Nový nástup

Odpočívame s manželkou v obývačke na sedačke po náročnom "tréningu" v našej sexuálnej polepšovni, ktorú máme perfektne zariadenú v suteréne nášho domu. Preberáme, koho nového by sme pozvali na spoločné sexy hrátky.


Pretože všetci naši známi, ktorí sú eroticky a sexy zameranie tu už boli a my by sme už zase potrebovali spoznať niekoho nového a nové zážitky

Nič sme za celé popoludnie nevymysleli, tak sme si niekoľkokrát ešte normálne zašukali a šli spať. Za tri dni prišla Květa z práce a hneď mi hlásila, že k nim do kancelárie nastúpila nová baba, ktorá má telo ako modelka a nevyzerá na to, že by bola nejako veľa cudná. Volá sa Olina a je jej 22 rokov. "Peter, pozvem ju zajtra k nám na kávu, uvidím, či to prijme a tu si ju trochu otypujeme a uvidíme, čo bude ďalej. Myslím, že to ale s ňou vyjde a určite sa Ti bude páčiť. "Keď som prišiel na druhý deň z práce domov, tak som už dole na chodbe začul veselý hovor a smiech. Vstúpil som do obývačky a tam sedela moja žena s krásnou dlhovlasý štíhlu holkou a veselo sa bavili. "Tak toto je Olinka, moja nová spolupracovníčka, a toto je môj manžel Peter", predstavila nás Květa. Nezostali sme len pri káve, ale otvoril som fľašu červeného av družnej zábave sme preberali, kde čo. Tiež sme sa niekoľkokrát dotkli sexuálnej stránky života a Olinka sa tomu nijako nebránila.

Asi po dvoch hodinách sa s nami rozlúčila s tým, že jej bolo u nás veľmi príjemne, a tak sme si dohovorili hneď ďalšiu návštevu na pozajtra

Ten deň, ale prišla domov z práce Květa sama s tým, že Olina musela s matkou odisť za tetou do nemocnice, a že sa dohodli, že k nám príde na celý víkend. Tak to sľubovalo dobré vyžitie. Hneď sme spolu začali pripravovať program, ako to asi všetko prebehne. Dohodli sme tiež, čo bude potrebné nakúpiť na občerstvenie a pitie. Květa povedala, že to všetko cestou domov s Olinkou nakúpi, že pôjde v piatok do práce autom. Po dohovore sme si ešte trochu zašukali a tešili sa na zajtrajší deň a celý víkend.

Dievčatá prišli s nákupom po piatej hodine a hneď sa dali do prípravy občerstvenia, chlebíčkov a jednohubiek

Ja som zatiaľ dal vychladiť sekty a vína a pripravil takú trochu slávnostnú tabuľu so sviečkami, aby to malo aj sexuálne ráz a zatopil v krbe. Květa zaviedla Olin do izby, kde bude cez víkend zdržiavať, aby si tam dala svoje veci. Keď sme mali všetko hotové, tak som otvoril fľašu vína a sadli sme v obývačke k družnej zábave. Asi po hodine Květa prehodila, že je jej už veľké teplo, že sa ide prezliecť do domáceho úboru. Olinka sa k nej pridala, a tak som im povedal, že ak by nemali nič proti tomu, tak by som si vzal aj niečo ľahšieho na seba. Za chvíľu obe prišli a ja som si mohol oči vykoukat. Květa mala na sebe kockovanú košeľu, pod ktorou mala len tangá a Olina mala slabé biele tričko tesne pod zadoček a biele nohavičky. Vyzerali obe strašne sexy a hlavne Olin mohli bradavky pretrhnúť tričko, ako boli stoporenie. Ja som mal na sebe košeľu a bermudy. Tak sme opäť zasadli k stolíku a pokračovali v zábave.

Za chvíľu sme mali fľašu vypiť, tak som otvoril ďalšie a zábava sa s množstvom vypitého vína stále viac zaoberala erotikou a sexom

Sledovall sme u toho televíziu, dávali nejakú staršie komédiu a asi za pol hodiny mal začať erotický film. Květa navrhla, že by sme si mohli dať ešte kávu a šla do kuchyne na ňu pripraviť. Zavolala na Olin, aby jej s tým išla pomôcť. Po chvíli som začul z kuchyne nejaké vzdychy, a tak som sa zdvihol a išiel sa pozrieť. Dievčatá stáli pri linky a Olina cmúľala kvitnú kozy a Květa mala jednu svoju ruku v ich nohavičkách a prechádzala jej kundu. Keď som to uvidel, hneď sa mi postavil môj budzogáň, a tak som si ho začal pomaly honiť. Dievčatá boli zabraté do seba a vôbec ma nevnímali. Bol na ne krásny pohľad. Zrazu si Květa sedla na linku, roztiahla nohy a Olina jej dala na stranu prúžok táng a začala jej lízať. Druhou rukou si prechádzala svoju kundu a obe u toho dosť hlasno vzdychali. Ja som cítil, že budem čoskoro striekať, tak som toho naháňania nechal a šiel si zase sadnúť do izby.

Až pískanie kanvice je zastavilo v ich divočení a urobili a doniesli kávu

Nevedeli, že som ich videl, ako sa maznala a sadli si každá z jednej strany ku mne. Obe boli rozpálené ako kaborky az očí im každé pozeralo desať čurák. Bolo vidieť, ako sú veľa nadržané a pripravené na všetko, čo sa sexu týka. Začal erotický film a začalo to hneď peknú šukačka. Obe dievčatá mohli na obrazovke nechať oči a snáď nevedomky si začali obe hladkať kozy. Sledoval som ich počínanie, a čakal, čo to s nimi urobí. Po chvíľke sa vždy trochu napili a prehodil niekoľko slov a ďalej sledovali dej. Zrazu som zacítil Kvetinu ruku na stehne, a ako ma po ňom pomaly mieri k rozkroku. Očkom som sa po nej pozrel, mala košeľu rozopnutú a druhú ruku mala strceny v rozkroku. Žmurkol som na Olin, tá si jednou rukou dráždila bradavku cez tričko a druhú mala strceny v nohavičkách a ľahko s ňou pohybovala. Tieto pohľady nemohol v kľude vydržať môj klacek a postavil sa, ako vojak na stráži. Zrazu bol v televízii záber, ako mu ho milenka začala fajčiť a Olina na to rýchlo reagovala, že si strčila dva prsty do pusy a začala si ich oblizovať. Ako som sedel s rukami roztiahnutými okolo ich ramien, tak som ich začal jemne masírovať vzadu na krku. Obe sa na mňa pozreli s úsmevom a ich tiché vzdychanie bolo svedkom, že sa im to páči.

Tiež som cítil už Kvetinu ruku na vtákovi a jej občasné zovretie

Všimol som si, že si obe dievčatá pekne roztiahli nôžky a celkom bez ostychu sa preberali v kundách. Olinina druhá ruka mi zrazu začala tiež stúpať po stehne hore a tam sa stretla s rukou Kvety. Chvíľku sa obe zastavili, a Květa neváhala, vybrala mi vtáka nohavičkou von a začala ho naháňať. Olina sa chopila vrecia a hrala si s semenníkmi. Bolo to veľmi príjemné a vzrušujúce. Vo filme sa objavila nová dievča, ktorá začala na zoznámenie robiť striptíz. Keď to Olga videla, tak vyhlásila, že to vie urobiť lepšie ako ona. Květa sa toho hneď chytila, a tak aby to predviedla, až skončí film. Nakoniec sa dohodli, že ho urobia obe. Dopili sme tretí fľašu a bol koniec filmu. Květa sa spýtala Olin, akú si k tomu pustí hudbu, dohodli sa na nejakej skladbe a začali sa striptízom. Nemohlo to trvať dlho, pretože každá mala na sebe len dve veci, a to košeľu a nohavičky. Keď si po chvíli krútenie a natriasanie vyzliekli košeľu aj tričko, tak som ocenil krásne kozy Olina. Zrazu ma Olina vzala za ruku a zatiahla medzi ne a obe ma začali vyzliekať košeľu. Za chvíľu sme tam stáli všetci traja hore bez. Dievčatá pokračovali a začali sa pripravovať na skladaní nohavičiek. Ich ruky boli zaklesnutiu za gumou a pohybovali sa hore a dole. Na nohavičkách Olin bol vidieť veľký mokrý fľak, ako bola vzrušená a mokrá.

Keď si obe zložil nohavičky, tak bol krásny pohľad na ich hladko vyholené kundy, ktoré sa leskli vlhkosťou

Ako boli nahé, stúpli si proti sebe a ja som bol medzi nimi a každá z jednej strany mi začali vyzliekať bermudy. Olina stála proti mne z predu a pomaly mi bozkávaním po tele schádzala dolu. Keď sa jej podarilo vyslobodiť môjho vtáka z nohavíc, hneď ho vzala do pusy a začala fajčiť. Květa mi zozadu roztiahla nohy a chytila ​​môj vrece a začala masírovať semenníky. Zrazu ma zvalil na zem a obe sa mi vrhli na fajčenie vtáka. Vystrčil pekne prdelky aby som na ne mohol a dostal sa do ich kundičiek. Začal som ich tam poriadne prechádzať, že začali obe kričať, ako keby im išlo o život. V fajčenia sa striedali a za chvíľu sa najskôr urobila Květa a za chvíľku po nej Olina. Ja som sa zdvihol, kľakol si vedľa nich a niekoľkými ťahmi som sa privodil k výstreku a obe dve podelil dávkou semena na tvár. Po tej Olina povedala, že si musí odskočiť. Ako odišla, tak Květa hovorí, že je dobrá, a že to s ňou bude veľmi pekné, ale to necháme do mučiarne, až na zajtra, a keď videla môjho trochu pozvädlého vtáka, hneď ho vzala do pusy na vzkriesenie.

To sa jej podarilo v priebehu niekoľkých sekúnd, a keď bol pripravený, tak na mňa nasadla a začala ma šukať

Keď sa Olina vrátila a videla ako šuká, sadla si do drepu k mojej hlave a nastokol mi kundu na lízanie. Sama si pri tom mačkala kozy a bradavky a bola spokojná. Po niekoľkých minútach si to dievčatá vymenili a Olina začala so svojou jazdou na mne. Bola o veľa divokejšie než Květa a taky viac hlučná. Ja som pri tom tiež chroptěl a hekal, aj keď som mal plné ústa Kvety kundy. Dievčatá sa u toho každá urobila a ja som sa vystriekal do Olin, ako to chcela. Tá sa potom postavila nado mňa, roztiahla si rukami pysky a nechala na mňa časti odkvapkat \'semeno z kundy. Rozotrela mi to po bruchu úplne do sucha. Chvíľu sme odpočívali, niečo pojedli a popili. Potom sa dievčatá začali zase spolu maznať a ja sa na ne pozeral. Keď ale Květa lízal Olin kundu a mala pekne vystrčený zadok, tak som to nevydržal, provlhčil som ju anál, uvoľnil ho tromi prstami a zasunul do nej svoj chvost. To jej poriadne vydráždilo a začala Olin tvrdo lízať kundu a hrýzť do klitorisu. Tá zase začala revať, ale nie bolesťou, ale slasťou, pretože k tomu prednášal aj pochvalné slová. Asi po pol hodine som kvitnú všetko nastriekal do prdelky a potom sme sa išli umyť.

Olina sa mi ponúkla, že mi vtáka umyje, ale že ho chce tiež do prdelky

Tak som jej povedal, že jej nemôžem nič odmietnuť. Květa medzitým odišla do spálne a vrátila sa s análnym vibrátorom a gélom. Podala oboje Olin s tým, že si má riťku poriadne namazať gélom a až jej bude lízať kundu, tak aby jej strčila vibrátor do zadku. Všetko sa vykonalo a ja som šukal Olin do zadku strašne dlho, pretože som bol už po niekoľkých výstřikách a nemohol som sa tak rýchlo urobiť. Tá kričala, prosila, aby som už skončil, ale povedal som jej, že keď to chcela do prdele, tak nech drží a prírazov, že od rozrobenej práce Neutekám. Revali obe, pretože Olina vrážali tvrdo vibrátor kvitnú do prdele a ešte ju navyše vzrušovali lízaním kundy a hryzením klitoris. Po nejakej dobe som sa konečne do nej vystriekal a obe padli zmorení ako za vlasť. Ležali a opakopvaly, aké to bolo krásne, ako si to vychutnávali a že si to zase budeme musieť zopakovať.

Ja, keď som sa pozrel na môjho visiaceho vtáka, tak som vedel, že dnes je už konečná. Tak sme sa dohodli, že už budeme dnes končiť, pretože máme pre Olin na zajtra veľké prekvapenie, ktoré jej dá veľa zabrať a odobrali sme sa všetci spať. No a ako to vyzeralo a čo sa dialo v našej sexy polepšovni, to sa dozviete nabudúce.

Nový nástup


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky