Narodeniny kamarátky Vladka

Prišla som o miesto vo svojich 48 rokoch a bola som zúfalá, že už 3.měsíc chodím bezvýsledne na Úrad práce. Práve som chcela odísť, keď na vývesné tabuli žena asi môjho veku upevňovala inzerát.


Ešte ho ani nestačila pripevniť a už som ho hltala očami. To by bolo niečo pre mňa povedala som si a hneď som sa ženy spýtala, či je priamo z firmy, že by som mala záujem. Máte čas? Vzala by som Vás rovno so sebou. Zaviedla ma k majiteľovi firmy a ihneď sme sa dohovorili. Vybavím si všetky potrebné formality a ihneď nastúpim.

Kancelária som zdieľala práve s tou ženou, ktorá vyvesila inzerát. Volala sa Vlaďka a bolo jej 44 rokov

Čoskoro sa z nás stali dôverné kamarátky. Prečo dôverné? Nikdy som nemala žiadnu kamarátku s ktorou by som si mohla porozprávať o deťoch, manželovi, sexu, zážitkoch či snoch. Manžel bol domáci typ a to isté vyžadoval odo mňa. Bol mojím prvým a posledným mužom a sex s ním som považovala za dobrý, ale len do tej doby kedy mi začala Vlaďka oznamovať svoje zážitky. Bola 3x rozvedená, nemala deti a ako sama hovorila užívala si sexu kde sa dalo. Nepestovala žiadne dlhé známosti a hovorila, že život chce zmeny. Keď som jej rozprávala, že som Oldu spoznala v 16tich, v 17 ma odpanil, v 18 som sa vydávala, v 19tich som mala prvé dieťa av 27 som bola trojnásobnou matkou, klepala si na hlavu. Do zamestnania som potom nastúpila vo svojich 30tich, keď syn nastúpil do škôlky a bola tam až do svojich 48 rokov, kedy začal podnik prepúšťať. Olda bol pracovitý, rodinu uživil a ešte sme si mohli dovoliť každým rokom jazdiť na dovolenku a musím priznať, že sa u nás nepestovali žiadne veľké hádky. Asi preto, že som mu nijak moc neodporovala a bola poslušná ako baránok. Keď som občas v posteli zaexperimentovala, serval ma ako malú holku a ja radšej nenaliehal. Vlaďka len krútila hlavou a vravela, ako som to s takým papuče mohla vydržať takú dobu, bez toho aby som mu "nenasadili parohy". Ale nakoniec sa zasmiala a povedala čo nie je môže byť. Občas som manželovi naznačila čo mi Vlaďka rozprávala a on pre ňu nemal jedno slušné slovko a odrádzal ma od priateľstvo s takou ...... Nikdy to nevyslovil, ale mne bolo jasné čo mal na mysli. A vtedy som sa prvýkrát vzoprela. Prečo by som nemohla mať kamarátku? Som stále sama, ty si večne v práci alebo sedíš pri rieke (jeho vášňou bolo chodiť na ryby), deti už majú svoje záujmy.

A potom ma Vlaďka pozvala k sebe na narodeniny na chate, samozrejme, že pozvala aj Oldu, ale ja vedela, že určite nebude chcieť ísť, pretože jej neznášal, ale netrúfol si mi prikázať, aby som nešla ani ja

Pôjdem na ryby, už som to mal naplánované, takže holt musíš ísť sama. To som taky hneď vládcov povedala a tá len zajasala. Počítala som s tým, ten úplný pako by nám len kazil náladu, ale ver, že si to pekne užijeme. V piatok po práci sme išli Vladčiným autom na chatu a pripravovali pohostenie. Pred 19 hodinou zaslavila pred chatou dve autá. Z jedného sa vysúkal dve ženy a dvaja muži, z druhého vyskákali 4 celkom mladí chalani, podľa môjho odhadu od 25 - 35 rokov. Vlaďka nás všetkých predstavila, pripili sme si všetci na tykanie a za chvíľu už sme pripíjali na zdravie oslávenkyňa as ubúdajúcim alkoholom pribúdalo veselí. A potom Vlaďka rozhodla, že si zahráme fľašku. Desne som sa hanbila, lebo som nevedela čo to je, ale som vnímavá a keď prvýkrát ukázala fľaška na Moniku, ktorá odhodila bez hanby blúzku a sedela pred všetkými v krajkové podprsenke, došlo mi to. Nemám sa za čo hanbiť, aj po 3 deťoch mám celkom tvrdé štvorky a ani na mojom tele neboli chyby, za ktoré by som sa mohla hanbiť. Keď potom ukázala fľaška na mňa, odhadzoval som blúzku vďaka vypitému alkoholu úplne bez hanby. Do hodiny sme sedeli na zemi všetci v spodnom prádle a keď už sme boli všetci úplne nahí, rozhodla Vlaďka, že si zahráme na splnená želanie. To spočívalo v tom, že na koho ukáže fľaška bude si priať nejaké prianie a ten koho ten dotyčný určí mu ho musí splniť. Alkohol stále ubúdalo a zábrany mizli, takže keď Vlaďka vyslovila želanie, že chce vidieť ako budem fajčiť Vaška presunula som sa k jeho stoporenému chvosta a začala fajčiť. Bolo to nádherné, čuráka som nemala v puse už niekoľko rokov a tak som si to chcela vychutnať. Všetci nás pozorovali a keď Vašek vykríkol, že už to nevydrží zakričala Vlaďka, aby som mu ho pekne vysala. Spŕška semena sa znášala na moje mandle a ja prehĺtala, aby ani kvapôčka neprišla nazmar. Potom nám všetci zatlieskali a hra pokračovala. Ešte niekoľko párov nám predviedlo lízanie, fajčenie, hrátky s prsiami a dokonca aj análne hrátky u oboch pohlaví a potom postupne odchádzali všetci do izieb. Vlaďka na mňa mrkla a odchádzala s dvoma mladíkmi, zatiaľ čo ďalšie dva zostali so mnou. Lido, ako to máš rada spýtal sa Peter a Robert mi už rozťahoval nohy, aby ich ujal vylízaná kundičky, z ktorej vytekala šťava ešte z predošlých hier. Doma mám len klasiku, takže by som chcela objavovať niečo nové, odpovedala som.

To už som ležala na zemi, Robert sa zabouřenou hlavou v kunde ma práve doháňal k šialenstvu pri prežívanom orgazmu

A Petr výdatne sála moja túžbou napuchnuté bradavky. Toto sa Ti taky páči, spýtal sa Peter a silno stisol bradavku medzi zubami. Aaaaach to je nádherné, neprestávaj. V tú istú chvíľu, kedy mi Petr fantasticky olizoval a ohrýzali bradavky do mňa Robert vstúpil svojím dlhým čurák. Asi som neznesiteľne revala a tak mi Petr upchal svojim nádherným chvostom pusu. Za chvíľu už sa znášala spŕška semena do pusy aj do kundy a po malom odpočinku a vypití ďalšieho alkoholu mňa chlapci vzali medzi seba a odišli sme na čumindu do iných izieb. V jednej izbe práve Vlaďka mala dlhé bidla zasunutá v kunde iv prdelce naraz a volala na Roberta, aby jej narvala to svoje bidlo do huby. Vykuř ma, ozvalo sa za mnou a už ma Petr tlačil k svojmu povadlému chvosta. Za chvíľu už mi v puse pulzoval pekne tvrdý čurák a Petr prikázal, aby som sa mu odovzdala zozadu. Triasla som sa túžbou, pretože túto polohu som s Oldom robila ešte keď sme boli slobodní, potom už ju nikdy nevyžadoval a ako som povedala, keď som sa odvážila niečo navrhnúť bola som odmietnutá. A teraz do mňa zachádzal tvrdý chvost a ja vykričala svoje práve sa dostavujúce blaho a pri Petrovom výstreku som aj ja opäť dosiahla orgazmus. Chcela som si trošku oddýchnuť, ale zrazu som zacítila čiasi jazyk na prdelce. Keď s ním zašiel do malej dierky chroptěla som blahom. Vymrdám Tí riťku čo ty na to krásavice? , Ozvalo sa nado mnou a ja nebola schopná odpovedať, lebo už som sa zase otriasala v ďalšom orgazmu. Si tak krásne tesná, vykrikoval a ja prvýkrát v živote zažila análny sex. Bol síce veľmi bolestivý, ale vzrušujúce. Mohutný rev nado mnou prezradil, že mi môj neznámy milenec vystříkává riťku a ja sa opäť otriasala v kŕčoch orgazmu. Nechajte jej teraz oddýchnuť, mala dnes prvýkrát sex s niekým iným ako s tým svojim volom počula sme Vlaďku a Ponárali sa do spánku.

Kundička, preber sa, vraj chceš dohnať cos za posledné roky zanedbávala

Nado mnou stál Bob s Mierou a stvrdnutými chvosty ma plieskali cez tvár. Začala som ich striedavo olizovať a cicať a Bořek sa spýtal, či by som si nedala sendvič. Odsekla som, že nemám hlad a ďalej fajčila tučný Mírův chvost. Obaja sa zasmiali a Bob sa opýtal, ktorý chcem zasunúť do kundičky. Odpovedala som, že ten jeho, pretože je úžasne dlhý. Tak jo Lido, pekne na neho nasadni povedal a ľahol si vedľa mňa. Pomaly som nasedávala as výkrikom som prudko dosadla. To už ma ale Miera zvalil na Bořka a začal lízať análny otvor. Jeho tučný chvost si pomaly razil cestu do mojej druhýkrát šukanie prdelky a ja revala ako šialenec. Kde sa vzal zrazu pri mne stál Kamil a hovorí: ale ktože nám to tu tak jačí, na vezmi si Roubíček a už mi tlačil čuráka do pusy. Upchatá vo všetkých otvoroch som sa prirážal, fajčila, krútila, triasla a keď mi Bořek začal masírovať prsia a bradavky omdlievala slasťou. Padala som vysilením, keď ma všetci postupne vystriekali svojim semenom a keď mi niekto (nemala som silu ani pozrieť sa kto to je) začal vylizovať spermie zo spodných dierok, počula som nad sebou hlasy, ale nebola som schopná ani otvoriť oči, nacožpak zúčastniť sa hovoru. Teda Vladko, kde si ju zohnala, tá kurva je tesná ako panna, PRCA ako profesionálka a tečie ako rozvodnenej rieky Labe. Nechajte jej teraz oddýchnuť a choďte za Monikou. Ten jej už je vyradený z prevádzky a obaja tam jačí, že jej nechal rozrobenú. Ani neviem kto ma odniesol do izby, ale keď som sa zobudila bol už sobotný večer a všetci sedeli pred chatou a opekali špekáčiky a bolo vidieť, že už majú dosť vypité. Po osprchovaní som sa odobrala ako všetci ostatní v župane k ohňu. Vašek mi hneď nalial vodku a šepkal, aby som pila a bola povoľnejšie. Myslím, že po ďalších, ktoré som prestala počítať by som bola povoľná až dosť. Už sa blížila polnoc, keď nás Vlaďka vyzvala, aby sme šli dovnútra, že už sa Monika teší na fisting. Vlaďka si asi všimla, že sa čudne tváram a tak len povedala: nemá cenu Ti niečo vysvetľovať, však uvidíš.

Až teraz, keď Monika ležala pekne rozcapená na zemi a všetkých 6 mužov sa jej začalo venovať, všimla som si ako veľké má kozy

Dvaja sa ich hneď ujali a ostatné sa striedali v lízanie jej kundičky, kým sa neurobila. Už je mokrá dosť, začni Petre. Petr prisadol a postupne do nej zavádzal prsty až jej kunda prehltla ruku až po zápästie. Postupne jej toto urobili všetci a Monika vysilením zaspala.


Priznám sa, že ma to tak vzrušilo, že som mala kundu mokrou ako nikdy

Za chvíľu už ma odvádzal Vašek k malému stolíku na ktorý ma položil a bez prípravy (tá nebola ani potreba) do mňa búšil svojim tvrdým chvostom a moje hlasné stonanie ukončil Robertov chvost v puse. Opäť som šalela v nádherných orgazmom a ani nevnímala, že sa vo mne strieda viac chvostov. Keď mi potom Monika vylizoval spermiovou nádielku z kundy bolo mi to úplne jedno, že to nie je chlap a nastriekala som jej ďalšie kunda várku na tvár.

Keď som potom v nedeľu večer v spálni začala hladiť Oldovi chvost, spýtala som sa, či by ma nechcel poriadne vymrdat a začala som mu fajčiť jeho Měkota, odstrčil ma, povedal, že sa správam ako kurva, otočil sa v momente zaspal.

Od tej doby sa ho nedoprošuju a kedykoľvek mám chuť poriadne si zamrdat, uvoľní mi Vlaďka byt a zoženie nejakého dobrého mrdáče. Myslím, že Olda niečo tuší, ale zatiaľ na sebe nedáva nič poznať. A keď si raz za mesiac potrebuje uľaviť svojim guliam bez reptania pridržíte, predstavujem si ako ma omrdává niektorý z mojich milencov a dokonca sa s ním aj urobím.

Lepšie kamarátku ako je Vlaďka som si nemohla priať.

Narodeniny kamarátky Vladka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky