Pani s nenasytnými dierami

Bol som nedávno svedkom situácie, ktorá mi úplne vzala dych. Bývam na panelákovom sídlisku ao tom, že v protiľahlom dome býva dve lesbičky, som vedel. Vedel to každý, pretože tie ženské sa tým nijako netajili.


Pokojne si vykračovali po sídlisku ruka v ruke, sadli si na lavičku a tam si dávali nežné bozky

Niektorým ľuďom ich správanie vadilo a odsudzovali je, mne teda nijako nevadilo. Skôr ma zaujímalo, ako funguje tá ich domácnosť, kto sa stará o technické záležitosti, kto varí, a hlavne kto preberá iniciatívu v posteli. Videl som na internete veľa videí, na ktorých sa spolu maznala dve dievčatá, ale u týchto žien, v reáli, som si to jednoducho nevedel nejako predstaviť.

Aby som ich ešte trošku opísal - obe už neboli žiadne mladica

Myslím, že im bolo dosť cez tridsať alebo pokojne aj cez štyridsať. Tipoval by som to na nejaké dievčatá, ktoré v manželstve zistili, že sú proste inak orientované, a tak sa rozviedli, našli si svoj náprotivok a rozhodli sa už svoje prirodzené pudy neskrývať. Ja som im v duchu fandil. Pokojne by som sa s nimi aj bavil, nehanbil by som sa za ne ani nikde v spoločnosti, boli totiž veľmi pekné, jedna vyložene krásna. Chudák starý pán sused, ktorý asi nechápal, ako sa veci majú, tej krajšia stále nadbíhal, nosil jej čokoládu a kvety, aj keď sa mu to veľakrát snažila vysvetliť.

Ale to už odbieham od tej udalosti, ktorú vám chcem rozprávať

Bývam v šiestom poschodí a tieto dve lesbičky v protiľahlom paneláku o poschodie nižšie. Raz, bolo to v lete, v čase dovoleniek, a skoro celé sídlisko vypadlo s rodinkou niekam na dovolenku, som sa vrátil z práce až okolo desiatej večer. Bol som strašne vytočený, unavený, mal som hlad a taký hnev, že som ani nerozsvietil svetla a potme som nasucho ohrýzali včerajšie rožok. Keď som pozrel z okna, všimol som si, že okno lesbičiek svieti a ja môžem vidieť niečo neuveriteľného. Tie ženské si zabudli zatiahnuť závesy, spoliehali, že je rovnako nikto neuvidí, a pri svite niekoľkých lampičiek sa oddávali milostným hrám. Ale akým! Tá podívaná stála za to ...

Mali veľké letisko s tmavo červeným plachtou

Obe na ňom boli úplne nahé. Najskôr sa vášnivo bozkávali, objímali, držali v náručí, hladkali, zastihnul som ich práve na začiatku ich milostných hrátok. Už len z pohľadu na dve úplne odviazané ženy som sa parádne vzrušil. Rôzne sa na posteli prevaľovali, takže každú chvíľku bol vidieť iný kus ich zamatovej pokožky. Mali pekné oblé zadky, dlhé nohy s pevnými stehnami, nádherná prsia. Ako ich vášeň stúpala, stále častejšie som mohol nahliadnuť aj medzi ich Roztvorená stehná. Rýchlo som pálil pre ďalekohľad, aby som si to poriadne užil. Zaostril som a videl, že jedna z nich má svoju broskyňky vyholenú úplne dohladka, druhá mala svoje chlpy upravené do pekného prúžku.

Potom sa tá s vyholeným prúžkom uvoľnila z obetí druhej, nechala ju ležať na chrbte a začala svoje telo posúvať ktorej

Prisala sa svojej priateľke ústami najskôr k jednej bradavke, potom k druhej. Zbesilo jej prsia sála a jazyk jej kmital ako čertík. Tá vyholená slastne přivírala oči. Určite vzdychala, ale to som bohužiaľ nepočul. Musela stonať hlavne potom, keď jej tá druhá zišla rukou do lona, ​​hladila ju po tej broskvičce, a potom zasunula dva prsty dovnútra. To som videl veľa detailne, pretože boli natočené smerom proti oknu. Začala ju prstit a vyholená sa zmietala, po pár minútach zrazu stuhla v kŕči, dosiahla orgazmus. Tá s vyholeným prúžkom sa k nej sklonila a rozkrok zakryla jej hlava. Ako svojej priateľke líže piču som teraz bohužiaľ nevidel, ale dokonale som si dokázal všetko premyslieť. Ako sa jej jazyk pohybuje sem a tam po jej klitorisu alebo zachádza hlboko do kundy, ako sa sliny mieša s bohato vytekajúcimi šťavami, ako zároveň pracujú prsty aj jazyk ... Sám som na ne na obe mal takú chuť, že som si musel vytiahnuť péro z nohavíc a začal som si naháňať.

Zase netrvalo dlho a tej jednej sa podarilo vylížte priateľku až k ďalšiemu orgazmu

Vyholená prudko oddychovala, mala bradavky úplne stoporený a tváre červené, ako by práve dobehla maratón. Tešil som sa, že bude nasledovať výmena oboch súložnice, a tiež som mal pravdu. Po chvíli ďalšieho hlbokého vášnivého bozkávania sa pomaly vymenili, tá s vyholeným prúžkom sa natiahla na chrbát a rovno bez rozpakov roztiahla nohy. Začala sa sama hladiť, videl som, ako sa jej celé pohlavia už tiež leskne vzrušením. Čakal som rovnaký scenár, ale do hry vstúpil ďalší pomocník, a to luxusný zlatočerný vibrátor. Vyholená otočila kolieskom a vibrátor jej v ruke ožil. Začala ním prechádzať po tele tej druhej, prikladala ho k bradavkám, na vnútornú stranu stehien, do slabín, k zadnej dierke, chvíľu s ním jazdila po jej klitorisu. Až potom ho po kousíčkách celý zasunula do partnerkinej kundy.

Čoskoro sa začali diať divy

Vibrátor sa činil, vyholená všetkému navyše pomáhala svojim jazykovým tornádom, pri ktorom nezostal klitoris jej milé ušetrený ani na okamih. Za chvíľočku to vyzeralo, že sa tej vydražďované samy obracajú oči v stĺp, telo sa jej tiež postavil v mohutnej kŕči, prišlo vyvrcholenie. A bol to prvý mokrý orgazmus, ktorý som u niektorej ženy videl! Okolo vibrátora naraz v niekoľkých fázach vystrekla jej šťava a zmáčela červené prestieradlo. Jej partnerka z nej vibrátor vytiahla von - zostala po ňom pekne využitý diera, ktorá sa ešte mocne sťahovala vo vlnách rozkoše.

Ja som ejakuloval zároveň s touto krásnou ženou, našťastie som to stihol zachytiť do vreckovky

Po náročnom dni nebolo ani pamiatky, prežil som jedinečnú bodku za celým večerom. Obe ženy zo spálne niekam odišli, možno do sprchy. Každý večer toho leta, ktorý som trávil doma, som sa pokúšal je zmierovať. Dvakrát sa mi to ešte podarilo a zakaždým som u toho divoko masturboval. Potom si však dievčatá spomenuli na bezpečnosť a začali za sebou zase zaťahovať závesy. Škoda.

Pani s nenasytnými dierami


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky