V sex-shope za pultom

Keď sa Pepa prvýkrát vydal omrknúť sex-shop v jednej zastrčené ulici na okraji mesta, nebolo to vôbec také, ako očakával. Prišiel sem preto, že chcel urobiť nejakým netradičným darčekom radosť svojej priateľke Jaroslav, povedané Jarc.


Chodili spolu práve pol roka, a hoci už obaja prekročili štyridsiatku, prepäového pripadal sex s ňou oveľa lepšie a intenzívnejšie, ako tomu bolo kedy za čias jeho mladosti

Jarka bola nielen výnimočne náruživá, ale taky hravá. Skrývali sa v nej dosť dominantné sklony, čože prepäového samozrejme vyhovovalo. Mal rád, keď sa ho ženská v posteli na nič nepýtala, jednoducho po ňom skočila a osedlal si ho, občas k slovu prišiel aj nejaký ten šatka zaviazaný okolo postele, klapky cez oči alebo roubík. No a Pepa sa rozhodol, že zájde do sexshopu a kúpi nejakú takú hračku špeciálne vyrobenou k podobným hrám.

Očakával, že vlezie do nejakého brlohu neresti, predovšetkým kvôli prostrediu, v ktorom sa sex-shop nachádzal, a tiež kvôli predstavám, ktoré sa v ňom počas dlhých rokov vytvorili vďaka nechutným historkám kamarátov. Ale vnútri to vôbec nebolo nijako pochybné alebo oplzlé, naopak. Cítil sa tam síce rozpačito, ale aj celkom príjemne. Všetok tovar bolo zatavené v plastových obaloch, aby sa na neho nedostal prach alebo nejaké nečistoty; mali tú slušnú zásobu časopisov rôzneho žánru, aj DVDčiek a ďalších filmov. Obsluha zrovna za pultom nebola, a tak sa Pepa začal voľne prechádzať po obchode a prezeral si predmety.

Uvedomil si, že vôbec netušil, v akých najrôznejších tvaroch, veľkostiach a farbách erotické pomôcky sú, na chvíľu si pripadal ako stratený

Čo mám kúpiť? bežalo mu hlavou. Nakoniec ho ale najviac zaujali špeciálne nohavičky pre dámu, ktoré mali v sebe zabudované dve dildá, a jeden ďalší umělák im trčal priamo sprostred. To bolo ono - Jarka ho pekne bude zozadu trýzniť ​​a zároveň sa skoro sama zblázni rozkošou, až v sebe toto bude mať.

Zrazu sa ozval príjemný ženský hlas, predavačka vyšla zozadu a ospravedlňovala sa, že tu nebola

Pýtala sa Pepy, či by mu mohla s niečím pomôcť, alebo či si niečo vyberie radšej sám. Pepa sa otočil, aby jej odpovedal na otázku, a obaja zostali stáť na mieste ako primrznuté. Predavačkou v sex-shope totiž nebol nikto iný ako Jarka, jeho Jarka! Prekvapene povedala: Pepo? Čo ty tu robíš? Pepa priznal, za akým účelom sem prišiel, a červenal sa u toho až za ušami. Nemal ani tušenie, že tu jeho milá pracuje. Povedala mu len, že je predavačka v jednom obchode, kde je to celkom fajn, nepriznala sa, aký obchod to je. Ale teraz bolo všetko prezradené.

Hneváš sa, že som ti to nepovedala?

spýtala sa Jarka. Pepa chvíľu premýšľal, ale potom popravde povedal, že sa v žiadnom prípade nehnevá, len ho to dosť zaskočilo, a to celkom príjemne. Vážne, príjemne? spýtala sa Jarka znovu a tentoraz sa jej v hlase už ozýval ten jej známy nestyďte tón. Pokračovala sa zvodným úsmevom na perách: Tak čo keby si zaplatil to, čo si chcel kúpiť? Ja už rovnako za pár minút budem zatvárať, nič sa nezblázniš, keď zavriem už teraz ... A potom by sme tú tvoju hračičky mohli vyskúšať, no nie? Čo ty na to?

Pepa hlasno preglgol, pretože sa mu pri jej slovom okamžite ztopořil klacek

Nechal si namarkovat nákup a zaplatil, Jarka potom odišla k dverám a zamkla je, zhasli aj v hlavnej časti obchodu. Len nad pultom zostalo svietiť malé stropné svetlo, a práve tam si Pepu odviedla. Šikovne mu siahla do nohavíc, vytiahla jeho chvost von, a jemne ho tak tiahla za sebou. Potom mu prikázala, aby si kľakol na zem k jej nohám. Copak to tu máme? začala so záujmom znovu skúmať vec, ktorú pre nich pre oboch Pepa zaobstaral. Mocným šklbnutím rozorvala obal. Rob, vyzleč mi nohavice! vykríkla na Pepu. Ten sa jej nedočkavo vrhol po zipsu, rozopol ho, a už sťahoval čierne priliehavé nohavice dole is nohavičkami. Priamo pred očami mal Jarčin vyholený klin, neodolal preto a niekoľkokrát jej jazykom zašiel medzi závojov. Spoznal, že už je rovnako vzrušená ako on, bola poriadne vlhká.

Keď sa vyvliekol zo svlečených nohavíc, už si natešená obliekala špeciálny latexové nohavičky

Obe dildá v nich zabudovaná bola celkom malá, určite menšie ako robertko, ktorý zvyčajne používala ku trýznenia svojej kundy, ale to rozhodne nevadilo. Keď sa v nej budú trieť obe naraz, rozhodne to povedie k veľmi intenzívnej rozkoši. A to si overila hneď, akonáhle mala nohavičky oblečené a uměláky na svojich miestach, obe dierky príjemne plné. Pepa si na jej pokyn tiež vyzliekol nohavice, kľakol si na všetky štyri zadkom k nej a čakal.

Pre začiatok mu dala pár rán na holú, neboli moc bolestivé, ale celkom strašidelne plieskali

Potom ho uchopila za tvrdého vtáka a začala mu ho naháňať, na druhej ruke si olízala prsty a začala ho nimi masírovať okolo zadného otvoru. Pomohla si slinami a dôkladne ho tak premazala. Umelý penis na nohavičkách sa skoro znateľne chvel nedočkavosťou, a tak ho Jarka uchopila pri koreni a špičkou zatlačila na Pepův anál. Po chvíľke sa jej podarilo do neho tým kolíkom vojsť.

Pepa hlasno stonal blahom, vysunula na ňu polovice, čo to šlo, a prehýbal sa v chrbte ako mačka

Prijímal s vďakou každý jej prírazov, každé stlačenie guľou aj každú nadávku peprnějšího rázu. Jarka mu hovorila, že je jej otrok, že ho vyšukať, až si nebude môcť týždeò sadnúť na ten svoj zadok, a že kúpiť tieto nohavičky bol kurevsky výborný nápad ... Jarka hovorila hrubo a chrapľavo, ale pritom to nebolo smiešne ani príliš vulgárne, Pepu to veľmi vzrušovalo. Cítil celý ten kolík v zadku, jej ruka mu pevne držala péro a naháňala ho. Zatiaľ, ako Jarka prirážal, na ňu prišiel orgazmus. Mohutne si pri ňom zajačala a nechala umelý penis hlboko zarazený v prepäového zadku.

Až keď sa zase spamätala, pokračovala v prirážanie ešte viac bezo zmysle ako doteraz

Naháňala prepäového tak rýchlo, až sa mu zdalo, že mu ho odtrhne. Zároveň mu dráždila konečník a prostatu, takže netrvalo dlho a Pepa postriekal celú podlahu za pultom. Potom obaja oddychoval ako po bitke, a boli viac ako spokojní. Jarka mu dovolila dať si tu sprchu a tiež mu darovala fľašu dezinfekčného roztoku na erotické pomôcky. To je taká pozornosť podniku, zažmurkala na neho šibalsky a Pepa šiel so svojím nákupom domov.

V sex-shope za pultom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky