Učitelkynmu úlet

Tak ako sú niektoré ženské na staršie pánov, iné na svalovca, tak ja som zase na zajačikmi. Možno už je to aj choroba z povolania, pretože pätnásť rokov učím na gymnáziu. Proste ma priťahuje mladosti odtrhnuté z reťaze.


Zatiaľ, avšak s vypjetím všetkých síl, všetkým zvodom, ktoré sa mi v triedach ponúka, odolávam

Ale stále častejšie, keď sa vrátim zo školy domov, vytiahnem svoj obľúbený vibrátor, zavriem sa v kúpeľni alebo spálni a nevylezie z nej skôr, než po niekoľkých orgazmov. Čo si pri tom predstavujem je naporúdzi. Koľkokrát už ma v mojich Šukacie snoch pretiahli a postriekala celá trieda, už ani nespočítám. Vždy sa mi náramne uľaví, keď zo seba unavená vyťahujem cumlík celej ulepenej od kunda štiav.

Avšak ma stále častejšie prepadá túžba zviesť niektorého zo svojich žiakov

Dokonca už mám pár adeptov vybraných. Väčšinou sú to takí vytiahol habáni sa silnými rukami, ktorými by ma poriadne postiskali a pokrčila, aby sa do mojej kože zaradila ich chute na sex. UHA, keď napríklad vidím Martina, ktorý má tento rok maturovať, tak sa mi pička hneď orosí a pohľad automaticky zíde do jeho rozkroku. Čo tam asi ukrýva? Za pár mesiacov ale zmizne zo školy, bez toho aby som sa to dozvedela. Alebo, že by som ho predsa len vlákal do svojej náruče? Moje prsia sa mu páči, to viem, štvorky žiadna z jeho spolužiačok nemá a tak po nich rád pokukuje. Rovnako tak zadok je stále uchádzajúce. Mám rada, keď v meste prejdem v sukienke okolo partičky mladých nadrženečků a začujem za sebou pochvalné hvízdnutí alebo nejakú tú piepornú poznámku týkajúcu sa
môjho pozadia.

Náhoda mi nakoniec Martina prihrala do rany. Bolo len na mne, či sa ho pokúsim zviesť alebo nie

Bolo po vyučovaní, nohavičky som mala po celodennom obzeranie potenciálnych žrebčeka celej umáčené, a zastihla som Martina, ako si ešte v triede prepisuje niečo z maturitných otázok. Ja si nechala na vešiaku svetrík, zobrala som ho a chcela zmiznúť, ale keď som videla jeho klackovité sústredenie, premohlo ma šteklenie v podbrušku. Pristúpila som k nemu, pritisla sa bokom na rameno, akoby ledabolo mu položila ruku na chrbát a začala konverzáciu niečím nevinným o literatúre, ktorú práve opisoval. Nahralo mi, že som
zazrela, čo píše. Renesancie a Boccaccio, tak to mi nedalo ani moc práce stočiť reč na sex. A keď som mu ešte začala trieť ramená, párkrát rukou vošla do vlasov a položila obnažené koleno na stehno, bol môj. Najskôr celý stuhol, určite aj v trenkách, a začal sa mi chvieť pod rukami.

Nebolo kam cúvnuť

Sadla som si pred neho na lavici, pomaly rozvírala nohy, odkrývali mu výhľad na svoje mokrá tangá a vychutnávala si pohľad na neho, ako jeho telo začína miesto rozpakov pohlcovať chtíč. Dotkol sa môjho stehna, zašiel do lona, ​​cez látku pokrčila prsia. To už som sa chvela aj ja. Sotva som stihla pomyslieť, už aby sa na mňa vrhol, bolo to tu. Jeho ruky aj pery boli snáď všade. Lačne, trochu neotesaný ma obchytkával, odhadzoval zo mňa jednu súčasť odevu za druhou, až som nakoniec zostala len v podväzkoch. Ale ani ja som nelenila. Konečne som mala v rukách mladého samca, po ktorom som vždy tak túžila, a mienila som si to poriadne vychutnať. Bol už nahý a jeho naozaj pekné péro mi Chodila po brušku. Celého som ho obchytkával a napájala sa jeho mladosťou. Zvalil som ho na stoličku a razom sa na neho dychtivo nabodol. Nešlo tomu odolať. Nechala som si okusovať a vyťahovať kozy, pleskat po zadku, ťahať za vlasy - to všetko ma nútilo k stále zúrivejší jazde. Proste presne po čom som vždy prahli.

Čo sa ale nestalo. Do triedy vošiel Peter, druhý taký dlháň z ich partičky

Hrklo vo mne, ale nebolo čo maskovať, situácia bola úplne jasná. Ja aj Martin sme sa s miernymi rozpakmi pozerali na Petra. Neprestávala som sa pri tom ale ošukávať o jeho bezchybne stojace péro. Ako som bola rozparáděná, len som na Petra skríkla, že jedna diera je ešte voľná. Neviem, čo ma to pochytilo. Sendvič som ešte nikdy nemala. Petr evidentne zase taký zelenáč nebol. Než som stihla pobozkať svojho prvého milenecký a znovu sa ohlídnout, už stál bez všetkého hanby nahý za mnou a pľul mi do zadku, aby si ma pripravil. Urobila som sa len z toho pomyslenie, že budem mať v sebe dva úžasné mladé palicami.

Ešte mi orgazmus doznieval v tele, keď sa mi zvieračom začalo naťahovať Petrovo štíhle péro

Vyla som rozkošou. Sotva bol vo mne po gule, začal zbesilo mrdat. Nemala som skoro šancu prirážať a tak som len obaja povzbudzovala, nech mi to poriadne urobia. Robili sa naozaj vzorne. Bola som na vrchole blaha. A chlapci evidentne taky. Aj ich hekání naberalo na intenzite. Začala som dostávať chuť na ich spermie. Ale ešte pred tým som im navrhla, aby si prehodili diery. Výmena bola otázkou pár sekúnd. Obaja mali naozaj silu a tak si so mnou pohadzoval, ako chceli. A tak som razom sedela obkročmo na ležiacom Petrovi a Martin mi búšil do zadku. Ani ich ruky ma nešetrili. Zadok ma už dosť pálil od plieskanie ai na kozách boli viditeľné vášnivé odtlačky dlaní. O vyťahaných bradavkách nehovoriac.

Urobila som sa druhýkrát a opäť úplne exkluzívne

Sotva som dýchala, keď v tom sa zo mňa obaja chlapci vytrhli, ma nechali kľačať a nastavili mi pred tvár svoje výstavne od štiav umazané perie. Vrhla som sa na ne ako hladná saň. Po dvoch troch nasávaniu a troške pohonění mi na tvár začalo vystrekovať z dvoch strán horúce semeno. Bože, to bola kúpeľ. Otvárala som ústa a snažila sa do nej zachytiť čo najviac tej lahôdky. Napriek tomu mi väčšina odtekala cez krk na prsia. Cítila som sa jednoducho skvele a chalani evidentne taky. Boli celí spotení, ale teraz aj nádherne vystriekať. Poďakovala som im, očistila im perie a pozvala ich k sebe domov, až nebude manžel doma. Prikývli a ja sa ich už nemôžem dočkať.

Učitelkynmu úlet


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky