Pusinky so šľahačkou

Už ste sa pustili do pečenia vianočného pečiva? Nielen pre tých, ktoré príprava cukroví otravuje a nevidí na ňom nič zábavného, ​​je určený tento recept na netradičné pusinky so šľahačkou.


SĽUB ochutnávky

Ja osobne pečiem rada. Aj preto začínam už na konci novembra, aby som mala čas vyskúšať nové druhy pečiva a tešiť sa z atmosféry blížiacich sa Vianoc. Ako sa dočítate ďalej, občas okrem pečivo upečiem aj niečo celkom iné ... Ako napríklad tento diabolský recept sladké pochúťky, ktorú som sa rozhodla pohostiť svojho miláčika ...

December sa vtedy nakláňal k svojej polovici. Na svet vonku sa znášal biely sneh a domy a ulice ovládala vianočná atmosféra. Bola som v ten deň sama doma, a ako sa manžel vrátil späť, trávila som čas svoju obľúbenou činnosťou - vymýšľaním a skúšaním nových receptov na vianočné pečivo.

Spomínam si, ako som vtedy bola silne nadržaná a nemohla sa dočkať manželovho návratu. Väčšinu dňa som sa preto zaoberala menej cnostnými úvahami, ako sú blížiace sa sviatky narodenia Pána. Počas pečenia koláčov som však dostala nápad. Uvidíme, ako sa bude páčiť manžílkovi, povedala som si a zdvihla mobil. Do SMS správy som mu napísala o zaujímavom receptu na pusinky so šľahačkou, ktoré mu rada pripravím pod tou podmienkou, že aspoň jednu zje, aj keby sa mi prvýkrát úplne nepodarili. Poznám dobre svojho manžela a ešte lepšie jeho maškrtný jazýček, ktorý neodolá žiadnemu sladkému pokušeniu. Jeho odpoveď, že sa teší a takto potvrdzuje našu "dohovor", pre mňa teda nebola neprekvapujúci. No, uvidíme, ako ti bude chutiť, usmiala som sa a začala s prípravou.

PRÍPRAVY

Upratala som našu priestrannú kuchyňu, rozmiestnila aromatické sviečky a na stôl prestrela šarlátovo červený obrus. Potom som sa vydala do skrine a vybrala svoje top sexy prádlo, ktoré si obliekam iba pri výnimočných príležitostiach. Bol to môj dvojdielny krajkový komplet červenej farby. Cez neho som prehodila kuchársku zásteru a tepláky na doma, aby môj pravý zámer nebol hneď zo začiatku prezradený.

Zostávalo len vyčkať príchodu môjho stravníka.

TAK TROCHU INÉ PEČENIE

Keď sa ozvalo odomykanie dverí, všetko som ešte pohľadom skontrolovala a vydala sa privítať svojho miláčika. Pobozkali sme sa a objali. Milujem muža v oblekoch, a preto si manželove príchody z práce zakaždým užívam. Tentoraz som však pritvrdila. Sotva si vyzul topánky, už som mu povoľovala kravatu a rúk zašmátrala v jeho rozkroku. Usmial sa na mňa, ale nenechala som ho vydýchnuť. S jazykmi blúdiacimi v našich ústach sme sa vzájomne hladili a naše prsty schádzali nižšie a nižšie. Keď som zacítila, že je jeho vták už dostatočne vzrušený a tvrdý, chytila ​​som ho za kravatu a odvliekla si ho do svojho útočiska.

Spýtala som sa, či už sa teší na svoju sladkú odmenu po celodennej námahe. Samozrejme odpovedal kladne, ako by taky mohol inak. No dobrá, odpovedala som, a kým sa posadil na kuchynskom stole, kľakla som a rozopla mu rázporok. Pevne som zovrela jeho už vyslobodenie tvrdý žilnatý chvost a vtlačila ho do úst. Pečenie mohlo začať.

Orálny sex obaja zbožňujeme. Ja osobne si "fajčenie" sama veľmi užívam. Ide pre mňa o šialene vzrušujúce akt, ktorý rada posúvame túto až do úplného konca, do poslednej kvapky semena, ktoré vždy musia skončiť v mojich ústach alebo na mojej tvári ...

Tentokrát som si ale chcela tiež niečo užiť. Teda som ho vyzvala, aby ma vyzliekol. On však najskôr spočinul v nemom úžase nad mojimi krivkami, zvýraznenými šarlátovými bikinami. Až potom sa na mňa vrhol a na chvíľu sme si vystriedali role. Nenechala som ho však vylizovať moju kundičku dlho. Zúfalo som ho potrebovala cítiť v sebe, hoci som si uvedomovala riziko, ktoré by mohlo ohroziť môj plán.

Preto som ho síce nechala zaboriť do mojej vlhkej lasturky, ale v polohe spredu, u ktorej viem, že má s dosiahnutím orgazmu problémy. Avšak som si tie chvíle užívala. Zároveň som ho musela neustále strážiť a kontrolovať, aby sa mi náhodou neurobil skôr, ako potrebujem. Kedykoľvek začínal zrýchľovať tempo prirážanie, musela som svojho žrebca zase usmerniť a skrotiť - aj keď naozaj veľmi, veľmi nerada. Holt, nemajú to šéfkuchárky ako ja niekedy vôbec ľahké.

Pusinky so šľahačkou


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky