V polepšovni

Ráno sme sa prebudili, a keď Květa videla, že sme vstali obaja, hneď mi ho vzala na chvíľu do pusy a po niekoľkých minútach už na mne s hlasným stonaním rajtovala. To počula Olina, ktorá sa už tiež prebrala a prišuchtala sa k nám do spálne.


Keď nás videla, začala si hneď stláčať kôz a prechádzať si rúk kundu

Vzdychala pri tom, ako keby ho tam mala až po gule. Po chvíľke na ňu Květa kývla, nech si to ide taky užiť a zliezla zo mňa. Olina sa narazila na moje bidlo a hneď to divoko rozbehla. Za niekoľko minút som obom povedal, nech si kľakne vedľa seba na kraj postele, že je ošukám naraz. Chvíľu som šukal zozadu Kvetu, potom zase Olina.

Moc sa im to páčilo a ešte si pri tom stačili vzájomne hladiť kozy.

Za nejakú dobu som sa urobil a nastriekal im semeno rovným dielom na prdelky. Potom sme sa išli naraňajkovať. Olina začala z nás pacit, aké máme pre ňu prekvapenie. Chvíľu sme ju napínala, ale potom sme ju vzali do suterénu a otvorili našu sexy polepšovňa. Keď sa rozhliadla okolo, čo tam všetko je, tak ju mohli vypadnúť oči. Celá rozjasané sa na nás otočila a povedala, že to je skvelé, že niečo také v súkromí ešte nevidela. Hneď sa tiež pýtala, kedy to všetko odskúšame. Povedal som jej, že môžeme napríklad hneď, a že si môže vybrať, kde chce začať. Ešte sa rozhliadla a potom sa spýtala, čo sa kde robí. Na to som jej odpovedal, to že spozná, až si vyberie nejaké mučidlách. Chvíľu premýšľala a potom povedala, že by skúsila klát. Spýtal som sa, či chce do polená tradične alebo netradične.

Bola pre tradičný spôsob

Tak som ju zaviedol k kladá, umiestnil hlavu a ruky do výrezov, zavrel príklopom a zaistil kolíkom. Nohy sme ju roztiahli a zabezpečili v pripravených strmeňoch. Keď sme ju mali takto pripravenú, tak sme si s kvetmi vzali naše pomôcky a začali ju s nimi dráždiť a rajcovat. Bičíkom a pokarhanie dostávala jemne na zadok a cez kundu, na bradavky sme ju zavesili štipce so závažím, Květa ju začala ošukávať vibrátory od najmenšieho až po čierne macky, ktoré boli silnejšie ako valček na rezance, a na svoje si prišla aj prdelka, ktorá dostala tiež svojho Macíka. Olinka za chvíľku začala rýchlo vzdychať a hlasno kričať, že chce ešte viac a tvrdšie. Bola pekne vytočená, pretože jej po stehnách stekala kunda šťava a zavýjali blahom. Květa ju strčila jeden vibrátor do kundy a druhý do prdele a Olina sa mohla zblázniť šťastím. Trhala sebou, kričala, že nesmieme prestať, a tak podobne. Išiel som k nej k hlave a strčil jej čuráka do pusy. Začala ho zúrivo sať a fajčiť. Za chvíľku som jej ho vybral z pusy a bez prípravy som jej ho prudko narvala zozadu do kundy až po gule. Zarevala ako ranená laň a začala spokojne priasť zadkom.

Moc sa hýbať nemohla, pretože závažia na bradavkách by jej spôsobovali bolesť

Znášala to ale výborne, pretože mi stačila ešte sprosto nadávať, že ju mám poriadne tvrdo mrdat a nešetriť ju. Tak som ešte pritvrdil a po niekoľkých dlhých minútach som sa do nej vystriekal. Na to čakala Květa, ktorá hneď, ako som ho vytiahol Olin z kundy, jej začala lízať a pomaly prehĺtala moje semeno zmiešané s kundy šťavou. Ja som zatiaľ prešiel pred Olina a strčil jej chvost opäť do pusinky na očistenie. Keď to urobila a Květa ju vylízala tiež do čista, tak sme ju uvoľnili z polená. Bola z toho veľmi nadšená, a hneď chcela vedieť, aké je to neštandardné uchytenie. Květa jej povedala, že je v poradí, a že to teda neskôr uvidí. Nato ma prikázala si ľahnúť na lavicu, zaviazala mi oči a pripútala, aby som sa nemohol hýbať. Vzala si kožený bičík a začala ma jemne búchať cez gule. Po niekoľkých plácnutí sa mi postavil chvost a Olina mi ho začala naháňať. Potom na mňa nasadla, napichla sa na neho a Květa si mi sadla pindou na tvár. Obe dievčatá sa začali obchytkávať na prsiach, ťahať za bradavky a bozkávať. Ja som poctivo lízal Kvetinu kundu. Po nejakej dobe sa obe vymenili a Olina si sadla chrbtom ku kvetu, celou svojou pindou mi schovala tvár, nahla sa dozadu a začala poriadne rejdit panvou.

Květa začala na mne vyvádzať ako na dostihoch a obe sa snáď striedali v jačania, ktorá bude hlasnejší

Za chvíľu Olina zarevala a pri jej orgazme z nej vystrekla väčšie množstvo chutné šťavy. Po Olina sa dostavil orgazmus kvet, ktorá zo mňa zliezla a privodila mi výstrek rúk ao semeno sa obe podelili. Potom ma odviazal a trochu sme sa osviežili. Květa potrebovala prežiť ešte jeden silný orgazmus, a tak si sadla na vibračné stoličku s dvomi vibrátormi. Najskôr si ich poriadne namazali gélom a potom sa na ne prenikla. Jeden, veľký bol do kundy, druhý, slabší, do prdelky. Ako je tam obaja mala, požiadala ma, aby som zapol vibráciu. Ako som ju zapol, začala doska na stoličke kmitať a Květa na nej začala pekne lietať. Začala poriadne skučať od, trieť si kozy a ťahať sa za bradavky, ktoré jej poriadne očerveneli. Za pár minút začala vydávať prerušenej výkriky a potom po hlasnom výkriku jej klesli ruky dole a znehybnela. Vypol som vibráciu a počkali sme s Olina, až sa z toho spamätá. Tak sme si preverili polepšovne všetci traja, ale Olina chcela stále ešte do polená. Bola veľmi nadržaná, pretože si celú dobu hladkala pičku a ťahala za bradavky. Tak sme s kvetmi po sebe žmurkli a postavili Olin chrbtom ku klady.

Povedali sme jej, že sa musí prehnúť dozadu a uložiť hlavu a ruky do výrezov a nohy zasunúť do úchytov na podlahe

Keď sme ju do toho zavreli a nohy zaistili v úchytoch

Olina tam bola krásne ohnutá s VYŠPÚLENÉ pindou. Květa si vliezla na schodíky u jej hlavy a svoju kundu jej nastavila na lízanie. V ruke držala bičík s plochou kožou a tým ju plieskal cez kundu. Mala to zohrané, že raz ju prirazil kundu na tvár a potom švihla bičíkom. Olina to začínala celkom dobre prežívať a podľa jej hlasného prejavu, bola asi spokojná. Ja jasom zatiaľ vybral z chladničky kúsky ľadu a začal s ním Olin jazdiť po kozách a bradavkách. Tá začala okamžite kričať a jej bradavky veľmi stvrdli. Chvíľu som sa s tým bavil a potom som jej išiel s ľadom pomaly dole po bruchu až na pahorok ľahko prešiel slabinami. Pysky som ešte úmyselne vynechal, pretože to ju ešte len takto poriadne rozrajcuje. Tak som to vykonal niekoľkokrát a lina sebou už silne hádzala a revala slasťou. Išiel som si pre nový ľad a pokračoval s tým, že keď som došiel k slabinám, tak som jej jednu kocku po druhej strčil do kundy.

Reakcia na to bola strašná, chcela sa odtrhnúť z polená a strašne revala

Keď mala v kunde asi šesť kociek, tak som sa postavil medzi jej nohy a strčil som ju do kundy ešte chvost a začal jej tvrdo mrdat. Tak to asi nečakala, pretože u toho na chvíľku omdlela. Květa ju prebrala ľadom po čele a kôz a ja som ale neprestával. Ako prišla k sebe, hneď jačala ako Viktorka a stále opakovala, aké je to krásne. Keď som sa do nej urobil, tak len stále opakovala, aké to bolo krásne, že niečo také ešte nezažila. Chvíľu sme ju ešte nechali v kladá, a keď sme ju odopol, tak sa nám obom vrhla okolo krku a ďakovala, ako si to užila, že na to nikdy nezabudne, a že si to ešte niekedy príde prežiť znova. Odobrali sme sa hore a po malom občerstvení sme sa natiahli všetci k odpočinku. Preberali sme pri tom sex, a čo by sa ešte všetko pre jeho spestrenie nechalo robiť. Nakoniec to dopadlo tak, že sme zase všetci šukal v trojke.

Vystriedali sme u toho všetky možné aj nemožné polohy a zaspali sme úplne zmorení až k ránu

Prebudili sme sa skoro na obed a ako som sa stihol poriadne prebrať, tak som cítil, že je môj chvost v niekoho ústach a gule sú v druhých. Vystriedali sa pri fajčení až do výstreku, o ktorý sa podelili na raňajky. Po obede som ešte poriadne omrdal Olin zo všetkých strán a tá odišla vo štyri domov. My sme sa s kvet milovali ešte dlho do noci a so zistením, že sa tento víkend pekne vydaril, sme zaspali. Keď prišla Květa z práce, tak mi s radosťou oznamovala, ako bola Olina z toho všetkého nadšená, a že ma má pochváliť, že som taký správny žrebec s veľkou výdržou a kedy si to zase zopakujeme.

V polepšovni


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky