Mučiareň

Sedel som s Jirkom nad piatym pollitrom piva, a premýšľali sme, čím tento rok Karla o narodeninách dostaneme. Sme už niekoľko rokov nerozlučná trojka kamarátov, a zaviedli sme si takú tradíciu kanadských žartíkov, ktoré sme si nadělovali k narodeninám.


Jirka bol slobodomyseľný výtvarník, a ja som bol kastelán na tunajšom hrade

"Ty počúvaj, Pavle," naklonil sa ku mne Jirka "dostal som bezva nápad."
"Tak rýchlo, sem s ním, pretože keď na niečo neprídeme, a budeme pokračovať v pití týmto tempom, tak rovnako nič nevymyslíme." Tým som narážal na včerajší večer, keď sme v krčme presedeli skoro päť hodín. Nič sme nevymysleli, a výsledok bol ten, že Jirkova manželka so mnou nehovorila, on mal doma tichú domácnosť, no a ja, pretože žiadnu manželku nemám, som to odniesol len miernym tlakom v hlave, a rozhoupaným žalúdkom.
"Nie počkaj, teraz som na to naozaj prišiel. Oslava bude u teba v mučiareň. "Mal na mysli rozsiahle pivnici pod hradom, ktoré som z jeho pomocou zariadil ako stredovekú mučiareň, do ktorej sme spoločnými silami, Karel bol vynikajúci stolár, vyrobili repliky mučiacich strojov. Bol tam taky kútik s veľkým stolom pre príležitostné oslavy.
"Vieš, ako som ti vyrobil tie figuríny ktoré sú nainštalované na mučiacich strojoch, tak ma napadlo, že ťa za jednu vymením, no a až bude zábava v plnom prúde, tak ako začnem napínať škripec, no a sadra na tebe praskne, tie zařveš , vyskočíš a vrhneš sa na Karla. "
"No, Ďurko, tebe snáď preskočilo? Tak po prvé je na štipci ženská, a to skoro nahá, po druhé ako mám podľa teba byť ako zavretý v tej figúre, mať omotané ruky a nohy reťazou, a potom vyskočiť? "
"Hele Pavle, to je jednoduchý, jednoducho ťa natriem sadrou, do nej zakotvíme reťaze, polejte ťa politúrou, na ksicht ti nakreslím ženskú, no a je to! Začne oslava, ja vyhlásime, že si sa zdržal, no a potom ako by nechtiac zatočíte kľučkou, no a bude to! "Plán vyzeral veľmi jednoducho, ale ako som už hovoril, Jirka bol macher čo sa týka voskových figúr, sôch, a kamenárstvo . Nápad to nebol zlý, tak sme ho začali dolaďovať, až sme u ôsmeho piva mali vo všetkom jasno.

Oslava mala začať za dva dni, v sobotu

Hrad už bol uzavretý pre verejnosť, a konali sa na ňom len príležitostné akcie. Bývala tu so mnou ešte staršie účtovný a sprievodkyňa v jednej osobe, a jej manžel, údržbár. Tým som nahlásil, že cez víkend bude v pivnici akcie, a že ja musím v piatok odísť niečo zariadiť do Prahy. Povedal som im tiež, že Jirka bude pracovať na údržbe mučiarne, a nech ho tam nechajú v pokoji a nerušene makať. S Jirkom sme to mali vymyslené tak, že nebudem moc jesť, hodím si očistu žalúdka, a budem len piť energetické nápoje, aby som vydržal v soche až do soboty, kedy sa malo začať slávnostným obedom.

V piatok ráno sme sa zišli v našej mučiareň

Spoločne sme odviazali zo štipce figúru mladé ženy s bujným poprsím, ktorú podozrievali s čarodejníctva, a upratali sme jej do depozitára. Jirka bol muž činu.
"Tak všetko dolu!" Zavelil, a ja som na neho nechápavo zostal zízať. "No, všetko čo máš na sebe, dolu, musím ťa obaliť špeciálnym FACE, aby koža mohla dýchať!"
Tak to sa mi moc nepáčilo, ale čo už, pre srandu a vystrašení kamaráta som schopný urobiť čokoľvek. V okamihu som stál pred Jirkom ako ma Pamba stvoril. Ten ma začal fačovat nejakým jemným priľnavým face.
"Videl si film Múmia?" Žartoval so mnou "tak za chvíľu tak budeš vyzerať!"
No, do smiechu mi teraz dvakrát nebolo, ale rozhodol som sa Jirkovi veriť. V krčme mi hovoril, že raz niečo podobné vyrábal pre Barrandov. Keď som mal omotané ruky a nohy, vytiahol z káble podprsenku a bez vypytovaní mi ju nasadil. Do košíčkov mi dal z dreva krásne vyrezávané prsia úctyhodnej veľkosti.
"Neprehnali si to?" Neveriacky som civel na svoju hruď.
"Buď v kľude, robil som ich kedysi podľa Evy." Eva bola jeho veľmi pekná a atraktívna manželka, ktorá to s nami nemala naozaj ľahké. Pokračoval tým, že mi zafačoval hrudník.

"Tak, teraz s teba urobím kozmonauta," zasmial sa, vytiahol hrubú hadicu, bez akéhokoľvek upozornenia mi jej nastokol na moje prirodzenie, a pružnými obväzmi mi ju stiahol dozadu medzi polky.
"Tú hadicu som nechal dlhšie, a pod teba schováme vedro, keby sa ti chcelo na záchod."
Vzal igelitovú fóliu, rozložil jej na dosku štipce, a Natrel jej, ako on hovoril, pomaly tuhnúci hmotou. Keď bol hotový, ľahol som si zádama do tej hmoty.
"Tak, teraz už sa nehýb, daj ruky za hlavu, a začneme. Do nosa mi strčil hadičky, a cez tvár mi priložil vlhký FAC, ktorý sa dokonale prispôsobil jeho tvaru, Prostřihl dierky na oči.
"Vymyslel som to tak, že ti dám na oči umelé sklenené buľvy, cez ktoré budeš vidieť ako cez panoramatickú šošovku.

Potom už len v tichosti pracoval, usrkával pritom červené víno, ako on vždy hovoril pre inšpiráciu

Počúval som iba jeho povely, kedy mi prikázal, aby som sa veľa nadýchol, a hrudníkom vytlačil v hmote miesto, ktoré úplne zatvrdne, aby som mohol normálne dýchať. Do kútika úst mi zaviedol hadičku, ktorú som mal možnosť srkať niečo na pitie, čo bude taky schované pod štipcom. Postupne zo mňa vytvoril figurínu, ktorá asi naozaj pripomínala múmiu. Podľa môjho, tak okolo poludnia, som sa už nedokázal ani pohnúť, hmota krásne vytvrdnutý.
"No vidíš, budeš luxusné čarodejnice," smial sa Jirka, a pridržal mi pred očami zrkadlo.

Úplne som sa sám seba zľakol, videl som bielu figurínu s natiahnutými rukami a nohami, z pekným jemným tvárou, v ktorom ale boli ešte diery pre umelé oči

Čo ma ale veľa prekvapilo, boli moje dokonale vytvarované a umelecky stvárnené prsiami. Boli nádherne vypracované, vrátane prsných dvorcov a vztýčených bradaviek. Chcel som Jirkovi povedať, že nie sme v erotickom salóne, ale v mučiareň, ale nebol som schopný zo seba nič vypraviť. Jirka si vyložil moje zahučanie ako súhlas, dal si zase dúšok červeného a zatlačil mi na oči umelé šošovky. Bol som naozaj prekvapený, aký výhľad mi poskytli. Videl som celú miestnosť, ako v objektíve ktorý sa volá rybie oko. Čo som ale videl úplne dokonale, boli hroty mojich sadrových prsiach.
"Tak, teraz ťa oblečieme do kože," vyhlásil skôr pre seba, a začal na mňa nanášať glazúru vo farbe ľudského tela, ktorá pomerne rýchlo usychala, a skutočne vyzerala ako ľudská koža.

"Tie reťaze, ktoré máš ako by zavedené do dlaní a do nôh, sa potom vytrhnú, a sadra praskne, no a to ti umožní vstať, a vrhnúť sa na Karla, počul som ho pomerne dobre, pretože mi do uší dal vatu, a nechal v sadre prepichnutou dierku

Potom si vzal maliarsku paletu, a začal mi maľovať tvár, prsné bradavky, a veľmi dlho tiež niečo robil v mojom roztiahnutom rozkroku. Na hlavu mi zaujal parochňu, ktorú sme zložili z hlavy skutočné figuríne. Keď bol hotový, pridržal mi pred tvárou znovu zrkadlo.

"Tak, teraz pozeraj!"

Naozaj, to čo som videl mi doslova vyrazilo dych

Pozeral som na dokonalú maketu ženy, ktorá ležala s roztiahnutými rukami a nohami, ktoré boli vystavené reťaze. Čo ne ale dostalo najviac, bol dokonalý obraz ženského prirodzenia, ktorý mi Jirka nakreslil medzi moje stehná. Pocítil som čudný pocit vzrušenia.
"Tak ťa teraz tu nechám, a skočím si na neskoré obídek, sakra už sú tri, a ešte som nejedol. Aspoň to poriadne uschne, a potom ťa nejako zahalíte. "Rád by som mu dosť ironicky poprial dobrú chuť, pretože ma bolo jasné, že ja sa dočkám jedla až zajtra popoludní. Jirka odišiel, a ja som sa ponoril do svojich pocitov. Stále som mal pred očami to krásne ženské prirodzenie, a na hroty svojich prsiach som si dokonca videl. Úplná nehybnosť a necitlivosť na okolité vnemy, ma začala mimoriadne vzrušovať. Bol som ale dole tak dokonale stiahnutý, že moje mužstvo iba úplne vyplnilo hadicu, ktorú mi na ne Jirka nasadil. Napriek tomu som ale zažíval vlny rozkoše, a cítil som, ako mi podbrušku pulzuje krv, ako mi v ňom silne skáče. Pred očami som mal zase ten obraz bezbrannej ženy natiahnuté na škripec! Zrazu mi bežali myšlienky iným smerom! Chcel som byť tou ženou, aspoň na chvíľu ožiť ako ona, a vychutnať si jej telo! Bolo to tak silné, že mi rozkrok doslova vybuchol, a ja som prvýkrát v živote zažil tak silný orgazmus, až sa mi zatmelo pred očami, odliala sa mi krv z hlavy, a všetky končatiny vrátane zubov ma začali brnět .....

Ticho som fučal do trubičiek čo som mal strceny v nose, a pomaly prichádzal zase k sebe

Najprv som si myslel, že sa vracia Jirka, začul som totiž, ako buchla dvere do mučiarne. V zornom poli šošoviek, som ale uvidel nášho údržbára fandí. Čo ten tu sakra robí? No jasne, videl odchádzať Jirku domov na obed, a tak sa vypravil na výzvedy čo tu asi robí. No vlastne by som mal byť rád, stráži hrad v čase, keď som mu povedal, že som v Prahe. Čo to ale sakra robí? Fanda objavil Jirkov fľašu s vínom, a niekoľkokrát si z nej uhli. Pritom sa obzeral po pivnici, a jeho pozornosť pochopiteľne upútala nahá figurína ženy, roztiahnuté na štipci.

"No sakra, to som nevedel, že tu máme takú krásavicu," mrmlal si pre seba, a podľa hlasu bolo poznať, že už musel niekde niečo popíjať

Položil fľašu na stôl, a prišiel až tesne ku mne. Bál som sa úplne dýchať aby som sa neprezradil, ale mal som zbytočné obavy. Sadrový pancier bol už krásne pevný. Zrazu sa mi v zornom poli objavil jeho tvár. Oči mu bežali ako divé, a nevedel či sa má skôr pozerať na moje prsia, alebo do môjho lona. Nič som necítil, ale videl som, ako jeho ruka jazdí po mojich prsiach, a potom miznú dole do môjho lona. No to snáď né! On ma normálne ohmatáva! To už stál ale u mojej hlavy, a jednou rukou si rozopol rázporok.

Hladil ma jednou rukou po tvári a prsiach, a druhú si pohrával so svojím stoporeným údom

Kmital po ňom rukou priamo nad mojou hlavou! Zaujímavé ale bolo, že ma celá situácia začala opäť silno vzrušovať! Teraz som si naozaj pripadal ako žena, ktorú chce niekto zneužiť, využiť jej bezmocnosti a znásilniť! Sotva mi hlavou mihol tieto myšlienky, bol som ešte viac vzrušený ako Fanda. Explodovala sme obaja súčasne. On sa stihol otočiť, a striekal na zem vedľa mojej hlavy. Ja som svoje šťavy vypúšťal do hadičky, a nechápal som, kde sa ich toľko vo mne vzalo. Pod sadrovou kôrou som bol úplne Zbortený potem z prežitého vzrušenie, ktoré odznievalo veľmi pomaly, akoby sa mu vôbec nechcelo opustiť môj mozog, a dovoliť mi zase normálne vnímať. Zato Fanda bol hotový ráz dva, uhli si ešte nutne z fľaše, a ticho vypratal pole. To čo urobil, som mu nemohol zazlievať. Jeho manželka nepatrila medzi krásavice, bola síce dobrá a múdra, ale čo sa sexu týka, tak sme jej s kamarátmi otypovali na vyložene frigidné typ.

Navyše ten blbec zhasol, a ja som sa ocitol v úplnej tme a tichu

Stratil som pojem o čase, priestore a rozmeru. Celé moje telo vnímalo iba tú bezmocnou ženu, ktorá bola reťaze natiahnutá na škripec, a jej do strán rozradenie nohy odkrývali najtajnejšie záhyby jej tela. Asi som zaspal. Zdalo sa mi, že som sa ocitol v stredovekej mučiarne, že som ako mladá žena obvinená z čarodejníctva, že ma katovi paholci natiahli na škripec, roztiahli mi nohy, a začali mi strkať ostrý kôl do mojej jaskynky. Zmietala som sa bolesťou, ale reťaze nepovolili, keď som chcela kričať, nasadili mi na hlavu masku s lievikom, ktorý mi zaviedli hlboko do hrdla, a začali ma plniť vodou. Moje brucho sa nafukoval do ohromných rozmerov, a všetci paholci sa smiali, že za chvíľu porodím diablova parchanti, aby som sa priznala z čarodejníctva. Bol to tak živý sen a ja som prežíval tak silné vnemy, že som pomaly nebol schopný určiť, čo je vlastne sen, a čo skutočnosť.

Do reality ma priviedlo ostré svetlo

Niekto vošiel dnu a rozsvietil. Než si moje oči zvykli na svetlo, tak som chvíľu nič nevidel. Keď som ich znovu otvoril, tak by sa vo mne krvi nikto nedořezal. Tesne pri mojej hlave stála Eva, a uprene sa mi dívala do mojich umelých očí!
"No tak ahoj Pavle, či snáď Pavlina," počul som jej trochu výsměšný hlas "viem, že si tam vnútri!" Tak to som nečakal, že by jej to Jirka prezradil? Nie to určite nie!
"Viem to, pretože mi to povedal Jirka!" Pokračovala, ako by čítala moje myšlienky. "Než ten blbec prišiel domov na jedlo, tak sa ešte zastavil v krčme. No, a ako sa potom šplhal u nás do podkrovia, pošmykla sa mu noha, spadol zo schodov, zlomil si nohu, natloukl si kokos, a musela som ho odviesť do nemocnice. Cestou mi prezradil tie vaše přiblblé nápady, a prosil ma, nech sa o teba postarám. Nechajú si ho tam na pozorovaní až do rána. "Medzitým čo mi to Eva rozprávala, videl som, ako jej ruka kĺže po mojich prsiach a jej pohľad skĺzol do môjho rozkroku.

"Tu som ti priniesla niečo na pitie," sklonila sa, a keď som nasal hadičkou čo som mal v ústach, ucítil som príjemnú chuť bylinkového čaju.

"No tak Pavlínka, čo s tebou urobím? Vieš, že si docela krásna holka? A dokonca dievča so všetkým? "Počul som, ako mi poklopkala na sadru medzi nohami. "Priniesla som si sem deku, štipec je dosť široký pre oboch, budem ti robiť spoločnosť, dúfam, že sa nehneváš. Vieš, ja mám rada bezmocné dievčatká, a noc je tak dlhá ...... "

Videl som, ako si na mňa sadá ako na koníka, a pomaly si rozopína gombíky u košieľky. Objavili sa dve pologule jej nádherných pŕs, a ona sa pomaly pritisla na tie moje sadrové .........

Mučiareň


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky