Sen sa mení v skutočnosť

Ako každý večer sa moje telo zvíja o telo. Nemusím sa pozerať okolo, aby som videla chlapíkmi, čo na mňa visí očami, moje pohyby im prídu zmyselné, dráždivé a sexy - už mnohokrát som to v ich očiach zbadala.


Melódie a moje telo sú v dokonalej harmónii

Blažene a radostne ovíjím svoje telo o tyč - je pevná, tvrdá a dlhá. Pri tejto myšlienke moja myseľ myseľ odchádza a zabúdam na bar, na opité a prepotené chlapíkov a vraciam sa trochu v čase. A dochádza mi, že Víťa bol prvý chalan, ktorého som milovala, a s ktorým som chodila, keď mi bolo 14. Chodenie s ním bolo krásny, ale sex bol úplne obyčajný a nikdy som s ním nedosiahla orgazmus. Keď sa odsťahoval do iného mesta kvôli práci jeho rodičov, náš vzťah skončil aj keď sme si ešte chvíľku písali. Ale poznáte to, láska na diaľku a ešte v tomto veku ... Pokrútila som hlavou a vrátila sa späť do reality. Otvorila som oči a nemohla som uveriť tomu, čo som uvidela. Stál tam v celej svojej kráse. Na uhoľ čierne nepoddajné vlasy. Pohľad, ako keď sa ponoríte do hlbín mora, husto orámovanie riasy. Nos, ktorý kedysi Rimania tesali do svojich sôch. Vystúpené lícne kosti - bol zbavený svojej zaoblenosti. Široké ramená, štíhly pás, a ten zadok ajaj. Tá túžba bola skoro až bolestná.

Bol to on, nebolo pochýb. Síce sa veľmi zmenil, ale spoznala som ho

Neverila som tomu, že ho vidím. Chcela som ho vidieť, ale zrazu som cítila ako mi srdce tlčie nejako splašene a povedala som si, že sa musím spamätať. Na chvíľu som zavrela oči a keď som ich otvorila, už tam nebol. No možno je to dobre, že to bol len prelud. Bola som sklamaná a rozladená. Hostia si toho začali všímať a pomaly odchádzali. Ani som si neuvedomila, že už je toľko hodín. Ale ja zo seba ten pocit potrebovala dostať a tak som začala robiť to, čo mi bolo najprirodzenejšie. Zrazu ma niekto pohladil po chrbte, otočila som sa a uvidela som Vítovi, ako sa na mňa sympaticky pozrel. Povedala som prekvapene "myslela som že sa mi len ŽĎAS", odpovedal mi "tak si ten sen vychutnaj", chcela som niečo povedať ale bolo to zadusenie jemným bozkom. Ten bozk bol krásny, intenzívny.

Krásne ma hladil a zašiel aj pod tričko a zachádzal ktorej až na zadoček

Stál za mnou a ja som sa na neho pritisla a hlavu mu položila na rameno. On ruku presunul na moje prsia. Jemne mi je hnietli, schádzal po brušku, šimral ma v podbrušku a zachádzal pod nohavice. Začal ma dráždiť na klitorisu a ja som začala vlhnúť. Rukou mi hladil bruško a vo MME to vyvolávalo vlny túžby. Znovu ma bozkával a schádzal až na krk, jemne ho sála a svojim strniskom ma škriabal na hrudníku, čo ma hrozne bralo. Hladil ma po celom tele. Po stehnách, po brušku, po prsiach. Boli to jemné dotyky, ktoré čiastočne lochtaly a čiastočne strašne, strašne vzrušovali. Niečo také som ešte nezažila. Bola som už úplne mokrá. Rukou mi prešiel dierku a mokrými prstami ma hladil. Nanášal moje šťavy na moje telo a rozmazávalo mi je po stehnách a brušku a potom je jazykom slízával. Uvedomila som si, že by som mala byť aj trochu aktívne a nenechať všetko len na ňom. Otočila som ho chrbtom k tyči, sehla som sa a vyzliekla som ho. Uvidela som jeho stoporený penis. Bol rozhodne väčší, než ako si ho pamätám, ale zas to nebolo nič, čo by sa do mňa nemohlo vojsť. Vzala som si ho do ruky a jemne ohrňovali predkožku a dráždila žaluď. Zavrel oči, zvrátil hlavu dozadu a užíval si to. Vzala som si ho do pusy a jazykom dráždila žaluď, dierku v ňom aj spodok žaluďa. Rukou som ho naháňala a druhú si hrala s jeho naakumulované semenníkmi. Pochvalou mi bolo jeho stonanie.

Chcela som ho už mať v sebe

Zdvihla som sa, zahryzla ho do ucha a prešla mu končekom jazyka po podním pery a zašepkala "chcem ťa". Len sa usmial, prisunul ho ku vchodu a jemne tlačil. Bola som dosť vlhká a po pár prírazov už to bolo krásny. Každým kúskom svojej dierky som ho vnímala a každý prírazov bol intenzívnejší a intenzívnejší. Vyvolávalo to vo mne pocity dokonalej slasti av jednom okamihu to dosiahlo maxima a objala som ho nohami okolo jeho nôh, pritisla sa k nemu čo najviac a zamilováva som ho vo vlne orgazmu. Vybral ho zo mňa a ľahol si na zem na bok a hladil ma. "Bolo to krásny", povedala som mu. "Bolo, ale ešte bude, zvládneš ešte jedno kolo?" "Jasné". Ľahol si na chrbát a rukou mi pridržal penis, aby som si na neho mohla nasadnúť. Uvelebila som sa na ňom a začala sa pohyboval dopredu a dozadu. Vždy keď som sa pohla dopredu, dráždila som si klitoris o jeho podbruško, moc sa mi to páčilo. Chytil ma za boky a navádzal ma hore a dolu. Videla som, ako sa mu to páči a tak som zmenila pohyb z dopredu a dozadu na pohyb hore a dolu a zrýchľovala som tempo. Jemu sa to páčilo a povzbudzoval ma ešte k väčšiemu tempe. Šukal som ho ako najrýchlejšie som vedela a cítila som, ako zatína svaly a tušila som, že už bude. "Neberiem prášky. Nemôžeš sa urobiť do mňa" uvedomila som si včas a zliezla z neho a vzala jeho penis do pusy, kam mi behom chvíľky vystreklo jeho spermie. Zjedla som to a previnilo som si vyčítala ako som mohla zabudnúť na kondóm. Ale našťastie som si včas spomenula a všetko bolo v mojej puse. Zničene ležal a oddychoval. Bolo vidieť, že je unavený a že pomaly zaspáva. Nechala som ho ležať a zamierila smer šatňa. On ma ale chytil a pritiahol k sebe. Pritúlil sa ku mne a pevne ma držal. No čo, nechám to na zajtra. Slastne som zaspávala a vnímala teplo a vôňu jeho tela.

Sen sa mení v skutočnosť


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky