Kamarátka

Mal som celkom blbú náladu a tak som sa chcel trošku rozptýliť návštevou u niekoho zo známych. K Pavle vždy zájdem na kus reči rád. Poznáme sa už dlhé roky a tak, keď niektorého z nás niečo ťaží, nijako sa nerozpakuje to jeden druhému vyklopiť.


Problémy proste sú a budú, niekedy sa stačí z nich len vykecať.

Prišla mi otvoriť oblečená v upnutých domácich tepláčcích a mierne obnosenej tričku. Oba kúsky odevu pekne zvýrazňovali jej krásne krivky. Ako vždy ma privítala milým úsmevom. Usadili sme sa do kresla, dali si kávu a príjemne sa rozprávali. Panovala medzi nami taká intímne dôverná atmosféra. Do ticha nastávajúceho večera sme viacmenej len šepkali. Ani sa nám nechcelo rozsvecovať. Pomaly sme zabúdali na všednodenné starosti. Čím ďalej viac sa mi páčilo pozorovať v šere jej ladnú siluetu.

"Prečo sa na mňa tak pozeráš?"

Pýta sa Pavla naraz. Nenapadla ma duchaplnejší odpoveď ako: "Len tak." Uchichtla sa a ja tiež. Cítil som, že aj ona pozoruje moje pohyby. Zdvihla sa z kresla a začala žať zo stola, pri tom sa kolenom dotýkala môjho. Mohla si pokojne stúpnuť z druhej strany stola, namiesto toho sa preplietali medzi mojimi nohami. Nič tak obyčajne príjemného som už dlho nezažil. Pohladil som ju po stehne. Trošku so sebou trhla, ale robila akoby nič. Pri hladení jej štíhleho stehná sa mi telom rozlievalo narastajúcou vzrušenie. "Môžeš to riad na chvíľu položiť?" Požiadal som Pavlovi. Urobila tak a otočila sa čelom ku mne. Než som ju stačil podnietiť, aby si na mňa sadla, urobila to aj bez môjho vyzvania. Tak ako bolo príjemné si s ňou rozprávať, tak bolo príjemné ju aj bozkávať. Dlho, vláčne a vlhko. Chcel som ju k sebe tesnejšie privinúť, ale sotva sa mojej ruky dotkli jej bokov, zovrela mi dlane do svojich, držala ich a nepúšťala k sebe. Nechal som sa unášať jej bozky. Môj kolík sa túžobne snažil pretlačiť cez moje rifle a jej tenké tepláky k hebučké Picco. Ešte nikdy som si bozky takto nevychutnala. Nerozptyľovalo ma ani hladkanie ani snaha obnažiť partnerku.

Pavla sa ľahko vlnila v bokoch a utierala sa klinom o moju hrču na rázporku

Aj ju trenie krásne rozpaľoval. Jej dych bol stále rýchlejší. Prestala s bozkávaním. "Sundáš si nohavice?" Viac nepovedala. Sama si stúpla a vyzliekla tepláky. Aj běloučké nohavičky sa zablesli v šere a spadli na zem. Ja si bez dychu stihol len stiahnuť nohavice s trenky ku kolenám. Dosadla späť. Na moje ústa pristála ďalšie vášnivá kolekcie vlhkých bozkov. Teraz sa dych krátil aj mne, keď sa môj bojovník dotýkal teplé kundičky. Opäť sa začala vlniť, pokrútila sa a môj klacek zmizol v horúcej jaskynke.

Sedel som, bozkával a nechával sa ošoustávat svojou kamarátkou

Pomaly ma viedla k vrcholu. A samozrejme aj seba. Po niekoľkých minútach jej zmyselných pohybov som Pavle medzi bozkami oznámil, že budem striekať. Vôbec nijako na moju pozvánku nereagovala. Nezmenený ma bozkávala a ja spustil. Stisk jej rúk zosilnel, začala sa chvieť po celom tele, pohyby sa zastavili. Jej orgazmus bol tichý, horúci a nečakaný. Taký som u ženy nikdy nezažil.

Keď jej vrchol doznel, dala mi krátku hubičku, cvrnkla prstom do nosa a už sa ďakoval do kúpeľne

UHA, moc šikovná je moja kamarátka. Natiahol som si nohavice a po jej návrate sme si ešte hodnú chvíľu rozprávali, ako som sa porúčal domov v podstatne lepšej nálade oproti tej, s ktorou som prichádzal.

Kamarátka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky