Sex v kúpeľoch

Magdu som spoznala v kúpeľoch a hneď prvý deň som jej večer podľahla pri lesbických hrátkach. Pre mňa to bolo prvýkrát a musím priznať, že aj keď som mala k lesbách odpor, prežila som celkom pekný orgazmus.


Hneď druhý deň Magda ulovila pekného chlapíka a pozvala ho k nám na izbu

Keď sa mu po niekoľkých pohároch šampanského začala dobývať do rázporku chcela som odísť, ale zadržala ma. No tak Lucie, snáď sa nehanbíš, Libor nás zvládne obe viď miláčik? Ponúkni mu zatiaľ kundičku, stačila ešte povedať ako zasunula jeho tlstý penis do pusy. Bola som ako omámená a poslušne sa vyzliekla. Libor si ma pritiahol bližšie k sebe a prstom začal šukať mojou Magdou včera do hladka vyholenú kundičku. Keď potom pridal druhý prst a krúžil s ním po zdurené klitorisu triasla som sa ako v zimnici a kričala som, že chcem tú jeho klát do kundičky. Tak poď ty nenásytných podnietiť ma Magda a stiahla Libor nohavice. Moje chute na sex ma zbavila všetkých zábran. Prenikla som sa na jeho chvost a rýchlosťou blesku som cválal do cieľovej rovinky svojho orgazmu. Nie aby si mi ho zničila kurvička, ešte musí uspokojiť moju riťku, šepkala Magda, ktorá mala prilepenú kundičku na jeho ústach a ma výdatne mädlila túžbou napuchnuté bradavky. Keď som sa na Libora zvalila a triasla sa v kŕčoch orgazmu, odstrčil ma a vyzval Magdu, aby si kľakla na posteľ. Pozorovala sme ako jej rozťahuje riťku, pľuje do nej dávku slín a za chvíľku už tlačí tučný chvost do jej otvárajúce sa prdelky. Magda koulila zmalovanýma očami a vykrikovala, že má peknú klát a že jej tam chce úplne celú. Nerobím nič polovičato Tie malá štetka zareval a prirazil tak mohutne až bolo počuť ako jeho gule pleskly o mokrú kundičku. Lucie, strč mi do kundy vibrátor kričala a Libora podnietila vulgárnymi výrazmi k lepším výkonom. Za chvíľu už striekal pri ešte vulgárnejšie prejavoch do prdelky az Magdina kundičky za chvíľu ukapávalo okolo vibrátora ako z deravého hrnca .. Musím už ísť, aby ma náhodou SUPE neposlali domov povedal Libor, keď mu Magda očistila chvost. Zajtra zoženiem nejakého kamoša dievčatá čo Vy na to? Odpovedali sme jednoshlasně jooooo!

Druhý deň som mala jednu procedúru až popoludní a keď som sa vrátila na izbu Lucie už v posteli vyčíňala s Liborom a jeho kamarátom a práve sa chystali uspokojiť jej spodnej dierky naraz v sendviči

Neodolala som, potichu je sledovala a hladkala si pod sukňou už vlhnoucí kundičku. Magda kričala a opäť vulgárne obaja povzbudzovala a ja sa triasla, aby ten jej rev neprilákal niekoho z personálu. Keď sa všetci uvalili na posteľ stála som tam s rukou na kundičke a druhá ruka hladkala má obnažené prsia. Jé, Lucie Ty už si tu, zvolala Magda, keď si ma všimla. To je Milan ukázala na Liborova kamaráta, ktorý už mal klát zase pekne nabehol a tvrdil, že príčinou som ja a aby som hupsla rýchlo k nemu do postieľky. Hneď si zapasoval hlavu medzi moje stehná a keď som mu zmáčela celú tvár, pregúlil ma na bruško a začal lízať riťku. Cítila som ako mi dvoma prstami rozťahuje riťku a začala som kričať, že nee, že som to tam ešte nikdy nerobila (v duchu som spomínala na manžela, ktorý už niekoľko rokov naliehal a ja stále odmietala). Všetko je raz prvýkrát povedal Milan a nemilosrdne začal vrážať to mohutné kopije do mojej prdelky. Je pekne tesná, ale už ho tam máš skoro celého snažil sa prekričať moje srdcervúce výkriky. Za chvíľu už som sa dokonca sama prirážal k tomu kopije a revala slasťou!

Milan s Liborom sa striedali v našich dierkach po celú dobu pobytu, ktorý nám utiekol ako voda

V deň odchodu ma Magda pozvala do svojej vily, kde vraj si určite prídem na svoje a ja prisľúbila, že určite rada prídem. Pri spiatočnej ceste som premýšľala, ako svojmu nadrženému manžílkovi ponúknem k ošukání svoju už pekne roztiahnuté riťku. O tom ako to všetko nakoniec dopadlo, napíšem nabudúce!

Sex v kúpeľoch


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky