Slnečnicové metóda - revolúcia v odstraňovaní pupienkov z penisu

Je tomu už nejaká doba, čo sa tu na serveri pri riešení problémov s pupienky na penise objavila takzvaná Slnečnicové metóda. Jedná sa o rýchle a efektívne riešenie, ktoré likviduje (nielen) pupienky spoľahlivo a natrvalo.


Rozšírenie metódy

O rozšírenie tejto metódy sa zaslúžila jej autorka Bublina. Je to pochopiteľné, pretože dalo veľa práce a času tú metódu vymyslieť (všimnite si oneskorenia 8 minút medzi reakciami). Nechcela, aby jej životné dielo upadlo do zabudnutia, takže je odporúčala všetkým, komu by mohlo pomôcť.

Neskôr sa ukázalo, že táto metóda pomáha aj na problémy s nadmernou masturbáciou a pomôže aj od malého penisu. Je žiaduce aplikovanie metódy aj v týchto prípadoch.

Tajomstvo vzniku metódy

Všetko sa začalo ako obvykle tým, že sa nejaký chlapec spýtal, ako odstrániť bežné pupienky z obrázku. Ani vtedy nepomohlo vysvetľovanie, že tieto vyrážky sú prirodzenou súčasťou penisu a rozbehla sa nasledujúce diskusie:

Princíp metódy

Metóda funguje na prekvapivo jednoduchom princípe. Odstránenie postihnutého orgánu. Existuje veľa metód realizácie, napríklad orálny sex s hladnú kanibalkou. Pre tých, čo ešte pod zákonom a zatiaľ nesmie mať ani orálny sex, existuje treba alternatíva v podobe masturbácie za pomoci mixéra.

Príklady aplikácie

Okrem už spomínaného prípadu aplikácie Slnečnicové metódy, ktorá jej dala meno (maľovanie slnečníc a následné odstránenie problému) sa aj ďalšie spomínané príklady (box a F1) týkali auris externa. Vzhľadom na zameranie tohto servera by sme ale nemali zabudnúť na mediálne najznámejší príklad aplikácie Slnečnicové metódy na mužský pohlavný orgán, penis. Túto metódu použila pani Bobitová na penis svojho manžela. Je asi zbytočné zdôrazňovať, že mu na neho nemalovala slunečnice :-)

Budúcnosť a rozšírenie metódy

Keďže sa preukázala stopercentnú účinnosť tejto metódy u všetkých indikácií (pupienky, malý penis, nadmerná masturbácia), pred sebou sľubnú budúcnosť.

Jej hlavný prínos je predovšetkým v tom, že dokáže ako jedna z mála zabezpečiť, že nebudú ďalej odovzdávať gény s problematickým penisom a má tak, pri širšom použití v praxi, potenciál pre mierne zvýšenie priemernej inteligencie mužov.

Slnečnicové metóda - revolúcia v odstraňovaní pupienkov z penisu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky