Uzmierovanie v troch

"... Vlezte mi všetky na chrbát!" Praskol som dverami, zavrel sa vo svojej izbe a fláknul sebou na posteľ. Ani neviem, prečo som sa vytočil kvôli takej prkotina ako vhodná farba trička k čiernym rifliam.


Ale ženský sa do mňa pustili ako pirane - ako by som snáď mal ísť fotiť pre Cosmopolitan alebo čo. No nič. Naberiem si trochu čerstvého vzduchu do hlavy a bude to zase ok.

Ležal som pohodlne natiahnutý na posteli a pomaly na mňa prichádzala driemot

Ani som si nevšimol, že do mojej samoty vtrhli votrelcami. Lepšie povedané votrelkyňu Lenka s Michalom. Připlížila sa ku mne ako myšky. "... Tak už sa na nás nehnevaj, my sme to tak nemysleli." Ľaknutím som sa vytrhol zo snívania, ale robil som urazeného a na ich prítulná mrnčanie nereagoval. Spozornel som, až keď mi ich dlane začali hladiť hruď. To sa ignorovať nedalo, pretože to bolo veľmi príjemné. "Veď sa nehnevám, predsa." Usmial som sa na svoje šibalsky kamošky. "To je dobre," reagovala Michala. A Lenka dodala: "Trošku ti tú tvoju samotu spríjemníme, či teda chceš?"

Na odpoveď vlastne ani nečakali, priliehaly si ku mne každá z jednej strany a nemohlo mi uniknúť, ako sa mi na boky pevne pritisol svojimi kliny

Úúúúha, tak to si nachám páčiť. Jedna mi hladila stehná a rozkrok, druhá rejdila rúk pod tričkom na bruchu a prsiach. Moje ruky sa taky predstavovali. Stláčal som ich pružné prdelky a snažil sa dostať pod nohavice. Ako som bol zaľahnutia, tak to moc nešlo, ale aj tak som o ich kvalite nepochyboval. Začali sme si vymieňať bozky. Lenka mala pusina so štíhlym jazýčkom, ktorý mi všetečný ometal môj jazyk, kdežto Michalina ústa bola plná, mäsitá a vášnivá. Obe chutili báječne.

Dievčatá sa dostávali do ráže. Hlavne Michala sa po chvíli maznanie prestala ovládať

"Ja už to nevydřím, Leni ....," vyhlásila smerom k svojej kamarátke ešte s pusou plnou mojich slín. Zdvihla sa na kolená a nedočkavo zo mňa strhávala nohavice, samozrejme aj s trenky. Správne predpokladala, že môj chalan už je pre ňu pripravený. Nechal som jej ho napospas a ďalej sa bozkával s Lenkou. Tá zbavila seba aj mňa tričká a prilepila sa na môj trup. Vzájomne sme sa hladili vo vlasoch a pokračovali v nekonečnom bozku. Michalovi som nevidel, za to moc dobre cítil, čo robí. Niekoľko olízania guľou, prejdení jazykom po kladá, ľahké ocucání a uhryznutie obnaženého žaluďa. Pripadal som si ako vo sne. Pár pľuvance na napružené péro rozetřených šikovnú rúčkou a už sa môj chvost ponoril do horúcej Michaliny kundy.

Musel som prestať vnímať všetky tie slastné pocity, ktoré mi tam dole spôsobovala, inak by som sa v okamihu urobil a to som zatiaľ nechcel

Sústredil som sa teda na Luninho nezbedné bozky a na masírovanie jej nevelikých koziček. Bolo mi blaze ako nikdy. Jedna fantastická mačička sa ku mne mrouskavě túlila, druhá sa vzdychaním, oznamujúcim príchod orgazmu, poskakovala na mojom čurák. A keď ma ešte Lenka medzi bozkami poprosila, aby som jej vylízal kundičku, zamotala sa mi hlava úplne. "Tak ukáž, ​​sem s ňou," triasol som sa nedočkavosťou rovnako ako ona. V okamihu bola aj dole bez a výhľad mi zakryla úžasná, krásna, vyholená pička. Chopil som sa nedočkavo drobné prdelky a vášnivo sa prisať na orosený otvor. Maškrtne som sa pustil do vylizování jemne korenených šťáviček. Lenka sa ešte chvíľu vrtela, než našla tú správnu polohu, v ktorej som jej mohol nepretržite dráždiť klitoris. Akonáhle sa tak stalo, z hrdla sa jej začalo šíriť rovnako krásne vzdychanie ako Michale. Samozrejme som si nenechal uniknúť príležitosť liznúť si tiež análku či iných tajných místeček, ale klitorisu som sa venoval najviac.

Toto už sa naozaj dlho vydržať nedalo

Guľa som mal od vzrušenia naliate na prasknutie a keď mi žaluď začala zvierať orgazmom pulzujúca frndička, musela zo mňa mrdkou von. Snažil som sa to dať Michal najavo, ale moja oznámenia zadusila Lunin klin ešte silnejším pritlačením na tvár. Začal som teda striekať. Moje obavy rozptýlilo Michalino "anoooo, všetko to do mňa napééér, to je krásáááá." Striekal som a striekal a telom mi šľahali záchvevy extázy. Nemohol som sa na lízanie sústrediť, Lenka teda nelenila a začala sa doslova o môj tvár sústo. Mal som ho celý oblepené jej mazaním. Keď môj vrchol pominul, znovu som statočne zapojil do akcie jazyk. To už bolo aj na Lenku moc a aj ona sa začala zmietať v mohutnej orgastickej kŕči.

Oddychoval som pln uspokojenie. Dievčatá zo mňa skĺzli

"No ty teda vyzeráš," vyhlásili jednohlasne, keď uzreli spúšť, ktorú mi na tvári spôsobila Lunina pretekajúca kunda. Hneď sa ma lízaním jaly čistiť. Šteklilo to, ale nechal som sa. Na oplátku, som ich šteklil v lone. Ťahal som za mastné závojov a prstom zachádzal do studničiek. Michalina kundička bola poddajná a uvoľnená od rozšoustání, Lunina bola uzučké a doslova horela túžbou po mäsité klady.

Po chvíli už som hľadel do tváre len Michle, pretože Lenka sa presunula k môjmu pere a divokým rozkuřováním ho stavala do bojovej pohotovosti

"Ty si mi ale šikovnej žrebček," vyhlásila spokojne a už si ma osedlávala. V zápätí som bol poctený ďalším skvostným pohľadom na výstavnej klin. Michalin zadok bol o niečo macatější ako Lunin, ale o nič menej sexi. Na kundičke plné semena som si ale nepochutnával moc dlho, Michala totiž mala
máličko iné prianie ako jej kamarátka. "Postaráš sa mi o análik?" Znelo.

Málinko sa predsunuli, aby som jej mohol pohodlne roztvoriť polky a šteklí ju jazykom po zvraštená otvormi

Oboma rukami siahla do zadu, vošla mi do vlasov a pevne si ma vtlačila medzi polky. Ani dýchať som nemohol a sotva príčetný tlačil jazyk do análu. Postupne sa pod mojimi dotykmi rozvíral a púšťal ma dovnútra. Násilím som od seba ten vášnivý zadok odtrhnul, aby som mohol nabrať vzduch do pľúc. A keď som už mal tú pootvorenú nádheru pred sebou, vrazil som do nej palec. Michala celá poskočila. Začal som jej palcom rozťahovať a šukať riťku, navyše som pridal aj dva prsty druhej ruky do kundy. Okamžite mi začala prirážať a vzdychať rovnako hlasno ako Lenka hopsající na mojom pere. Lenke som ešte pomáhal rytmickým prirážaním zo spodu. Myslím, že nám to všetkým išlo veľmi pekne.

Najskôr sa urobila Lenka

Sedela bez hnutia narazené až po gule, ťažko oddychovala, nechty mi zatínala do brucha a kolená tlačila k mojim bokom. Cítil som, ako mi po vtákovi tečú jej šťavy prúdom. Aj Michala sa onedlho pod divokým prívalom prstovanie triasla v orgazmu. V oboch prekrvených dierach jej čerstvo pulzoval. Vyberal som z nich prsty a kochal sa pohľadom dovnútra.

Lenka unavene spadla vedľa mňa na posteľ

Michala mala tiež dosť a chcela si dáchnout, ale pri pohľade na môj trčiace úd zrejme usúdila, že by nebolo fér nechať ma v tomto stave. "Poď sa mi domrdat do zadočku," pozvala ma. ".... Máš ju tak krásnou, už sa jej nemôžem dočkať ...," ani na chvíľu som z jej otvormi nespustil oči. Ale ešte než si stihla kľaknúť na štyri, Lenka ju na seba strhla. "Buď u mňa, Míšo," povedala Hermiona takmer. Dievčatá sa preplietli vo vášnivom objatí, zahryzla sa do seba a ja som mal za úlohu jediné - dotvoriť im intímnu atmosféru šukáním do Michalina zadočku. Bol úžasný, tesný, pevný, mazľavý. Proste k pomilování. Už keď som žaluď preťahoval zvieračom, cítil som, že budem počas chvíľky.

Tentoraz boli dievčatá potichu, kdežto ja hekal blahom na celé kolo

Tvrdo, nie bezohľadne, som si užíval tesných zasunie. Výstrek na mňa prišiel asi po dvoch minútach. "Šikovnej. Ďakujem." Zašepkala medzi bozky Michala stroho. Ale ja to bral ako jednu z najväčších sexuálnych pochvál, akú som kedy dostal. Celý spokojný a unavený som sa vplietla do ich objatí a takto sme zaspali.

Uzmierovanie v troch


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky