Moja skvelá manželka

Na jednom nemenovanom erotickom chate som sa zoznámil so 60tich ročnou ženou, ktorá so svojím manželom organizovala každý víkend perverzné sexuálne párty. Zaujala ma svojím rozprávaním a


A ja hneď večer v postieľke po veľmi kvalitnom sexe s ľahkým nádychom Perverz, ktorú ja aj moja Věra máme radi, začal Veru prehovárať, či by sme tam aspoň raz tiež nezavítal

Ako som už napísal, trošku Perverz sme si spolu užívali, ale ja v poslednej dobe mával sny ako moja žena sústo s niekoľkými mužmi naraz, ako sa podrobuje trestom v mučiareň a neraz som jej videl, ako s radosťou drží ako psie sučka. Vždy ma to tak vzrušilo, že som si vzal svoju Veru treba aj v 3 hodiny ráno a ona nikdy neodmietla, naopak vyčíňala vždy ako uragán, pretože som jej pri tom rozprával ako moc rád by som jej videl vo veľmi chúlostivých situáciách s inými mužmi a vôbec o všetkom, čo mi poskytovali moje sny. Věra ma spočiatku odmietala a dokonca sme sa kvôli tomu aj poškorpili, ale ja stále naliehal a naliehal až jedného dňa súhlasila. Rýchlo som volal Dane (to je tá žena z chatu), ktorá nás objednala na najbližší víkend a požiadala nás, aby sme od tejto chvíle spolu neprevádzkovala žiadne sexuálne hrátky. Síce mi to po chuti moc nebolo, sex sme prevádzkovali denne, ale zároveň ma vzrušila predstava, ako nadržaná Věra bude šalieť v orgazmom. Věra ma každý večer v posteli provokovala a keď videla ako moja kláda trčia do vzduchu, zasmiala sa a povedala: jé prepáč zlato ja úplne zabudla. Aj ja som chcel byť pekne nadržaný na tie neznáme ženy (Věre som zatiaľ nikdy neverný nebol, len moja přemanželské vzťahy boli väčšinou so staršími perverzným ženami) a prežívať inú rozkoš než ktorú som prežíval so svojou ženou.

V piatok sa mi Věra predviedla v nových červených tangách s malicke podprsenkou, z ktorej vykukovali vztýčené bradavky a ja mal čo robiť, aby som sa udržal a neošukal jej tesne pred odchodom

Dorazili sme presne na čas a privítala nás pani domu, ktorá nás zaviedla do svojej pracovne a dala nám prečítať a podpísať práva a povinnosti, ktoré musíme dodržiavať a potom nás zaviedla do veľkej šatne, kde už sa vyzliekali 3 muži a 2 ženy (jedna z podmienok bola, že sa po celom dome budeme pohybovať len v spodnom prádle a alebo nahí) z čoho si Věra vybrala prvú variantu, aby vraj ukázala svoje nové Prádlo a ja druhú, nielen preto, že mi už čurák pekne stál av tangách, ktoré mi moja manželka kúpila na dnešný večer by som si pripadal divne, ale aj preto, že aj muži boli úplne nahí a pri pohľade na Veru už sa im chvosty tiež pekne stavali. Všetci boli veľmi priateľskí, predstavili sa nám a pretože ani jeden z nich tu nebol prvýkrát, občas do foru "hodili" historku, ktorú tu zažili a pýtali sa nás aké túžby a sny sme si prišli splniť my. Na to, že Věra o to aby sme sem išli moc nestála, chrlil zo seba svoje predstavy, že som pekne pozeral! Do 20 hodín, kedy sa ozval gong, ktorým nás naši hostitelia pozývali do veľkého izby, kde na zemi bolo rozprestreté veľa kožušín, sa zišlo celkovo 12 mužov a 8 žien. V hale už čakala Dana so svojím manželom Milanom, všetky srdečne privítala, pripili sme si na krásne prežité chvíle u nich a všetkým znovu predstavila mňa a Veru a stručne ich zoznámila s tým čo chceme prežiť. Potom si hneď k Věre prisadli 3 muži rôzneho veku a začali sa s ňou bozkávať, hladkať a ako sa Věra spamätala bola úplne nahá, triasla sa ako osikový list a potichu stonala ako keby sa jej blížil prvý orgazmus. Všimol som si, že s Milanom odchádzala jedna mladá žena veľmi silné postavy as ňou jej pravdepodobne priateľ, milenec alebo manžel (bol o mnoho rokov starší a chvost mal stále zvädnutý) a Dana odchádzala s jednou mladou holčiny a tromi mužmi mimo izbu a ostatní sa už medzi sebou bozkávali, obchytkával a rozprestierali na pripravené kožušiny. Ku ma prišla asi 30tich ročná žena a pýtala sa, či si s ňou chcem užívať a pozorovať Veru a alebo ju chcem pri akcii pozorovať sám.

Odpovedal som, že budem rád, keď budem v jej spoločnosti a ona sa hneď prisala na môjho čuráka a pri tom si začala naháňať svoju dohladka oholenú kundu

Aj keď Věre som nikdy nechcel dovoliť, aby svojho bobríka oholila, na nej sa mi to veľmi páčilo a ja si ju pretočil do 69, aby som jej tú rozkošnú kundičku mohol lízať a prechádzať prstami sám. Pri tom som videl, že už Veru sústo jeden z mužov, druhý sa jej prechádzal celkom slušným chvostom v puse a tretieho Veta držal v ruke a prudko mu pri naháňania sťahovala kožičku. Neviem ako dlho sme sa navzájom s ženou podo mnou orálne uspokojovali, ale ja už po tretí slízával jej kundu šťávičku, Veru už vystriekal prvý muž a druhý s pekne veľkým chvostom do nej tvrdo zachádzal a ja sa práve rozhodol, že zasuniete tiež do tej pekne mokré kundičky pod sebou, keď sa objavila Dana. Jarmila, máš ísť ihneď za Kamilom, kam to iste vieš. Obrátila sa ku mne, usmiala sa a spýtala sa, či môže Jarmilu zastúpiť. V duchu som si povedal, že nemôže ale musí, pretože môj chvost už hrozil výbuchom! Položila sa na kožušinu a široko roztiahla stehná. Mala ešte väčšieho bobra ako moja Věra a mala chlpy pekne zlepené, pravdepodobne už niekde dostala prvú dávku Seme. To ma veľmi vzrušilo, ešte som nelízal kundu v ktorej by bolo cudzie semeno! Ešte som sa stačil pozrieť na Veru u ktorej stál ďalší muž a zarážal svoj chvost do jej prdelky, keď ona na jednom v kunde pekne rajtovala. Počul som jej krik a ešte stačil zaregistrovať, že dostala do pusy roubík v podobe ďalšieho čuráka, keď mi Dana pritisla hlavu na svoju kundu a ja začal lízať. Šťava v jej kunde mala nezvyčajnú chuť, horko, slano kyslú a ja lízal ako by mi išlo o život.

Chcem Ťa mrdat suka, zakričal som keď už mi v chvoste začalo pekne šklbať

Vnikol som do nej asi dosť prudko, pretože vykríkla az úst jej vypadla veľká bradavka, ktorú si sama pred tým začala sať. Po niekoľkých prírazov som striekal ako fontána do jej kundy a reval pri tom ako býk. Dorobte ma, kričala Dana a zrazu ma pregúlil, kľakla si nado mňa a nad mojimi ústami sa objavili jej veľké kozy. Cmúľajte, kúšajte, nešetri ma vykrikovala a sama si "Mastil" kundu plnú semena. Dojili som tie úžasne veľké cecíky a plnil jej priania. Kričala stále, že mám viac a viac a ja som bol tak rozbehnutý, že som hrýzol ako spupný pes. Zrazu sa Dana posadila na moje brucho, vytreštila oči, usmievala sa a na moje brucho vytekala teplá kundy šťávička. Bol si skvelý šepkala, keď ležala potom vedľa mňa a rozotierala mi šťávičku po bruchu a po mojom chvosta, ktorý sa už zase prebúdzal k životu. A Tvoje žena je tiež skvelá, nečakala som že jej kunda bez problémov prijme Petra. To je náš ošetrovateľ a má čuráka 25 cm! Chceš sa ísť pozrieť bližšie? Áno, zašepkal som a chvosta mi už zase pekne šklbalo, keď som videl aká kláda zachádza do Věrčiny piči a ona kričí rozkošou a prírazov ako o život. Poď, urobím ťa tu chceš? Až neskôr, chcem mrdat odpovedal som a držal v ruke tvrdý chvost. Poď, mám pre Teba pripravený jeden veľmi krásny panický análik. Zaviedla ma do vedlejšíjo izby, kde sedel na kresle starší pán au neho kľačal mladý chlapec s nádhernou vystrčenou prdelkou a poťahovali z cigariet ho. Zmienil som sa v telefóne pred Danou, že ma vzrušuje predstava sústo pánsku panickou riťku a ona mi ju obstarala a bolo mi jasné, že si to asi nudu musieť zaslúžiť a poskytnúť služby, ktoré po mne bude asi Dana chcieť.

Dana začala mazať gélom riťku, ja si pohoňoval zvädnutý chvost

Ktorý pri pohľade ako Dana pomaly prstami prechádza touto prdelkou, stál ako kôl. Dana si ľahla pod chvost toho chlapca, začala ho fajčiť a ja prudko zašiel do jeho prdelky. Bola fantasticky úzka a Honza vypľul chvost, ktorý fajčil a reval ako postrelený tiger. Starší muž mu však strčil znovu chvost do úst a zareval: kúr ty suka! A Honza fajčil, prijímal môj tvrdý chvost a za chvíľu jeho chvost plnil Danina ústa. Ani ja nezostal pozadu a plnil jeho riťku spermiami a za chvíľu už stonal aj starší muž a plnil Honzova ústa. Potom ma Dana zaviedla do svojej izbičky. Potreboval by som sa vycikať, povedal som jej a ona ma so smiechom tiahla do kúpeľne. Tam si kľakla do sprchy, otvorila ústa, povedala môžeš a sama si ho zasunula do pusy.


Priznám sa, že pissíček s Věrka občas robíme, ale len na svoje telá

A Dana pokylala horúci prúd az úst jej kútikom úst vytekalo to, čo spolykat nestačila. Bol som tak vzrušený, že som dočúrával s veľkými problémami, pretože mi chvost už zase pekne stál. Umyl som si čuráka, Dana vypláchla pusu ústnou vodou a viedla ma na veľkú sedačku. Chcel by som sa pozrieť za Vierou povedal som sa, keď ma tlačila do rohu sedačky. Smiala sa a povedala, že pôjdeme len čo jej urobím a naplním jej hladnú ptákožravku. V duchu som si predstavoval koľko tu už jej ptákožravku, ako nazvala svojou Chlpy kundu, vystriekal čurák! Ani som sa nestačil pohodlne usadiť a už sa napichoval na môj chvost a jačala ako Viktorka u splavu. Zvierala ma pevne pindou čuráka, že som za chvíľu striekal. Ešte, ešte chvíľku, Cmúľajte kozy revala, za chvíľku už budem. Cucal som bradavky a ona za chvíľu vypúšťala kundy miazgu.

Bol som úplne vyžmýkaný, keď ma po chvíľke odpočinku viedla do veľkej haly, aby som sa pozrel, ako si užíva Věrka. Spoznal som, že už u nej nie je ani jeden z mužov, ktorí ju šukal, keď som s Danou odchádzal. Tá sa teraz smiala a hovorila: no robí sa tá Tvoja samička, pozerám, že tu má nový prídel.

Potom ma odviedla do stajne, kde mi pri pozorovaní nielen málom vyzerali oči z jamiek, ale opäť sa mi postavil chvost. Věra ma přistrčila k jednej holčiny, ktorá práve prijímala chvost štvornohého kamaráta. Fajčila božsky! Vystriekal som sa hneď ako som uvidel, že do nej vypusteného semeno začala Dana vylizovať.

To čo nasledovalo by bolo asi nepublikovateľné, ale k Dane jazdíme s Vierou občas na netradičné hrátky a sme všetci dokonale ukojenie!

Moja skvelá manželka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky