Prvosienky

A akosi to evokovalo prostredie domova. Keď už sme pri tej naivity, ani Radka, ani Květa zrovna moc rozumu nepobral. Nerobilo im to vôbec žiadne starosti, žili si celkom spokojným životom, obe sa v blízkom meste vyučil, jedna kaderníčkou a kozmetičkou.


A pracovali v jednom salóne, kde celý deň skôr kecali o všetkom možnom, než že by sa nejako zapotil u práce

Ale späť k petrklíčům. Bolo krásne ráno a obe sa tešili, až budú orosené kvetinky trhať a ukladať do košíčka. Urobilo sa teplo, slnko rozohrievali les, a onedlho sa pred nimi otvorila čistina posiata trsy žiarivo žlté. Obe spontánne zavýskly a pobiehali po lúke sem a tam, mali číru radosť z takéhoto zistenia. Po pol hodine mala každá svoj košíček plný, niekoľkých kvietky sa ozdobili účesy i dekolty, ale stále sa im ešte nechcelo ísť späť do dediny. Radka navrhla, že by bolo moc osviežujúci ísť k neďalekému potôčiku a vyplákať si tam špičky nôh, presne ako keď boli mladší.

Květuše nadšene súhlasila

U potoka si sadli na breh, ktorý bol našťastie suchý, vyzuli si topánky a Machala si bosé nohy v studenej čistej vode. Zrazu Radka ukázala niekam medzi stromy a zajakavo zašepkal: Hej, Květuše, videla to? Mne príde, že som tam niekoho videla. Květa naťahovala krk a po chvíľke tiež zazrela, že niekto sa schováva za blízkym smrekom. Obe chvíľu špekulovali, kto to asi môže byť, či nejaký turista alebo pytliak, alebo snáď niečo horšieho. Tak sa zabrali do hovoru, že si vôbec nevšimli, že sa postava priblížila a schováva sa teraz za mohutným kmeňom iba niekoľko krokov od nich.

A zrazu ten človek vyskočil spoza stromu a odhalil sa tak ich zrakom

Bol to vysoký muž, ani starý, ani mladý, a keď sa myslí odhalil, tak naozaj odhalil: rozhrnula široký kabát, ktorý mal na sebe, a vystavil svoje úplne nahé telo. Zavlnila sa v bokoch a obe ženy vytreštenými očami sledovali, ako sa mu v húštine chlpov pod bruchom pohojdáva jeho penis. A keď muž videl ich šokované výrazy, penis mu začal tuhnúť a dvojnásobne sa zväčšil, až stál v plnej dĺžke. Radka a Květa sa zľakol a začali kričať, jačali na neho, nech je nechá na izbe s takou monštruózne kladou, nech ide preč, že sa ho bojí. Exhibicionista sa otočil av okamihu zase zmizol za nejakým stromom.

Obe si zamyslene zase začali cakat nohy v potoku

Aj keď sa zľakli, vôbec ich nenapadlo, že by snáď mali utekať ... Po chvíli mlčania sa Květuše, ktorá bola ešte o niečo hlúpejší, ozvala: Ty, Radko, čo myslíš, že bol ten chlapík zač? Potom sa dokonca zasnila, že by ju zaujímalo, či chlap, ktorý má tak veľké péro, dokáže tiež dobre a dlho sústo. Radka sa takého téme rada chopila, a tak obe nakoniec dospeli k názoru, že ho nemali odháňať, ale trochu si ho vyskúšať. Květa zavolala: Hej, pane úchyl, my už sa vás nebojíme, mohli by ste sem zase prísť?

A čuduj sa svete, ten pán úchyl sa objavil a váhavo prišiel až k nim

Radka s ním začala rozprávať dosť Šibalsky, chcela, aby zase rozhrnula ten svoj kabát. Urobil to a obe si ho prezerali, tentokrát už ale erekciu nemal, a tak jeho penis vyzeral celkom neškodne. Radka si vyhrnula sukňu a ukázala mu celé svoje dlhé pekné nohy. Květa ju nasledovala, rozopla si podprsenku a ukázala svoje kozičky, takto sa pred ním vyzliekali a provokatívne nakrucovaly. Nakoniec boli úplne celé nahé, sedeli na brehu s roztiahnutými nohami a bavili sa tým, ako chlap nemôže spustiť oči z ich klinov.

A v rozkroku sa mu začínalo niečo diať, stále ale nebol stoporený do plnej dĺžky ako predtým

Pohľadom zavadil o košíčky s Maxana a požiadal ich, aby si každá niekoľko kvietkov vzala do rúk. Hlbokým hlasom prehovoril: Chcem vidieť, ako budete mať tie kvapky na kožu ... Radka aj Květuše si teda vybrali každá niekoľko kvetiniek a začali si nimi prechádzať po pažiach, po bruchu, po stehnách, po prsiach a nakoniec aj v lone. Po kytičkách zostávala mokrá stopa, presne tak, ako to exhibicionista chcel vidieť. Začalo to na neho pôsobiť a vzrušil sa tak, že jeho péro pripomínalo nejakú mocnú zbraň. Sám sa natiahol pre kvety a jazdil si tými Maxana v okolí vztyčeného klacku. Slasťou u toho přivíral oči a zhlboka vzdychal, ako by to bol ten najlepší pocit na svete.

Potom si prvosienky pritisol k penisu po celej dĺžke, a začal si ho všelijako trieť a naháňať

Sledoval mladé ženy pred sebou, ktoré pokračovali v dráždivom predstavenie len pre neho a tiež si začali pomocou kvetín dráždiť svoje klitorisu. Potom muž mocne vykríkol a začal striekať mohutné prúdy semena. To dopadalo priamo na košíčky s kvetinami a nechávalo na nich husté biele škvrny. Keď dostříkal, v očiach sa mu zrazu akoby rozsvietilo. Prudko pustil pochrámanej prvosienky na zem, zapol si kabát a dlhými skokmi odbehol niekam preč a už sa nevrátil, nech na neho Radka volala, ako chcela. Keď už sa nevrátil, Květa s Radkou sa obliekli, niekoľko prvosienok, ktoré boli najviac zasiahnuté spermiami, nechali na brehu, zvyšok si niesli so sebou a odchádzali spokojné po tak zaujímavom zážitku domov.

Prvosienky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky