Mama

Bolo mi šestnásť a žil som životom normálneho puberťáka, škola ma štvala, rodičia taky a hormóny so mnou mlátil ako blázon. S dievčatami som sa ešte len začal "oťukávat" a masturbácia bola mojím každodenným chlebom.


Mal som svoju izbu, rodičia moje súkromie rešpektovali a ja tak mohol v pokoji onanovať, kedykoľvek som to mal potrebné, čo bolo aj niekoľkokrát denne. Pravdepodobne aj vďaka tomu som nemal problémy s polúcia, ktoré som poznal len z rozprávania kamarátov.

Môj príbeh začal nehodou, schádzal som na horskom bicykli prudký svah a zrazu prásk, niečo sa zvrtlo, svet sa so mnou zatočil a potom už len bolesť

Po pravde povedané si z tej udalosti moc nepamätám, v hlave mi víri spomienky len ako fotky, kamaráti, sanita, biely strop v nemocnici ..... keď som sa prebral, ležal som na izbe v nemocnici, obe ruky zafiksované v nejakom korzete v polohe ako by som chcel niekoho objať a zafiksovaný krk bez možnosti s ním akokoľvek pohnúť. Po chvíli prišiel doktor a povedal mi, že mám na niekoľkých miestach zlomené ruky, kľúčnu kosť, otras mozgu a pohmožděný toto a tamto .... polovicu vecí sem nechápal. Za pár minút sa prirútila mama, celá uplakaná a ako ma videla, začala plakať ešte viac, to otec, ktorý sa objavil vzápätí, bledý ako stena, mi okamžite začal dávať kázeň, a že sem sa moh zabiť, a že s bicyklom je utriem atd ... no, však si to viete predstaviť.

Po niekoľkých dňoch si ma naši odviezli domu, mama si vzala dovolenku, aby sa o mňa mohla starať ako mi ten korzet zložia

Zaplať pánboh za to, v nemocnici mi nedovolili vstať z postele a ja som bol nucenej čúrať a kadit do misy, kto to niekedy zažil tak vie, o čom hovorím, ten pocit poníženia je neskutočný. Doma som už chodiť mohol, to bola úľava. Síce mi mama musela dávať dole a oblieka nohavice a slipy, ale na záchode som už bol sám a vďaka bidetu ma nemusela ani utierať zadok. Inak som nedokázal nič, musela ma kŕmiť, utierať pusu, čistiť zuby, dokonca som sa nedokázal ani zdvihnúť z postele bez jej pomoci.

Hneď na druhý deň sa rozhodla, že ma konečne okúpe, prej smrdím potom a nemocnicou

Vyzliekla ma, pomohla mi do vane, napustila vodu s penou a nechala ma v pokoji chvíľu relaxovať .... á, to bola úľava, horúca vaňa, vôňa kúpeľové soli, úplne som sa uvoľnil .... a zrazu to prišlo, erekcie. Moje pubertálne telo sa začalo hlásiť o svoju potrebu, občas som vo vani onanoval, bolo to príjemný, ale teraz to bol problém. Sakra, čo teraz mám robiť? S rukami hýbať nemôžem a samo to neprestane a mama je tu každú chvíľu, aby ma umyla, doprdele! Snažil som sa myslieť na niečo smutnýho, ošklivýho, na čokoľvek len aby to prestalo, ale márne, teplá voda akoby priamo hladkala môj tvrdý penis a ten stál ako nikdy pred tým, skoro týždenný abstinencie robila svoje.

"Tak ideme na to" ozvalo sa za mojim chrbtom a matka vošla do kúpeľne, prišla ku mne a so slovami "postav sa, nech ťa môžem umyť" mi začala pomáhať vstať

Tak to bude prúser, preletelo mi hlavou, ale brániť sa nemalo zmysel. Len som sa narovnal, hneď si to všimla, ako by aj nie, naakumulovaný penis trčal do priestoru vo výške jej hrudníka a aj keď bol napoly obalený penou široký žaluď, z ktorého sa zviezla predkožka, priamo žiaril v priestore. Vyvalila oči ... "čo to má znamenať? .... Seš normálne?" ..... "Ja, ja za to nemôžem mami, to samo" vypadlo zo mňa ... viac už som zo seba nedostal, trápnosť najvyššia .... a teraz dostanem poriadnu Držková, napadlo ma, už som len čakal, až spustí .... poznám ju, spoznám, keď je naštvaná, a to práve teraz bola .... nadýchla sa a.? ... a nič ... vydýchla, zišla ma pohľadom vraha ale nenadávala ..... "to si vybavíme potom, teraz ťa musím umyť, drž" .... vzala špongiu a začala ma mydliť, musím povedať, že trochu nešetrne, až hrubo, ako by sa musela ovládať, aby ma neprofackovala. Okolie penisu sa jasne vyhýbala, ani o neho nezavadila.Nakonec ma osprchovala, pomohla vyliezť z vane a začala utierať osuškou, celkom to bolelo, bola zase hrubá, ale mlčal som ako pařez.Penis sa medzitým trochu upokojil a bol už len na pol žrde , ale napriek tomu sem mal pocit, že čnie ako maják, strašne som sa hanbil. Opäť sa samotnému rozkroku vyhla a utierať ma začala až od polovice stehien. Všetko absolútne mlčky, ale jej výraz hovoril všetko, bola naštvaná.

Keď ma obliekla do pyžama, poslala ma do môjho izby. Čakal som, že za mnou príde a bude to chcieť riešiť, ako jej to mám vysvetliť?

Ale ono nič. Po zvyšok dňa som bol v izbe a len keď som niečo potreboval, tak som za ňou došiel a požiadal ju o pomoc. Bola nejaká divná, moc so mnou nehovorila, zodpovedala len jednou vetou alebo slovom a stále mala ten svoj výraz nasranosti, ale ani raz sa nezmienila o tom, čo sa stalo v kúpeľni. No, ja sa jej taky snažil vyhýbať, o pomoc som jej žiadal len keď nebolo vyhnutia a hlavne, stále som sa pred ňou za tú hanbu v kúpeľni strašne hanbil. Tiež som mal strach, aby to nepovedala otcovi, ten by mi dal, pancier nekrunýř by ma ztřískal ako psa, ale keď neskoro popoludní dorazil z práce tak taky nic, skontroloval ako sa mám, začal so mnou diskutovať o mojich životných cieľoch a plánoch a podobný kraviny a ja musel predstierať záujem a zodpovednosť, len aby mi už dal pokoj. Bol som rád, keď prišiel večer a ja mohol ísť spať, zajtra bude lepšie, určite, presviedčal som sám seba a pomerne rýchlo zaspal.

Ani neviem, čo presne sa mi zdalo, úplne chaotická zmes cudzích nahých žien, spolužiačok v krajkové bielizni a nakoniec ONA

.... dievča z titulnej strany erotického magazínu, ktorý mám schovaný, celá nahá ku mne prišla, kľakla si a začala ma fajčiť, bola to len chvíľka ..... a ja striekal, stonal som rozkošou a striekal ako šialenec ... av tej chvíli som sa zobudil ... prvé, čo som si uvedomil, bolo teplé lepkavé mokro na mojom bruchu, penis sebou ešte mierne triasol doznievajucim orgazmom a oknom v izbe svietilo vychádzajúce slnko. Polúcia! Ja sa naozaj urobil! Do postele! A kurva! Čo teraz?! ..... V tej chvíli sa rozleteli dvere a do izby vbehla mama .... "čo je? .... Stalo sa niečo? .... Prečo si kričal?" ........ Keď mi došlo , čo bude nasledovať, už som to nedokázal udržať a rozplakal sa .... už som toho mal dosť ... nehoda, moja nemohúcnosť, hanba zo včerajška .... a teraz ešte toto .... plakal sem ako malý chlapec a na udivený pohľad mamy len vzlykavě zodpovedal ... "prepáč ..... prepáč, ja za to naozaj nemôžem ..... prepáč" ..... "Preboha čo sa stalo, nestraš ma, čo ti je??" Vrhla sa ku mne a začala ma vystrašene kontrolovať, keď odhrnula perinu, uvidela to nadelenie, celé brucho a obliečky pokryté semenom, penis bol stále tvrdý az červeného žaluďa vytekali posledné kvapky . Vydýchla si ... úľavou, alebo sa mi to len zdá? .... "To je ono? To sa ti stalo? Kvôli tomu plačeš? "..... Len som prikývol ....." mala som strach, že sa ti naozaj niečo stalo ".... jej reakcia ma prekvapila .... "ty nie si naštvaná??" .... vypadlo zo mňa. "Naštvaná? Nie. Chváliť ťa nebudem, ale toto sa chalanom v tvojim veku stáva ..... len sa ti niečo snívalo, musím ťa umyť, moc sa nehýb, hneď prídem ".... odbehla .... uf, spad mi kameň zo srdca, tak to som nečakal, nenadáva a dokonca sa chová skoro ako by nič. Za chvíľu bola späť, kapesníčkama mi najskôr otrela spermie z brucha a bokov, kam trochu stiekla a potom uchopila stále tuhý penis a začala utierať aj ho, bola jemná, zdvihla ho, stiahla predkožku úplne a mierne ho stisla prsty, na vrchu žaluďa sa objavila posledná kvapka, utrela ju. Nakoniec vzala mokrú hubku s trochou mydla a všetko zľahka umyla. Bolo to prvýkrát, čo sa ma takto dotýkala žena ... len som udivene pozeral a držal ... "Dobrý, teraz sa bež vycikať a ja medzi tým převlíknu posteľ", pomohla mi vstať a ja šiel ako robot na záchod ..... bolo to divný ... .

Keď sme spolu sedeli pri raňajkách, mlčal sem ako hrob, rovnako som sa cítil trápne. Začala ona

.. "vieš, chcela by som sa ti ospravedlniť za včerajšok, v tej kúpeľni si ma prekvapil, neuvedomila som si, že máš teraz takýto problémy, nikdy sme sa spolu o tejto veciach nebavili, ale chcem ti povedať, že si úplne normálna a že v tomto veku sa tieto veci dejú ".... vysypala to zo seba, akoby to mala pripravený ....." len to máš teraz ešte o niečo zložitejšie, nemôžeš hýbať rukami a nemôžeš si tak uľaviť, keď to potrebuješ "..... v tú chvíľu zaregistrovala môj prekvapený pohľad as trochu potutelným úsmevom dodala ... "no ja o tých tvojich časopisoch viem, navyše nie som blbá, aj keď si to určite o mňa a otcovi myslíš, a taky sme boli v puberte" .... Tak v tej chvíli som bol cerveny snáď až na prdeli .... "To je to, čo som ti chcela povedať, nerob si hlavu ani zo včerajška, ani z toho, čo sa ti stalo ráno, je to v pohode, jasný?" ... ... "jo, jasný" .... vypadlo zo mňa. Tak to by ma nenapadlo, že mi moja mama dá takovej príhovor .... uf .... no .... bol som ale rád, že už skončila, bolo mi trápne.

Deň prebiehal normálne, len som sa teraz na mamu pozeral trochu inak, bola mi tak nejako bližšie, ako každý človek, ktorý pozná vaše najintímnejšie tajomstvá, tak trochu ako kamarátka

Zrazu som si uvedomil, že je to v skutočnosti pekná ženská, stredná postava, ťažké, plné prsia s výraznými dvorci, ktoré presvitalo cez tričko, klenuté boky, ploché bruško. Vo svojich 38 rokoch vyzerala veľmi dobre. V jednej chvíli som sa jej zadíval do výstrihu, doma podprsenku nenosila, raz som zachytil jej rozhovor s otcom, že vraj jej podprsenky nejako drú alebo čo ... pozeral som sa na jej prsiami, medzierku medzi nima a pohľad zišiel aj na jej bradavky, výrazne vystupujúce cez tenké tričko, zachytila ​​môj pohľad a mňa chvíľu trvalo, kým som si uvedomil, že vie, kam sa pozerám. "Ty mi pozeráš na prsia?" ....... "Né, né, vieš, ja ja pozerám len tak" .... zamrmlal som a hneď zmizol do izby. Tý vole, no to snáď nie ..... ja už som tak nadržaný, že pokukuju po vlastnej mame, ako nejaký úchyl alebo čo ... preháňalo sa mi hlavou ...

Deň sa pomaly chýlila ku koncu a po večeri som bol tak unavený

Že som už chcel ísť spať, mama mi pomohla do postele, otec v obývačke nahlas komentoval nejaký futbalový zápas a potom, čo zhasli svetlo, sa zrazu pri odchode zastavila vo dverách, chvíľu akoby váhala, potom zavrela dvere a sadla si ku mne na posteľ. "Vieš, veľa som premýšľala, o včerajšku, o dnešnom ráne, o tebe, o tom, ako sa teraz asi cítiš a chcem ti povedať, že som tvoja mama, milujem ťa a urobila by som pre teba všetko. Pri tý nehode si skoro umrel, moc nechýbalo. Ako kazdy rodič aj ja by som pre teba, pre svoje dieťa, obetovala svoj život. Nechcem, aby si nejako trpel a preto je mi ľúto, že teraz prechádzaš tým, čím procházíš.Chci ti pomôcť. "..... Hovorila potichu, skoro šepkala, moc som nechápal, o čom hovorí, v tme izby som videl len jej siluetu sediaci vedľa mňa. Zrazu položila ruku na miesto, kde sa pod perinou nachádzal môj rozkrok .... "chceš pomôcť??" Jej slová ku mne len ťažko doleteli, tak potichu je vyslovila .... len ťažko som si bol ochotný pripustiť, čo mi to tu vlastne ponúka ... "chceš??" .... spýtala sa zas .... "aaano" ... odpovedal som snáď ešte tichšie než ona. Aj keď jej ruka len ležala, svojou váhou vytvárala mierny tlak, ktorý spoločne s tým, ako mi to začalo dochádzať, spôsobil, že penis začal reagovať a nalievať sa krvou, musela to cítiť.

Chvíľu sa nič nedialo, sedela nehybne, akoby ešte trochu váhala, alebo mi dávala šancu to zastaviť

.... potom odhrnula pokrývku a ruku položila na v tú chvíľu už tvrdo stojaci úd. Neubránil som sa ľahkému zasténání .... "musíme byť potichu, nech otec nič nepočuje" zašepkala a zovrela penis dlaňou .... .... Potom začala rukou pomaly pohybovať hore a dole, bolo to šialené, mama ma naháňala a pár metrov od nás cez stenu som počul otca, koukajícího na televíziu, nadávať na rozhodcov .... ale jeho som veľmi skoro prestal vnímať, prestal som rozmýšľať a celý som sa upol len k rozkoši, ktorú mi maminho masáž spôsobovala. Po chvíli ruky vymenila a druhú mi stisla semenníky .... opäť mi utieklo ľahké zasténání ..... "sssss" .... ozvalo sa upokojujúco a jej prsty ma začali semenníky jemne trieť .... bolo to šialene krásne .... slasť postupovala celým mojím telom, vôbec sa to nedalo porovnať s tým, keď som si to robil sám, toto bola úplne iná dimenzia rozkoše .... už som nedokázal ovládať nielen myšlienky, ale ani reakcie svojho tela, ktoré začalo samo vychádzať v ústrety stále sa zrýchľujúcim pohybom dlane, jazdiace mi po penise sem a tam. "Včas mi povedz, až to na teba pôjde" .. zašepkala, "nech nemusím zase převlíkat obliečky" .... no, po pravde, celý to moc dlho netrvalo, pár minút, večne nadržané telo 16letého puberťáka nemalo šancu dlhšie odolávať fantastické masáži skúsených ženy ...... "už, uuž to bude, uuž ..." precedil som cez nastupujúcej orgazmický rozkošou zovreté pery ... v tej chvíli sa maminho hlava sklonila k môjmu klinu a ja ucítil, ako vsak môj naakumulovaný žaluď do úst, vytreštil som údivom a slasťou oči a celé moje telo stuhlo v najsilnejšom orgazme môjho doterajšieho života ..... jednou rukou pevne stisla gule, druhú neprestávala pravidelnými pohybmi pumpovať semeno von, ľahkým saním mu pomáhala plniť jej pusu a pri tom jazykom kmitala po uzdičke. Len s vypätím všetkých síl som dokázal celú rozkoš prejaviť len slabým, akoby plačlivým stonaním. Samotný orgazmus bol nielen veľmi silný, ale tiež dlhý, vlna za vlnou šklbalo mojím telom a cítil som, ako s každým pulzom v penise, prúdi do maminých úst ďalšie a ďalšie dávka horúceho spermie. Keď všetko skončilo, zdvihla hlavu a prehltla, zreteľne som to počul .... potom sa opäť sklonila, jej jazyk obišiel celý žaluď dookola a rukou mi poslednýkrát penis silno stisla, pery zovrela špičku a trochu sála, tak aby v ňom nič nezostalo a bol dokonale prázdny a očistený.

Nakoniec ma prikryla a pohladila po vlasoch ...

"je všetko v poriadku? ... Spokojný?" .... Jej hlas sa mierne chvel ..... "ja, ja .... bolo to nádherný ...... ďakujem" .... viac som povedať nedokázal ... nechápal ... moje pocity? .... zmätok ... strach, že sme urobili niečo moc zlé ... ťažko to dokážem popísať ... previnenie??? Zdvihla sa a so slovami "dobrú noc", odišla z mojej izby. Po celú dobu, kedy sa to odohrávalo, som jej nevidel do tváre, ako som už povedal, bola tma a vidieť bola len jej silueta, preto som sa asi nijako nebránil, preto som možno tak ľahko podľahol .... podľahol svojmu telu, jej dotykom , jej láske? ... ale teraz, s ukojením túžby prišlo upokojenie as ním aj myšlienky .... to bola moja mama .... to bol incest .... to sa nesmie .... no, nebolo to ľahké zaspávanie.

Keď som sa ráno zobudil, okamžite som si spomenul na predchádzajúci večer, telom mi prešiel pocit hrôzy, ale ešte jeden pocit ma začal ovládať

.... vzrušenie, vzrušenie a túžba, v hlave som si začal celý večer prehrávať a erekciu som mal tak silnú, až ma to bolelo. Netrvalo dlho a do izby vošla mama skontrolovať, či ešte spím ..... "á, pán sa nám prebudil, tak poď, hup do kúpeľne, nech môžem ísť niečo kúpiť na obed" povedala akoby nič a odhrnula perinu, aby mi pomohla vstať. Akonáhle uvidela môj vztýčený penis, zarazila sa .... "zase? ... To ti to večer nestačilo?" .... Ako som stihol niečo povedať tak pokračovala ... "no jo no, to je tá tvoja puberta, ty by si mohol asi stále čo? "....." jo, to ono samo "... pokúsil som sa konečne niečo zo seba dostať. "Mám ti s tým zase pomôcť?" ... Jej hlas sa zmenil ..... len som kývol, nedokázal som to vysloviť nahlas. "Hneď som späť" ... odbehla ... za chvíľu bola späť s uterákom .... na môj spýtavý pohľad reagovala slovami ... "nemysli si, že tak ako včera to budem robiť stále, máš veľa semena a prehĺtať to nie je žiadna slasť, to mi ver". Sadla si vedľa mňa a potom už všetko prebiehalo ako predchádzajúci večer, len s tým rozdielom, že teraz som videl všetko. Bola v župane, ktorý sa mierne roztvoril a ja tak mal výhľad na jej nádherná holá prsia, ako jej ruky plnili svoju úlohu v mojom klinu, celá sa rytmicky pohupovala, bola stále pevná a krásne oblá, akonáhle si mama všimla, kam sa jej pozerám , župan roztvorila a stiahla si ho z ramien, aby mi umožnila vidieť jej prsia kompletne celá. Pohľad na veľké tmavé dvorca, z ktorých vystupovali silné, výrazné bradavky, len umocňoval moje už tak silné vzrušenie. Len jednej veci som sa vyhýbal, a to pozrieť sa mame do očí, to som nedokázal. Keď to na mňa prišlo, namierila penis na pripravený uterák a celú dávku semena som za už neutlumeného stonanie vystriekal do něj.Ještě chvíľu mi ho pomaly naháňala a keď odznela všetky rozkoš, tak mi ho tým uterákom ešte utrela. "Tak, a je to, teraz šup do tý kúpeľne a ja musím letieť do mäsiarstva, nech zoženiem pěknej kúsok mäsa" ......

Musím povedať, že trvalo pomerne dlho, než som sa s tým dokázal nejako vnútorne porovnať, celý čas, čo som mal korzet, ma mama každý deň ráno a potom ešte večer pred spaním, vyhonila

Vždy sa najprv spýtala, či to chcem, a ja vždy kývol, aj keď som potom mal celý deň výčitky. Naopak som sa na každej naháňania tešil a niekoľkokrát som to nedokázal ovládnuť a dostal erekciu ešte pri večeri, čo mi mama pomáhala maskovať pred otcom obrubami alebo vhodne položenú utierkou. Moje telo si žilo svojím životom a ovládalo moje správanie a konanie aj keď mozog úplne jasne vedel, že je to zle.

Keď mi korzet po cca 4 týždňoch zložili a ja mohol zase hýbať rukami, všetko skončilo

Už za mnou do izby nechodila a ja sa neodvážil jej o to požiadať. Náš vzťah sa vrátil do starých koľají, normálnych a správnych a postupom času som už dokázal na to nemyslieť. Približne rok potom som prišiel o panictvo so svojou spolužiačkou a od tej doby sa môj sexuálny život stal "bohatý a pestrý" .... a hlavne .... normálne.

Dnes som niekoľko rokov šťastne ženatý, mám krásne deti a na

"onú udalosť s mojou nehodou" si spomeniem len veľmi výnimočne, niektoré detaily sa mi dokonca vytrácajú z pamäti a musím je len ťažko loviť. S mamou sme o tom už nikdy nehovorili .... a som tomu rád. Je to naše malé, temné tajomstvo utopené v minulosti .... niekedy sa mi ale zdá sen o záhadnej, staršie žene s veľkými prsiami, ktorá ma naháňa penis a tlačí semenníky, nemá ale tvár, namiesto neho je tam len rozmazaná škvrna ....... a ja ten sen mám rád.

Mama


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky