O Lecha

Čechova družina sa usadila pod Řípem. Moc sa im tam páčilo. Veľa mlieka, medom a sexe im dodávala elán pre budovanie ich nového domova. Jediným, komu sa stále niečo nezdalo bol Čechův brat Lech.


Neustále remcal, že Keltky sú moc ploché a že by sa radšej usadil niekde, kde majú ženy poprsie podstatne vyvinutejšie

Vhod by mu bola veľkosť asi tak, ako majú vemená kozy. Nikto si z jeho pripomienok nič nerobil, pretože Lech bol starý remcal, ktorému nič nebolo dosť dobré, a navyše všetci vedeli, že jeho zrub opúšťa v priebehu dňa aj niekoľko žien s úsmevom na tvári a Lechovým spermiami tečúcim po stehnách. Čo by tak ešte chcel?

Ale Lech nedal pokoj a stále mlel dookola to svoje, že len pár dní cesty odtiaľ zazrel u miestnych domorodcov sošky žien podľa jeho gusta

Z nejakého dôvodu im hovorili Venuše. Lech chcel pár sošiek odkúpiť, ale neboli na predaj. A tak sa definitívne rozhodol, že sa vydá hľadať ich predlohy na vlastné päť. Nakoniec ešte pár spriaznených duší našiel a vyrazili hľadať krajine sebe zasľúbenú, hlavne kôz a mlieka plnú. Čech im dal súhlas s tým, že sa neusadí ďalej ako tri dni cesty pochodu pre prípad núdze, aby sa ich družiny mohli rýchlo spojiť, keď by ich napadli nepriateľské kmene.

Lech a jemu blízki druhovia vyrazili ráznym pochodom v ústrety vysnívaným veľkým hebkým prsiam

Chuť už už zovrieť tú nádheru vo svojich silných labkách je hnala dopredu. A šťastie im prialo. Skutočne po troch dňoch dorazili do úrodného rovinatého kraja, kde ženám košieľky pod náporom ich vnád praskali vo švíkoch. Teraz už len zostávalo, dostať sa im k telu. Aj to sa nakoniec vyriešilo ľahšie než očakávali. Keď ženy uzreli ich obyčajný postavy a hrče vzdúvajúce sa im v rozkročte, samy zjemnel a aj keď sa dali v prvom prekvapenie na útek, túžba je popoháňal späť na miesta, kde cudzincov uzreli.

Ešte ten deň Lech kázal zapáliť mohutnú vatru, aby jeho brat vedel, kde sa usadili a že našli, čo hľadali

Čech sa pri uzretí dymu len maškrtne olíznul, avšak svojmu bratovi úspech prial. Oheň definitívne prilákal aj ženy späť. Prisadol si do kruhu medzi mužov, vľúdne sa k nim pritúlila a začali s nimi švitořit nežnou hanáčtinou. Predsa len bolo mužov viac a tak na každú z novo prichádzajúcich pripadlo dva riadne nadržaní samci. Lech išiel svojim druhom príkladom, pritiahol k sebe najbližšej hanáckej a začal jej dôrazne spracovávať prsia. Ostatné nasledovali jeho príklad. Ženy sa len kochal svojím úspechom a pohľadom na statné chlapov, ktorí sú z nich celí riečne a strácajú zábrany. Po pár minútach už sa každej z nich trela o mohutná prsia párok nádherne vyvinutých nepodarkov. Na zamatovej koži sa v odleskoch plameňov blišťali prúžky šťáviček vytekajúcich z lahodných žaluďov. Ale ženy prišli utíšiť aj svoj žiar a tak muža bez ďalších odkladov naviedol do svojich klinov. Nastalo mohutné a divoké šoustání. Ženám sa v pičkách permanentne striedali pekne napružené chvosty a ony boli moc a moc spokojné. A aj keď túžili mať pičky riadne vypusteného, ​​urobili mužom splniť ich priania za tak bezchybný sústo. Všetci sa im vystriekal na ich báječné melóny. Mužom sa robili mihanie pred očami, keď uzreli, ako si ženy potom berú prsiami do rúk dvíhajú je k ústam a slízávají z nich chlapskú sladkú smotánku.

Tak toto bola Lechova krajiny zasľúbená. Pôvodne ju chcel nazvať svojím menom, ale po treťom výstreku sa nechal presvedčiť a nechal jej pôvodný názov Morava.

O Lecha


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky