Lekárska prehliadka

"Tak ďalšie!" Ozvalo sa od dverí z ordinácie. Bol som na rade, nikto iný okrem mňa totiž v čakárni nesedel. Práve panovalo popoludňajšie júnové dusno a ja som mal pred sebou konečne za pár dní prázdniny.


Ale musel som ešte absolvovať túto osemnásťročnú prehliadku u lekára, presnejšie povedané lekárky. Nikdy som doktorov nemal moc v láske, aj keď som bol väčšinu roka zdravý ako repa, ale tentoraz sa mi sem vôbec nechcelo.

"Dobrý deň!"

Vstúpil som do ordinácie. Za stolom sa na mňa usmievala asi štyridsaťročná lekárka s okuliarmi na nose. Nevyzerala zle, bola pekne opálená a jej telo (aj keď som ho pod plášťom moc nevidel) som tipoval na športom udržiavané.

Náhle som sa však zarazil

Miesto tej nepríjemné starej sestry som uvidel anjela. Mladá blonďavá sestrička s krásnymi modrými očami, musela tu byť na prax, pretože som ju odhadoval tak sedemnásť. Pod bielou sukničkou na mňa vykukovali hebké štíhle nôžky, až sa mi z toho zatočila hlava. Aj ja som jej asi nebol ľahostajný, pretože, keď ma zbadala, začervenala a usmiala sa.

"Tak Martine, ako sa vedie, dlho si tu nebol, copak potrebuješ?"

Spýtala sa lekárka. V tak malom meste poznala takmer každého pacienta svojím menom. Zamrmlal som, že som prišiel na prehliadku a doktorka ma požiadala, aby som si odložil. Nevedel som čo mám robiť, červený som bol až za ušami, nebudem sa predsa vyzliecť pred tou mačkou tu. Než som ale stihol niečo povedať, múdra žena pochopila situáciu a poprosila sestru, aby išla na chvíľu vedľa do odpočinkovej miestnosti.

Trochu som sa upokojil, vyzliekol som sa a absolvoval všetky tie meranie, váženie, funkcie zraku atď Potom prišiel najobávanejší okamih, na ktorý som myslel, že zabudne. Nezabudla. "Stiahnuť trenky a kľakni si tu na lôžko." Trenírky som si len tak poposunul, aby mi mohla na zadok a ľahol si na lôžko. "Je to taká nová metóda, nemusíš sa báť, je to príjemnejšie. A povedala som trenky dolu a kľaknúť. "Veľmi sa mi nechcelo, ale čo som mohol robiť.

Nevedel som čo sa deje

Divil som sa, prečo si nenasadili rukavice Trochu ma potľapkala rúk po prdelce a začala jazykom dráždiť môj zadoček a rúk hnietli môjho čurák. Nikdy som nič také nezažil, ale všetkým odporúčam. Pripadal som si ako v tom najsladším sne. Jazykom mi prechádzala záhyby môjho análneho otvoru a občas zašla aj hlbšie. Rukou mi pri tom pravidelne sťahovala predkožku.

No priznám sa, nevydržal som to dlho, po pár minútach som cítil, že to na mňa ide

Bolo mi trápne sa urobiť v ordinácii, lenže inak to nešlo

Doktorka spoznala, že budem a rúk pridala na rýchlosti. Potom náhle prestala s lízaním a hlavu premiestnila podo mňa. Nastriekal som jej všetko, čo som mohol do pusinky. Bolo toho toľko, že mala mojím pokladom pokropeniu celú tvár.

Čo zachytila ​​v puse, spotrebovala a tvár si utrela vreckovkou. Povedala akoby sa nič nestalo: "No zdá sa, že prostata je zdravá, pohlavné orgány sú v poriadku. Ja sa zvalil na posteľ a oddychoval som. Všetko zomlelo tak rýchlo, že som si to začal uvedomovať až teraz. To nebola obyčajná prehliadka, ale ja si nesťažoval. Zatiaľ.

"A teraz príde na rad Karolína. No poď, musíš si to niekde vyskúšať, "povedala smerom k sestričke. Všimol som si, že sestra celú scénu pozorovala a teraz sa uprene pozerala na mňa a milo sa usmievala. Rýchlo som si prikryl rukou prirodzenie, ale bolo to zbytočné, čo chcela, už videla.

Znovu som zaujal polohu ako prve a čakal, čo sa bude diať

Sestrička, teda Karolína, ako sa tá dievčina volala, ku mne pristúpila a bolo vidieť, že jej do toho moc nechce. Až po niekoľkonásobnom povzbudzovanie od lekárky, že to nič nie je, som zacítil jej nežný jazýček na svojom pozadí. Neubránil som sa hlbokému vzdychy. Jej hebká ručička mi potom uchopila chvost a jala sa robiť rovnaké veci ako lekárka.

Sprvu sa jazykom bála zájsť hlbšie, ale keď zistila, ako chutí má kakaová dierka viedla si rovnako obratne ako lekárka. Neveril som, či sa mi to len nezdá, bol to raj na zemi. Po chvíli sa do vyšetrenia dala opäť aj doktorka, striedali sa s Karolínou v lízanie a naháňania. Lekárka potom zostala hore a len lízal, Karolína mi zospodu svojimi pery masírovala a sála klacek.

Obe boli natešené, až to na mňa príde a za chvíľu sa konečne dočkali. V pere mi zacukal a už sa von vinula prúdy bielej tekutiny. Karolína chcela uhnúť, ale doktorka jej podržala hlavu a nasmerovala môjho čurák tak, aby to hlavné neprišlo na zmar. Obzrel som sa videl postriekanú tváričkou mladé sestričky a plnú pusinkou môjho nadelenie. Lekárka nariadila prehltnúť, Karolína sa síce netváril nadšene, ale čo jej zostávalo.

Už už som sa chcel oblékout, lekárka ma však položila ruku na chrbát a povedala:

"Vieš, Martine, mala by som na teba prosbu ... Môžeš povedať nie, ja to pochopím. Tu Karolíne sa veľmi páčiš, ona už dlho nikoho nemala, či mi rozumieš. Myslíš, že by si jej to urobil, ale teraz a tu. Ja vás oboch budem strážiť, aby ste si niečo nevyviedla "Chvíľu som neveril tomu, čo počujem, ale potom som si povedal, po tom, čo som zažil, je možné už takmer všetko. Moc rád by som Karolínu niekde pretiahol, nechcelo sa mi veriť, že taká krásna holka nikoho dlho nemala, ale tu a teraz hneď? Navyše som nevedel, prečo nás má ako tá doktorka strážiť, poradíme si predsa sami. Ale nakoniec som kývol.

Karolína odbehla vedľa a vrátila sa uplně nahá. Ja som na nej mohol oči nechať, ako bola krásna, pevné telíčko bez jediného kilá navyše, naozaj exkluzívne. Ako by nič, kľakla si predo mňa a bez rukavičiek vzala môjho chlapca do úst. Po dvoch orgazmov mi musela trochu pomôcť, za chvíľu som ho ale mal tvrdého ako skalu. Potom skoro samozrejme si na ľahla na posteľ, roztiahla nôžky a povedala: "Nenechaj ma dlho čakať."

Musel som sa chopiť príležitosti, kedy sa mi naskytne pichať tak peknú roštenku

Najprv som ju začal celú bozkávať, veľkú pozornosť som venoval pevným kozičkám, potom som zišiel nižšie cez bruško do sladkej a vlhkej štrbinky. Musím povedať, že som si dával záležať, prolizoval som ju najlepšie, čo som mohol. Keď sa mi zdala už slušne rozrobená, začal som do nej pomaličky zasúvať svoj úd. Karolína vydávala vzdychy a neboli zrovna tiché.

Medzitým sa pani doktorka vyzliekla do spodnej bielizne, vyzerala lepšie ako som si ju predstavoval, ale mal som teraz trochu iné starosti. Doktorka si nasadila gumovú rukavicu, namazali ju nejakú hmotou a pomaličky mi strkala prst do prdelky, mala ju VYŠPÚLENÉ priamo pred sebou, keď som ležal na Karolíne a pichal jej.

Pranic sa mi to nepáčilo, ale vzrušenie zo sexu s tou krásnou Devo bolo väčšie, tak som pokračoval v začatej práci. Cítil som, že už mám v zadku prstov hneď niekoľko, rozťahovala mi zadok, očividne sa jej to páčilo, ale to hlavné malo ešte len prísť. Potom na chvíľu zmizla.

Ja sa dôkladne venoval prechádzaní Karolínina kundičky, že som skoro zabudol na doktorku

Tá sa vzápätí objavila a na sebe mala opasok s ružovým penisom, aký používajú lesbičky, keď si to robia sami. V okamihu vyskočila na posteľ a zasunula mi ho do môjho zadku. Protestoval som, ako som len mohol, bolelo to ako čert, ale nebolo východisko. Z jednej strany som mal Karolínu, z tej druhej doktorku, ktorá sa v tom vyžíval.

Keď som myslel, že to už nikdy neskončí, prišlo to na mňa a ja plnil mladú kundičku semenom. Karolína sa taky zvíjala vo vlnách rozkoše, mala silný orgazmus. Doktorka zo mňa našťastie zliezla a ja padol na posteľ vyčerpaním. Obe sa na mňa usmievali, hladkali ma a hovorili, že to bolo super, že si to niekedy musíme zopakovať.

Z ordinácie som vyšiel so značným oneskorením ako z obvyklej prehliadky. Bolo už dávno po konci ordinačných hodín, tak v čakárni našťastie bolo ľudoprázdne. Na túto návštevy u lekárky myslím nikdy nezabudnem ...

Lekárska prehliadka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky