Vyhraná stávka

Teda aby bolo jasno: Nie som žiadna kurva! To, že mi sem tam niekto podstrčí niečo na prilepšenie predsa nič nie je. A ako študentka musím z niečoho žiť, nie? No jasne, to dá predsa rozum. A tiež, medzi nami: nie je moc čo závidieť.


A potom tá konkurencia! Ani vlastné stránka na internete nič moc nepomohla

Urobila som si totiž vlastnú webovsku stránku. Teda, urobil mi ju kámoš ale urobil ju za to, že som ho dobre urobila. Takže som si ju vlastne urobila sama. Jasný? Ale rovnako - dal mi tam senza fotku ako ležím v taký sexy polohe, ako roztúžená, jo? Teda normálny chlap musí slintať keď tú fotku uvidí, ale žiaden nezavolal! Chápete to? Jo? Ja teda nie.

Nakoniec teda zavolal, ale to som mu musela sama povedať aby sa na tú moju stránku pozrel a potom mi zavolal

Pretože tí chlapi sú fakticky úplne blbí, a čo im človek nenakuká tak to je nenapadne. Čuměj na takú sexi mačku, viděj tam číslo na mobil a nezavolaj! Radšej si to udělaj rúk, alebo čo.

Takže ten David nakoniec zavolal pretože som mu to nabulíkovala

Narazila som ho na chate. Normálne si tam urobím miestnosť, nie? A hneď tam kŕdeľ chalanov, a všetci maj taký tie voslintaný silácke reči, ako že mi ukážu čo sú za chlapák, ale keď som im dala adresu na tú moju stránku tak nezavolali žiaden. Len David.

Mal taky taký tie hemží tak ja aby si tak nenaháňal tričko tak som taky robila že je to ako normálka a že chlapov čo ho maj pod dvadsať čísel, že neberiem, nie? Tak som ho kŕmila takovejma kecama ako ako som dobrá a koľko beriem chlapov naraz a tak, a on zrazu aby som k nemu prišla, že či nekecám a som fakticky tak dobrá, tak že mi dá dva tácky.

Tie Blaha, to išlo do tuhýho, nie? Nejaký prachy by sa hodilo, nie?

Ale takto na blind, to bolo celkom vo hubu, nie? No jasne že som nakoniec šla. Nemôžem predsa nechať dva polená len tak ležať na ulici. Vy by ste to nechali bejt? No tak. Aj keď som tušila že to bude nejaký úchyl. No a taky bol.

Ten nevychovancov normálne chľastal doma s kamošmi, připíchli sa na internet, tam ma stretli na chate a medzitým sa stavili že ma David vojede

A stavili sa o štyri tácky. Takže si David mohol pokojne trúfnuť mi tú polku ponúknuť, pretože mu rovnako ešte dve tisícky zostanú. To je jasný nie? Dve dá mne a dve si nechá. Proste fifty-fifty, jasný?

Tak sem si ho vomrkla hovorím že beriem, a že môžeme do spálne

A potom to prišlo. Tí chlapci boli takí dobytkové, že prej keď ide vo taký prachy, tak že Dávidovi nie je čo veriť, a že to jednoducho musej vidieť na vlastné oči. Normálne chlíváci. Ale ja teda taky nie som padnutá na hlavu a vravím že keď chcú takúto verejnú produkciu tak teda musej pritlačiť na pílu, pretože za dva tácky to môže mať jeden z nich sólo, a maximálne na hoďky. Maximálne, jo? To znamená že hodinku si môže sústo, a potom pristane. Alebo priplatiť.

Frajeři sa triasla, že to je Dávidova vec, a ten keď videl že by mohol prísť aj o tie dve tisícky tak vyměk a přisolil si. Bola som pekne tvrdá, a nakoniec som z neho vytiahla okrem tých dvoch tácok ešte stováka navrch! Na mne si neprídu, mlíčňáci!

Tak sme si plesla a David ma hnedka začal slike, nie?

Normálne sa mu triasli ruky, zvlášť keď sa mu začali kamoši pochechtávat, že sa mu rovnako nepostaví a že tú stávku prehrá. Ale bolo vidieť že by si namiesto toho chechtania radšej taky šupol vláčik do tunelu.

David mi začal olizovať pičku cez nohavičky a bol vôbec taký ztrémovanej, že som videla, že to čo sa ti jeho kamoši chechtaj, tak že to fakticky hrozí. Až mi toho blbca bolo ľúto

Tak mu vravím: Kľud, nechaj to na mne! A vzala som si ho do bielizne. Teda do pusy. Pretože to vám všetci moji kamoši dosvedčí, že jazyky mi fakticky idú. Rozumiete, jo? Jazyky ako nie že by som napríklad vedela ako anglicky alebo tak, ale ako jazykom nie? Teda ako orál, jo? No jasne, sranduju, nie? Teda chlapci aspon hovoria že je so mnou psina.

Takže som si ho svlíkla, a ako som mu párkrát v puse obišla jazykom žaluď, už som cítila ako mi pekne kysne a bobtná a za chvíľočku už bol pekne tvrdý a připravenej k zasunutiu. Pozriem mu do tváre, no bol v siedmym nebi! Asi nikdy predtým nenatrefil na takú odborníčku ako som ja. Vyložene si to užíval, fučal blahom a úplne mu to odmietala panvou ako sa mu chcelo prirážať.

Tak hovorím:

"Dem na to, nie?" A pekne som si ho osedlal. Tí jeho kamoši na nás pozerali už predtým, a teraz im faktricky liezli oči z jamiek. Normálne vstali, jo, a išli sa pozrieť bližšie aby mali z prvej ruky až si na neho nasadne a vrazím si do pičky ten jeho postavený nástroj.

No ale to nebol vôbec žiaden problém, pretože rozumiete, nie?

On už bol pekne nastartovanej, jo, a mne stačí fakticky málo. Ja som bola mokrá hned ako som ochutnala toho jeho vtáka. Nevim čím to je, ale ja ako cítim chlapský mäso, tak automaticky zvlhnú. A dnes teda taky. Stačilo si ho nasmerovať pekne na mačičku, a bol vo vnútri na to šup!

David len zamraučal blahom a už sa mi štveral rukami po kozách aby si taky trošku máknul

No jasne, nie? Ja mám totiž celkom pekný kozy. A David mi je teda celkom príjemne masíroval a ja sa nabodávala na toho jeho vtáka a bolo nám úplne fuk že na nás tí jeho kámoči vejrají hladovejma očami.

Tak som sa na nich usmiala a vravím: "Nechcete sa tiež staviť, čo?" A oni stiahli chvosty a šli sa zase posadiť späť. Asi už nemali prachy protoře chuťou mali dosť. To som im videla aj cez nohavice. Ale čo. Dobre im tak.

Zatiaľ sa David začal osmělovat. Najprv som to musela všetko odpracovať sama, on si len ležal a užíval si ako sa po ňom vozím, ale potom začal viac a viac prirážať, a ja som mala čo robiť aby som sa udržala v sedle.

Tak som si povedala že už je to dobrý, teraz sa už Tutovom urobí a budem mať padla

Tak som mu nafilmoval parádny orgáč, ako že som sa urobila, nie? To každého, chlapa vždy dostane. No jasne že jo. Davida taky. Začal vyhadzovať ako bejk na rodeu ale nevystřík sa! Položil ma na bok, ľahol si za mňa a bral si ma takto zozadu. Bol náramne tvrdý, fučal ako lokomotíva, vrážal ho do mne ako stroj, ale stále ešte nebol u konca. Pre mňa to bolo pohodový. To poznáte, nie? Takto zozadu ju stačí len nastaviť, a on si ten borec čo ho máte za chrbtom už nejako poradia. David sa fakticky činil, a musím povedať že to nebolo zlý šoustáníčko a celkom som si to užívala.

Zrazu sa David zo mňa vysunul a že prej nech si kľaknem. Zozadu? No jasne. To mám tiež rada. Tak som na neho vysunula tú svoju mačičku. Nepovedala som ani prd, a už bol vo mne.

Zašiel mi tam až po gule a rejdil na všetky strany

Oprela som sa o ruky, a nastavila mu dierku tak, aby som si tiež niečo užila. Normálne som nepočítala že by som sa taky urobila. Tak blbá nie som. Ale čo, David nebol tak úplne zlý, a ako sa teďka rozbejčil tak to bola celkom sila. A David sa vyslovene prepracovávali k orgáči. Zmaèkol ma rukami až to bolelo, vyložene si ma chvílema rukami narážal na svýho vtáka. A vždy keď ho zarazil dovnútra, tak hlasno Hekla. No proste už to mal na krajíčku. A ja tiež. Hovorím si: Ešte dve-tri mrdnutíčka, a ... a ... jooo ... tyjo ... Oooooh! No normálne som sa urobila! To bola sila! Zozadu si mne naráža David, vpredu čumím na jeho nadržaný kamoša, a normálne sa v pohode urobím. Až sa mi zatmelo pred očami. A keď som ich otvorila, uvidela som na plachte pred sebou vytlačený dierky od nechtov ako som do neho v tej kŕči zasekla pazúriky.

A David?

Ten ako videl čo to so mnou robí, tak už taky mlel z posledného. Vošiel hlboko do mne, že som ho cítila až v krku, chvíľku tam zostal, a potom zakričal až som sa zľakla. Vyšiel zo mňa ako namydlenej blesk, chytil ma za rameno, zvalil na chrbát, a než som sa spamätala, už mi čakal do pusy semeno. On si ho jednoducho musel ešte vyhonit mne do pusy. No, našťastie mi to nejako moc nevadí, a navyše: ešte sa mi po tom nečakaným orgáči triasli kolená, takže som bola rada že som rada, a okolie som ani moc nevnímala. V pokoji som zjedla ten náklad čo do mne nastriekal, a ešte mu dočista olízala vtáka.

A tie prachy? Pozerala som ako blázon. Normálne mi pridal ešte stováka navrch. To je teda grand! Keby nebol tak rozhazovačnej, tak by som ho napríklad aj skúsila klofnout.

Vyhraná stávka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Vyhraná stávka

Ivančice Kuřim Tišnov 1 Rosice u Brna Šlapanice u Brna Pohořelice Rajhrad Dolní Kounice Bílovice nad Svitavou Veverská Bítýška Modřice Židlochovice Střelice u Brna Zbýšov u Brna Újezd u Brna Sokolnice Oslavany Pozořice Hrušovany u Brna Nedvědice