Postavenie

Som to azda nemal pol roka alebo čo, nadrbanej som až hanba a chvílema sa mi už dělaj mrákoty pred očami, napr keď uvidím nejakú poriadnu babu. Hlavne cez deň, v práci, keď okolo prejde Julie, zastaví sa Markéta, tak to som koľkokrát ako na tŕní.


By som ho snáď zo zúfalstva strkal aj medzi matračky, čokoľvek (!)

Čo by mi aspoň na chvíľku pomohlo zbaviť sa toho hroznýho pretlaku. A ja vám vážení poviem, prečo toto kurva vzniklo! A že som sprostej ... Povýšili ma. Áno, povýšili ma v práci a beriem vyšší plat! Hurá, je to fuckt paráda! Predstavte si, že ma v práci povýšili tak, že mám čím ďalej viac zodpovednosti a činností, čím ďalej viac starostí, čím ďalej viac vecí na stráženie, čím ďalej viac papierovania a klikanie u kompu, hrôza! Jo, presne tak. Som takovej ten pán Veledůležitej, niečo medzi generálnym riaditeľom a vedúcemu pracovných skupín, ktorí říděj "manuály". Sa nezastavíte! Keby som bol manuál, tak si odkrouhnu svoju smenu a potom mám času habadej, šukat môžem ako zjednanej, kedy sa mi zachce. No prosim. Keby som bol naopak generálny, tak by som si taky mohol užívať ako chcem, pretože okrem ohromne důležitejch rokovaní sa človek takého razenia predsa môže "odreagovávať" ako chce, že áno! Že áno! A ja? Som ten schvácenej pán odpovedia, kterej plní často nereálny príkazy zhora, tlmočí je tým reálnejm dole, potom tým hore opatrne tlmočí nasranost tých dole, že robiť 2x viac za rovnaký prachy nie je ich hobby, proste je stále v konflikte těchhle dvoch svetov. Prichádzam do práce dosť skoro ráno a domov sa vraciam - úplne znavenej - dosť neskoro večer ... a ... a viete, čo to znamená? Nazýva sa to tzv pravidlo beznohýho brata Došukalsi ... a to pravidlo znie: "So zvyšujúcim sa (rastúcim) postavením (v spoločnosti) sa komplikuje možnosť alebo príležitosť postavenie (erekcie)". No čo tomu hovoríte, taký pravidlo ste nepoznali, čo? Čo? Tak čo, páni, spoznávate sa? Kolipak vás je?

Tý vole, kde sú tie časy, keď som mal ČAS?

Kedy som mal čas a postavenie si udrieť nejakú peknú babu cez riťku a potom aj postavenie jej ukázať ...? ... no ... to ... potešenie? Spomínam si, ako za mnou raz prišla vnadná blondína Simča, vtedy ešte sekretárka (ako ju vyhodili pre prílišnú "vyberavosť"), mala iskričky v očiach a takovej ten kulišáckej úsmev, a zatiaľ čo rádoby varila kávu, Spona mi zips na nohaviciach a dráždila rukou péro tak, že som to nevydržal, zamkol, tú trýzniť ​​ohol vzadu o stôl na kvety a poriadne jej to zozadu urobil. Párkrát sme sa takto predbiehali, kto skôr. Alebo moja žena, keď mala to svoje "lepšie obdobie" a bola zase späť v sexuálnom svete po tom, čo pred x rokmi porodila naše prvé dieťa, často bola doma, na mňa natešená až hanba. Pamätám sa, ako mi kúpila sexi tangá a chcela, nech jej urobím doma striptíz na stole. Keď som odmietol, vybalila na mňa novýho robertka zo sady "in & out", kterýho keď som videl, dostal som takú chuť jej poriadne napelášit, že ako som po nej chňapol, skoro ani pohľad. Roztiahol som jej nohy nech chcela alebo nie, stiahol som jej krajkový nohavičky a poriadne jej s robertka pretiahol tú jej kundu. Jačala ako spanilá Ruženka, ktorá sa ustavične pichá o tŕň. Ma u toho stál ako kolík k mladýmu stromčeka do záhrady a keď som jej uvaril tým novým nástrojom pár orgazmov, tak som do nej zašiel s takou chuťou, ako by to snáď nebola ani moja manželka! Alebo si spomínam ako pre našu firmu na slávnostnom večierku zamašírovali mažoretky, tá jedna ohnivláska z druhý rady mi dávala signály potom celý zvyšok večera a nakoniec som sa s ňou po búrlivým zakončení tyhle noci na firemných záchodkách schádzal tak dvakrát do mesiaca u nej v byte a robil jej to zakaždým na jinej spôsob. Tá jej uniforma bola neodolateľná a to jej telo! Láskal a potom by som ho aj mrdal od rána do večera ... mno ... hm ... ale čo teraz? Všetko stojí za deravý grešli! Som vystresovanej, nemám čas, keď by sa mi mohol postaviť, tak on nemá chuť, a to aj vo chvíľach, keď ja ju mám, keď už mám státie, nie je komu ho predviesť ... Kurva, čo je tohleto za stav? S manželkou sme sa rozišli, no vlastne ma vyhodila z bytu, že prej som jej vymenil za tie svoje zamestnancov a kanceláriu, a že si to radšej bude robiť tým svojim lesklým latexovým. Bývam v Garson ob blok a keď prídem v noci domov z práce, akurát zakopne o matrac a spím.

A v tej dobe, v spánku, spriadajú plány na to, ako túto frustrujúce a frigidné situáciu vyriešiť

Vždy vezmem fáro, zakaždým nejakú inú značku, a vyrazím s ním za mesto do jednej odľahlý štvrti. Je tam nočný klub, volá sa U Madonny. Ten bar zerem úplne celý aj s jeho pravidelne ožralýma pobudama. Cejtím sa tam hrozne dobre, som tam ako doma. Dám si pri bare škótsku s ľadom, jednu alebo dve, pokecám so sexi červenovlásky Žofiou a čakám, až príde na scénu. Áno, až príde ONA. Je kráľovnou každého, môjho večera, a nielen večera, je kráľovnou celeho toho klubu, celeho nášho posraného mesta, celeho sveta je kráľovnou! Odhalí ju dlhá pauza. Stlmí svetlo a zažnú červenkastej diódy. Pustí energickú hudbu s výrazným rytmom a ona sa objaví, zakaždým inak ... vždy je ale hrozne sexy. Sledujem každú jej krivku, každý jej pohyb a mám pri tom strašne veľkú erekciu. Mám obrovsky vypnutý nohavice. Potom ju odvediem hore do izby. Robí striptíz len pre mňa. Chvíľu mi fajčí môjho ztuhlýho vtáka, v guliach sa mi varí tekutina lásky a ja sa nemôžem dočkať, až to zo seba dostanem von, resp. do nej. Keď už to vzrušenie nemôžem vydržať, vrhnem sa na nej a začnem ju vášnivo milovať, bozkávam jej, šuká jej, zarazíte do nej .... až do rána!

A kurva, 4:45, zvoní budík, musím do práce alebo ma šéf ... eh!

Postavenie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky