Zážitok

Bolo mi skoro 14 rokov, keď si mama priviedla priateľa Bořka. Síce bol od mamy o 15 rokov starší, ale urobil z mamy zase šťastnú a smejúci sa ženskou a aj ja na tom nebol zle. Dostával som slušné vreckové, o ktorom sa mi mohlo do tej doby iba zdať.


Viac ako rok sme žili spokojne, jazdili sme na výlety, boli sme na krásnej dovolenke pri mori a zrazu sa u nášho bytu objavila "ONA"

Volala sa Lena a hneď vo dverách povedala, že hľadá otca. Vedel som, že má Bořek dcéru z prvého manželstva, ale nestýkala sa s ním a on o nej moc nehovoril. V ten deň kedy k nám vpadla jej bolo presne 20 rokov a ako sama povedala, prišla si pre nejakú finančnú injekciu, aby svoje narozky mohla riadne osláviť. Keď som jej povedal, že som doma sám a naši prídu až v noci, keby mala namiesto očí nože, asi by som ležal v kaluži krvi. No tak to holt oslávime tu u Teba čo sa dá robiť. Uvelebila sa v sedačke v obývačke a prikázala mi aby som priniesol niečo na pitie. Priniesol som golierov, ale len odfrkol a išla si prezrieť obsah chladničky. Vzala fľašku vodky, džús a išla sa späť usadiť do obývačky. Koľko Ti je vyštekla na mňa a ja šepol, že mi za dva mesiace bude 15. A už si šukal? Myslím, že som bol červený až kto vie kde, ale napriek tomu som zavrtel záporne hlavou. Fiha panic povedala Lena, postavila sa a začala sa vyzliekať. Aj keď som nikdy žiadnu nahú ženskú (okrem v porno časopisoch) nevidel, chvost sa mi pri pohľade na Lenu pekne staval. Ukáž mi čuráka, vyštekla na mňa, ale ja stál ako prikovaný a nebol schopný žiadneho pohybu. Jedným trhom stiahla tepláky is boxerkama a pískol: no to je ale monštrum, fakt si ešte neprcal? Budem Ťa musieť ukázať Kamile, tá je vysadená na veľký perie. Stál som tam ako blbec, nechal sa fajčiť tou zvrhlú holkou, triasol sa ako pinč a za chvíľu reval na celý byt, že úúúúžžž budúúú. Lena spotrebovala môj výstrek do poslednej kvapôčky. Potom si ľahla na sedačku, roztiahla nohy a povedala: teraz mi to odvedieš, lízej ty mladej kanca!

Tak čo chutí Tí píča, asi jo ked tak chlemtáš čo?

Lena na mňa neustále niečo vykrikovala, ale ja sa sústredil len na jej červený otvor z ktorého na mňa jukal naakumulovaný klitoris a Lena kedykoľvek som ho poláskal jazykom alebo uchopil medzi pery vykríkla ako myška a revala, že zo mňa bude dobrý mrdoun. Chvost už mi opäť pekne trčal keď ma Lena zvalila na chrbát a prudko dosadla na môj chvost. Síce pri tom kričala, že jej tú kundu asi roztrhám, ale neprestala kým svojim zadočkom nesedela na mojich narvaných guliach. Ležal som ako paša, Lena na mňa poskakovala a vykrikovala, aby som jej držal aspoň za kozy, keď ma nič iné nenapadá. Síce ma napadalo, ale netrúfal som si. Ako rád by som tie červené čerešničkou láskal jazykom! Keď som sa začal triasť pred ďalším výronom začala kričať Lena, aby som jej uhasil ten žiar v kunde alebo zhorí ako zapaľovače. Potom vedľa mňa ležala a zasypávala ma otázkami, pri ktorých som rudnul ako vlčí mak, bozkávala ma, láskala môj chvost, ktorý pod jej dotyky opäť narástol a Lena neodolala, aby si opäť nenasedla a sama sa neošukala až do môjho výstreku.

Keď mi potom prolízla análny otvor a spýtala sa, či už som si do neho niečo zasunul a bez toho, aby čakala na odpoveď zasunula mi do neho prst, zavyl som slasťou a predviedol ďalšiu erekciu

Teda Tom, na to že si bol panic by si ma snáď umrdal k smrti, ale predsa Ťa tu nenechám rozdělanýho. A tak nasledovala ďalšia šukačka kedy som sa oddával Leniným nájazdom. Mali sme čo robiť, aby sme obývačka dali do pôvodného stavu ako sa naši vrátia. Bob bol dosť prekvapený Lenina návštevou, ale napriek tomu nemrkli ani okom, keď mu Lena na rovinu povedala, že si prišla pre nejaké prašule. Neviem koľko dostala, ale asi bola spokojná. Dala pusu Bork, potom mňa a ešte zašepkala, že príde v piatok. V ten deň mala mama s Bořkom dlhú debatu, ale tentokrát som ich nepočúval. Bol som krásne unavený a zaspal ako bábätko a celú noc ma sprevádzali scény, ktoré sa ten večer odohrávali v našom izbe.

V piatok keď som sa vracal zo školy, sedela Lena na schodoch pred naším bytom

Kurva kde si, čakám tu už večnosť, hoď domov ten vonia, napíš mame, že si u nejakého kamoša a ideme, Kamila sa Ťa už nemôže dočkať! Dosť často som spával u Libora, takže mame určite nebude nič nápadné. Samotného ma prekvapilo, že nielen že som Lene neodporoval, ale ja sa dokonca na tú jej kamošku Kamilu začínal tešiť. Pred domom na Lenu čakalo auto do ktorého sme nasadli a vodič pri pohľade do spätného zrkadla, ma ohodnotil na pekné zajaca, čo Kamila určite kladne ohodnotil a prihrá Lene nejakého slušnýho koreňa. Pozeral som ako blázon, keď auto zastavilo pred vysokým kamenným plotom, za ktorým sa ukrývala nádherná vila s rozľahlou záhradou s veľkým bazénom, v ktorom plával iba jeden otužilec (bol apríl a hoci bol bazén ako som neskôr zistil vyhrievaný, záujemcov zatiaľ moc nebolo, to až v neskorých nočných hodinách bol obsadený). Bol som zavedený do izby, kde sedela stará pani (podľa môjho odhadu mohla mať okolo 60 ako moja babička), ktorú mi predstavili ako Kamilu. Otriasol som sa odporom, keď som si uvedomil, že Lena s vodičom hovorili o tom, že Kamilu určite uspokojím. Nestačil som však nejako moc reagovať. Lena ku mne pristúpila, stiahla nohavice is boxerkama a uchopila zvädnutý chvost medzi pery. Čo to so mnou urobilo snáď nemusím ani písať, chvost bol v momente ako kôl. Ani neviem ako som sa dostal na posteľ, len viem, že nad mojím tvárou sa objavila pekne zarastená kunda s mäsitými pyskami a veľkým klitoris, ktorú som začal lízať a jej majiteľka nado mnou nádherne skrúcal, zatiaľ čo iné pery obopínali môj už k výstreku sa pripravujúce chvost. Ako keby to horúce pery vytušil, môj chvost putoval von a nado mnou sa objavila Kamila, ktorá si začala horúcou pindou na môj chvost nasadať. Striekal som za chvíľu, ale Kamila neprestávala a ma za chvíľu chvost stál opäť ako sviece. Kamila funela a Zavýjal ako Meluzína a čoskoro ma dohnala k ďalšiemu výstreku. Potom sa vedľa mňa rozvalil a revala aby som jej vylízal semeno z kundy. Chvíľu som sa zdráhal, ale zrazu sa pri mne objavil chlap ako hora a hlavu mi strčil priamo do jej kundy. Čo iné mi ostávalo ako jej lízať a lízať kým mi hlavu zase nepustil. Najhoršie na tom bolo, že sa mi pri tom lízanie opäť ztopořil chvost a Kamila sa smiala ako pomätená. Tak vidíš Kamile (to bol ten chlap ako hora), nehovorila som Ti, že ešte rozpálime aj dieťatko školou povinné? Požičiam Ti ho, ale moc mu neublíži, povedala a Kamil ma odvádzal do vedľajšej izby. Bolo to príšerné. Starý chlap ktorý už na nás čakal mi prikázal aby som mu zasunul chvost do pusy a začal ma fajčiť. To nebolo zase tak strašné, ale potom som ucítil na vchode do prdelky niečo studeného a potom sa začal Kamilův veľký čurák tlačiť do môjho malého otvormi. Asi som na chvíľku omdlel bolestí a prebral som sa, keď nado mnou Kamil vykrikoval, že mi tú prdel nádherne Pržno a že som tak tesný, že už čoskoro bude.

Napriek tomu, že to bola najodpornejší vec ktorú som do tej doby zažil, vystrekol som ešte niekoľko sekúnd pred Kamilom. Potom ma odviezol vodič pred náš barák a ja sa doplazil do postele, kde som utieral slzy hnevu a poníženia. Od tej doby som Lenu nevidel, len Bork napísala, že sa vydala za nejakého starého páprdu, vraj ešte staršieho ako je Bob.

Zážitok


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky