Tichá domácnosť

Po dlhšej dobe sme sa so ženou zase pohádali. Väčšinou naše hádky vznikali kvôli úplnej prkotina, nie inak tomu bolo aj teraz. Stačilo, aby jeden z nás bol trochu unavený z dlhého dňa v práci alebo jednoducho nemal náladu.


To potom aj tá sebenevinnější poznámka od toho druhého mohla zapáliť iskru budúceho zvaru

Tentoraz som za to mohol ja, keď som začal šaškovať a mletú niečo o dámskych účesoch. Jitka mi odsekla, že ona je tak vystavená, že sa ku kaderníkovi vôbec nedostane, a ja sa tu tomu navyše pošklebuju. Snažil som sa napraviť situáciu a lichotilo jej, ako jej to pristane aj bez kaderníka, ale bolo to ako prilievať olej do ohňa. Trochu sme sa rafli, ja neváham zvýšiť hlas a tá moja je taky poriadne temperamentný, takže sme na seba jačali cez celý byt, načo ona prezradila dverami a zavrela sa v kúpeľni. Odtiaľ sa ozývali jej nadávky. Ja som im nevenoval pozornosť, sadol som si do kresla a pustil futbal. Nalial som si panáka slivovičku, ako to mám večer rád.

Zápas skončil, a tak som prepol na nejaký seriál. Mal som hlad, tak som sa navečeral

Začalo mi byť divné, čo tam asi tá Jitka niekoľko hodín robí. Vŕtalo mi to hlavou tak dlho, že som sa rozhodol to jej trucovania potrestať. Vzal som si zo šuplíka kus nejakého povrazu.

S opaskom v ruke som vrazil do kúpeľne

Jitka sedela na vani a listovala nejakým časopisom. Spýtavo ku mne žmurkla, ale nemala čas na nič iné. Priskočil som k nej a jedným razom ju vytiahol do stoja, zviazal jej povrazom ruky za chrbtom a nakoniec to celé priviazal k kúrenie, ktoré u nás malo tvar rebriny. Jitka sebou švihal a stále nadávala, či mi hrable, ale ja som nepovedal ani slovo. Keď tichá domácnosť, tak tichá domácnosť, povedal som si schválne. Ako som tak na ňu pozeral, niečo ma napadlo.

Odopol som si z nohavíc opasok a pekne ho potěžkal v ruke

Jitke sa rozšírili oči a ja som v nich videl strach. Otočil som ju čelom od seba a pridržal, pretože sa stále švihal. Druhou rukou som pásik preložil na štvrtiny a vzniknuté plácačkou som jej začal prechádzať po holom zadku. Bránila sa a kvičela. Keď ma zahryzla do ruky, až mi vytryskli kvapôčky krvi, dal som jej prvú ranu, a to nie nijako malú. Zakňučala a prehla by sa, keby som ju nedržal. Všetky ďalšie rany boli ohľaduplnejší než tá prvá, ale rozvrhnul som si ich pekne po celej ploche jej vyšpuleného zadku a stehien. Keď pásik dopadol, červenající kože sa zakaždým pekne zavlnila a zostala na nej skoro nepoznateľné stopa.

Ako som ju tak držal, prinútil som ju svojou chlapskú silou roztiahnuť nohy od seba a moje remeňové ponaučenie sa presunulo tam

Švihal som pásikom zdola hore, kde zakaždým pleskl o Jitčinu bacuľatí buchtu. Tie rany nemohli byť o nič silnejšie ako jemné plesknutí, napriek tomu sa tá kobylka stále vzpierala. Zahodil som pásik stranou a rozhodol sa pre inakšie ponaučenie. Do proplesknuté kundy som jej vrazil rovno tri prsty, nech si to pekne odskáče, dievča. Prehla sa a snažila sa uhnúť z môjho dosahu, ale samozrejme som ju nenechal. Začal som ju tými prstami rýchlo naťahovať, za tie roky som sa naučil, na čo je najcitlivejšie, a to som presne hneď urobil. Chcel som ju priviezť k divokému vyvrcholeniu.

Jitka vzlykala, ale to sa postupne menilo vo vzrušené vzdychy

Ruka ma skoro bolela, ako rýchlo som s ňou v jej kunde kmital, a ako odmenu som mal prsty celej olepené jej šťavou. V posteli mala rada, keď som jej to robil rukou, aby som tesne pred vrcholom na chvíľu prestal, potom stačilo už len niekoľko drobných pohybov a bolo hotovo. Teraz som ale neprestal, a tak som ju násilím donútil k búrlivému orgazmu, pri ktorom ma označovala tými nejsprostšími výrazy.

Bez toho aby som vytiahol z jej kundy prsty, rozopol som si zips na nohaviciach a vytiahol na prasknutie stoporeného vtáka

Postavil som sa za ňu a tak, ako mala pičku už skoro naplnenú, som tam ešte natlačil svojho uťahovák. Kvílila znovu, tentoraz možno bolesťou, pretože bola dokonale utesnená. Tak široko roztiahnuté jaskynka bola vystavená niekoľkonásobné zbrojný sile, navyše som jej ešte stlačil klitoris a péro do nej zarážal, čo to šlo. Tiekla ako prekopnutiu kanva a plakala ako hlúpa krava, možno ponížením, možno vzrušením, možno oboje.

Pre dobrú mieru som ju takto urobil znova a za chvíľu som bol aj ja

Vystriekal som sa do nej a umatlané prsty jej otrel o zadok. Potom som ju odviazal od kúrenia a povolil ten povraz okolo jej zápästia. Spokojne som odišiel späť k televízii. Za chvíľu som počul, ako sa sprchuje, a uchechtnul som sa. Trvalo ďalšie tri dni, než sme spolu začali zase normálne hovoriť.

Tichá domácnosť


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky