V pralese

Akonáhle sa rozhliadla okolo seba, hneď vedela, že je niečo v neporiadku. Mala na sebe dlhú hnedú plášť spadajúce až na zem, v ktorej značne vynikali obliny jej plných pŕs. Od bokov dole bola látka roztrhnutá a pri každom pohybe sa rozvlnila tak.


Že odhaľovala celý pôvab Luciiných štíhlych nôh

Okolo nej vyrastali zo zeme vysokánské stromy s mohutnými kmeňmi, obrastené machom a lianami, ktoré ho obtáčal vo veľkých prstencoch. Vo vzduchu bola cítiť vlhkosť a pach čohosi nedefinovatelného. Bola sama.

Zrazu sa niečo pohlo

Niečo v hĺbke pralesa, tam, kam už svetlo medzi stromami neprenikne, a blížilo sa k Lucii. Chvenie, ktoré cítila pod nohami, sa stále približovalo a nadobúdalo na sile tak ako praskot konárov. Bližšie a bližšie ...

Dala sa na útek

Rozbehla sa po úzkej cestičke medzi stromami. Vysoká tráva jej teraz siahala bezmála až k pásu. Nebola dosť rýchla. Za chvíľu zacítila na jemné koži horúci dych a čiasi obrovská paže ju zovrela pas. Keď sa otočila, aby s násilníkom bojovala, zostala strnulá strachom. To čo ju držalo nebol človek. To, čomu sa pozerala na hruď, bolo snáď niečo medzi človekom a obrovskú opicou. Ale bol to "muž". Paže a hruď mal porastené dlhými tmavými chlpmi. Čierne veľké oči sa strácali pod mohutnou klenbou obočia. Mal široký nos a veľké pery strácajúce sa v jemnom zlatistá chmýří, pokrývajúcim celú tvár. Vykríkla bolesťou, keď ju zovrel pevne v náručí a začal sa s ňou ako so svojou korisťou rýchlo predierať pralesom, do jeho temných častí.

Behom pár minút sa ocitli v opičím brlohu

Nech sa Lucie bránila ako chcela, nič nepomohlo. Surovo ju vtiahol k sebe pod zem. Miesto, kde sa ocitli nebola nora, ale akýsi podzemný dom. Steny boli vytesané z kameňa, na stenách visela zrkadla a na stenách horeli fakle.

Stisk povolil. Opičí obr Luciu postavil na zem, ale jej ruku nepúšťal. Pokračoval v kolísavé chôdzi a surovo ju ťahal za sebou. Za chvíľu došli do veľkej kruhovej miestnosti, vybavenej po jednej stene matnými zrkadlami a po druhej pochodňami zasadenými do skaly.

Obr Luciu pustil

Tá od neho začala rýchlo ustupovať. Neušiel ju však výraz, ktorým si ju opice prezrela. Vlastne sa prezreli navzájom. Lucie zišla pohľadom po obrovi opičí postave - mohutná ramená, silný krk, svaly na dlhých rukách tušiacich nesmiernou silu. Nezastavila sa a kĺzala pohľadom stále ktorej až sa zarazila u OBROV rozkroku. Ani dlhé čierne chlpy nemohli zakryť, že mu medzi nohami do výšky CNEL obrovský tuhý penis.

Akonáhle to zbadala, zbledla úzkosťou. Ale aj pri tom pohľade pocítila známe mrazenie v podbrušku, ktoré tak často znamenalo prísľub niečoho zmyselného.

V tej chvíli do miestnosti vpadla obrovská opica, zrejme OBROV družka a vrhla sa na neho. Telo jej pokrývali hrdzavé chlpy a na hrudi sa nadúval mäsitá prsia ohromných rozmerov, porastená chlpmi.

Samec na nič nečakal

Jeho penis sa vztýčil ešte viac a tvrdo ho vrazil opicu medzi stehná. Tá zavila rozkošou a bolesťou a prirazil svoje prsiami samce k hrudi. Opičák ju zvalil na zem a vo spleti chlpov začal prirážať. Obr ju chytil za prsia a drtil jej je silou, zatiaľ čo nabodával družčino prirodzenie.

Lucia sa na to pozerala a cítila, že namiesto toho, aby sa dala na útek, začína vlhnúť. Neodolala a pri tej divadla si jednou rukou siahla do dlhého rozparku svoje řízy. Nemala žiadne spodné prádlo. Prsty rýchlo priložila k svojej ulitce a zišla nimi cez klitoris.

Toho si všimol obr Namiesto toho, aby dopíchal syčiacich opicu, zdvihol sa a jedným skokom priskočil k Lucii. Schmatol ju, v sekunde ju roztiahol nohy a začal do nej vsúvať svoj penis. Jeho nástroj bol obrovský a Lucie myslela, že to neprežije. Bolesť, ktorú zacítila, ešte nezažila. Akonáhle si obr rozrazil medzi jej nohami cestu, tvrdo prirazil. Z hrdla sa mu vydral ston, ktorý mal byť asi známkou blaha.

V tú chvíľu zmätená opice, vlhká od svojich vlastných štiav, kruto zavila

To však bolo Luciu jedno. Začal sa jej zmocňovať slastný pocit, ktorý sa pri každom príraze OBROV tela ešte zmocňoval. Obr ju schmatol za prsia, oveľa menšie ako opičia, ale pevná a hladká a začal ich drviť práčkou. To však bolo Luciu jedno. Pri každom príraze v nej rástla vlna rozkoše a cítila, ako Obrov úd sa v nej snáď každú sekundu ďalej zväčšuje a ešte viac odiera nielen pošvu, ale aj šťavou kontaminované klitoris.

Vedela, že by nemala, ale zrazu začala kričať blahom. To opičieho obra ešte viac povzbudilo, chytil ju za zadok a prirazil k sebe. Lucie zakričala slasťou a jej telom začali prebiehať kŕčovité záchvevy, ktoré ešte viac stimulovali Obrov klacek. Bol už na neudržanie. Vystrekol a Luciu zaplavilo horúce semeno.

Ešte chvíľu v nej zostal, keď sa zdvihol a zamieril opäť k opici

Tá ležala na podlahe s roztiahnutými nohami a čakala na svojho druha. Keď to uvidel, počas chvíle bol zase v pohotovosti, naklekl na ňu a nabodol ju. Potom ju chytil, otočil ju k sebe zadkom a začal lízať jej šťavu. Za chvíľu sa ozval krik, keď ju znova nabodol svojim veľkým nástrojom a vyprázdnil sa do nej.

Lucie toto všetko už takmer nevnímala. Ležala na zemi, dlhé vlasy rozhodené okolo tela, nohy roztiahnuté a pokrčené.

Zaspala. Keď sa prebrala, pocítila na sebe ťažká opičí prsia a medzi nohami opičia dlaň ...

V pralese


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky