radšej malého sikula, ako neohrabaného obra. Študujte bisexuálky - vštípejte si do pamäti ako to dievčatá robia a opíc sa po nich. Naučte sa stimulovať rukami G-bod. Trénujte jazyk - hoci je to prekvapivé, tak je to sval, ktorý možno trénovať - ​​predovšetkým na výdrž.
Nedávne štúdie dokázali, že veľkosť penisu vôbec nesúvisí s ostatnými telesnými rozdiely ako je ruka, nos, chodidlo alebo výška muža.

Zväčšenie penisu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky