Rozprávanie

Chat, nové slovko, ktoré značí komunikáciu medzi ľuďmi - známymi, neznámymi, cudzími i priateľmi. Aj ja som chatu dlho odolávala, až som na koniec do neho vstúpila rovnými nohami.


Samozrejme, že som nevyhľadával mužské náprotivky, ale ženy

Prvý kontakt, prvé písmenká, vety. Potom som našla na chate Dorka. Netrvalo dlho a zakrátko som si pripadala, že ju poznám veľmi dlho a od tej doby sme obe strávili pri písmenkování dosť času, a rozprávali si o našich, aj tých našich najtajnejších ružových snoch, ale potom sme si dali rande na ICQ, ktoré nám umožnilo súkromné ​​hovory a možnosť sa vidieť a počuť. Od toho času sme si boli zase o veľa bližšie a naše sny sa stali reálnejšie a počas tých rozhovorov nám zvlhnuté veľa nohavičiek.

Potom Dorka prišla s návrhom, že by sme sa mohli stretnúť, ale veľkou prekážkou bola vzdialenosť, ktorá nás delila. A tiež zladiť termíny sa ukázalo ako veľká prekážka, pretože keď ktorý vyhovoval jej, nevyhovoval ma a naopak. Konečne sme sa trafili a ja nasadla do autobusu, ktorý ma odvážal za mojím miláčikom.

Sprvu som bola rozčarovaná, že som dostala miesto v poslednom rade sedadiel v rohu na konci autobusu, ale nakoniec som zistila, že to bolo to najlepšie miestečko, aké som mohla dostať. Cesta mi pripadala veľmi dlhá a počítala som minúty, ktoré ma delia do stretnutia s mojím miláškem, ale kolísanie autobusu ma uklimbalo k akémusi spánku - polobdění.

A zrazu sa mi zdal ružový sen, tak živý, že som pocítila tam dole ako moc som zrazu zvlhnuté

Uvedomila, že som si, že som si mohla zamokřit aj sukňu od kostýmu a to ma na tej veci dosť znezvozňovalo. Ako dlho som driemala mi prezradili hodinky a uvedomila som si, že za chvíľu budem na mieste a obávala sa, že Dorka hneď nepoznám, aj keď sme sa pravidelne videli na ajsíku.

Konečne autobus zastavil na konečnej a vystúpila som z autobusu a obzerala sa okolo

To som však už Dorka uzrela, ako mi ide naproti. Zastavila som sa a čakala. "Konečne sa stretávame," pomyslela som si a Dorka moju myšlienku vyčítala z môjho výrazu. Padli sme si do náručia a ja zacítila jej vôňu a znovu mnou prešiel záchvev slasti, že toto už nie je sen, ba ani tá virtuálna realita, ale že predo mnou stojí skutočná Dorka. Niečo podobné prežívala aj ona, pretože pri tej našej prvej skutočnej puse sa mi zachvela v náručí, ale to už mi zobrala z rúk moju tašku a viedla ma k svojmu autu, aby sme odišli do nášho útulku, ktorý pre nás zariadila.

Len sme si sadli do auta, naše labky nám akosi samé od seba zablúdili pod sukňu přítelky. "Fuj máš pančuchy, a ešte k tomu sú hneď vedľa mokré," hartusila a ja som na prstoch cítila, že má nohavičky skoro v rovnakom stave ako ja, ale ona oproti mne mala samodržiace pančuchy, takže pre mňa nebol problém na okamih sa poláska s jej mušličky.

Ešte nejaká minútka, ale to sme boli za mestom a neďalekej vršky sa priblížili, a keď sme sa míňali tabuľu s nápisom Penzión Hubert, pomyslela som si, že by to mohlo byť miestečko nášho dočasného pelechu

Bolo. Po nevyhnutných formalitách Dorka vytiahla kľúče od izby a spoločne sme stúpali do poschodí

Otvorila dvere do izby a len za nami zamkla, vrhli sme sa do náručia a nasledovala dlhá pusa, ktorá zase mala odozvu tam dole, ale to už naši cestu do pelechu lemovali naše tašky a pohodené zvršky au pelaste postieľky sme obe stáli len v nohavičkách a pančuchách, respektíve v pančuchách. Dorka sa usmiala a jedným pohybom mi stiahla pančucháče aj nohavičkami. Ja ju nasledovala s tým rozdielom, že som jej stiahla len tie nohavičky, ale Dorka si ma položila do postieľky a než som sa spamätala, prisala sa k mojej mušličke. Zrazu sa mi môj sen z ranného autobusu vrátil a ja sa prehla a vybuchla v jeden veľký nekontrolovateľný orgazmus. Chvíľku sme odpočívali a ja si uvedomila, že podobnú službu odo mňa očakáva aj Dorka. Pretočila som sa tak aby som sa dostala do jej lona a potom som zrazu zacítila na jazýčku jej chuť, a nos aj jej vôňu. Tiež Dorke to netrvalo dlho a vybuchla v rovnako veľkom orgazme ako ja. Ležali sme vedľa seba a dotýkali sa jedna druhej ako by sme sa chceli ubezpečiť, že toto je skutočnosť a nie len Virtuality a čas od času sme si tiež ochutnali bradavky a ja som si uvedomila, že od doby, čo som sa vydala, som nebola so ženou a ako mi tá žena moc chýbala. A navyše ma moc vzrušovali dotyky ich nôh odetých v silonových punčoškách. Bolo to na mňa asi vidieť, pretože sa Dorka spýtala, na čo myslím. Povedala som jej to a ona mi na to povedala, že ja som jej prvý, že vždy len o tomto dievčenskom milovanie len snívala. Vzali sme sa do náručia, chvíľu sa bozkávala, až sme zrazu zaspali.

Keď sme sa prebudili, už sa zotmelo a bol čas ísť na večeru

Pretože sme boli obe ulepenej a spotené, spýtala som sa Dorka, či pôjdeme pred večerou do vane alebo len pod sprchu. Trošku sa zamyslela, usmiala sa, a povedala, že radšej pod tú sprchu, pretože kto vie, či by sme sa tej večere vôbec dočkali. Keď som potom v taške hľadala čisté nohavičky, zadržala ma Dorka, že má pre mňa darček a podávala mi modré nohavičky, o ktorých z môjho rozprávania vedela, že som na tú farbu zaťažená rovnako ako ona je zaťažená na červenú. Pretože podobnú súpravu - červenú - som kúpila pre ňu, dala som jej tiež svoj darček. Obe sme sa zasmiali, ale znova ma zadržala, keď som si chcela vziať pančucháče, pokrútila hlavou na nesúhlas a podávala mi jeden pár pančušiek. "Neboj, sú samodržiace, pretože iné nenosím," povedala. Konečne sme prišli do jedálne a pani vedúca sa nám osobne venovala, pretože v ten víkend nemala moc hostí.

Po večeri sme išli na krátku prechádzky okolo penziónu aby som aspoň takto spoznala kúsoček kraja, kde žije má Dorka

Samozrejme, že sme sa držali za ruky a bolo nám jedno, čo si o nás okoloidúci myslia a úplne sme ignorovali poznámky typu "pozri, to sú lesby". No a čo, komentovala tieto poznámky Dorka a ja sa vrátila do čias, kedy dievča s dievčaťom vzbudzovali väčšiu rozruch. Po našej prechádzke sme sa vrátili do penziónu do nášho pelechu a obe si umiňovaly, že čas nám vymedzený strávime do poslednej chvíľky spolu.

Keď som vrátili do nášho dočasného domova, spýtala sa Dorka čo s načatým večerom?

Miesto odpovede som ju vyzliekla zo šiat a ona bola trochu vyvedená z miery, pretože vedela rovnako ako ja, že skončíme v pelechu. Čo však nevedela, bolo to, že mám pre ňu nachystané prekvapenie. Keď mala šaty vyzlečené a zostala len v nohavičkách, košieľke a punčoškách, nesmiem zabudnúť na podprsenku, zostala prekvapene sa pozerať, čo vlastne hľadám v mojej cestovnej taške. Jej pohľad bol pre mňa a pre bohov veľmi zábavný, pretože som vytiahla fľašu šľahačky a košíček s jahodami. Jej pohľad bol výrečný - samý otáznik, čo s týmto všetkým zamýšľam podniknúť. Nakoniec vyrazila: "Ale nemáme šampaň k tým jahodám."

Má odpoveď ju však dorazila, keď som jej povedala, že to šampaň síce mám tiež, ale dnes nie je na programe dňa

"Tak mi povedz, k čomu nám bude šľahačka a jahody, keď ja šľahačku k jahodám mať nemusím." Miesto odpovede som ju dala dole nohavičky, košieľku a samozrejme prebytočnú podprsenku a položila si ju do pelechu, ako ona popoludní mňa. Podložila som si ju vankúšmi a pozrela sa na ňu, trošku som ju roztiahla noženky a znovu sa na ňu, zadívala, bola rozkošná so svojím Spýtavým úsmevom.

Už som ju nechcela dlho trápiť a tak som ju na mušličku nastriekala šľahačku av ten okamih sa Dorke rozostrela v tvári úsmev v očakávaní vecí budúcich

To ale nevedela, čo mám ďalšieho v úmysle. Vzala som Jahůdku a vložila ju medzi jej prsia a pustila ju dolu a snažila sa ju chytiť v okamihu, keď sa ponorila do šľahačky. Mňa isté sa ten nápad moc a moc páčil, zvlášť, keď sa s chuť jahôd, šľahačky a jej mušličky zliali v jedno a ja som nevedela, čo je chutnejšie. Jahoda alebo klitoris? Nemohla som sa rozhodnúť čo JMI chutí lepšie a tak som chutila a skúšala tak dlho, až Dorke na opakovanie jej pokuse moc jahôdok nezostalo.

A k čomu bolo dobré to šampaň? To je už na ďalšie rozprávanie a snáď o tomto až nabudúce ...

Rozprávanie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky