Nesmelá panici mrdací premiéra

Bol koniec školského roka a naša trieda sa dohovorila, že sa u jedného kamaráta, ktorý má celkom bohatý rodičia, čo práve nebudú doma, definitívne rozlúčime so základkou...


Zraz bol v päť popoludní a pretože bolo krásny počasie, rozlúčková párty sa konala vonku

Bolo docela dosť pitie a tak netrvalo dlho a kombinácia slniečka a alkoholu čoskoro urobila svoje. Väčšina spolužiakov a spolužiačok bola po chvíľke dosť pod parou av nálade. Ako sa blížil večer, niektorí odvážnejší a uvoľnenejší spolužiačky sa už kúpali v bazéne hore bez a po vykúpaní sa už s horným dielom plaviek alebo tričkom neobťažovali ...
Bol to celkom rajcovnú pohľad, ako pekný cecíky sa dievčatám hojdali na hrudi. Občas sem sa osmelil "nenápadne" siahnuť, ale inak nič viac, hoci niektoré dievčatá a chlapci sa už začali párovať alebo zoskupovať podľa záujmov.
Nejako sem nebol nikam prijatý a ako padla tma, začal som sa nudiť a tak sem sa sa vydal na prieskum domu, treba si niekde ľahko zašmíruji pri pohľade na rozdivočené spolužiačky ;-)

Šťastie mi moc neprialo, až keď sem otvoril dvere do asi detskej izby, ležala tam na pohovke Katka

Vyzeralo, že je totálne opitá a niekto jej sem odtiahol, aby sa z toho vyspala. Nebola to zrovna najkrajšie dievča z triedy, celkom normálne brunetka s peknou prdelkou. Len sa o nej hovorilo, že vraj šuká s nejakým chalanom z gymplu. Chcel sem zase zavrieť dvere, ale Katka sa trochu pohla a pritom sa jej vyhrnula sukne hore a odkryla pohľad na nohavičky. Dostal sem nápad, opatrne som dvere zase zavrel a zamkol zvnútra, aby som nebol rušený. Kedy zase budem mať príležitosť si poriadne prezrieť babu?

Opatně som k nej došiel a spýtal sa či spí a ľahko s ňou zatriasol, niečo zamrmlala, ale inak to bolo bez reakcie, začínal som sa osmělovat

Cez tričko jej siahol na prsia. Ona nemá podprsenku! To je skvelý! Opatrne som jej vysúkal tričko ku krku a kochal sa pohľadom na jej peny prsíčka, začal sa jej je hladkať a trochu si ich pokrčila. Cítil som, že sa mi dostavuje erekcie a pokračoval sem v prieskume Katkin tela.

Pomaly jej vyhrnul sukničkou a uvidel pekný ľahko krajkovaná nohavičky, pod ktorých bielou látkou sa rysoval prúžok chĺpkovPohladil sem jej cez látku po kundičke a pozoroval ako bude reagovať. Fakt asi bola dosť opitá, pretože jej to nevadilo, len sa zavrtela a trochu viac roztiahla nohy. ešte chvíľku som jej hladil cez látku nohavičiek a moje péro docela bolestivo pulzovala pod látkou nohavíc. Rozhodol som sa, že jej nohavičky skúsim stiahnuť. Opatrne som jej nadzcedl riťku a začal ju vyzliekať. Vykukol na mňa krásne upravený bobríka, ale ja najskôr stiahol nohavičky úplne a dal si ich do vrecka.
Sklonil som sa k Katkin prcince, aby som si ju prezrel z blízka, nádherne voňala a ja neodolá a na zarastený Venušin pahorok jej jemne pobozkal.
Potom som jej prsty pičku roztiahol a hľadal medzi pekne růžovýma pyskama ten záhadný klitoris, aby sa na neho mohol pozrieť. Nemohol som si pri prechádzaní prstami cez jej kundičku nevšimnúť, že sa tá čarovná jaskynka ľahko pootvírá a moje láskanie spôsobovalo, že začala vlhnúť.
opatrne som skúsil Najprv jedným prstom zašmátrat do hlbín vlhnoucí pochvičky, keď sem do nej pekne vkĺzol celým prstom začal sem s ním pohybovať a pridal k ukazováka ešte prostredník a ľahko sem Katku prstami šoustal. Pozrel som sa či sa neprebúdza, ale stále bezvládne ležala a nechala sa odo mňa prstit. Chvost mi v nohaviciach pulzoval a napínal sa ako snáď nikdy v živote!

Dodal sem si odvahu, stiahol si nohavice a péro vystrelilo von ako napružené lúk

Opatně som Katku na posteli posunul drobca bližšie k okraju a pomaly jej roztiahol nohy viac od seba. Jednou rukou som jej pridržovala druhú som nasmerovať moje trčiace péro k vstupu do jaskynky. Pomaly som čurák začal tlačiť medzi tie krásne vlhké pysky a prvýkrát zažíval pocit aké to je, mať penis zasunutý do kundy. Vychutnával som si každý centimeter, ktorým sem probíjeldo Katkin piči. Keď sem bol asi v polovici, začal sem pomaly z ľahkej prirážať as každým ďalším prírazov sem sa ocitali hlbšie v Katkin lone. Bol sem vzrušený na maximálnu mieru a stačilo mi asi trikrát priraziť čurák oproti jej pičulce až po koreň a cítil som, že sa mi začína spermie hrnúť von. Našťastie sem si uvedomil, že jej nemôžem narvať semeno do piči, veď ani netuším či berie antikoncepciu! HOME sem ho vytiahol a po vzore pornohercov ma nenapadlo nič lepšieho, ako pristúpiť k Katkin tvári a celú dávku mojou mrdkou jej nastriekať do pusy. V dlhých pľušťou jej tam väčšina spermií skončila a ona nejako podvedome prehĺtala. Našťastie ani toto jej neprebudil.
S posledným výstrekom sa mi začal vracať rozum a tak sem sa rýchlo dooblékl a upravil sa, stiahol Katke sukňu a tričko späť do normálnej polohy a išiel preč.
Len sem sa pri dverách obzrel a videl ako sa Katka otačila na bok a ďalej spala az úst jej tiekli prúžok slín zmiešaných s mojím semenom na zem.
"Ahoj, Kaťuša, bola si skvelá, vďaka ...", zašepkal sem a potichu zatvoril dvere a vrátil sa medzi ostatných spolužiakov.

Nesmelá panici mrdací premiéra


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky