Prvýkrát v troch

Poznali sme sa všetci od malička a bývali sme v jednom činžiaku. Ja, Peter, Pavol a Lucka. Chodili sme spolu už do materskej škôlky a od prvej triedy na základku. Väčšinu voľného času sme trávili spolu. Jeden bez ďalších dvoch sa pomaly nikam nepohol.


O Lucku sme sa starali ako správne strážcovia, aby sa jej nič nestalo

Roky utiekla a zrazu sme boli na druhom stupni. Z Lucky sa pomaly stávala pekná holka, so všetkým, čo k nej malo patriť. Ja s Pavlom som tiež už vedel, že to nemáme len na čůrání, a tak sa naše debaty a rozprávanie začali pomaly stáčať na tému erotiky a sexu. Lucka to najskôr niesla dosť ťažko a jej stud jej o tých veciach nedovolil hovoriť, ale časom ju to prešlo. Tak sme pomaly začali rozoberať ľudské telo podľa anatómie. Pavel zohnal niekde nejakú knižku, kde bolo na niekoľkých obrázkoch namaľované mužské a ženské telo a pri prezeraní sme došli k záveru, že by bolo lepšie, keby sme si to pozreli na sebe. Lucka najskôr o tom nechcela ani počuť, Nadala nám do sprosťáků, ale za niekoľko dní zmenila názor a tiež s tým súhlasila. Dohodli sme sa, že pôjdeme do starej stodoly, tam je čerstvé seno a budeme tam mať pokoj na prezeranie. Pavel vzal sebou tú knižku, pretože tam bolo všetko popísané a my, žiaci siedmej triedy sme vyrazili do stodoly. Upravili sme v sene také hniezdo a Pavol povedal, že sa teda musíme vyzliecť, aby sme začali.

Moc oblečenie, vzhľadom k teplému počasiu, sme na sebe nemali, tak sme boli počas chvíľky všetci nahí

Pozreli sme sa na seba a začali sa smiať. Lucce začali už pekne rásť prsia, mala je také špicaté a dosť znateľné bradavky. Kundičku mala jemne ochmýřenou tmavými chĺpkami. My sme tie naše pindíky mali tiež obrastené ochlpením a ich veľkosť bola celkom slušná. Tak sme prčítali, čo kde na pohlavie je, ako sa to nazýva a akú to má životnú funkciu. Najskôr sme preberali muža. Keď sme čítali o žaluďa, hrazdičke a predkožke, chcela Lucka vedieť kde to je a ako to vyzerá. Tak som jej to ukázal, pretiahol predkožku cez žaluď a ukázal aj hrazdičku. Pozrela sa ešte na môjho pinďoura a na Pavlova, vzala mu ho naraz do ruky a začala pomaly sťahovať predkožku. Jeho vtáčik na to rýchlo zareagoval a začal pekne rásť. Lucka na to pozerala ako na zjavenie a moc sa jej to páčilo. Môj vtáčik sa tiež postavil, a tak sme pred ňou stáli obaja s trčiacimi už veľkými vtákmi. Druhou rukou chytila ​​môjho a začala tiež preťahovať predkožku. Moc sa jej to páčilo a začala nám je pekne naháňať. A ako tak pokračovala a rozprávala pri tom, ako sa nám krásne hojdajú vrecká a ako nám stvrdli, tak zrazu z Pavlova vtáka vystrelilo semeno priamo na Luckinej tvár. Zľakla sa a pustila mu vtáka a otočila sa na mňa. Ja som tiež vystříknul a pristálo jej to na prsiach. Bola z toho trochu vedľa, ale preniesla sa cez to so smiechom. Tak sme mali pánske predstavenia za sebou a teraz to čakalo Lucku. Tá si sadla a Pavol začal čítať.

Začínal od pŕs a postupne až na prirodzení

Tak nám Lucka predviedla a pretrel si kozičky a pokrčila bradavky, ktoré sa jej trochu zduřily a mala je ako hrášok. Potom sme pokračovali cez bruško ku kundičke. Prešli sme Venušin pahorok a priblížili sa k čiarke, ktorá uzatvárala vstup do pošvy. Podľa toho, čo Pavol čítal, Lucka robila. Roztvorila veľa nohy a pomaly si rozvírala svoje pysky, ukázala, kde je klitoris a ako sa po niekoľkonásobnom pohladenie pysky prekrvujú a nabehnú. Tak sme si to obaja odskúšali, zastrčili sme ju prsty do kundičky a Lucka začala u toho vzdychať a povedala nám, že je to krásne, či by sme jej to mohli ešte chvíľu robiť. Tak sme sa striedali v naháňania kundičky a Lucka bola spokojná. Trochu sebou zacukal a povedala, že to zatiaľ stačí, že to bolo krásne. Naši vtáky sa pri tom postavili a pozerali na Lucku. Mala je skoro pred očami, a tak si pre oba siahla a zase ich začala naháňať. Ja som jej povedal, či by si ich nechcela vziať do pusy, že je to vraj vzrušujúce. Lucka sa mi pozorne pozrela na žaluď a nesmelým pohybom si ho približovala k pusinke. Najskôr sa len tak dotkla pier, potom jazykom Oblizla hlavičku a pomaly si ho začínala strkať do pusinky. Chvíľu ho tam mala a niekoľkokrát bolo cítiť, ako ho ohrýzali a stlačila zuby, potom ho vytiahla a zobrala si zase Pavlova vtáka. Tak sa to opakovalo, až sme sa jej zase vystriekali do pusy.

Začala jačať, že to nechce, ale keď trochu prehltla a ochutnala zvyšok semena, tak jej to zachutilo a povedala nám, že je to dobré

Tak nám oba vtáky pekne olízala. Keď tak sedela s nohami od seba a jej ružová kundička bola trochu roztiahnutá, tak som jej povedal, že ju zase teraz my pekne vylížte kundičku. Ja som začal a počínal som si dosť neohrabane, ale podľa vzdychov, sa to Lucke páčilo. Stlačil som jej tiež niekoľkokrát klitoris a ona to prežila s výkrikom. Za chvíľu som popustil miesto Pavlovi, a ten sa tiež pekne snažil, čo bolo poznať na vzdechách, ktoré Lucka vydávala. Ešte chvíľu sme si takto hrali a striedali v rôznych praktikách, ktoré sme práve objavili a ako sme šli domov, tak sme zistili, že sa Lucka naučila slušne fajčiť, aj keď sme ani jeden nevedeli, ako to vyzerá od nejakej staršej a skúsené dievčatá, ale páčilo sa nám to a boli sme spokojní. Taktiež aj Lucka s lízaním kundičky a hneď povedala, že si to budeme musieť častejšie takto opakovať. Tak sme nevynechali ani jednu príležitosť na to, aby sme ju nemohli přelíznout a ona nás vyfajčiť. Po prezretí nejaké porno literatúry, sme začali Lucku pomaly pripravovať na sex do prdelky. Opatrili sme si gél a zakaždým sme ju pekne prstami tú jej riťku pretiahli. Tá bola veľmi spokojná a veľmi sa jej to páčilo. Čas bežal av ôsmej triede sme už Lucku pretiahli do prdelky svojimi vtákmi a začali sme ju do nej pravidelne šukať. Jej sa to veľmi páčilo a chcela to treba štyrikrát za sebou. Tiež jej fajčenia už bolo výborné, a tak sa nám o naše vtáky dobre starala. V deviatej triede sme všetci oslávili pätnáste narodeniny a dohovorili sme sa, že všetci naraz prídeme o poctivosť.

Tak sme si dohovorili jeden deň, kedy moja rodičia boli cez víkend v práci a zišli sa u nás

Lucku sme pekne rozdováděli, prehrablo jej kundičku poriadne prsty, vylízala, a keď už prosila, že tam chce vtáka, tak sme si strihli s Pavlom, ktorý začne. Vyhral a chopil sa diela. Ja som si postavil Lucce k hlave, cytil ju za kozy, ktoré vyrástli do pekných pevných dvojok a stláčal jej bradavky, zatiaľ čo Pavol ju zdvihol nohy, doširoka jej ich roztiahol a začal do nej zachádzať so svojím vtákom. Lucka u toho jačala, že to bolí, ale ja ju stále utešoval, že to prestane, že to musí teraz vydržať. Pavlovi to stále nejako nešlo preraziť blanu, tak som na neho kývol a naznačil, že musí tvrdo a rýchlo. Tak ho asi dvakrát zhlboka a zrazu prudko prirazil, Lucka strašne zarevala a ja som videl, že v nej zmizol Pavlov chvost až po gule. Chvíľu v nej zostal nehybne, potom ho z nej vytiahol a bolo vidieť niekoľko kvapiek krvi a vtákovi. Ja som zatiaľ prešiel k Lucke k nohám, zdvihol ich na ramená a vrazil do nej svojho vtáka.

Trochu zajačala, ale po chvíľke začala hýbať zadkom a za niekoľko minút už dobre prirážal a vzdychala slasťou

Keď som cítil, že budem, tak som ho vytiahol a nastriekal jej semeno na brucho. Tá si ešte strčila dva prsty do kundičky a rýchlo sa dorobil. Potom si sadla, obaja nás objala, pobozkala a povedala, že je moc spokojná a šťastná, že sme jej to urobili. A od tej doby sme pravidelne prevádzkovali sex v troch na všetky spôsoby. Po posledných prázdninách sme sa rozbehli do rôznych škôl, ale keď sme sa všetci zišli doma, tak sme ešte tri roky spolu vždy poriadne užívali sexu v trojici. Bolo to nezabudnuteľné, ako nám to dlho vydržalo a dodnes na to radi spomíname.

Tento príbeh je podľa skutočnosti zo šesťdesiatych rokov min.století.

Prvýkrát v troch


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky