Pohľad z okna

Pozerala som z okna von. Prechádzal tam nejaký 40 ročný chlap. Zazrel ma v okne, čo nemám rada a oblíznul si pery. Trhnutím som záclonu vrátila späť. Úchyl, pomyslela som si. A to som netušila, akú pravdu som povedala.


 

Bola mi zima a ja sa rozlietané vracala z tréningu

Od autobusu je to celkom diaľka, ale už som sa naučila chodiť od zastávky sama. Všetky dievčatá, bývali na opačný strane, takže tieto dlhé "prechádzky" pre mňa neboli ničím výnimočným. Napriek tomu som sa ponáhľala, aby som ešte stihla našprtat nejaký slovíčka z angličtiny. Spomienka na našej idiotskú učiteľku, mi vyvolal na tvári úsmev. Nevšimla som si tieni prechádzajúceho dva metre odo mňa. Udialo sa to naraz a ja nestihla akokoľvek sa tomu postaviť. Chytil ma zozadu za pusu, aby som nekričala. Dostala som šialený strach. Pred očami sa mi odohrali fotky tých znásilnených a mŕtvych žien. Hodil odo zo mňa nejaký vrece. Urobil to všetko tak rýchlo šikovne. Potom ma hodil do auta. Myslela som ... Nie, cez strach som nedokázala ani myslieť ...

Zacítila som tvrdosť zeme. To so mnou hodil. Strhol zo mňa vrece

"Prosím vás, nechajte ma na pokoji, dám vám toľko peňazí, koľko budete potrebovať," kričala som úpenlivo.

"Nechcem peniaze," zašepkal hrozivým hlasom. Ležala som v akejsi miestnosti, bola prázdna práve tak, ako moje myšlienky. Srdce mi bez prestania prudko búšilo. Škrtol zápalkou a zapálil si cigaretu. Až, keď ho koniec tabaku ožiaril a ja v ňom spoznala toho chlapa z rána.

"Vy," povedala Hermiona takmer som.

"Nepáčilo sa ti snáď moje gesto ráno, za nechuť \'sa platí, dievčatko," zasmial sa chladne. Potiahol si a nevyfajčené cigaretu hodil do kúta. Znenazdania mi priletela facka.

"Čo ty kurva, čo sa budeš ošklebovat, ja ti ukážem, že budeš plakať ponížením," skríkol. Strhol zo mňa oblečenie a v tme si ma prezeral. Vytiahol čurák a chytil ma prudko za vlasy.

"Kur!" Rozkázal ticho. Vyhŕkli mi slzy. Neochotne som si ho strčila do pusy. Nikdy som nefajčila, tak som len jazdila ústami po jeho čurák.

"Tomu hovoríš fajčenia?! Poriadne SAJ, ako by si mala lízatko," porúčal dál.Začala som sať, až sa mi zdvihol žalúdok. Zjavne si to užíval, pretože ma čím ďalej viac mlátil do hlavy, až som cítila, že líži aj krv.

"Neubližujte mi," zašepkala som chabo. Aj cez tú tmu som videla jeho pohľad.

"Vzrušuje ma to," povedal. "Tu velím ja." Strčil do mňa a zvalil ma. Všetky moje snahy na spásu boli prerušené jeho silou.

"Tak ty budeš odporovať?" Zachechtal sa a ja cítila pach dymu z cigarety. Uhryzol ma do bradavky, až som myslela, že mi ju prehryzol. Bolesťou som kričala.

"RVI!" Kričal na mňa tiež. "RVI, že to chceš!"

"Chcem ... to," plakala som. Svojou hrubú rúk zajazdil, tam kam ešte nikto okrem mňa nesiahol.

"Máš ju mokrú," zašepkal prekvapene. "Tebe sa to páči, ty kurva!" Ja skôr mala pocit, že som sa počůrala strachom. Svýho nadrženýho vtáka strčil do mojej nevinné prcinky. Myslela som, že sa bolesťou rozkočím. Najížděl do mňa, mlátil ma hlava nehlava. Myslela som len na to, či už to skončí. Akokoľvek ...

Pohľad z okna


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Pohľad z okna

Česká Lípa 1 Nový Bor Mimoň Doksy Česká Lípa 2 Cvikov Stráž pod Ralskem Kamenický Šenov Zákupy Žandov u České Lípy Brniště Dubá Horní Libchava u České Lípy Nový Oldřichov Sloup v Čechách Provodín Zahrádky u České Lípy Jestřebí Dubnice pod Ralskem Horní Police