Susedka umýva schody

Išiel som z práce domov. Zase nešiel výťah a tak som musel šliapať po svojich. Nahnevane teda stúpajú schodiskom, keď tesne pod naším poschodím mi vystaví stopku suseda nádherný zadok. Mala práve službu a tak sa dala do umývanie schodov.


Škoda, že si nevzala sukienku, blyslo mi hlavou, ale to by som asi chcel moc. Aj tak to bol skvelý pohľad na jej oblé pevné polovičky. Susedke síce tiahne na štyridsať, ale postavičku si stále udržiava. A koniec koncov aj elastické tepláčky jej moc pristali.

Zaľúbene som hľadel na tú krásu ako znalec, ktorý si vychutnáva dobré jedlo

Moc som domov neponáhľal, tak som chvíľu stál a kochal sa. A nestál som sám, aj môj kolík sa lačne vystrel. Susedka zatiaľ zostúpila o pár deficitov ktorej. Už som mal jej pozadia na dosah ruky. A pozerám, moja ruka sa naozaj zdvíha a dotýka sa tej pružné prdelky. Asi reflexy. Ona na chvíľu zmeravela, a až keď sa pridala k masírovaniu aj moja druhá ruka, až potom žmurkol za seba, kto si to čo dovoľuje.

"Páči sa ti moja prdelka, Ďurko?"

Len som prikývol a krúžilo po zadoček čím ďalej vášnivejšie. O ona ho na mňa čím ďalej vyzývavěji špúlila. Neprejavila ani náznak protestu, keď som jej začal tepláčky sťahovať. Aj miniatúrne tangá boli u kolien natotata. Potom už bolo len dielom okamihu, ako som vylovil z nohavíc svojho Macíka a vychutnal si prvý zásun do jej premočené frndičky. Po nudnom dni v práci mi takéto osvieženie prišlo vhod. Nijako som neponáhľal a vychutnával si jej zovretia. Orgazmus na mňa šiel pomaly rovnako ako na susedku. Hladil som ju po tele a vôbec si užíval s jej pekným, pestovaným telom.

Rozdávať si to na schodoch v päť popoludní má svoje háčiky

A jeden z nich je, že tou dobou sa vracia dosť ľudí z práce a sem tam niekto zase treba na nočné odchádza. Snáď aj to búchanie dverí v rôznych poschodiach dodávalo celej situácii na vzrušivosti. Aj na našom poschodí sa otvorili dvere a niekto zostupoval po schodoch. Dobre som o prichádzajúcim vedel, napriek tomu som nemienil tesne pred výstrekom skončiť. Pevne som susedku zovrel v bokoch a pokračoval v šukanie, teraz už o niečo rýchlejšie. Prichádzajúcom bol zase iný sused. Chvíľu hľadel na chúlostivú situáciu pred sebou zjavne v rozpakoch, ale určite tiež so záujmom a zaľúbením. A určite mal na susedku tiež zálusk, rovnako ako väčšina chlapov z baráku.

Nakoniec vyhlásil:

"Ani neviete, milá susedka, ako moc rád vás v tejto polohe vidím," ale to už lovil v nohaviciach aj on svoje nádobíčko. A že stálo za to. Poriadny macatý chlapák, ktorého som mu aj ja tak trochu závidel. Neviem, či chcela susedka protestovať, každopádne k tomu už nemala príležitosť, pretože jej toho výstavného čuráka napchal do úst a pekne svižne je obrábal. Hlboko zarazený v suseda kunde som cítil, ako jej v nej šklbe a tečú z nej snáď litre štiav. Urobila sa niekoľkokrát po sebe. Nakoniec jej zo studničky tieklo aj moje spermie. Mal som ho celkom slušnú zásobu, takže v hustých rovnobežných prameňoch odkvapkával na schodisko. Aj sused prišiel k vrcholu a schodiskom sa začali šíriť nezameniteľné zvuky prehĺtania.

Spokojní sme boli všetci. A ja sa už v duchu tešil, až bude mať susedka zase službu v upratovaní.

Susedka umýva schody


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky