Manželka a Nafukovačky

Pred pár rokmi som dostal od chlapov z práce k narodeninám nafukovaciu pannu. Samozrejme z recesie, pretože som ju nepotreboval, a tak putovala do skrine. Moja manželka šuká výsostne a sem tam aj na nejakú nadržanú milenku došlo.


Vôbec som si na ňu nespomenul, až na ňu raz narazila manželka a vraj ako sa tam dostala?

Samozrejme si zo mňa hneď robila srandu a pýtala sa ma, či mi už nestačí? Ako odpoveď, že mi stačí a že ma stále priťahuje, jej snáď stačilo, keď som jej hneď na mieste ojel, pretiahol a vystriekal jej kundu a ako bonus ešte pridal druhé číslo do análku. Ešte dobrých desať minút sa na koberci spamätávala, z oboch dierok jej vytekalo moje semeno a ja na ňu pri hladenie mohol oči nechať.

Od tej doby mi ale občas tému nafukovacia panna nadhodila

Za čas mi to bolo už podozrivé a tak som sa rovno opýtal, prečo sa na ňu stále vypytuje. Ešte chvíľu robila okolky, ale potom sa priznala, že by veľmi rada videla, ako si to s ňou rozdávam. No teda, to bolo slovo. Ale koniec koncov prečo nie? Minimálne môže byť zaujímavé, ako bude ona reagovať a spoznám jej chúťky aj z tejto stránky.

Keď som teda súhlasil, mala radosť skoro detinskou a zo samého nadšenia ma vyfajčila dvakrát po sebe, až sa mi slasťou krútili prsty na nohách. Tak už len za toto by pár sústo do Nafukovačky stálo. Že si našu novú hru aj ja užijem skvelým spôsobom, som netušil ani omylom.

Ale stalo sa. Bola nedeľa dopoludnia, pohodička, zrovna som dosekal trávnik pred domom a šiel sa opláchnuť

Vo dverách mi ale spadla brada až na zem z toho, čo som uvidel. Na chodbe stála Klára v topánkach na převysokém podpätku, sieťovaných pančuchách ukončených podväzkovým pásom, polopriesvitných čipkovaných nohavičkách a zošnurovaná blúzke, v ktorej sa jej mohutne dmuly tie jej skvelé kozy. Všetko na nej bolo čierne. Aj oči jej čierno blýskaly. V ruke držal jazdecký bičík, ktorým mi vzápätí podebrala gule. "Tak hybaj do sprchy, kocúrika. Nech seš pekne čistej na mrdačka." Nemusím pripomínať, že mi čurák razom stál ako prút. Keď som sa v kúpeľni vyzliekal, popleskávala ma bičíkom po zadku, šimrala u análku alebo tlačila zo spodu na gule. "Otoč sa čelom ku mne. A teraz si ho poriadne náhonu!!" Neveril by som, ako ma budú jej rozkazy vzrušovať. Stál som v sprche a za jej starostlivého dohľadu si naháňal vtáka. "Tak, to stačí. Teraz si ho poriadne Polož!" Stiahol som si teda predkožku, ale bolo jej to málo kým som nemal stiahnutú kožičku až do polovice perie. Žaluď mi obnažené a bezmocne trčal dopredu. Klára si s ním bičíkom začala pohrávať. A tiež mi ho tlačila do dierky. Chrčal som slasťou a bolesťou.

"Nachystala som ti v spálni šukačka, tešíš sa?"

Bol som tak nadržaný, že som sa priamo nemohol dočkať. "Tak poď, žrebčeka, predvedieš mi, čo vieš," a ťahala ma za precitlivené péro do spálne. Tam už bola na posteli nafúknutá panna. To sa dalo čakať. "Tak na čo čakáš? Toto je tvoja dnešnej kurva a tie jej vystříkáš všetky tri diery!" Klára už mi kundu Nafukovačky promázla gélom, hneď som do nej zarazil a predvádzal manželke neurvalé mrdací divadlo. Navzájom sme zo seba nespúšťali oči. Bolo na nej vidieť, že sa len s vypjetím všetkých síl drží, aby si rúk nevjela do rozkroku. Simuloval som šukanie vo šetkých možných aj nemožných polohách. Gumové zovretie bolo úplne iného druhu ako vyšukávání skutočné pičky. Krásne to kĺzalo a pružilo. Netrvalo dlho a za levieho revu som začal plniť tú plastovú dieru. Do toho sa mi ešte Klárin bičík tlačil do zovretého zadku a ja sa mohol zblázniť rozkošou.

Dostal som asi päť minút na oddych a potom začal všetko nanovo, tentoraz v zadku Nafukovačky

To už aj manželke šťavy doslova odkvapkával cez nohavičky. Veľká vlhká škvrna na ich látke priťahovala môj pohľad ako magnet. Bol som celý spotený a trošku aj unavený z toho divokého vyčíňania. Trošku som poľavil. To sa Kláre ale vôbec nepáčilo. Začala ma povzbudzovať švihaním bičíkom po zadku a bruchu a zasypala ma takú záplavou prasáren, že som hneď chytil druhú miazgu a šukal ako šialenec. "Poriadne tú svoju nafukovacie dievku vymrdej ty nadržaný hajzel, prebodni ju tým svojím perom .... zaráža jej ho do prdele poriadne, ty nadržaný čurák ... " Krv mi búšila v spánkoch, srdce zbesilo poskakovalo a ja vyčerpane striekal do zadku Nafukovačky.

Padol som na chrbát na posteľ

Tentoraz mi Klára dopriala oddych dlhšia, ale zároveň ma upozornila, že ešte jedna diera zostáva. Kým som ležal na chrbte a oddychoval, sadla mi na hrudník tak, aby som mal dokonalý výhľad na jej skrz naskrz premočená klin. "Pozeraj sa, čo to tvoje vyčíňanie so mnou urobilo." Usmieval som sa na ho kundu ako pako. "Páči sa ti, však? Ako veľmi sa ti páči? Rozprávaj, nehanbi sa!" Teraz som zase zahrnul jej telo a hlavne piču celou radou vulgarizmov ja, zatiaľ čo si ona odhrnula nohavičky bokom a zúrivo si ju dvoma prstami preťahovala. Chvela sa, chrčal a zmietala v dlhom orgazme ako ja pred chvíľou. V jednom okamihu stratila rovnováhu a musela siahnuť za seba, aby z mojej hrudi nespadla. Za sebou, možno nechtiac, nahmatal môj kolík, ktorý sa opäť v plnej sile dmul pýchou. Keď toto zistila, okamžite si na neho presedlať a začala zo seba vybíjať všetko nazbierané vzrušenie. Ja som len držal s rukami za hlavou a ako vo vytržení pozoroval jej nádherné vyčíňania.

Vyčerpaná a spokojná zo mňa zosadla asi po štvrť hodine

Teraz si dala kratšiu oddych ona. "A teraz tá posledná diera, mrdačka. A budeš pekne držať, kým jej aj pusina nevystříkáš!" Na Klárin želanie som zostal ležať na chrbte s rukami za hlavou, len nohy som pokrčil a roztvoril. Ona mi medzi ne vsunula pannu, nasadila ju chladivými ústami na môj slintající kolík. Striedala rýchle tempo s pomalým a ja pociťoval neskutočne príjemné šteklenie z dotykov gumy na penise. Občas si Klára nabrala na prsty z kundy šťavu a přimázla jej moje péro, aby lepšie kĺzalo. Aj tentokrát som sa krásne urobil. Manželka ma však ešte nemienila prepustiť zo svojej moci a ešte pár desiatok sekúnd po tom, čo som dostříkal mi Nafukovačky napichoval na chvost. Bolo to nádherne bolestivé, pretože môj žaluď bol naozaj v daný okamih veľmi citlivý.

"Ďakujem za predstavenie, miláčik, bol si úžasný," hovorí mi Klára nakoniec a ako mačiatko sa mi schúlila na hruď, kde ešte pred chvíľou tiekla jej převoňavá pička.

Manželka a Nafukovačky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky