Opaľovanie

Prebúdzaš sa do letného dňa a opäť ťa čaká sparný letný deň. Ešte, že máš voľno a pretože tvoje telo už dlho nelaskaly slnečné lúče, sbalíš si veci na opaľovanie a vyrazíš von do prírody. Vieš o jednom mieste, kde sa nevyskytuje moc ľudí.


Opúšťaš byt, sadáš do auta a vyjíždíš. Cesta cez Prahu je úmorná ale zvládaš to a už sa tešíš, až ulehneš na deku a oddáš sa slnku. Konečne si tu, vypotácíš sa spotená z auta a odchádzaš na svoje miestečko.

Rozprostřeš deku, svlékneš sa do naha a obliekaš si len malé malicke nohavičky, ktoré ti zakrývajú len studničku

Natrieš sa krémom na opaľovanie a uleháš na deku. Slnečné lúče láskam tvoje hebké telo a tie sa oddávaš snívanie. Zrazu cítiš na svojom tele jemný dotyk a cez mierne zavreté oči ti prelezie tieň. Otváraš oči na plno a trochu ti zaskočí v hrdle. Okolo teba sú tri čierni mladíci. Nevieš, kde sa tam vzali, ale jeden sedí vedľa teba a veľmi nežne ti prechádza svojou čiernou rukou po tele, čo ti robí dobre. Zostávajúce dva stojí pri tvojich nohách, ich krátke nohavice sú dole u členkov a obaja majú v rukách svoje penisy, ktoré si zatiaľ pomaly naháňa. Je to nádherný pohľad na ich minimálne 20 cm dlhé čierne hádky, ktorých ružová hlavička sa s prestávkami vynára z ich čiernych rúk. Sediaci mladík ti zatiaľ rúk láska tvoja prsia a tvoje bradavky v tú chvíľu pripomínajú malé anténky.

Pozeráte sa do vzájomne do očí, kde si vidíte len prichádzajúce chtíč

Zlozi ti miniatúrne nohavičky a tvoja studnička sa tak ukazuje v plnej kráse všetkým trom mladíkom. V okamihu kľačí chalani u tvojho tela a ich prsty zachádza úplne všade. Tvoje pusa nasliní ich prsty, ktoré sú nežné a zároveň kruté, pretože tí prechádzajú, chvíľu nežne a chvíľu surovo, studničku a jaskynku a tak máš za chvíľu premastenie svoju studničku a jaskynku, ako už si dlho nemala. A pretože si sexuálne hladná, klekneš si pred čiernej chlapcov, jeden penis vezmeš do pusy, zvyšné dva do rúk a začína tvoj koncert. Tvoj jazyk sa stáva nástrojom rozkoše, prechádza po celej dĺžke penisu a jeho naakumulované žile. Potom berieš do úst jeho semenníky, narveš si ich do pusy a cucáš je ako cukríky. Zvyšné dva penisy neustále honíš. Nástroje spravodlivo střídáš a tvoja pusinka je celá ulepenej od tvojich slín a ich kvapôčok chtíč. Po nejakej chvíli sa jeden odváža tvoji hladnú pusinku opustiť a jeho ruky sa opäť začínajú venovať tvojej bezodnej studničke.

Najprv do studničky zasunie jeden prst, po chvíli dva a potom tretí prst

Musia si ju poriadne pripraviť, pretože ti chystá pripraviť poriadnu rozkoš. Priloží maximálne stoporený žaluď na začiatok studničky a pomaly, pomaličky zasúva dovnútra. Zasúvanie snáď neberie konca, spoznáš, keď ho máš v sebe celého, pretože tvoja studnička je úplne vyplnená. Začína ťa pomaly pekne sústo, a pretože klečíš na kolenách, o zvyšné dva sa opřeš. Lenže jeden z nich ťa uchopí za ruky, položí si ich na svoje stehná, takže sa tvoja hlava ocitne v jeho rozkroku a trochu surovo ti svoj penis strčí do pusy a začína prirážať. Jeho penis cítiš snáď až u krčných mandlí az úst sa ti začína valiť väčšie množstvo slín. V tej chvíli si pripadáš ako na ražni, si napichnutie spredu a zozadu. Ten tretí zatiaľ kľaku bokom k tvojmu zadočku a začína nežne láskať tvoji jaskynku. Zasunie do nej jeden prst, potom dva a tie cítiš, ako sa ti jaskynka rozťahuje, až to zabolí. Ale ty nemáš čím kričať, pretože pusa je plná čierneho dlhého penisu. Čierni chlapci ako na povel prestávajú a tie sa vysilený svaluješ na rozprestretú deku.

Lenže prestávka netrvá dlho. Ten, ktorého si mala v puse, si líha vedľa teba, silné ruky tých ostatných ťa zdvihnú a ty cítiš, ako sa do jaskynky razia cestu dlhý čierny penis

Hlava ti opäť začína třeštit, chrbtom přileháš na čierna prsia a dve čierne ruky ti začnú drviť doteraz zanedbávaná prsia. Druhé ruky zdvihnú tvoje nohy a do tvojej kundičky sa prediera druhý penis. Obaja otvormi sú prepchaté na prasknutie a obaja penisy sa dávajú do práce. Znovu a znovu sa dobývajú dovnútra. Orgazmy už nepočítáš, pretože máš čo robiť aby si neomdlel. Tvojou hlavu uchopí do svojich rúk tretej čierny chlapec a ty len otvoríš pusinku a hneď v nej máš poslednej penis, ktorý je u teba. Začínaš si pripadať ako tá predajná dievka, ktorá robí, čo chcú tí druhí. Všetky tvoje otvormi sú vyplnené čiernymi hádky, ktoré sa dobývajú dovnútra, tvoja krv je vo vare a tvoja hlava ti trest a tie pomaly přestáváš vnímať svet okolo seba. Po nejakej dobe prichádza úľava, pretože tí traja začínajú byť trochu unavení a aj u nich sa začína hlásiť orgazmus. Za chvíľku to začínaš cítiť, krik troch nadržaných černochov oznamuje ich prichádzajúce orgazmus. Z ich čiernych hádky sa začína valiť snehobiela láva, ktorá ti zapĺňa všetky tri otvormi. Pusu máš naraz plnú semena, ktoré nestačíš prehĺtať a tak ti kvapká na prsia, tvoje prdelka vypúšťa vystrekla semeno a taky tvoja hladná studnička je zrazu celá najedená. Tri páry rúk ťa pomaly púšťa na deku a tie omdletia Zatváraš oči.

Prebúdzaš sa, miniatúrne nohavičky máš nasadené, ale dali by sa žmýkať. U teba nikto nie je, bol to len sen ale nádherný sen.

Opaľovanie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky