Rodinný grupáč

Odpadla nám v škole posledná hodina, a tak ideme so sestrou skôr domov. Sme dvojičky a chodíme do ôsmej triedy. Keď sme prišli k domu, tak vidíme, že pred ním stojí otcovo auto. Pozreli sme sa po sebe a potichu sme vstúpili do haly.


Vyzuli sme si topánky a pokračovali po schodoch na poschodie, odkiaľ sa ozývali neurčité zvuky. Keď sme vyšliapali schody, tak sa zvuky ozývali zo spálne rodičov. Ako sme sa približovali, tak zároveň silneli. Už nám bolo jasné, čo sa tam deje. Dvere boli pootvorené a nám sa naskytol krásny pohľad na súložiaci rodičia.

Mamka kľačala na štyroch a otec ju zozadu šukal

Jej kozy lietali sem a tam a celkom slušne pri tom revala. Otec ju vždy spomenul po prdelce a to ešte zvýšila hlasitosť svojho prejavu. Tak sme tam stáli medzi dverami a pozerali na nich. Mne sa postavil klacek pri tom pohľade a segra si jednou rukou mačkala kozu a druhú mala pod sukňou v lone. Rodičia sme už viackrát počuli pri šukanie, ale ešte sme ich nikdy nevideli ako dnes. Chvíľu sme na ne pozerali a po chvíľke sme zišli dole. Tam mi segra vytiahla vtáka a vyfajčila mi ho a pritom sa urobila rukou. Už dlhšiu dobu spolu praktizujeme rôzne sexuálne praktiky aj Kukan do prdelky. Do kundičky máme strach, aby neotehotnela. Na to si počkáme ešte dva mesiace, až nám bude 15 a mamka jej vybaví antikoncepciu. Keď sme sa obaja urobili, tak sme buchla dole dverami a hlasno pozdravili. Za chvíľu prišiel dole tatko a pýtal sa, ako to, že sme tak skoro doma. Tak sme mu to vysvetlili a za chvíľku prišla dole aj mamka. Asi pol hodiny boli ešte s nami doma, ale potom povedali, že musia odísť ešte niečo zariadiť, a že prídu asi o siedmej večer a odišli.

Tak sme mali celé popoludnie pre seba, a keď sme boli tak pekne rozrobené, tak sme najskôr vliezli do vane sa vykúpať

Pri tom som Lucce vylízal kundu a ona mi ešte nahonila a vyfajčila péro. Potom sme sa odobrali do mojej izby a pokračovali v milovaní. Lucka mi podala gél a ja jej natrel riťku a vrazil som do nej svojho vtáka. Začala pekne kňučať a za chvíľku revala blahom. Tvrdo som ju šukal do zadku, môj vrece jej plieskal do kundy a ona si držala svoje pekné dvojky a mačkala bradavky. Jednou rukou si dráždila klitoris a zachádzal dvoma prstami medzi mokré lapličky, ktoré mala už dosť naakumulované. Po nejakej chvíli som ju vystriekal riťku semenom a pozeral som sa, ako jej vyteká z otvorenej prdelky a steká dolu na kundičku. Lucka ešte chvíľu zostala v tej polohe, ako jej odznel orgazmus a ja si šiel zatiaľ umyť chvost do kúpeľne. Zrazu som počul zvonček a Lucku, ako rozpráva s nejakou ženou. Vykukol som z kúpeľne a uvidel susedovu Báru, ako sa s Luckou dohovárajú. Tá je o rok starší ako my a už je poriadne prošukaná. Už niekoľkokrát sme ju mali doma v trojke a pripravila ma taky o panictvo. Křiknul som na ňu, aby išla ďalej, že sme sami doma. Bolo mi jasné, že to zase bude poriadna mrdačka. Vyšiel som z kúpeľne len s uterákom cez boky. Keď som videl Báry kozy v tričku, ktoré malo výstrih až k pupku, tak sa mi zase hneď postavil klacek a zdvihol uterák. Bára si toho všimla, pohladila mi ho a rozprávala, že by som ju mal ísť najskôr umyť chrbát do kúpeľne a už sa začala vyzliekať. Jej pevné trojky s veľkými skoro čiernymi dvorci a bradavkami ako čerešne sa krásne vynímali nad jej plochým bruchom, pod ktorým bola do hladka vyholená kunda.

Vliezla si do vane, ja som jej umýval chrbát, Lucka prišla a rukou ju privodila orgazmus a Bára mi pri tom stihla vyfajčiť a všetko spolykat

Potom sme sa všetci opláchli a išli do obývačky. Mali sme ešte najmenej tri hodiny času, než sa vráti rodičia, tak sme nijako neponáhľali. Sadli sme si a dohovárali sa, ako si to dnes všelijako urobíme. Pritom, ako sme sedeli proti sebe, tak si dievčatá prehrabávali kundy a klitoris a ja som si pomaly naháňal chvost. Obe začali po chvíli vzdychať a ich ruky začali rýchlejšie pracovať. Ja som tiež už cítil, že budem striekať, tak som vstal, postavil sa proti nim a po niekoľkých ťahoch som im celú dávku semena nastriekal na tváre. Obe súčasne zreval, myklo sebou a prežili si orgazmus. Potom si striedavo slízávaly moje semeno z ich tvárí. Keď sa očistili, tak mi chytila ​​Bára za vtáka, a že by chcela poriadne ošukať do prdelky. Kundu, že už má dnes pretiahnutou dvakrát, ale prdelka by to potrebovala ako soľ.

Nemal som nič proti, Lucka jej namazali zvierač gélom, niekoľkokrát ju pretiahla análnym kolíkom, a keď bola jej diera pripravená, tak som jej ho nasadil a zašiel do nej

Bára vzdychla, zarevala blahom a začala prirážať proti. To sa neobišlo bez silných a hlasných vzdychá a neskoršieho revu. Lucka na nás chvíľku pozerala, ale potom si ľahla pod Báru hlavou pod jej kundu a začala jej lízať. Barča sa zase ešte viac sklonila a začala lízať Lucku. Bolo to krásne Bzykanie a nemalo konca. Dievčatá si robili dobre všelijako a ja do Barco búšil, ako hluchý do brány. Bolo krásne je zo strany sledovať, ako sa ťahajú za kozy a bradavky a ako pri tom kričí. Zrazu som cítil šklbanie v slabinách a počas chvíľky sa do Barčiny prdelky valila ďalšia dávka spermií. Ani neviem, kde sa ho stále vo mne toľko bralo. Začalo vytekať z ešte otvorené prdelky a Lucka ho pod ňou slízávala. Barča sa priznala, že mala dva orgazmy, a že už bude musieť ísť domov, že niečo sľúbila mame, ale že si to zase čoskoro rozdáme. Išla sa ešte do kúpeľne umyť a odišla domov. My sme sa tiež opláchli a už sme si vzali na seba taký ľahký domáci úbor, ktorý prakticky nič neschovával. Segra v ňom bola ešte ďaleko viac sexi, ako keď bola nahá. Sadli sme si v obývačke a premýšľali, ako to urobiť, aby sme si zašukali s oboma rodičmi. Lucka túžila po otcovi chvosta a ja, keď som videl tú maminu kundu, tak som na nič iné nemyslel. Dohodli sme sa, že to necháme na naše narozky, ktoré už sú za pár dní. Lucka povedala, že to nejako s mamou zariadi, aby som to nechal na nej. Deň "N" sa priblížil av sobotu začali naše oslavy. Bol slávnostný obed, mamka dostala od otca veľkú kyticu a my sme dostali darčeky. Potom sme sa prezliekli do ľahkého domáceho oblečenia a ja som s mamkou robila chlebíčky a jednohubky a všetci sme zasadli v obývačke k oslave. Otec priniesol šampaň, mamka niekde vyhrabala vaječný. Že, keď nám je tých pätnásť, tak, že si s nimi môžeme trochu pripiť. Tak sme sedeli, rozprávali, popíjali a dobre sme sa bavili. Segra s mamkou ucucávaly vaječný a za chvíľku sa im obom plietli jazyky, až sme z toho mali s tatkom srandu. Zrazu sa segra mamky spýtala, kedy prišla o poctivosť, aké to bolo, či to nebolelo a či to bolo s otcom.

Obaja rodičia sa na seba pozreli a mamka jej to začala vysvetľova

Že jej ešte nebolo ani pätnásť, že to bolo s otcom, že boli obaja v sexe neskúsení, ale, že ju to nebolelo. Pomaly si začali na sex zvykať, vykonávať rôzne praktiky, až za dva roky do toho mamka spadla a potom sme sa narodili. Boli obaja ešte veľmi mladí, mamka musela nechať školu, ale dedo s babičkou to zkousli a pomohli. A od tej doby sú spolu a majú veľmi spokojný život a ten želajú aj nám. Segra chcela vedieť, aké praktiky vykonávali, ale to jej mamka nejako s vysvetlením obišla, s tým, že na to príde časom sama. Segra sa na mňa pozrela, mrkla a ja som začal sledovať jej počínanie. Sedela medzi rodičmi, a ako ucucávala s mamkou vaječný, tak začala robiť, že už je trochu pripiť. Začala hlučne rozprávať, rozkladať rukami a chvíľami sa váľať po jednom i druhom rodičmi. Otcovi si niekoľkokrát ľahla hlavou do lona a bolo vidieť, že sa mu postavil chvost. Potom sa uvelebila u mamky v lone, jednu ruku jej strčila pod šaty a nohy mala u otca v lone, kde mu nenápadne jazdila po chvosta. Mamka ju hladkala po hlave a otec jej hladil nohy a bolo vidieť, že ho to poriadne vzrušuje. Zrazu sa segra zdvihla a odišla do kúpeľne. Keď sa za chvíľku vrátila, ako by zatackal pred otcom, chytila ​​sa ho okolo krku a zišla po ňom až na zem a hlavu a ruky mala v jeho lone a zostala tak nehybne sedieť. Otec sa pozrel na mamku a povedal jej, že si Lucka chvíľu odpočinie a bude to dobré. Mamka mi požiadala, aby som jej pomohol odniesť do kuchyne riad, že to zatiaľ upraceme. Odišli sme s riadom do kuchyne a mama ho začala umývať. Ja som po chvíli nahliadol letmo do obývačky a videl som ako Lucka kľačí u otca s roztiahnutými nohami, otec jej drží hlavu a ona mu fajčí chvost a naháňa si kundu. Tak to mi vzalo dych a rýchlo som sa vrátil, aby sa tam nepozrela mamka a premýšľal som, ako ja to urobím s mamou.

Keď sme to umyli, tak mi mamka povedala, aby som si vzal stoličku a dal hore na skrinku dve krabice

Vyliezol som na stoličke a keď mi podávala krabice, tak sa jej viac rozhrnula šaty a jej veľké prsia, mala poriadnej päťky, pomaly vypadli z výstrihu. Ako som to uvidel, hneď sa mi postavil chvost a stál mame priamo pred ústami. Tá len úžasom Hekla, pozrela sa po mne a opatrne ma po ňom pohladila. Ten sebou ešte viac cuknul a ešte povyrástol, ale to už ho mamka držala v ruke a pomaly pohybovala predkožkou. Jednou rukou si vybrala jednu kozu a druhú mi ho vyslobodila z treniek. Keď uvidela moju lesklú hlavičku, neváhala a zasunula si ho do pusy. Zašla s ním čo najďalej a rukou mi zamilováva gule. Bol som ako uvidění. Segra síce vedela dobre fajčiť, ale mama bola špica. Za chvíľku som jej nastriekal plnú pusu semena a ona mi vtáka pekne očistila. Zliezol som dolu a šiel upratať stoličku a videl som, že ešte segra otcovi fajčí péro. Mamka prišla ku mne, pohladila ma po vlasoch a povedala mi, že som už poriadny mužský a jednu ruku mi vzala a položila na vybranú kozu a druhú mi položila do lona na klitoris a poriadne pritlačila. Všimol som si, že nemala nohavičky, asi boli s otcom dohodnutí na nejaké rýchlovke. To už sa mi zase chvost poriadne postavil, mamu som otočil, ohol cez stôl a zozadu som jej ho tam vrazil až po gule. Hekla, až som sa leknul, že to otec začuje a príde sa pozrieť, čo sa deje. Namiesto neho ale prišla segra, a keď videla, ako pigluji mamu, tak jej povedala, že teraz zariadi s otcom, aby ju zbavil panenstva.

Vrátila sa do obývačky, pustila dosť nahlas hudbu, aby nebolo počuť, ako mama u toho funí a vzdychá

Zrazu začala, že už to na nej ide, nech zrýchlite a že to môžem pustiť všetko do nej. Za chvíľku skríkla, až sa otec spýtal, čo sa deje, ale odpovedala, že sa len buchla a je to dobré. Počkala chvíľu, až z nej moja semeno vytieklo, obrúskom si poutierala kundu a išla do obývačky. Ja som tam išiel tiež a sadol si k segra. Tá si ešte utierala pusu od tátového semena a tvárila sa spokojne. Mamka sa trochu napila šampáňa, trochu vaječného a začala otecka hladkať a bozkávať. Zrazu sa po ňom zviezla az trenírok mu vybrala jeho vtáka a rýchlo si ho strčila do pusy a začala mu ho fajčiť. Keď mu ho po chvíli pekne nakúrili, tak ho vybrala z pusy, podržala ho nad vrecom a rozprávala segra, že tento čurák jej vtedy pripravil o poctivosť av živote jej len prináša radosť. A pretože nie je vraj žiadny sebec, tak že sa so mno o neho podelí, aby ma tiež pripravil o poctivosť, aby to bolo v rodine a bez bolesti. Otec na ňu pozeral ako na zjavenie, ale ona mu jasne povedala, že segra na to čaká a že je na ňom, aby ju pripravil do života. A aby som ja neprišiel skrátka, tak že nás oboch do všetkého zasvätí. Lucky sa spýtala, či už niekedy fajčila vtáka, inak, že jej to otec naučí a ma sa spýtala, či som už lízal kundu. Keď som povedal, že nie, tak si ľahla na chrbát, roztiahla nohy a jej kundu som mal pred sebou.

Vzala mi hlavu do dlaní, přistrčila si ju do lona a dirigovala si lízanie

Za chvíľu u toho revala ako saň az kundy jej pekne tieklo. Tak to bol začiatok rodičovského školenia. Keď obaja rodičia uznali, že by nám toto už išlo, tak sa začala pripravovať Lucka na prvý mrd. Položili sme ju na váľandu, mamka jej masírovala prsia a bradavky a ja s otcom sme sa venovali jej kunde. Keď už bola poriadne mokrá a zmestili sa do nej štyri prsty, ako bola uvoľnená, tak jej otec nasadil vtáka na kraj kundy a pomaly do nej začal zachádzať. Zdvihol jej nohy na ramená a ja som jej šimral na prdelce a mamka jej začala viac stláčať kozy a bradavky. Lucka už jačala slasťou, pretože už mala otcov žaluď v kunde a pomaly sa dostával ďalej a ďalej. Zrazu vraví otec mame, že už je na blane, že ju má na žaludi. Tak mu mamka povedala, nech sa niekoľkokrát povytiahne a potom prudko prírazov, aby sa blana pretrhla. Lucka bola napätá na prasknutie, otec jej krátkymi prírazov šukal a ja som jej strčil do prdelky kúsok prsta. Mama jej bozkávala na krk a mačkala kozy, keď zrazu otec rýchlo prirazil, Lucka skríkla a otec mal v nej celý chvost až po gule. Chvíľu zostal nehybne a po chvíľke začal pomaly Lucku šukať. Po niekoľkých pohyboch Lucka povedala, že to bolo krásne a že má pokračovať dlho a rýchlejšie.

Mamka si k nej kľakla a začala jej hladkať a bozkávať

Ja keď som uvidel vysadené maminu riťku a ako medzi půlkama pozerá jej mokrá kunda, tak som neváhal a hneď som jej ho tam napasoval. Otec sa na mňa pozrel, usmial sa a pokračoval v Kukan segra. Za chvíľku už obe dievčatá revali slasťou, ako keby ich niekto mučil. Obom sa dostavil silný orgazmus, mame som nastriekal plnú dieru a otcovo semeno si vysala mamka. Lucke povedala, že jej zariadi antikoncepciu, aby sa nemusela báť a vychutnávala si, keď sa plní kunda semenom, aké je to krásne. Po prvom spoločnom číslu sme sa išli všetci umyť a pokračovali celý víkend v Kukan. Konečne som sa taky dostal na ošukání segra a naozaj jej to bavilo a šukal veľmi dobre. Bolo vidieť, že z nej bude dobrá mrdkou, asi celá mama. Tak sme si užívali takto až do našich 18 rokov a boli sme všetci veľmi spokojní. Vymýšľali sme rôzne praktiky, rôzne spojenia a hrátky. Skúšali sme zväzovanie, ľahké SM, šukal sme v dvoch, v troch i v štyroch a to sme si so segra ešte mimo to pozvali občas nejaké kamarátov a kamarátky a to bolo potom super. Vydržali sme šukačka tri dni a bolo nám božsky. Ale čas bežal a obaja sme sa naraz zamilovali a po roku bola spoločná svadba. Od rodičov sme sa odsťahovali, ale občas sme prišli na návštevu a zase si pripomenuli staré časy.Asi po roku a pol sme spracovali naše drahé polovičky, že sa musí tiež zapojiť do rodinného sexu. Chvíľu im to trvalo, ale podarilo sa. Tak sme na mamine narodeniny naplánovali prvý rodinný grupáč a bolo to niečo úžasné. Tu sme len objavili, čo v tých našich polovičkách máme za poklad. A tak každý rok na mamine narodeniny jazdíme na spoločný rodinný grupáč a nemôžeme si to vynachváliť. Až si to raz zažijete, tak uvidíte, ako je to nádherné a vzrušujúce.

Rodinný grupáč


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky