Krv a koža

Upozornenie! Autor ani príbeh nepredstavujú obdiv či propagáciu zločinu v príbehu opísaného. Naopak je popisom zločinu, ktorý by sa nemal už nikdy opakovať! Píše sa rok 1942. Milenci Ester a David sú odvlečení do koncentračného tábora.


Po mnohých bolestivých dňoch čo už obaja v tábore prežili sa blíži chvíľa, ktorej dej by Ester ani Davida nenapadol ani v tej najhlbšej a najhroznejšie fantáziu.

Ester spolu s ostatnými ženskými zajatcami ide nekonečnú uličkou medzi ostnatým drôtom a hlavu má ako ostatné zvesenou. David postupuje rovnakú procedúru v mužskej časti koncentračného tábora. Hmlistý deň z ktorého tisíce očí hľadí do prázdna dáva tušiť nekonečnú hrôzu, ktorú asi a kto vie či vôbec kedy nejaká sila ukončí.

David Goldstein und EsterUllman! Obaja vedia, že podľa pravidiel tunajšieho koncentračného tábora platí, že ak je niečí meno vyhlásené, musí sa okamžite dostaviť do budovy s označením 44

Ester aj David sú strážnikov hrubo odvlečení z davov do budovy 44. Milenci len nechápu ako je možné, že práve je vyvolali naraz na rovnaké miesto a v rovnakom čase. Po niekoľkých mesiacoch teraz na seba pozerajú vo veľkej miestnosti, ktorá má do výšky dvoch metrov múru obložené bielymi dlaždicami. Rovnako podlaha je dláždená bielymi dlaždicami. Podlaha je vyspádovaná do prostriedku pôdorysu miestnosti kde sa nachádza kanálik.

Za veľkým stolom pred nimi sedí žena v bielom plášti

Je vo veku 32 rokov, prírodné blondína s veľkými modrými očami. Vedľa nej sedí vysoký štíhly muž v čiernom koženom kabáte vo veku 33 rokov. V rohoch miestnosti stojí ďalší muži v kožených kabátoch.

Obaja svlíknout! Kričí žena za stolom zvaná Eva

Muži v kožených kabátoch na efekt natiahli spúšť u svojich zbraní a nemieril je na vydesené milenca. Schnell! Kričí Eva. David sa vyzlieka a Ester trasúce sa zimou a hrôzou tiež. Za chvíľu stojí milenci v Adamovom rúchu pred perverzné Evou a jej kumpánmi. Všetci okrem Davida a Ester sa teraz smejú. No vida. Hovorí Eva. Tak chrobáčiky sa nám rozbalili. Asi si vy chátra židovská myslíte, že sme vám tu dohodli rande kde si vrznete medzi sebou ako pôjdete na smrť. Avšak to sa pletiete. Užívať si tu budeme my.

Priprav ho. Hovorí Eva jednému z mužov

Muž bez váhania surovo Davida vlečie k stene kde sú přidělání rôzne háky a laná. Ester sa na chvíľu snažila rozbehnúť k mužovi, aby Dávida nikam navykne, ale hlavne zbraní na nej mieriaci ju to nedovoľujú. Stoj na mieste ty suka! Kričí Eva. Muž Davida brutálne opiera bruchom o stenu a ruky mu dvíha nad hlavu. Ruky mu vzápätí pripútava ku kovovým kruhom, ktoré sú na stenách přidělání. Nohy od seba! Kričí muž na Davida. David nohy dáva od seba len pomaly, a tak mu je muž brutálne rozťahuje, že je Dávidovi div nezlomí. Muž sa vyzlieka do naha. Za chvíľu Gestapákov stojí v pozore jeho asi 19 cm dlhý penis. Ester neveria svojim očiam a myslia si, že asi blúzni. Niečo ako homosexuálny či netradičné neskoršie bisexuálne znásilnenia medzi nacistami doteraz nikde nepoznala ba netušila, že niečo také na svete vôbec existuje.

Eva sa kyslo smeje a hovorí

Tie suka, tie sa teraz dobre pozeraj ako si s tvojím chlapčekom pohráme. Muž stojaci za Davidom brutálne strká prst, ktorý si niečím pred chvíľou potrel do Dávidovho análneho otvoru. Nebohý mladík vykrikuje bolestí a je v šoku. Drž hubu! Drž hubu alebo ťa zabijem! Kričí na neho gestapák. Gestapák si potiera krémom penis a vzápätí sa ho snažia do Dávidovho zadku brutálne narvať. To sa mu darí len asi zo tretiny dĺžky jeho úžasne dlhého penisu. Napriek tomu, že gestapák narvala svoj penis do Davida len asi siedmich centimetre, tak už David neľudsky hlasno jačí bolesťou. To sa všetkým okrem Davida a Ester v miestnosti veľmi páči a začínajú gestapáka znásilňujícího Davida povzbudzovať rôznymi perverzným hláškami.

Nechajte ho byť! Kričí Ester

Drž hubu ty PICO! Kričí na ňu Eva. Na teba taky dôjde ty suka. Dodáva Eva. Gestapák vyťahuje svoj penis z análu Davida a opäť si ho potiera krémom. Vzápätí sa opäť pokúša do Davida vniknúť až po koreň svojho penisu. To sa mu darí a vskutku je teraz v Dávidovi celý. David omdlieva bolesťou. Avšak vďaka tomu, že je pripútaný a zavesený k stene, tak stojí ďalej a gestapák ho môže nerušene znásilňovať ďalej. Gestapák teda brutálne análne v stoji znásilňuje Davida a Ester sa bezmocne pozerá, ako jej chlapca homosexuálne znásilňuje nacista.

Gestapák brutálne prírazov svoj penis Dávidovi do análneho otvoru až po koreň a zreteľne si to užíva

Po dlhom čase začína Gestapákov v penise šklbať a vzápätí sa Dávidovými vnútornosťami rozlieva horúci prúd gestapákova ejakulátu. Ukojený gestapák vyťahuje penis z Davida von a olizuje si peru a sprisahanecky sa pozerá na smejúce sa Evu. Vodu! Kričí Eva. Vzápätí iný muž berie do ruky hadicu a veľmi silným prúdom ľadovej vody strieka na omdlelého Davida pri stene. David sa preberá. Zo zadku mu kvapká krv. Do prostriedku miestnosti teraz steká krv z Dávidovho znásilněného análneho otvoru. Ester aj David vzlykají, ale tuší, že ponižujúce a hrozná hra ešte nekončí. Majú pravdu.

Ostatné muži sa vyzliekli do naha a jeden z nich teraz

Davida odvažuje od steny. Vyfajčiť! Kričí na Davida muž. Gestapák má v pozore jeho 18 centimetrový penis a bez váhania ho bije do Dávidových úst. Dávidovi sa do očí hrnú slzy z šialeného poníženia, ktoré navyše musia podstupovať pred svoju priateľkou. Ako suka teraz musí fajčiť Gestapákov penis a pritom sa dusí, pretože gestapák sa snaží svoj dlhý penis narvať do Dávidových úst až po koreň. Až do krku vniká Dávidovi vzrušený gestapák svojím obrím penisom. David sa dusí teraz aj horúcim semenom, ktorý sotva stačí prehĺtať, aby sa neudusil. Keď už si David myslí, že sa naozaj udusí, tak gestapák svoj penis vyťahuje z jeho úst a na pár chvíľ je po všetkom. To však do doby, kedy ku klečícímu Dávidovi pristúpi iný nahý muž, ktorý si doteraz len svoj penis dráždil. Muž teraz strieka mohutným prúdom svoj ejakulát na Dávidov tvár. David chcel tvárou pred postriekaním uhnúť, ale gestapák, ktorý ho pred chvíľou orálne zneužil mu hlavu pridržal, aby to nebolo možné. Nad postříkaným tvárou teraz stoj nahá Eva a bičíkom ho Davida bije. Krvavé stopy po bičíka sa objavujú na Dávidovom tele a Ester hrôzou omdlieva. Vzápätí ju niekto polieva ľadovou vodou a ona sa preberá. Vidí ako je David nútený Eve lízať vagínu a ako ho Eva následne pomočuje. David je na pokraji zrútenia. Musí potom vstať a nechať si od ostatných onanujících Gestapákov postriekať prúdom ich ejakulátu zadok a neskôr opäť aj tvár.

V nasledujúcich okamihoch prichádza na rad Ester. Je Evou lesbicky zneužitá a po tej ju gestapáci brutálne análne aj orálne znásilňujú. Rovnako jej jeden z Gestapákov postriekal tvár ejakulátom. Aj Ester teraz krváca análny otvor kvôli brutálnemu a bezohľadnému análnemu znásilnenia, ktoré musela na rozdiel od Davida podstúpiť viackrát.

Celý príbeh nevypovedá o konkrétnych ľuďoch a miestu, ale je výpoveďou o druhu zverstiev, ktorá sa niekedy v koncentračných táboroch delá, ale vzhľadom na povahu veci sa o tomto druhu zločinu nacistov začína vedieť až teraz.

Krv a koža


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky