Šukajú sestru do prdele o jej svadobnej noci

Sestrinho svadba "Takže teraz si budete verní až do konca života?" Túto otázku som nadhodil skôr zo srandy. Moja staršia sestra Karolína nemala o chlapcov nikdy núdzu a pri jej vzhľade sa nebolo čomu čudovať.


Opálená zelenooká prekrásna brunetka s pevnou postavou

Docela mne prekvapilo, že sa vydala už v 22 rokoch. Ja som mal 20 a na svadbu ani pomyslenie. V miestnosti s nami boli ešte moje dievča, Nikola. Osemnásťročná štíhla blondínka. A samozrejme Marek, sestrin novomanžel. Bolo mu 25 a ktovieako sme sa navzájom nemuseli. Všetci sme opustili svadobnú hostinu a radšej viedli pikantné rozhovory medzi ôsmimi očami.

"My to máme s Markom inak

Smie mať akúkoľvek inú babu, keď sa so mnou o nej podelí. Som trošku bi a nič sa nevyrovná trojke. "Áno, toto naozaj začínalo byť pikantné. "Aký dievčatá sa ti páči?" Otázka položila Nikola. "Vysoký, blondínky .... s šedými očami, "začala Karolína neskrývane flirtovať s mojou babou! "By som si dala povedať ..." povedala Hermiona takmer Nikola a ja na nej docela mal zlosť. Predstava, že mi moje dievča brúsi rovinky Marek a sleduje je pritom moja segra .... "Nemala by si sa spýtať najskôr ma?" Nikola sa začervenala a sklopila zrak. "Snáď nežárlíš?" "Skôr neviem, čo by som z toho mal ja. Stejnak myslím, že už sme prekročili určitú hranicu ... "" Tak ide o zásady alebo si chceš taky vrznout, ... "spýtala sa ma Karolína. "Hej, sestrička, ja si môžem s Nikolom vrznout kedykoľvek a nepotrebujem k tomu teba s Markom. Takže Vám ju jednoducho nepůjčím a hotovo. "" Však by si nebol taky škodnej. Pridal by si sa k nám ... "Začalo mi zvoniť v hlave .... vážne mi práve navrhla to, čo si myslím? Hneď akonáhle som začal dospievať, som tajne sestru pozoroval pri převlíkání a často si ju predstavoval aj pri masturbácii, ale rozdať si to s ňou, .... To by som si v živote neodvážil jej navrhnúť. Teraz to ale navrhla ona mne, alebo sa mýlim? Zmĺkol som a prezeral si Karolínu ..., od puberty rástla do neobyčajnej krásy a teraz, v 22, bola stelesnením ideálu mnohých mužov ... mačacie zelenkavej usmievavé oči, dokonale opálená pleť, plná krásne tvarovaná prsia ... zvyšok nijako nezaostával. "Ako to myslíš?" Prehltol som nasucho. "Ako to hovorím. O nič nejde nie? Vezmeš si kondóm a pustím ťa kamkoľvek na prechádzku, keď to isté dovolí Nikola Markovi a mne. "" Jasne ... o nič ... nejde, "opakoval som a vnútri ma padali posledný morálne zábrany pri predstavách, čo všetko by sa dalo robiť .... Toto bude vážne neobvyklá svadobnú noc.

Už len preto, že keď novomanželka zamykala dvere do spálne, nebol tu s ňou len Marek, ale aj novomanželčin brat (jo, samozrejme ja) a moje dievča

Všetci mlčali .... a potichu sa vyzliekali do spodného prádla. Karolína mala miesto klasického nejaké čipkované nohavičky s volánikmi a hore korzet. Oboje biele. Prvé skočila do veľkej postele. "Tak poďte všetci," plesla rukou do perín. Do jedného sme poslúchli. Dievčatá sa začali bozkávať. Teda presnejšie povedané Karolína začala a Nikola sa nebránila. Vychutnávala si svoje "prvýkrát s dievčaťom", zatiaľ čo Marek svojej manželke Spona korzet. Akonáhle bol dole, začal jej masírovať pružná prsia rukami .... a ja sa hladne pozeral. Nikolčinu podprsenku vyzliekla moja segra. Odhalila tak mne dôverne známa pevná prsíčka korunovaná svetlučké hrotmi dievčenských bradaviek. Obe dievčatá sa objali a spadli na bok ... Marek sa na ne s chuťou vrhol a začal im sťahovať nohavičky. Mojou sestre a mojej babe! Najskôr som mal chuť ho tresnúť, ale radšej sem prijal ponúkaný kondóm a nasledoval Markova príklade, to znamená šikovne si ho navliekol. Boli úplne nahé a venovali sa len sebe navzájom .... podívaná pre bohov. Marek siahol rukou mojej babe medzi nohy a to ho jemne odstrčila. To ma potešilo. Ale vzápätí sa cez ňu Karolína pregúlil a bez prestala s maznaním, dostala bledé Nikolina telo pod seba. Kolenami silou roztiahla jej stehná od seba a uvoľnila tak svojmu novomanželovi cestu. Ten toho okamžite využil. Kým ja som obdivoval diaľky hlavne VYŠPÚLENÉ opálenej prirodzenie svojej sestry, on napnutým ukazovákom bez predchádzajúceho dráždenia skúšal vniknúť do Nikolina kundičky. Jednoducho si ho naslinil a tlačil ho čo nejhloubš .... Nikola vykríkla, ale jej následná sťažnosť zanikla v Karolínčině bozku. Marek drzo pridal druhý prst, rôzne s nimi krútil a pokúšal sa tesnej lono blonďavé osemnástky roztiahnuť. Čo sa mu moc nedarilo, ale na prestieradlo začala kvapkať šťava ... Nikola vždy veľa tiekla, ale pre Marka to bol nový zážitok a ešte viac ho povzbudil v necitlivom prenikanie do jej vagíny. Ja začal hladiť opálená chrbát svojej sestry. Nikolu úplne zaľahla.

Bože, ako hebkú má koži ... ale dotýkať sa len chrbta mi skoro prestalo stačiť, doslova sa im z Nikolu stiahol

Chvíľu sa bránila, ale nakoniec z mojej holky zliezla a začala sa bozkávať so mnou. Chutila sladko a bez ohľadu na to, že som jej brat, sa hneď pokúsila o francuzák. Obaja sme stáli na kolenách, pritlačení k sebe ... ja rukami skĺzol z chrbta na jej delikátne prdýlka ... samozrejme opálenú ... tlačil som pevné polky svojou sestry a po očku sledoval Marka. Ten vystriedal Karolínu, to znamená Nikolu zalehnul. Lenže na rozdiel od Nikoly mal nástroj navyše. A tým sa teraz dobýval dnu ... a nijako ma neupokojilo, že mal kondóm. Počínal si hrubo a silou prirážal do tesnej kundičky mojej holky. Nikola u toho nahlas nariekala. Snažil som sa zachytiť jej pohľad a úmyselne sa mi očami vyhýbala. Zatvárala oči, pozerala sa do stropu alebo odvracala hlavu na opačnú stranu ale nikdy sa nepozrela smerom ku mne a mojej sestre. "Tá je! A ako kňučí, "pochvaľoval si Marek zatiaľ čo stále divokejšie prznil moje dievča. Sakra, čo sa rozčiluju. Mám pod rukami jeho novomanželku, tak mu to vrátim! Zvalil som Karolínina olivové telo do perín a okamžite si penisom hľadal cestu do lona. "Teraz zažiješ svadobnú noc!" Bola vyholená rovnako ako Nikola a ja bez ťažkostí žaluďom vkĺzol medzi okvetné plátky ségřina pohlavia .... Ticho zasyčal a pokúsila sa ma spomaliť rukami. Odstrčil som jej ruky zo svojho brucha a hrubo si ju narazil. Zastonala a ja začal pomaly ale vytrvalo šukať .... Bola neskutočne horúca a ľahko sa triasla .... Očividne jej vzrušoval fakt, že musí podržať vlastnému mladšiemu bratovi. Maznal som sa s jej prsiami a zrýchľoval tempo až som sa dostal na úroveň Markovi hrubosti k Nikole. "Peťo, spomaľ ...," Nezaškodila by mi Karolína, ale ja už sa príliš neovládal. Snažil som sa mrdat čo nejhloubš do tej vlhnoucí lasturky. Tlačil som jej potiaca sa telo pod seba a pevne ju držal rukami, aby nevykĺzla. "Prosííím ....," Zavýjal, ale sotva prehlušila krik, ktorý vydávala Nikola pod manželom mojej sestry. Nakoniec ma zastavila až predstava, že sa urobím a připavím sa o ďalšiu zábavu, ktorú si ešte dnes môžem s Karolínkou užiť. Skoro v rovnakú chvíľu prestal mrdat Marek Nikolu a všetci štyria sme sa na seba pozerali ... spotení, udychčaní a oči navrch hlavy. Sám som tomu nemohol veriť. Po krátkej pauze Povolný ležiace Nikolu Marek otočil na bruško a začal skúšať šukat jej zadoček. Toto mi Nikola nikdy nedovolila, ale cudziemu si očividne netrúfla odporovať toľko ako svojmu chalanovi. A tak len zaťala zuby a ticho odolávala Markovým útokom proti svojmu zvierači. Asi piaty alebo šiesty pokus bol úspešný, aspoň pre Marka, a Nikola srdcervúco zanaříkala. Karolína vydesene zažmurkala. "Nechceš radšej vyfajčiť? Viem to skvele ... "" Kdeže sestrička, povedalo sa čokoľvek. Kľaknite si. No tak! "Karolína sa ma snažila obmäkčiť niekoľko minút.

Robila na mňa šteňací oči, objala ma a začala bozkávať na pery ... Odstrčil som jej a plácl cez zadoček

"Kľaknite si a našpul!" Marek tentoraz mrdal pomaly a opatrne, ale Nikola už kričala pekne nahlas. A to v nej bol zatiaľ sotva polovicou penisu. Karolína to chvíľku ešte zdesene pozorovala a potom si konečne kľakla na štyri a vysunula na mňa obe dierky .... otvor do pičky mala pootvorený a umatlaný .... ale análik tvoril medzi opáleným polkami krásny zomknutiu krúžok. "Buď opatrný, prosím." "Uvoľni sa, pusť ma tam a bude to OK," sľúbil som. Aj napriek tomu môj žaluď narazil na stiahnuté svaly .... "No tak, Karolína!" Možno sa naozaj snažila uvoľniť, ale asi jej to strach nedovolil. Nikola stonala naozaj bolestne a Marek si zmyslel zrejme, že neprestane, kým v nej nebude mať zastrčený celý chvost. Na chvíľku som Karolíny ľutoval, ale potom som si spomenul na všetky ústrky a výsmechom, ktorými ma kedy častovali z pozície staršieho súrodenca a jediným divokým prírazov som prerazil cez kŕčovito stiahnutá vrátka do jej zadočku. Žaluď mi okamžite obklopilo tak tesné zovretie horúceho a pulzujúceho konečníka, že som na súcit úplne zabudol. Bože, to bola slasť! Prebudilo sa vo mne zviera a jediné, čo ma zaujímalo bolo, ako dostať vtáka hlbšie do jej riťky. Nepočul som už Nikolčin ani Karolínčin nárek a prosby, už som vnímal len fyzický odpor .... ségřinu snahu popojít po štyroch dopredu, aby som z nej vykĺzol a divoké sťahy jej análku, ktorý sa ma snažil vypudiť. Mal som presne opačný zámer ... natiahol som ruky a pevne si ju pridržal v páse. "Drž!" Asi som to úplne vykríkol. Sústredeným tlakom som vrážal žaluď do hĺbky ... konečník bol mäkučký, horúci a príjemne vlhký. Odpor kládol iba zvierač ... a ma jeho sťahy len viac dráždili. Karolína o niečo placku prosila, ale ja práve zistil, že jemne sa skoro nedá postupovať ďalej .... príliš tesná cesta. A tak som začal mrdat silou. Nechal som svoj klacek ísť kam chcel a on ma za to zásoboval neuveriteľnú slasťou. Nič sa nevyrovnalo zovretia trpiaci Karolinky. Tá už len preryvany vydychoval a pri obzvlášť rýchlych prírazov bolestivo hekala. A ja šukal sestru do zadočku stále divokejšie. Darilo sa mi ho už vrážať dovnútra až po koreň a po niekoľkých obzvlášť rýchlych prírazov som začal striekať. So spermiami akoby ma opúšťala aj moja zvieracia divokosť a ja sa začal hanbiť za to, čo som práve robil. Marek s Nikolom skončili už pred chvíľkou a obaja nás uprene pozorovali. Sklonil som sa k Karolíne. "V poriadku?" Kývla, že jo, ale ja videl ako má rozmazané líčenie ...

Šukajú sestru do prdele o jej svadobnej noci


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky