Oknom do internátu

Keď som si kupoval tento malý domček, najprv som hrozne nadával. Manželka po ňom túžila, pretože vraj za minulého režimu patril niekomu z ich rodiny, a bola navyše celá natešená do rekonštrukcie.


Fakt som si hovoril, že sa zbláznila ... Skôr to bola nejaká dedina

ale teraz sem už zasahovali tie okrajovej štvrti z mesta, takže sa tu hromadili odpadky, jazdila veľa áut, neboli tu žiadne krámy. Fakt som z toho bol otrávený, ale podľahol som jej. Teraz, po pätnástich rokoch, som však nesmierne šťastný, že tu bývame, a za nič na svete by som to nevymenil.

Neďaleká strednej priemyslovky totiž rozširovala kapacitu a vybudovala tu nový dievčenské internát

Najskôr ma zase otravovali tie stavebné práce, ktoré boli priamo vedľa nášho pozemku, ale potom už sa tu rozliehal dievčenské smiech. Rád som sa pozeral na tie mladé dievčatá, vždy sa mi páčili mladé, aj manželka je o desať rokov mladší, aj keď to nie je toľko. Tyhlety pätnásťročnej šťabajzničky chodili v tých svojich hlúpych hadříkách a ukazovali kozičky celému svetu, tak nevkusne vulgárne boli, ale ja som pohľad na ne úplne zbožňoval. Dlhé holé nôh, nemožne veľké výstrihy, na hlavách divoké účesy. Stále sa len chichúňali, niektoré ma zdravili cez plot, chodili s cigaretou, navzájom zavesené do seba, a tárajov o spolužiakoch.

Jedného dňa, keď bolo potrebné opraviť na baráku niekoľko šindľov

som vyliezol na rebrík a dal sa do opráv. Slniečko svietilo, bolo mi horúco, a tak som si na streche vydýchol s fľašou Pivka. Zrazu pozerám, že som oknom zahlédnul vykachlíčkovanou miestnosť s niekoľkými sprchami, umývadlá ... Mal som výhľad priamo do spŕch dievčenského internátu! Keď sa zotmelo, ešte som tam na chvíľku vyliezol, aby som si to overil, a skutočne som pár dievčat videl. Rýchlo som zase zliezol, aby ma nikto nevidel a nebol z toho prúser.

Hneď na druhý deň som ale dostal báječný nápad

Schválne som sa s manželkou pohádal kvôli maličkosti a potom som urazene odišiel von, do dielne a na záhradu. Vytiahli som trámy a dosky, prerezal korunu stromu a rozhodol sa, že si priamo tam postavím svoje "súkromné ​​miesto", proste taký pevný bunker na strome. Vychádzalo to, že bude približne vo výške strechy, takže by som odtiaľ tiež mal mať výhľad do toho báječného okna. Práca išla celkom rýchlo, urobil som si takú vtáčiu búdku, pre istotu s otvorom v streche. Som tesár, a tak mi to išlo fakt od ruky. Každú chvíľu som si uvedomil, prečo to vlastne robím, a telom sa mi rozlieval príjemný pocit očakávania. Tiež môj klacek sa hlásil k životu, musela som si ho tajne vyhonit, aby som si od toho tlaku trošku vyliečenie.

Za týždeň som tam mal nádherný bunker

ktorý vyzeral úplne nevinne. Večer som tam začal chodiť, údajne relaxovať, ale pri tom som pozoroval tá nádherná divadla v sprchách. Zaobstaral som si aj ďalekohľad, aby som videl aj tie najmenšie detaily. Niekedy tam prišla napríklad len jedna samotná dievča a normálne sa umyla a usušil. Niekedy ich prišlo viac a robili rôzne blbosti, hrozne u toho výskal, to sa mi páčilo najviac. Držal som v ruke vtáka tvrdého ako kameň a pomaly si naháňal, u toho som pozoroval ich mladé pevné kozy, veľké zadky, u niektorých trochu oplácanějších tiež trasúce sa kilečká. Zakaždým sa tam vystavovali ako na výstavách, dlho sa hriali pod vodou, potom sa utierala, prezerali v zrkadle.

Tiež sa mi páčilo, keď sa ti dievčatá holil

Podpazuší, u toho sa im zakaždým pekne natřásala prsia, alebo nohy, to na mňa doslova vystavovali svoje prdelky, ale najviac svoje kundičky. Do hladka, do prúžku, každá inak. Tiež som samozrejme videl nespočetne masturbáciou a zatiaľ asi päťkrát dokonca chlapca tajne propašovaného na intr a do sprchy, bola z toho pekná mladistvá pichačky. Môj chvost zažíval druhú miazgu, zrazu som sa nemohol nabažiť všetkého toho onanovanie. Trávil som tam vo svojom bunkri hŕbu hodín. A dokonca sa niečo stalo aj s naším manželským sexuálnym životom - ako som bol stále pri chuti, tak od tej doby na to s manželkou každú chvíľku vzlietne, čo sa skôr už moc nestávalo. Ona je celkovo spokojnejší, ja rozhodne taky, menej sa hádame, máme sa pekne. A žena stále opakuje, že od tej doby, čo som si postavil ten bunker na strome a relaxujte v ňom, je život so mnou oveľa krajšie.

Oknom do internátu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky