Zdravé susedské vzťahy

David odmietol pozvanie svojho kamaráta a tentoraz vyrazil do baru sám. Potreboval sa z toho rozchodu spamätať najskôr o samote, než sa dostane do fázy, kedy bude s kamarátmi najskôr vykrikovať, aká je tá baba mrcha.


A potom sa skoro rozplače nad tým, ako bol úžasná

Rozišla sa s ním po štyroch mesiacoch, jednoducho mu povedala, že sa s ním nudí, s ním! Taká sviňa, beztak si určite našla nejakého prachatějšího debila, čo sa nechá utiahnuť na jej bezchybný vzhľad ... Toto všetko sa Dávidovi preháňalo hlavou celý čas, čo bol na ceste aj k baru, aj potom, keď si samotný sadal k miniatúrnemu stolčeku a čakal na objednané pitie.

Po pár drinkoch sa mu telom konečne rozlial trošku príjemnejší pocit

Premýšľal, ako by na Michalovi úplne zabudol, aspoň pre dnešný večer, a nakoniec dospel k záveru, že najlepšie by to šlo v náručí nejaké pekné mačky. Začal sa teda rozhliadať po príslušníčky nežného pohlavia vo svojom okolí. Dievčat tam napodiv bolo celkom dosť. David po nich žmurkal a snažil sa upútať ich pohľad. Podarilo sa mu to u jednej drobné brunetky, ktorá hneď opätovala príjemný úsmev, vymenili si niekoľko gest, až nakoniec zamierila k nemu ku stolčeku. David na nič nečakal a celkom vzápätí na ňu vybalil, čo by si asi tak od dnešného večera predstavoval. Popravde ani nečakal, že by mohla súhlasiť, ale stalo sa tak. Volala sa Monika a povedala: Tak jo, platí, ale nie som tu sama. Peťo, poď sem! zavolala a po chvíľke sa pri stolíku objavila vysoká štíhla slečna s krásnymi kozičky.

David na ňu zostal zízať ako na prízrak - Akoto že si ju predtým nevšimol?

Presne tieto typy ho vždy priťahovali. Mala vlasy síce farbené, ale leskli sa jej ako havranie perie, pleť mala jemnejšia ako detskú riťku, krásne oblečenie, správala sa neuveriteľne milo, bola nádherná. Chvíľu sa rozprávali v troch, Monika bola Dávidovi veľa sympatická a dúfal, že jej súhlas s nezáväzným sexom nepominú do stratena; jej šarm sa však v žiadnom prípade nemohol rovnať Pete, úplne nádherné. Potom zrazu Monika polohlasne povedala: Hej, Peťo, tu David by si predstavoval takú decentnú kuřbičku, možno aj niečo viac, čo ty na to, aby dostal dvojnásobné potešenie?

Dávidovi sa takmer zatočila hlava, keď aj Péťa prikývla a zmyselne u toho privrela oči olemované dlhočiznými riasami

Bola moc roztomilá a okolo krku mala navyše taký kožený obojok, ktorý jej farebne ladil s oblečením. Nebolo na čo čakať, David rýchlo zaplatil útratu a už ponáhľali k nemu do bytu, čo keby si to ty mačky náhodou rozmysleli! Doma v byte sa s nimi začal bozkávať - ​​najprv s jednou, potom s druhou, chvíľku sa pozeral na ich vzájomné bozky, bolo to veľmi vzrušujúce. Ony potom znenazdania pokľakol a začali sa mu dobývať do rázporku. Nohavice mu stiahli ku kolenám a už držali v rúčkach jeho vtáka, ktorý rýchlo nadobudol plné dĺžky aj tvrdosti. Pozeral sa z výšky na ich snaženia, každá mu začala penis olizovať z jednej strany. Potom ho Monika zasunula Pete do pusinky a Péťa fajčila, ako by v živote nikdy nerobila nič iné. Za chvíľku mala dosť, a tak penis zase odovzdala Monike, ktorá rozhodne nebola o nič horšie. Dievčatá si takto chvíľu podávali Dávidovho vtáka, zatiaľ čo David slastne vzdychal a namáhavo zo seba vypravil, že chce poriadny sex.

Monika neváhala a začala sa pred ním vyzliekať

Zaboril jej prsty do horúcej kundičky a zistil, že už je poriadne vlhká. Starostlivo mu nasadila kondóm, s čím David súhlasil, a potom si pred ním kľakla znovu, tentoraz však do polohy ideálny pre Bzykanie zozadu. David jej do lasturky šoupnul svoj prút a začal ju spracovávať. Péťa si medzitým vyzliekla topík a podprsenku, takže David si ju mohol zavolať k sebe a počas Bzykanie Moniky jej mohol obchytkávať prsia. Mala na nich nepatrné jazvičky, takže neboli tak úplne pravé, ale David z nich bol rovnako celý na vetve, hlavne z tých trčiace bradaviek. Chcel, aby sa vyzliekla úplne. Péťa sa spýtala, či ju fakt chce vidieť, a David samozrejme horlivo prikyvoval. Vyzliekla sa teda do nohavičiek a spýtala sa, či jej zasunie ten svoj parádny klacek rovno do prdelky. David povedal, že jo, pokojne do prdelky, k, eď bude chcieť.

Péťa vyzliekla aj posledný kúsok svojho oblečenia a povedala, že inam to ani nepôjde

David sa jej prekvapene zadíval do rozkroku a videl, že to vlastne nie je tak úplne dievča. Mala totiž taky brko, nie tak veľké ako on, ale mala! Tak čo, ako sa ti páčim? ozvalo sa a David sa musel spamätať. Péťa sa pred ním otáčala dokola a ukazovala mu hlavne svoje kozičky a výstavné zadoček. Potom ho podnietiť: No tak, len poj\'d, nespoznáš rozdiel! Nastavila sa priamo vedľa Moniky, ktorá zatiaľ celá červená rozdýchávala svoj orgazmus, a vysunula na Davida svoju kakaovú dierku. David váhavo vytiahol klacek z Monikin broskyňky. Kondóm bol celý lesklý od jej štiav, bude to teda pekne kĺzať. Prezeral si Péťu na pohovke pred sebou, cítil príjemnú, omamnú vôňu, spomenul si na tú famózny fajka a rozhodol sa.

Pristúpil k prdelce tej podvojné bytosti, veľa zatlačil na vstupný otvor a podarilo sa mu preniknúť dovnútra

Bože, to bola slasť! Taká zovretá, tesná dierka, a vďaka Moničiným šťavám to skutočne skvele kĺzalo. Začal promrdávat Pete análik. Spočiatku mal zavreté oči, ale potom ich otvoril az mechanického mrdu sa stal akt čistého potešenia. Z tejto polohy vôbec nebolo vidieť, že Pete niečo prebýva, bolo to jednoducho ako preťahovať kaďák nádherné pružné dievčaťu. Monika využila príležitosti a rýchlo roztiahla nohy tak, aby Péťa jazykom dosiahla priamo na jej klitoris. Vo vzduchu sa miešalo trojaký stonanie. David stupňoval svoje prírazov a každú chvíľku Péťu dokonca spomenul cez zadok. Nakoniec už nevydržal ďalej orgazmus zadržiavať - ​​zarazil kolík Pete do análu až po koreň a dlho striekal do vnútra kondómu.

Bol to rozhodne zvláštne a nezabudnuteľný zážitok, David mal o čom premýšľať! Pre ten večer na mrchu Michalovi úplne zabudol a každým dňom sa jeho žiaľ zmenšoval a zmenšoval.

Zdravé susedské vzťahy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky